بهترین دستکش فر آشپزخانه خود

این مدرن دستکش فر را نگه داشتن دستان خود را ایمن از گرما در حالی که ماندن انعطاف پذیر است.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Oven Mitt Options

عکس: depositphotos.com

دستکش فر یک معما: شما نیاز به آنها را به تابه داغ و ظروف, اما آنها اغلب سنگین و آن را دشوار است به نگه داشتن به غذاهای شما در حال تلاش برای مدیریت. آنها می تواند مانند یک مانع است که برخی از آشپز فقط گرفتن یک حوله ظرف به جای آن و در نهایت سوختن دست خود را. این است که در آن یک جفت خوب از متفکرانه طراحی دستکش فر در می آید.

بهترین فر میت گزینه ها آسان تر برای دستکاری با توجه به بهبود مواد و نازک عایق برای محافظت از دست در حالی که حفظ مهارت و چابکی. مدرن دستگیره به طور معمول ساخته شده با سیلیکون خالی پنبه نکردم با سیلیکون دانه یا پنبه ضخامت آستر پوشش داده شده با مواد بازتابنده. ما چک کردن گزینه ها و توصیه های بزرگ برای کمک به محدود کردن جستجوی خود را.

بهترین دستکش فر

با در نظر گرفتن این که آیا شما نیاز به مقاومت در برابر حرارت مقاومت در برابر شعله بخار مقاومت و یا هر سه همراه خود را با ترجیح سبک گرفتن انتخاب جفت مناسب برای پخت و پز خود را نیاز دارد.

The Best Oven Mitt Option: Homwe Extra Long Professional Silicone Oven Mitt

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Homwe فوق العاده حرفه ای سیلیکون فر میت

در 14.7 اینچ طول این Homwe دستکش فر محافظت از انگشتان دست و ساعد از گرما و سوختگی. این دستگیره های در حال صف بسر برده و با پنبه بنابراین طبخ انگشتان دست نمی مرطوب, با به اندازه کافی نازک لایه است که حتی آشپز با کوچکتر دست قادر خواهد بود به بصورتی پایدار و محکم گرفتن نازک تابه لبه ها و یا ظروف با این تعریف کلی است. سیلیکون خارجی بافت است برای بهبود ادراک و مقاوم در برابر شعله بنابراین آشپز مشغول به کار بیش از یک گاز stovetop خواهد لذت بردن از حفاظت اضافی. سیلیکون نیز به طور کامل ضد آب تا دست نیز محافظت از ریخته و پاشیده از مایعات داغ. این حرفه ای درجه Homwe دستگیره های در حال مقاوم در برابر حرارت تا 450 درجه به طوری که حفاظت کافی خواهد بود برای تقریبا هر ظرف بیرون آمدن از فر. این HOMWE دستگیره های دستگاه قابل شستشو هستند بنابراین هر گونه نشت می توان شستشو کردن و یا پرتاب در واشر.

The Best Oven Mitt Option: Ove Glove Oven Mitt Glove, Right Hand

عکس: amazon.com

بهترین دستکش: Ove Glove فر Mitt دستکش دست راست

اگر مهارت مهم در نظر خود فر میت جستجو Ove Glove ارزشمند است گزینه. تغییر دور از غربال و تاشو طرح Ove Glove به نظر می رسد درست مثل یک به طور منظم پنبه دستکش. دستکش شامل کولار استفاده شده است که در آتش’ دنده حضور به مقاومت در برابر حرارت و شعله. این مواد سنگین نیز مقاوم در برابر پاره کردن و برش. کف و انگشتان این دستکش در حال نکردم با سیلیکون میادین و نقاط برجسته گرفتن بدون محدود کردن حرکت. این Ove Glove طراحی شامل اضافی بخار مقاوم لاتکس بوش برای محافظت از دست ها از رطوبت سوختگی در هنگام ریختن آب جوش و یا پخت و پز بیش از یک بخار تابه. Heatsafe تا 540 درجه Ove Glove است ایده آل برای اجاق گاز و اجاق پخت و پز و همچنین کوره برای تعمیر و تنظیم firelogs.

The Best Oven Mitt Option: Arcliber Heat Resistant Kitchen Gloves

عکس: amazon.com

بودجه انتخاب کنید: Arcliber مقاوم در برابر حرارت آشپزخانه, دستکش

برای کسانی که حساس هستند به سیلیکون و یا پیدا کردن آن را بیش از حد سفت پنبه جایگزین بسیار خوبی است. اما اگر شما اغلب پخت و پز بیش از یک اجاق گاز? Arcliber یک راه حل به اشتعال پذیری مشکل است. این مقاوم در برابر حرارت دستکش آشپزخانه بیش از فقط گرما-مقاوم در برابر آنها مقاوم در برابر شعله و همچنین. فوق العاده طولانی 16 اینچ دستکش ساخته شده از 100 ٪ دوخته خالی پنبه و اندود شده با جاذب و راحت تری پارچه. بیرونی است که تحت درمان با یک غیر سمی شعله پوشش. کاربران می توانند با نگه داشتن Arcliber دستگیره در باز شعله به مدت ده ثانیه قبل از این پنبه آتش, اما به محض این که میت برداشته شده است از تماس مستقیم با شعله میت متوقف خواهد شد در حال سوختن است. ایده آل برای کوره یا اجاق گاز به Arcliber دستگیره های در حال بودجه دوستانه نوآوری با بهبود ملاحظات ایمنی.

The Best Oven Mitt Option: DII 100% Cotton Quilted Terry Oven Set

عکس: amazon.com

همچنین در نظر بگیرید: قطعات 100% پنبه دوخته تری فر مجموعه,

DII پنبه دوخته تری فر تنظیم یک نگاه کلاسیک اما مدرن و ویژگی های. 100 ٪ پنبه ساخت و ساز است که ایده آل برای آشپز با پوست های حساس برای آنها روغن های سنتتیک می توان تحریک کننده است. این دستگیره از ویژگی های یک پنبه تری پارچه بیرونی خالی اضافی لایه نازک از پنبه برای ایجاد مقاومت در برابر حرارت تا 400 درجه با حداقل فله. این DII دستگیره های 13 اینچ طول به طوری که آنها محافظت بیشتر از بازو و اجازه می دهد برای گرفتن شرکت. این دستگیره های استفاده باید بیش از یک شعله باز اما به راحتی قابل شستشو ماشین باید از تبدیل شدن آنها کثیف و یا رنگ آمیزی. این قطعات 100% پنبه دوخته تری فر تنظیم در دسترس است در طیف وسیعی از رنگ برای مطابقت و یا خود را تکمیل دکور آشپزخانه.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>