بهترین پای ظروف برای پوسته پوسته کمال

پخت یک دسر شیرین با ترد پوسته پوسته پوسته و ظریف پر کردن این اعتماد ظروف.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Pie Dish Options

عکس: depositphotos.com

وجود دارد بسیاری از گزینه های خوشمزه وقتی که می آید به پای. این که آیا آن را یک میوه مبتنی بر درمان کاستارد کرم پای, پودینگ-بر اساس یک پای خوش طعم و یا quiche, شما نیاز به یک ظرف است که می تواند آن را اداره کند. رسیدن به پای کمال را می توان روی حیله و تزویر—پوسته باید واضح و پوسته پوسته اما نه سوخته و یا خیس در حالی که پر کردن باید گرم و شامپانی و یا سرد به زیبایی مجموعه ای بریزید. بهترین ظرف پای را کمک به شما تحویل زیبایی پای پخته به دوستان و بستگان خود را و همچنین می توانید نگه دارید casseroles و دیگر bakes به عنوان به خوبی.

بزرگترین ملاحظات زمانی که برای خرید یک ظرف پای خواهد بود مواد, اندازه صفحه و شکل لبه. ظرف شیشه ای انواع حرارت به آرامی و به طور مساوی و اجازه می دهد تا آشپز به بررسی پیشرفت پوسته در حالی که پخت. سرامیک اجازه می دهد تا برای حتی گرما و ارائه جذاب بر روی میز است. فلز پای صفحات آلومینیوم و یا فولاد: هر دو انتقال حرارت و خنک کردن سریع آنها را ایده آل برای پوسته پخت در آماده سازی برای گرم و یا سرد پر کردن است.

علاوه بر این پای غذاهای آمده در عمیق-غذای سبک و استاندارد در انواع قطر اعم از مینی ظروف در 5 اینچ به 12 اینچ صفحات. خریداران باید ارزیابی نوع پای آنها به پخت و آن اندازه خواهد بود مناسب برای پخت و پز خود را نیاز دارد. برای کمک به چیزهای ساده تر ما scoured بازار و جمع آوری گزینه های برای برخی از بهترین پای غذاهای در دسترس است.

ما تراکم بالا

انتخاب ظرف پای که بهترین راستا خود را با خرید ملاحظات از این بالا انجام توصیه.

The Best Pie Dish Option: Emile Henry Modern Classics Pie Dish

عکس: amazon.com

بهترین کلی: امیل هنری کلاسیک مدرن ظرف پای

این امیل هنری کلاسیک مدرن پای 9 اینچ ظرف یک ظرف سرامیک پای صفحه با زیبایی شیاردار لبه. تولید شده در فرانسه از اخراج کبود خاک رس پوشش داده شده با سختی لعاب ظرف بسیار با دوام و ایستادگی خواهد کرد تا برای استفاده روزانه در حالی که به دنبال مانند یک قرار گرفتند. مدرن و کلاسیک ظرف پای در دسترس است در پنج رنگ زیبا و قطعا جلب توجه به خود را پای! رس دارای حرارت بینهایت خوب و منتشر آن را به طور مساوی برای سادگی browned يافته و لعاب مقاوم در برابر خراش بنابراین هیچ نگرانی در مورد صدمه زدن به ظرف در حالی که خدمت. این امیل هنری ظرف را می توان در فریزر اجاق مایکروویو و روی میز, پس از آن یک قطعه همه کاره است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بسیاری از پخت و نمایش برنامه های کاربردی است.

The Best Pie Dish Option: Pyrex Glass Bakeware Pie Plate

عکس: amazon.com

نفر دوم: شیشه ای پیرکس ظروف طبخ پای صفحه

سنگین, روشن, بدون منفذ شیشه پیرکس است به یک جزء اصلی برای بسیاری از آشپزخانه و شیشه ای این پای صفحات مستثنی هستند. عملی و کاربردی این صفحات کلاسیک, پای, غذای, اما می تواند برای خیلی بیشتر—quiches کوچک حیوانات مورد استفاده کوکی, کیک—و نه شکستن و یا خرد,, حتی زمانی که در حال حرکت از فریزر به فر یا ماشین ظرفشویی. این پیرکس شیشه ای پای صفحه استاندارد 9 اینچ ظرف با 1 اینچ عمق بنابراین به طور منظم یک پوسته پای دستور غذا را کاملا مناسب صفحه. لبه این ظرف مسطح است, پس از آن آسان است به حذف از اجاق در حالی که با پوشیدن دستگیره اما لبه تخت نیز ارائه می دهد یک پلت فرم کامل برای طبخ خلاقیت در بکسل فلوتینگ یا تزئینات لبه پوسته است. شیشه ای پیرکس ظرف اجازه می دهد تا آشپز به دقت به تماشای پوسته قهوه و اطمینان حاصل شود که هیچ خیس لکه های باقی مانده در پایین قبل از از بین بردن پای را از فر. قیمت به طوری که خریداران می توانید انتخاب کنید تا به عنوان بسیاری از آنها نیاز به پیرکس بزرگ همه منظوره پای ظرف.

The Best Pie Dish Option: OXO Good Grips Glass Pie Plate with Lid

عکس: amazon.com

بهترین قابل حمل: OXO خوب چنگک شیشه ای پای صفحه با درب

OXO خوب چنگک شیشه ای صفحه پای خود را نگه دارید پای محافظت در خانه و یا در ماشین. پایگاه این مجموعه 9 اینچ بوروسیلیکات شیشه ای پای ظرف طراحی شده برای مقاومت در برابر درجه حرارت شدید شیفت بدون خرد. صفحه امکانات تمدید تخت لبه برای آسان پوسته شکل گیری است. درب گردد از یک BPA و پی وی سی-رایگان پلاستیک و snaps را قاطعانه خارج از لبه ظرف را بدون آسیب رساندن به پوسته. متناسب با درب محکم است و “لجن ضد” پس از آن نه فقط تزئینی—این درب اجازه می دهد تا شما را به پشته غذاهای دیگر در بالای پای خود را به حداکثر رساندن فضای یخچال و یا ترک پای خود را روی کف صندلی عقب. عالی برای پیک نیک و potlucks و یا فقط نگه داشتن یخچال و یا فریزر سازماندهی شده OXO خوب چنگک شیشه ای پای صفحه با درب باعث می شود ذخیره سازی و حمل و نقل به پای نگران آزاد.

The Best Pie Dish Option: Anchor Hocking Oven Basics 6-Inch Mini Pie Plate Set

عکس: amazon.com

بهترین اندازه کوچک: لنگر هوکینگ فر مبانی 6 اینچ مینی پای صفحه مجموعه

شاید شما ترجیح می دهم به وعده های فردی که مرغ گلدان پای و توقف برخی برای یک شب دیگر و یا شما یک خانواده که دوست دارد انواع پای میوه در فصل. این مجموعه از شش لنگر هوکینگ 6 اینچ پای صفحات شما را تحت پوشش. کوچکتر از اندازه بزرگ است برای به اشتراک گذاری یک دسر پای یا یک خدمت از یک غذای اصلی quiche پای گلدان و یا غذای مرکب از گوشت وارد. این برنامه شامل یک ظرف 1.5 اینچ عمق و مضرس آسان-درک دستگیره پای این ظروف باید تمام ویژگی های استاندارد یک ظرف در یک کنترل حجم. شیشه ای است که سنگین و با دوام با سود اضافه شده اجازه می دهد آشپز برای مشاهده این پوسته به وضوح در حالی که پخت. ایده آل برای خانواده های کوچکتر و یا آشپز فکر کردن به آینده لنگر هوکینگ مینی پای دیش تنظیم ارائه می دهد راحتی و با کیفیت در اندازه مناسب.

The Best Pie Dish Option: Good Cook Bradshaw International 04412 Pie Plate

عکس: amazon.com

بهترین سرامیک: آشپز خوب بنوا بین المللی 04412 پای صفحه

این 10 اینچ عمیق ظرف سرامیک پای صفحه از آشپز خوب انتقال حرارت به آرامی و به طور مساوی به پوسته پای حصول اطمینان از محکم پوسته پوسته پوسته و متلاطم پر کردن است. بدون نیاز به نگرانی در مورد پوسته سوخته و خام مراکز—متراکم و سرامیک برگزار خواهد شد گرما به طور پیوسته و بدون نقاط داغ برای حتی پخت و آن را به خصوص به خوبی مناسب برای دیگر-دستور العمل پخت. به آرامی تنوری, تخت, لبه ارائه می دهد یک پایگاه خوب برای بکسل و ارائه می دهد ساخته شده در شکل برای آشپز که نمی خواهید به سر و صدا با پوسته است. به زیبایی مفصل قرمز و خارجی کرم داخلی این درست فر-به-میز غذا, که همچنین نگه می دارد تا به خوبی در فریزر, مایکروویو و ماشین ظرفشویی.

The Best Pie Dish Option: USA Pan Bakeware Aluminized Steel Pie Pan

عکس: amazon.com

بهترین جراحی: ایالات متحده آمریکا تابه ظروف طبخ Aluminized جراحی پای تابه

ساخته شده از یک کلاس تجاری سنگین سنج فولاد و آلیاژ آلومینیوم این 9 اینچ aluminized-جراحی ظرف عمیق از ایالات متحده آمریکا تابه گرم به سرعت و انتقال حرارت به طور مساوی. آن را ایده آل پای صفحه برای قبل از پخت پوسته برای میوه و شیرینی و کیک و parbaking برای پخته کاستارد کیک. سریع گرما مانع يافته از, افتادن, ایالات متحده آمریکا تابه می رود بیشتر با پوشش پان نوعی رامی با آن ثبت Americoat به همراه سیلیکون پوشش نچسب برای شیمیایی-رایگان سطح نچسب. پایین این ایالات متحده آمریکا ظرف, ظرف, است, راه برای گردش بهتر هوا در زیر پوسته و بهتر براونینگ. در حالی که آشپز نمی توانید این پوسته را از طریق جراحی در این راه می توانید به آنها اعتماد به نفس است که بدون خیس لکه باقی خواهد ماند. این aluminized جراحی غذاهای فروخته شده در یک مجموعه ای از دو و آن را همیشه مفید به اضافی ظرف در دست است.

The Best Pie Dish Option: Fat Daddio's Anodized Aluminum Pie Pan

عکس: amazon.com

بهترین آلومینیوم: چربی Daddio را آلومینیوم آنودایز پای تابه

چربی Daddio آلومینیوم آنودایز پای تابه منعکس کننده گرما به جای جذب آن سریع تر و حتی پخت تجربه و سپس به سرعت سرد برای جلوگیری از overbaking. موجود در 8-, 9-, 10-و 12 اینچ قطر چربی Daddio پای تابه می تواند مناسب دقیقا به کار در دست. با کمی درازتر از طرف دیگر پای صفحات چربی Daddio bakes يافته عمیق-ظرف کیک که برگزار خواهد شد پر کردن آنها بدون افتادن بیش از. ½ اینچ تخت لبه ارائه می دهد یک سطح پوسته-تزئینات خلاقیت است. این آنودایز فلزی امکانات اضافی پوشش, بنابراین آشپز که نگران شسته شدن مواد شیمیایی به مواد غذایی می پخت با اعتماد به نفس. چربی Daddio آلومینیوم پای ظرف بزرگ برای همه, پای, اما, است, به ویژه مناسب برای تک پوسته prebaking و پای که از سود مستقیم لبه مانند quiche یا گلدان پای.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>