بهترین خرما ساندرز برای کارگاه

صرفه جویی در زمان و تلاش با پیدا کردن کف دست قرار گرفتن برای خود پروژه نجاری.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Palm Sander Options for the Workshop

عکس: amazon.com

قرار دادن مناسب نکات تکمیلی در پروژه نجاری می تواند مناسب و معقول کار را خیره ساخت. به همین دلیل برخی از DIYers صرف ساعت به آرامی و با متد سنباده چوب پروژه ها با دست در جهت مناسب برای رسیدن به پایان.

نخل ساندر را قادر می سازد شما را به صرفه جویی یک تن از زمان و انرژی در مقابل روش کتابچه راهنمای کاربر و بدون نیاز به فدا کردن کیفیت نتیجه به پایان رسید. فقط ضمیمه منظم ورق از کاغذ سنباده به کف کف قرار گرفتن و از این ابزار به سرعت در حال ارتعاش در مدار سنباده چوب به پایین سازگار پایان برساند. پروژه ها به پایان رسید سریع تر این راه بسیاری از حدس و گمان شما باید با دست سنباده گرفته شده است از معادله.

جلوتر راهنمای ما برای انتخاب یک ابزار است که می تواند کمک به شما دریافت نجاری نتایج شما می خواهید برای رسیدن به علاوه ما تراکم بالا در میان بهترین خرما قرار گرفتن گزینه های موجود در بازار امروز.

  1. بهترین کلی: دی والت نخل ساندر
  2. بهترین شارژی: دی والت 20V حداکثر XR شارژی ساندر
  3. بهترین برای مبتدیان: SKIL نخل ساندر
  4. بهترین ارزش: سیاه و سفید+دکر الکتریکی چرخ سنباده
The Best Palm Sander Options on Amazon

عکس: amazon.com

انواع ساندرز

دو نوع ساندرز تمایل به دریافت confused: کف سنباده و تصادفی-مدار قرار گرفتن. در حالی که هر دو مفید هستند ابزار انتخاب اشتباه نوع سنباده را برای نجاری پروژه می تواند منجر به مشکلات و جلوگیری از شما را از گرفتن نتایج شما می خواهید.

  • این نخل ساندر است همچنین شناخته شده به عنوان یک پایان sander. این قدرت ساندر با استفاده از ورق های عادی از کاغذ سنباده و شما می توانید آن عمل با یک دست. پایین قرار گرفتن حرکت در مدار به آرامی شن و ماسه دور بالا نشان از چوب خشن. این ساندرز برای به پایان رساندن کار می کنند اما نباید مورد استفاده در پروژه هایی که نیاز به مقدار زیادی از چوب سمباده دور مانند زمانی که سلب مبلمان.
  • یک تصادفی-مدار قرار گرفتن می تواند شبیه به یک نخل ساندر و همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها با یک دست. تفاوت اصلی در ظاهر این است که پایین قرار گرفتن دایره است نه مربع یا مستطیل شکل مثل کف سنباده. تصادفی-مدار قرار گرفتن یک سنباده پد است که پنج اینچ در قطر. آن را به چرخش در بسیار به همان شیوه به عنوان یک نخل ساندر اما شفت نیز نوسان خارج از مرکز به طوری که آن را به تولید تصادفی ابتدا الگوی. بهترین تصادفی مداری ساندرز بزرگ برای سلب چوب و یا از بین بردن مواد, اما آنها بیش از حد تهاجمی به ارائه پایان تمیز نخل sander.

کلید خرید ملاحظات

طناب دار مقابل باطری

ترین ابزار قدرت در حال حاضر با این دو گزینه برای مدل های خود را: طناب دار و باطری. با توجه به فضای طناب دار چرخ سنباده می تواند موثر و کارآمد هرگز در حال اجرا از قدرت و یا کاهش به پایین تر از مدار در هر دقیقه (OPM) از شما نیاز دارید. برای پروژه های در زیرزمین کارگاه گاراژ یا ریختن طناب دار ساندرز تمایل دارند بهترین گزینه است. به سادگی جفت آنها را با یک سیم رابط و آنها را می توان در هر فضای کارگاه که به برق است.

باطری ساندرز تمایل به درخشش زمانی که یک کارگاه ندارد برق و یا زمانی که این پروژه خارج از منزل و دور از دسترس رسانه ها. این ساندرز می توانید مسائل را با حفظ یک مجموعه OPM سطح اگر باتری کم می شود در قدرت است. برای جلوگیری از این, نگه داشتن باتری به طور کامل شارژ و تعویض آنها را در فواصل منظم قبل از قدرت خیلی کم می شود. باطری ساندرز نیز برنده از نظر قدرت مانور—بدون نیاز به گریز از کابل برای جلوگیری از قطع بیش از آنها را در حالی که شما در حال کار.

مدار در هر دقیقه

پایه یک نخل ساندر حرکت در مدار در سرعت های مختلف. کندتر از سرعت مدار, کولر ساندر و کاغذ سنباده باقی خواهد ماند اما ساندر نیز خواهد شد کندتر و کمتر تهاجمی در از بین بردن مواد. سریع تر OPM خواهد شد و پایان این پروژه سریعتر اما همچنین می تواند در درجه حرارت بالا است که می تواند آسیب های حساس به حرارت و مواد. بهترین گزینه برای کنترل بهینه برای هر پروژه یک نخل ساندر با سرعت متغیر تنظیم. این اجازه خواهد داد که شما را به استفاده از سنباده ریز برنامه های کاربردی که نیاز به یک آهسته OPM یا در بیشتر برنامه های کاربردی گسترده ای می دهد که سریع تر OPM.

تشخیص فشار

مدل های جدیدتر از کف قرار گرفتن شروع به استفاده از فشار تشخیص ویژگی های برای کمک به مشتاق DIYers رسیدن به بکر پایان آنها دنبال آن هستید. این فشار سیستم های تشخیص کار با نمایش یک سنج در کنار قرار گرفتن است که نشان می دهد میزان فشار شما درخواست. اگر فشار بیش از حد بزرگ ساندر را به شما اطلاع با یک سنسور نور و یا یک لرزش به طوری که شما می دانید به سهولت میزان فشار شما به استفاده از.

جمع آوری گرد و غبار

سنباده است یک کار کثیف. خوشبختانه تولید کنندگان از قدرت ساندرز را آغاز کرده اند که شامل ساخته شده است در گرد و غبار را پاکسازی آسان تر است. این گرد و غبار پاک کردن منطقه به طوری که خوب لمس اتمام یک پروژه را می توان بدون قرار گرفتن به طور مداوم پرش بیش از مناطق از چوب است که پوشش داده شده با گرد و غبار است.

حتی مهم تر از نهایی پایان پروژه خود سلامت خود را. مگر اینکه شما با پوشیدن یک ماسک گرد و غبار در حالی که شما کار می کنند شما در حال استنشاق هر گونه گرد و غبار چوب و الیاف است که در حال لگد به هوا. ساخته شده است در جمع آوری گرد و غبار می تواند کمک به سرعت حذف ذرات مضر از یک پروژه قبل از آنها می تواند تبدیل به هوا.

ویژگی های اضافی

بسیاری از ساندرز با ویژگی های اضافی است که می تواند این کار آسان تر است. سنباده را می توان طولانی و کار کردن با یک حجیم ساندر می تواند خسته کننده و حتی پس از فقط چند دقیقه پس یکی از بهترین ویژگی های به دنبال در یک نخل ساندر مطلوب است طراحی ارگونومیک.

تولید کنندگان دیگر تمرکز بر روی برنامه های کاربردی حرفه ای نخل ساندرز و طراحی ابزار خود را با اضافه شده حفاظت در برابر ضربه. این مانع از این ابزار از در نظر گرفتن یک دست کشیدن و شکستن. برای کسانی که اغلب از رها کردن ابزار خود را و یا به طور منظم به بازی شیر یا خط آنها را به پشت یک کامیون کار این است که یکی از ویژگی های مفید.

ما تراکم بالا

محصولات زیر مورد بررسی قرار گرفته اند بر اساس قیمت, محبوبیت, ویژگی ها و قابلیت های. در اینجا ما تراکم بالا در هر رده.

Best Palm Sander Overall: DEWALT

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: دی والت نخل ساندر

این برنامه شامل یک قدرتمند 2.3 آمپر موتور که ماسه تا 14,000 OPM دوالت نخل ساندر یک متحد قدرتمند در کارگاه. ساخته شده در گرد و غبار-پورت های سیستم اجازه می دهد تا گرد و غبار-بندر ساندر به قلاب می شود به طور مستقیم به یک شلنگ خلاء کاهش ظروف سرباز یا مسافر خود را سنباده پروژه. طناب دار 120V سیستم همچنین ویژگی های یک جداگانه وزنه تعادل را کاهش می دهد که به طور کلی ارتعاش.

Best Palm Sander for Value: BLACK+DECKER

عکس: amazon.com

2. بهترین ارزش: سیاه و سفید+دکر الکتریکی چرخ سنباده

این عملکرد بالا و گرد و غبار جمع آوری کمک خواهد کرد که برای نگه داشتن محل کار خود را تمیز کردن در حالی که قدرتمند 2.0 آمپر موتور کارآمد حذف لایه از مواد. سیاه و سفید+دکر الکتریکی چرخ سنباده ویژگی های یک طناب طراحی و یک تشک بادی مجهزند گرفتن برای دوره های طولانی استفاده کنید. اندازه جمع و جور و طراحی این ساندر حتی اجازه می دهد تا شما به راحتی به فضاهای تنگ مانند قفسه کتاب قفسه اجازه می دهد به شما برای تکمیل پروژه های شما ممکن است فکر نمی ممکن است.

Best Palm Sander, Cordless: DEWALT

عکس: amazon.com

3. بهترین شارژی: دی والت 20V حداکثر XR شارژی ساندر

متغیر کنترل سرعت از دوالت 20V حداکثر XR شارژی ساندر اجازه می دهد تا چرخ سنباده را می توان به عنوان کم به عنوان 8,000 OPM برای یک پایان خوب و یا به عنوان بالا به عنوان 14,000 OPM زمانی که شما نیاز به قدرت فوق العاده. شارژی ساندر ویژگی های یک موتور بدون جاروبک است که باعث افزایش عمر ابزار با کاهش اصطکاک در موتور است. تلفن همراه طراحی اجازه می دهد تا شما را به کار در حیاط کارگاه و یا در هر نقطه در اطراف خانه بدون نیاز به نگرانی در مورد کشیدن اطراف یک سیم رابط. دستی جمع آوری گرد و غبار کمک می کند تا به نگه داشتن پروژه خود را روشن باقی مانده است.

Best Palm Sander for Beginners: SKIL

عکس: amazon.com

4. بهترین برای مبتدیان: SKIL نخل ساندر

میکرو سیستم تصفیه برداری از ذرات گرد و غبار به عنوان شما کار نگه داشتن سطح پروژه خود را تمیز. با 14,000 OPM این SKIL نخل ساندر است به اندازه کافی قدرتمند برای تخریب پروژه های کنترل فشار سیستم کمک می کند تا حتی بی تجربه ترین DIYer اعمال صحیح میزان فشار برای این کار است. طناب دار طراحی و خالی گرفتن اجازه می دهد برای مدت طولانی از کار راحت و بدون نگرانی در مورد در حال اجرا از قدرت است.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>