بهترین پوست و چوب Backsplash برای به روز رسانی آسان

نگاه از کاشی با پوست و چوب نسخه شما نصب خودتان را برای یک لحظه آشپزخانه و یا حمام ارتقا دهید.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

 The Best Peel and Stick Backsplash Option

عکس: amazon.com

Backsplashes نه تنها محافظت از دیوار براشهای و آسیب آنها همچنین اضافه کردن یک عنصر طراحی که تاثیر زیادی در نگاه کل اتاق. نصب یک کاشی backsplash است گران چشم انداز با این حال و با توجه به پیچیدگی و ظروف سرباز یا مسافر است که درگیر بسیاری را در نظر نمی آن را به یک پروژه DIY. برای کسانی که می خواهند تزئینی backsplash اما آماده نیست به استخدام حرفه ای کاشی گذارنده در حال حاضر وجود دارد یکی دیگر از گزینه است.

پوست و چوب backsplashes ساخته شده از انواع مواد از جمله آب-مقاوم در برابر وینیل با واقع بینانه به دنبال 3-D, تصاویر, سخت ژل سیلیکا کاشی است که نگاه و احساس مانند یک بافت سطح کاشی و حتی واقعی موزاییک کاشی های نازک ساخته شده از مواد طبیعی مانند مروارید. آنها در انواع طرح های جذاب و از نزدیک شبیه خود کاشی طبیعی هستند. به علاوه آنها 100 درصد تبادل نظر دوستانه: فقط پوست کردن پشتیبان گیری و موقعیت backsplash بر روی دیوار. بهترین پوست و چوب backsplashes نیز فوق العاده کم-تعمیر و نگهداری—فقط پاک کردن با دستمال مرطوب برای تمیز کردن.

ما تراکم بالا

به منظور دریافت بهترین پوست و چوب backsplash اثر, مطمئن شوید که به اندازه گیری فاصله از بالای آشپزخانه به قسمت زیرین کابینت فوقانی. این به شما می دهد یک ایده خوب از چقدر تا دیوار جدید backsplash گسترش باید.

The Best Peel and Stick Backsplash: Art3d Subway Tile

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Art3d 10-ورق پوست و چوب Backsplash

مترو کاشی یک نگاه کلاسیک برای فقط در مورد هر آشپزخانه و یا حمام و در حال حاضر شما می توانید آن را بدون کار سخت و عمده ظروف سرباز یا مسافر از ملات و دوغاب. این Art3d backsplash می آید آسان-به-درخواست 12-اینچی-با-12 اینچ انعطاف پذیر بخش با 10 بخش در هر جعبه. به سادگی حذف کاغذ پشتوانه و اضافه نمودن چسب بخش به دیوار. نتیجه ؟ مطرح, 3-D ژل سیلیکا کاشی backsplash با بافت کاشی و نگاه و احساس. در واقع طرف Art3d بخش همپوشانی فقط به عنوان واقعی کاشی انجام به پایان رسید backsplash بدون درز نگاه خوب و مناسب برای حمام و سرویس بهداشتی و آشپزخانه ها به طور یکسان.

 The Best Peel and Stick Backsplash Option: Yancorp Stone Peel and Stick Backsplash

عکس: amazon.com

بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Yancorp سنگ پوست و چوب Backsplash

خود را به روز رسانی روستایی دکور با سنگ جذاب-نگاه backsplash در یک قیمت بسیار مقرون به صرفه. این Yancorp سنگ پوست و چوب Backsplash موجود در یک 18-اینچی-با-120 اینچ رول آسان است به نصب برای ارائه یک تصویر با کیفیت بالا و واقعی انباشته سنگ. به سادگی تمیز کردن سطح دیوار به خوبی پوست کردن وینیل پشتیبان گیری و موقعیت backsplash با دقت با استفاده از یک ابزار تیز چاقو برای برش در اطراف هر رسانه. کشور خود و یا کلبه-سبک آشپزخانه و یا حمام زيبا خواهد بود تجدید و دیوار به دست آورید اضافه شده حفاظت در برابر پاشیده.

 The Best Peel and Stick Backsplash Option: Art3d Peel and Stick Kitchen Backsplash

عکس: amazon.com

ارتقا انتخاب کنید: Art3d پوست و چوب آشپزخانه Backsplash

زمانی که همه چیز گرما در آشپزخانه شما خواهد بود خوشحالم که شما رو رطوبت-مقاوم در برابر Art3d پوست و چوب آشپزخانه Backsplash. غنی, قهوه ای, عمیق, طلا, و نرم و قهوهای مایل به زرد تن از واقع بینانه به دنبال کاشی قرض لذیذ تجدید نظر در حالی که ارائه یک اضافه شده اندازه گیری حفاظت در برابر آب پاشیده. هر جعبه شامل 10 12-اینچی-با-12-inch backsplash بخش اطمینان حاصل شود که دیوار کاملا تمیز و گریس و خشک قبل از استفاده از.

 The Best Peel and Stick Backsplash Option: Tic Tac Tiles Peel and Stick Bathroom Backsplash

عکس: amazon.com

بهترین برای حمام و سرویس بهداشتی: Tic Tac کاشی پوست و چوب حمام Backsplash

مبارزه با یک مورد از حمام blahs با معتبر 3-D بافت Tic Tac کاشی پوست و چوب حمام Backsplash. هر کاشی بخش اقدامات 9.81 اینچ 9.25 اینچ و شما می توانید از یک جعبه پنج یا 10 کاشی بخش—بنابراین شما می توانید نصب در پشت حمام غرور تنها و یا ایجاد دیوار تکیه به طور کامل پوشش داده شده در کاشی ، طرف کاشی بخش هم بافتن برای به حداقل رساندن درز قابل مشاهده و سطح منعکس کننده پرش نور, ساخت حمام, نگاه روشن تر و بزرگ تر. در حالی که خوب برای تحریک حمام با تشکر از آب و خاک و حفاظت از آن نباید نصب در داخل دیوار حمام که در آن آن را مستقیم اسپری.

 The Best Peel and Stick Backsplash Option: IN HOME Tuscan Peel & Stick Backsplash

عکس: amazon.com

بهترین سرامیک نگاه کنید: در صفحه اصلی اهل توسکانی پوست & استیک Backsplash

اضافه کردن جشن نگاه از کاشی و سرامیک برای آشپزخانه و یا حمام در حالی که حفاظت از مورد زیر از پاشیده و براشهای. این 10 اینچی-با-10-inch پوست و چوب کاشی بخش از نزدیک شبیه فردی 2.5 اینچ با دست رنگ آمیزی کاشی و ویژگی های سنتی اهل توسکانی طراحی. Backsplash دارای درخشش پایان است که آسان برای پاک کردن با دستمال مرطوب و آنها. بخش لب به لب درز درز (بدون تداخل) و هر جعبه همراه با چهار کاشی بخش شما به راحتی می توانید تر و تمیز با یک قیچی یا چاقو سودمند مناسب در اطراف رسانه ها و همراه کابینه لبه.

 The Best Peel and Stick Backsplash Option: Art3d Mother of Pearl Mosaic Backsplash

عکس: amazon.com

بهترین موزاییک نگاه: Art3d مروارید موزاییک Backsplash

تصور واقعی high-end مروارید بدون عمده بدون هیچ زحمتی از نصب کاشی. Art3D مروارید موزاییک Backsplash دارای لب گنده, مادر از مروارید کاشی صدف برش در 1 اینچ-قطعات و نصب شده بر روی 11.8 اینچ 11.8 اینچ مربع بخش (خرید توسط فردی ورق و یا در جعبه از شش ورق در هر جعبه). نصب و راه اندازی است که کمی پیچیده تر از اساسی پوست و چوب backsplashes چون پیرایش کاشی مناسب در اطراف یک خروجی است که کمی بیشتر به چالش کشیدن. برای انجام دادن علامت خط برش در پشت کاشی بخش نمره در امتداد خط با یک ابزار تیز چاقو و سپس با استفاده از انگشتان دست خود را به ضربه محکم و ناگهانی در cutline برای لبه صاف.

 The Best Peel and Stick Backsplash Option: Yipscazo Peel and Stick Backsplash

عکس: amazon.com

بهترین سنگ مرمر نگاه: Yipscazo پوست و چوب Backsplash

M-m-m-m لوکس از سنگ مرمر (تقریبا)! این Yipscazo پوست و چوب Backsplash در دسترس است در پنج رنگ جذاب مجموعه از جمله Steelblue سنگ مرمر مدرن و سفید برای اتاق خود را یک نگاه جدید شیک. شما دریافت می کنید 10 کاشی در هر بخش و هر بخش 10 اینچ 10 اینچ. کاشی مقاومت در برابر حرارت و رطوبت و به دیوار محافظت از گاه به گاه آب پاشیده. پس درمان خود را به یک آشپزخانه و یا حمام ارتقاء راه آسان—و هنگامی که شما انجام می شود, چگونه در مورد رفع یک وعده غذایی لذیذ و یا غرقه شدن در یک خانه آبگرم درمان ؟

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>