بهترین سقف برای طرفداران ایوان و پاسیو

بهترین سقف برای طرفداران ایوان و پاسیو - باب ویلا به پایان با یک پنکه سقفی است که مناسب نیازهای شما و بودجه ش

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 27 تیر 1399
بهترین سقف برای طرفداران ایوان و پاسیو - باب ویلا

به پایان با یک پنکه سقفی است که مناسب نیازهای شما و بودجه شما اینجا شروع با خلاصه ما از بالا مورد علاقه میدارد!

Best Outdoor Ceiling Fan Options

عکس: amazon.com

آرام و محجوب و انرژی کارآمد, طرفداران سقف می تواند علاوه بر فوق العاده به عملا هر اتاق در خانه است. آنها حتی می تواند یک مزیت در مناطق زندگی در فضای باز در ایوان یا پاسیو تحت پوشش.

عمومی, طرفداران سقف در سبک شبیه به همتایان داخلی خود—با یک استثنای قابل توجه. مدل های طراحی شده برای استفاده در خارج از منزل ساخته شده از مواد هستند که قادر به هوازدگی عناصر.

آیا شما به دنبال برای اضافه کردن یک پره پنکه سقفی به گسترده ایوان و یا جمع و جور فن به خواندن گوشه در ایوان خود را ادامه پیش رو برای دیدن ما بالا مورد علاقه میدارد در میان بهترین در بیرون, پنکه سقفی, گزینه های در دسترس است.

ما تراکم بالا

The Best Outdoor Ceiling Fan Option: Minka-Aire 65-inch Outdoor Ceiling Fan

عکس: amazon.com

انتخاب: Minka-ایر 65-اینچ, هوای آزاد, پنکه سقفی

با هشت تیغه و یک اندازه 65 اینچ قطر, Minka-ایر 65" عمومی, فن سقفی ارزشمند است گزینه. مناسب برای معاصر روستایی و یا کشور زیبایی شناسی این Minka-ایر امکانات خطوط تمیز می آید و در جذاب روغن مالیده و برنز به پایان برسد. این فن قدرتمند است که طراحی شده برای نصب در ایوان و پاسیو سقف ها که 8 پا بالا و یا بالاتر از آن می آید با یک کنترل از راه دور یک دیوار کوه کنترل و حتی صدا-فعال سازی قابلیت برای عملیات دست آزاد.

The Best Outdoor Ceiling Fan Option: Matthews 60-inch Outdoor Ceiling Fan

عکس: amazon.com

نفر دوم: ماتیوز 60-اینچ, هوای آزاد, پنکه سقفی

پوشا کامل 60 اینچ در قطر ماتیوز 60-اینچ, هوای آزاد, پنکه سقفی می تواند مناطق سرد تا 400 فوت مربع در اندازه. با یک طراحی پیچیده خواهد بود که در خانه مدرن یا معاصر به سبک خانه های ماتیوز فن می آید در انواع پس از اتمام قادر می سازد شما را به سفارشی کردن ظاهر خود را به طعم و مزه. با 10 اینچ رها کردن (فاصله از سقف به پایین فن) این ماتیوز فن مناسب برای سقف ها که حداقل 7-پا-10-اینچ بالا. فن همراه با یک کنترل از راه دور و یک دیوار نصب شده و کنترل آن شش تنظیمات سرعت.

The Best Outdoor Ceiling Fan Option: Westinghouse Lighting 48-inch Outdoor Ceiling Fan

عکس: amazon.com

همچنین در نظر بگیرید: وستینگهاوس روشنایی 48-اینچ, هوای آزاد, پنکه سقفی

با خیط و پیت کردن کوه طراحی وستینگهاوس روشنایی 48-اینچ, هوای آزاد, پنکه سقفی مناسب برای نصب بر روی پاسیو و ایوان سقف به عنوان کم 7-پا-8-اینچ است. تیغه های 48 اینچ قطر را وستینگهاوس فن مناسب برای خنک کردن, هوای آزاد, مناطق تحت پوشش تا 300 فوت مربع. با یا بدون اختیاری کیت (شامل نمی شود) این تک سرعت کلاسیک-سبک پنکه سقفی مکمل متعدد سبک های طراحی از جمله سنتی کشور و در اواسط قرن مدرن است.

The Best Outdoor Ceiling Fan Option: Honeywell 52-inch Outdoor Ceiling Fan

عکس: amazon.com

بهترین ارزش: Honeywell 52-اینچ, هوای آزاد, پنکه سقفی

این شرکت Honeywell 52-اینچ, هوای آزاد, پنکه سقفی تولید یک نسیم خنک کننده در قیمت مقرون به صرفه نقطه. این سه سرعت کلاسیک-طراحی فن ویژگی های پنج پره و می آید در انتخاب خود را از رنگ سفید یا تیره برنز و آن را خوب تمام اطراف فن برای تکمیل طیف وسیعی از سبک طراحی خانه. این شرکت Honeywell فن همراه با یک نور LED کیت شامل اما شما می توانید انتخاب کردن برای استفاده از آن هیچ-تبدیل نور, فلیپ فلاپ اگر شما انتخاب می کنید برای نصب تنها فن. بدون نور کیت فن باید نصب شده بر روی سقف حداقل 8 پا بالا. با نور کیت فن باید نصب شده بر روی سقف حداقل 8-1/2-پا در ارتفاع. فن عمل از طریق یک پریز (شامل نمی شود) و امکانات مناسب pull-عملیات زنجیره ای و همچنین.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب