5 بهترین مولتی گزینه برای DIYers و جوانب مثبت | باب ویلا

آیا می خواهید به آزمون اصلی خود را سیم کشی و یا تعمیر لوازم خانگی برقی? دریافت راهنمایی خرید و, پنج توصیه برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین مولتی متر برای پروژه خود را.

The Best Multimeter Options for DIYers and Pros

از تست باتری برای تعیین مقدار ولتاژ در یک مدار الکتریکی, مولتی متر استاندارد است ابزار تشخیصی موجود در تقریبا در هر, برق, ابزار کیت. اما سیگنال فرکانس نیز در مفید آمده است برای DIYers که می خواهند به آزمون خود را سیم کشی و یا خود را تعمیر لوازم الکتریکی. آنها نیز عملی برای علاقمندان—مردمی که می خواهم به سرهم بندی کردن با مدارهای الکترونیکی در ساختمان از چیزهایی مانند pedometers موتور و سنسور رطوبت.

قبل از توسعه فرکانس (همچنین به نام multitesters) فردی متر استفاده شد برای تست مدار ولتاژ (ولت متر) و مقاومت (اهم سنج) و زمان (ammeter). امروز سیگنال فرکانس ترکیب آن تست قابلیت را به یک ابزار به شما اجازه انجام انواع تست های الکتریکی با یک دستگاه.

طیف گسترده ای از فرکانس در دسترس هستند, طراحی شده برای هر دو پایه و پیشرفته مدار تست و بشود به پروژه های مختلف و/یا تخصص. در حالی که یک DIYer معمولا می توانید با no-frills ابزار برق و تهویه مطبوع مزایا بهره مند خواهد شد از برخی از گزینه های پیشرفته بر روی مدل های حرفه ای. در ادامه به یادگیری آنچه به دنبال و پیدا کردن که چرا ما توصیه می کنیم این بهترین مولتی گزینه برای DIYers و جوانب مثبت به طور یکسان.

 1. بهترین ارزش: Tekpower مولتی متر آنالوگ
 2. بهترین برای الکترونیک: Greenlee DM-45 مولتی متر
 3. بهترین خودرو: Fluke 88 پنجم/یک خودرو مولتی متر
 4. بهترین برای DIYers: کلاین ابزار MM500 مولتی متر
 5. بهترین برای جوانب مثبت: Fluke 87V/E2 مولتی متر صنعتی

The Best Multimeter Options for DIYers and Pros

ملاحظات کلیدی برای انتخاب بهترین مولتی متر

پایه و پیشرفته توابع

بزرگترین تطبیق پذیری مطمئن شوید که مولتی متر شما خرید قادر است از تست با هر دو نوع جریان الکتریکی جریان متناوب (AC)—برق است که جریان از طریق رسانه های خود را در صفحه اصلی—و جریان مستقیم (DC) برق موجود در باطری. علاوه بر این به منظور واجد شرایط به عنوان یک مولتی متر, ابزار باید انجام حداقل دو تا از زیر سه پایه برق آزمون:

 • زمان: برق را به نرخ جریان
 • ولتاژ: اختلاف در جریان الکتریکی بین دو نقطه داده شده
 • مقاومت: چقدر مواد حامل انرژی مانند سیم در برابر جریان الکتریکی

علاوه بر تست ولتاژ و مقاومت و زمان پیشرفته فرکانس دیجیتال اغلب با توانایی تست زیر است:

 • خازن: توانایی برای ذخیره یک بار الکتریکی
 • متوسط: فیزیکی گرما از مدار (اغلب در هر دو درجه فارنهایت و سانتیگراد)
 • فرکانس: نرخ برق رخداد (اندازه گیری هرتز)

آنالوگ در مقابل شماره گیری نمایش

کلاسیک مولتی متر آنالوگ ویژگی های شماره گیری با یک سوزن (مانند زمان سنج در خودرو) و برای برخی از این نوع بازخوانی آسان تر است برای دیدن به خصوص در نور خورشید هنگامی که اعداد بر روی یک صفحه نمایش دیجیتال می تواند دشوار است به کشف کردن است. شما نمی خواهد پیدا کردن یک انتخاب بزرگ از متر آنالوگ دیگر, اما آنها به طور معمول ارزان اعم از $10 به $70 و آنها می توانند با انجام این سه پایه مدار تست; آنها نمی باید قابلیت انجام تست های پیشرفته.

ترین فرکانس در بازار امروز دیجیتال و آنها را کمی گرانتر اعم از $20 تا $500 یا حتی بیشتر بر اساس کیفیت و دقت است. برخی از فرکانس دیجیتال با نور پس زمینه صفحه نمایش است که باعث می شود صفحه نمایش آسان تر برای دیدن در نور روشن و برخی شامل یک خودکار خاموش کردن ویژگی های است که تبدیل متر خاموش بعد از چند دقیقه از nonuse.

خودکار-دامنه تابع

بدانند محدوده تقریبی از جریان الکتریکی شما تست با یک, دستی, محدوده مولتی متر می توان یک وقت. اگر شما می خواهید برای تست مقاومت, برای مثال, شما اول باید برآورد تقریبی اهم (Ω) از زمان با چرخش شماره گیری به یک خاص اهم محدوده و سپس با نگه داشتن کلیک کردن دستی تا مولتی به شما می دهد یک بازخوانی. مولتی متر با خودکار-محدوده عملکرد (فقط در مدل های دیجیتال) را به شما صرفه جویی زمان پس همه شما باید انجام دهید این است که انتخاب نوع آزمون شما می خواهید به انجام (ولتاژ و مقاومت, و یا فعلی). متر خواهد شد و سپس به طور خودکار تشخیص صحیح محدوده اسکن از طریق تمام محدوده گزینه تا زمانی که آن را منطبق بر محدوده حق به مدار و شما یک بازخوانی بلافاصله.

Tips for Choosing the Best Multimeter

پروب و لوازم جانبی

ترین فرکانس شامل مجموعه ای از استاندارد های قرمز و سیاه و پروب برای انجام آزمون پایه, دیگران آمده اضافی alligator clips برای اتصال پروب به سیم یا پایانه های باتری. مغناطیسی مورد یا زنجیر است یک دستی و لوازم جانبی است که اجازه می دهد تا کاربر را به ضمیمه فرکانس به چیزی فلز مانند یک دولت و یا شاسی ماشین شما اجازه دیدن بازخوانی و هنوز هر دو دست رایگان برای تست. این کلیپ پروب و مواردی نیز در دسترس هستند در سخت افزار و فروشگاه های بهبود خانه.

ما تراکم بالا

زیر سیگنال فرکانس تست شده اند و دارای امتیاز بسیار توسط هر دو DIYers و جوانب مثبت که استفاده از آنها برای تست سیم کشی تابلوهای مدار, رسانه, لوازم خانگی و خیلی بیشتر.

Best Multimeter: Tekpower

عکس: amazon.com

1. بهترین مولتی متر آنالوگ: Tekpower مولتی متر آنالوگ

اگر شما ترجیح می دهند خواندن شماره گیری آنالوگ به Tekpower آنالوگ مولتی متر دارای نور پس زمینه برای خواندن آسان در شرایط کم نور. متر عمل در دو باتری AA (شامل نمی شود) و اجرا خواهد شد تا 10 ساعت مداوم قبل از نیاز به یک باتری را تغییر دهید. این Tekpower آزمون هر دو AC و DC به ولتاژ و جریان و مقاومت و آن را با استاندارد پروب. داوران ستایش این مولتی متر برای سهولت استفاده و دقت در تست آیتم های خانگی مانند ابزار قابل حمل لوازم و رسانه های الکتریکی.

Best Multimeter: Greenlee

عکس: amazon.com

2. بهترین برای الکترونیک: Greenlee DM-45 مولتی متر

مناسب برای تست مدار مقاومت کنندگان و دیود های Greenlee DM-45 مولتی متر بالا انتخاب برای علاقمندان الکترونیک و کامپیوتر تکنسین های تعمیر. مولتی متر دیجیتال ویژگی های خودکار-اعم قابلیت بنابراین شما نمی خواهد که به حدس زدن در این زمان شما در حال تست و آن را با استاندارد سیاه و سفید و قرمز پروب. این Greenlee عمل در 9 ولت باتری (شامل) و آزمون های AC/DC, ولتاژ, مقاومت, و زمان, در علاوه بر این به خازن و متوسط.

Best Multimeter: Fluke Automotive

عکس: amazon.com

3. بهترین خودرو: Fluke 88 پنجم/یک خودرو مولتی متر

برای مکانیک که نیاز به دقت نتایج در هنگام تست امثال انژکتورهای سوخت و موتورهای هیبریدی, Fluke 88 V خودرو مولتی متر فقط بلیط. طراحی شده با مکانیک در ذهن این مولتی متر دیجیتال حرفه ای ویژگی های خودکار-اعم قابلیت و همراه با سیلیکون با پوشش پروب است که با توجه به سیلیکون را بیشتر عایق ارزش تحویل دقیق تر خوانش بسیار گرم و بسیار سرد محیط. این عمل در 9 ولت باتری (شامل) فراهم می کند و همچنین تمساح, کلیپ های مغناطیسی معلق کیت یک پروب دما و یک کیف قابل حمل. این بالا پایان مولتی متر تست هر دو AC و DC ولتاژ و جریان و مقاومت و علاوه بر اندازه گیری دما و خازن.

Best Multimeter: Klein Tools

عکس: amazon.com

4. بهترین برای DIYers: کلاین ابزار MM500 مولتی متر

اگر شما می دانید به اندازه کافی در مورد سیم کشی برق برای کار در لوازم خانگی مانند اجاق گاز و یخچال و فریزر و یا اگر شما مهارت های لازم برای نصب و یا تعمیر سیم کشی در خانه شما, تریلر یا RV شما برای رسیدن به کلاین ابزار MM500 مولتی دوباره و دوباره. این مولتی متر دیجیتال اجرا می شود که در دو باتری AAA (شامل نمی شود) می آید با خودکار-اعم قابلیت و دارای نور پس زمینه صفحه نمایش و تست های AC/DC ولتاژ و مقاومت و جاری است. پروب نیست گنجانده شده است.

Best Multimeter: Fluke Industrial

عکس: amazon.com

5. بهترین برای جوانب مثبت: Fluke 87V/E2 مولتی متر صنعتی

برای بر قابلیت اعتماد و اطمینان و برتر دقت آن را سخت به ضرب و شتم Fluke 87V/E2 صنعتی مولتی متر. این تست ولتاژ و مقاومت و جریان AC و DC مدارات و ویژگی های آن قابل شنیدن هشدار اگر یک پروب قرار داده شده است به اشتباه جک. همچنین تست خازن دما و فرکانس و آن را ویژگی های بزرگ دارای نور پس زمینه صفحه نمایش برای خواندن آسان است. این خودرو اعم متر طراحی شده است که به نتایج دقیق لازم برای حرفه ای ها مانند برق و تکنسین های تهویه مطبوع. این عمل در 9 ولت باتری (شامل) و آن را با سنگین تست پروب یک بند حمل و مغناطیسی مفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im