بهترین مبس (مبس) برای هر نوع کف

خود را کف جیر جیر تمیز با حق mop برای این کار است.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Mop Options

کف خود را بزرگترین سطح منطقه در خانه خود را و نه به دلیل آن را می شود راه می رفت و هر روز آن را به یک سطح است که نیاز به تمیز کردن به طور منظم. در خانواده متوسط کارشناسان توصیه تصفیوی طبقه یک بار در هر هفته. به عبارت دیگر تصفیوی لازم است وظیفه و بخشی جدایی ناپذیر از هر خانه به طور منظم تمیز کردن مسیریابی—اما این بدان معنی نیست که مردم مانند آن را انجام!

خبر خوب است ؟ شما نمی نیاز به هر چیزی علاقه داشتن به کار انجام می شود. برای سطح سخت طبقه مانند چوب کفپوش کاشی یا سنگ بهترین mop اساسی است mop—البته یکی از مزایای که از پیشرفت در طراحی و تکنولوژی در سال های اخیر.

انتخاب یک mop? وجود دارد حداقل یک چند ملاحظات کلیدی به یاد داشته باشید. ادامه در حال حاضر برای راهنمای ما برای درک و مرور عوامل موثر در بازی—و ما را از دست ندهید خلاصه ای از تراکم بالا!

 1. بهترین کلی: Libman, کف شوی و سطل
 2. بهترین برای چوب و لمینیت: Swiffer WetJet چوب جنگلی کف & اسپری Mop
 3. بهترین کاشی: Casabella نقاشی جراحی اصلی Mop
 4. بهترین یکبار مصرف پد: Swiffer رفتگر خشک و مرطوب Starter Kit
 5. بهترین ارزش: Libman, Wonder Mop کیت

The Best Mop Options on Amazon

ملاحظات کلیدی

مرطوب در مقابل خشک

مبس (مبس) سقوط به دو دسته بندی ها: مرطوب یا خشک. یک مرطوب mop با استفاده از آب و تمیز کردن راه حل به منظور برش از طریق خاک و دوده. یک خشک mop , همچنین شناخته شده به عنوان گرد و غبار mop بدون استفاده از آب است. به جای خشک مبس (مبس) طراحی شده برای جارو خاک سست و گرد و غبار و باقی مانده از طبقه. ایده آل این است که استفاده از هر دو نوع مبس (مبس) در سطح طبقه. به طور موثر از پاک کردن گرد و غبار استفاده می شود برای حذف ذرات ریز از سطح در آماده سازی برای مرطوب تصفیوی.

Mophead طراحی

سبک های مختلف وجود دارد از mopheads. هر سبک دارای جوانب مثبت و منفی آن خواهد شد و کار به طور موثر تر از دیگران بسته به طبقه خود.

 • String: این نوع است که تا کنون رایج ترین mop ، این مبس (مبس) آمده با یک سطل برای نگه داشتن آب و تمیز کردن راه حل. اکثر مدارس و ساختمان های تجاری با استفاده از رشته مبس (مبس) زیرا آنها ارزان هستند و بسیار کارآمد برای تمیز کردن طبقه بزرگ مناطق.
 • چرخش: این مبس (مبس) را دنبال همان مفهوم به عنوان رشته mop اما سطل مجهز به هر دو پدال پا و یا یک دست پدال که wrings کردن آب و راه حل. آنها به عنوان بزرگ به عنوان رشته مبس (مبس) اما بهتر مناسب برای استفاده در خانه.
 • تخت/نوار: این mop سبک در میان شایع ترین مبس (مبس) که در خانه استفاده می شود چرا که آنها بسیار سبک وزن و آسان برای استفاده است. آنها از ویژگی های مستطیل شکل سر و متحرک تصفیوی پد. لنت به طور معمول قابل استفاده مجدد و قابل شستشو ماشین بلکه در آمده یکبار مصرف گزینه است.
 • اسفنج: این برنامه شامل یک مستطیل سر اسفنجی مبس (مبس) باید مشخصات بالاتر از تخت مبس (مبس) و بهترین راه حل مناسب برای سطوح ناهموار. آنها طراحی شده برای شستشو و آسان تر برای به زور گرفتن از رشته مبس (مبس).

Mophead مواد

Mopheads ساخته شده از مواد مختلف و هر یک همراه با خود مزایا و اشکالاتی.

 • پنبه: این مواد بیشتر مقرون به صرفه و بسیار جاذب. اما آن را به آرامی خشک که باعث می شود این مبس (مبس) در معرض ابتلا به کپک و سریع وخامت اگر آنها را خشک به طور کامل پس از هر بار استفاده. پنبه برای تمیز کردن بزرگ ریخته.
 • پنبه و مخلوط مصنوعی: این ترکیب ارائه می دهد تعادل خوبی از قیمت و عملکرد. مخلوط پنبه یک انتخاب خوب برای هر روز تمیز کردن و ضد عفونی.
 • مصنوعی: انسان ساخته شده mop الیاف ارائه بیشترین قدرت را از تمام مواد در دسترس است. الیاف مصنوعی مقاوم در برابر کپک بدون پرز و می تواند سفید بدون آسیب. مصنوعی mopheads محبوب در امکانات بهداشتی.
 • میکرو: این نوع فیبر است که به شدت جاذب و ارائه می دهد خوب قدرت تمیز کردن. اگر آنها تمایل به گران تر می شود, میکرو با دوام است و می تواند قرينه سازي و بدون رو به وخامت است. میکرو یک حق انتخاب برای منظوره تمیز کردن.

Wringing ساز

این wringing ساز برای mop طراحی شده است به فشار بیش از حد آب از مرطوب mop جلوگیری طبقه از تبدیل شدن بیش از حد اشباع شده و لغزنده است. مبس (مبس) یا باید wringing ساز در دسته و یا در سطل.

 • رسیدگی wringers: مبس (مبس) با دسته wringers هستند انتخاب محبوب برای استفاده در خانه خود را به دلیل تطبیق پذیری و سهولت استفاده. این wringers در mop دسته خواهد شد یا یک اهرم و یا ساخته شده است در تشدید سیستم. اهرم wringers معمولا بر روی اسفنج مبس (مبس). آنها کار را با فشار دادن اهرم و پس از آن ساز و کاری در اسفنج پرس در برابر اسفنج و چین و یا رول بیش از آن فشردن بیش از حد آب را به سطل. خود wringing مبس (مبس) به طور کلی آسان تر برای استفاده و شامل تشدید پیچ و تاب و اقدام به حذف آب اضافی. این چرخ ضامن دار سیستم همچنین اجازه می دهد تا برای کنترل بهتر از چه خیس و چه خشک mophead است با یک پیچ و تاب و ساده.
 • سطل wringers: Mop سطل با ساخته شده است در wringers استفاده از اهرم یا فشار و یا چرخش رطوبت از mopheads. اکثر mop سطل با یک ساخته شده در اهرم ساخته شده برای استفاده های تجاری و عملی برای استفاده در خانه چون آنها بزرگ و سنگین است. چرخش مبس (مبس) به فروش می رسد با تخصصی خود را mop سطل که با استفاده از یک اهرم مکانیزم برای چرخش کردن رطوبت در mophead.

تراکم بالا برای بهترین Mop

The Best Mop Overall: Libman Spin Mop

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Libman, کف شوی و سطل

اگر خانه شما دارای انواع مختلف سخت, سطح, طبقه, داشتن چندین مبس (مبس) می تواند گران قیمت و یک درد به فروشگاه. با Libman, کف شوی و سطل شما می توانید تمیز کردن هر طبقه فقط با یک mop. آن را ویژگی های عمیق تمیز کردن میکرو سر و یک سطل با فولاد ضد زنگ چرخش مجلسی به wringing یک نسیم است. شما می توانید با استفاده از میکرو mop به عنوان یک خشک-پاک کردن گرد و غبار و کمی مرطوب mop برای طبقه چوب جنگلی. برای تمیز کردن عمیق با استفاده از حل مناسب برای خود را در سطح و اسکراب از بین بردن خاک و دوده است. این mophead قابل جابجایی است و می تواند مستقیما به ماشین لباسشویی به طور متمرکز.

Best Mop for Wood - Best Mop for Laminate: Swiffer WetJet

عکس: amazon.com

2. بهترین برای چوب و لمینیت: Swiffer WetJet چوب جنگلی کف & اسپری Mop

چوب جنگلی یا مهندسی کف چوب به راحتی می توان از بین برد اگر شما با استفاده از رطوبت بیش از حد در آنها است. این Swiffer WetJet ویژگی های فوق العاده خوب و غبار اسپری نازل نزدیکی mophead که به شما کنترل بیشتری از راه حل پراکندگی و کمک به کت طبقه به طور مساوی. متحرک پد ساخته شده با میکرو مانند مواد است که پاک کف چوب خود را بدون ترس از خاراندن. Mop می تواند با استفاده از مرطوب یا خشک و جایگزینی تمیز کردن پد و راه حل های (خاص به کف مواد و یا همه منظوره) برای خرید در دسترس به طور جداگانه.

Best Mop for Ceramic Floors: Casabella

عکس: amazon.com

3. بهترین کاشی: Casabella نقاشی جراحی اصلی Mop

کاشی و سرامیک طبقه nooks و crannies که نیاز به یک قوی تر اسکراب تمیز کنید. اسفنج مبس (مبس) بهترین کار برای سطوح ناهموار و Casabella ویژگی های یک سوپر جاذب mophead ارائه می شود که با کیفیت بالا برای تمیز کردن سریع وانت و یا تمیز کردن عمیق. Mop ویژگی های سنگین اهرم است که مقاوم در برابر زنگ زدگی و موثر در فشردن بیش از حد آب و تمیز کردن راه حل. قطب از فولاد ساخته شده است که باعث می شود این mop بادوام و ساخته شده است به آخرین. و به عنوان مبس (مبس) بروید Casabella زندگی می کند تا نام خود را—آن را زیبا و شیک و خود را در کف سرامیک نگاه بزرگ.

Best Mop with Removable Pad: Swiffer Sweeper

عکس: amazon.com

4. بهترین یکبار مصرف پد: Swiffer رفتگر خشک و مرطوب Starter Kit

این Swiffer رفتگر می تواند به عنوان یک مرطوب یا خشک mop است و ایده آل برای خانه های کوچک که در آن فضای ذخیره سازی محدود است. این mop ساده است—آن را به یک پایه تخت mop با جابجایی پد. شما می توانید ضمیمه خشک پد برای گرد و غبار زمین را بشویم و یا استفاده از یک پد مرطوب برای تمیز کردن. شما می توانید خرید جایگزینی مرطوب و خشک تمیز کردن پد پر کردن مجدد به عنوان مورد نیاز است. اگر شما حیوانات خانگی و مقدار زیادی از ترافیک پا به Swiffer رفتگر رفتن است به نحو احسن کف تمیز که واقعا کثیف هستند اما آن را یک انتخاب عالی برای تمیز کردن و لمس یو پی اس.

Best Mop on a Budget: Libman Wonder Mop

عکس: amazon.com

5. بهترین ارزش: Libman, Wonder Mop کیت

اگر شما نیاز به یک با قیمت مناسب پایه mop است که جمع و جور با یک جابجایی و ماشین لباسشویی-امن mophead این Libman, Wonder Mop کیت است بهترین انتخاب. آن می آید با یک ساخته شده در wringer بنابراین بدون نیاز به لمس تمیز کردن راه حل و یا کثیف آب. این wringing ساز کامل است و نیاز به برخی از تلاش پس از آن ممکن است دشوار برای کسانی که با محدود دست و مچ دست قدرت است. این mop مقرون به صرفه و با دوام و قابل تعویض mopheads هستند برای خرید در دسترس به طور جداگانه.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>