بهترین رطوبت متر برای DIYers

اجازه ندهید نهان آب خسارت معطل زمانی که شما می توانید برای مشکلات بالقوه با یک رطوبت سنج.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Moisture Meters Options

عکس: depositphotos.com

رطوبت متر تست می تواند رطوبت را از بسیاری از انواع مختلف مواد از جمله تیغه با قاب چوب و خاتم. سازندگان مبلمان و سایر دستگاه های خانگی با استفاده از متر غالبا به اطمینان حاصل شود که آنها در حال کار با یک محصول با کیفیت و کفپوش پیمانکاران با استفاده از متر برای تعیین ایده آل شرایط رطوبت در هنگام نصب یک لایه یا طبقه چوب بیش از یک دال بتنی و یا subfloor.

برای صفحه اصلی و بازرسان ساختمان یک رطوبت سنج ابزار لازم در زرادخانه خود را برای بررسی وضعیت یک خانه. به طور مشابه, شما می توانید با استفاده از یک رطوبت سنج مطمئن شوید که خانه خود را بدون رطوبت و یا اطمینان از کیفیت مواد در پروژه های DIY. یک رطوبت سنج می تواند کمک به شما تصمیم می گیرید اگر شما بیش از حد رطوبت و یا نیاز به یک مرطوب کننده. محصولات زیر نشان دهنده برخی از بهترین رطوبت متر در دسته بندی های مربوطه برای DIYers بر اساس دقت و سهولت استفاده و به طور کلی اثر همراه با یک نرم افزار انتخاب برای هر کسی که مایل حرفه ای در سطح امکانات.

 1. بهترین کلی: محاسبه صنایع 7445 AccuMASTER Duo Pro متر
 2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Proster دستی, چوب, رطوبت سنج
 3. ارتقا انتخاب کنید: Lignomat رطوبت سنج مینی Ligno E/D
 4. بهترین PINLESS: به طور کلی ابزار MMD7NP Pinless دیجیتال رطوبت سنج
 5. بهترین برای تیغه: کلاین ابزار ET140 Pinless Moisture Meter
 6. بهترین چوب: Tavool چوب, رطوبت سنج
 7. چند منظوره انتخاب کنید: ابزارهای عمومی MMH800 4-در-1 دسته کوچک موسیقی جاز رطوبت سنج
 8. بهترین برای حرفه ای ها: Protimeter BLD5365 Surveymaster رطوبت سنج
Best Moisture Meters Options

عکس: depositphotos.com

انواع رطوبت متر

DIYers و حرفه ای در صنایع مانند بازرسی خانه خوب نجاري و کف با استفاده از سه نوع رایج رطوبت سنج: پین pinless و چند منظوره.

پین

پین رطوبت متر نام خود را از دو شاخک های فلزی و یا پین است که ظهور از بالای متر مانند آنتن. این پین ها چه اندازه گیری درصد رطوبت. با استفاده از یک پین رطوبت سنج نیاز به هماهنگی با پین با یک نقطه بر روی مواد و سپس سوق دادن آنها به طوری که آنها نفوذ مواد.

هنگامی که سوزن وارد بدن شده و شما می توانید کار با رطوبت سنج با یک پد کنترل برای ارسال یک سیگنال الکتریکی پایین یکی از پین. این سیگنال از طریق مواد در راه خود را به پین دیگر. این رطوبت سنج با استفاده از این سیگنال برای اندازه گیری مواد را در برابر جریان الکتریکی است که می تواند کمک به تعیین رطوبت آن.

این روش اندازه گیری در نظر گرفته شده است تهاجمی به دلیل آن نیاز به سوزن مواد برای به دست آوردن یک نتیجه. اما پین رطوبت متر هستند و تنها نوع است که می تواند کمک به شناسایی محل دقیق رطوبت.

Pinless

Pinless moisture meters به نام برای عدم خود را از اندازه گیری پین نیست نفوذ مواد به خواندن. به جای یک بشقاب در پشت متر می گذارد تخت در برابر مواد و بالا فرکانس سیگنال سفر از طریق آن. سیگنال تغییرات بر اساس مواد توانایی برای ذخیره یک بار الکتریکی است که قادر است رطوبت سنج برای تشخیص سطح رطوبت در ماده است.

سود اصلی از pinless moisture meters روشن می شود که تست drywall. نیاز به درایو سوراخ به تیغه برای تشخیص رطوبت می تواند به سرعت تبدیل آن به پنیر سوئیسی. یک pinless moisture meter می توانید برای رطوبت چندین بار بدون آسیب رساندن به تیغه.

اگر چه pinless moisture متر کمتر تهاجمی از پین متر خوانش را نشان می دهد رطوبت در یک منطقه به طور کلی و نه یک نقطه خاص. یک گزینه خوب برای منظم رطوبت تشخیص چند منظوره رطوبت سنج. چند منظوره رطوبت متر با استفاده از هر دو روش اندازه گیری به صورت غیر تهاجمی تعمیم تشخیص رطوبت در ابتدا و دقیق رطوبت تشخیص اگر مسئله کشف شده است.

چه به نظر در هنگام خرید رطوبت سنج

قبل از خرید یک رطوبت سنج آن را یک ایده خوب برای آموزش خود را در مورد این ملاحظات مهم را به مطمئن شوید که شما در حل و فصل این محصول مناسب برای اهداف خود است.

دقت

DIYers و جوانب مثبت به دنبال یک رطوبت سنج جای دقت به عنوان یکی از مهم ترین عوامل در تصمیم گیری است که یکی برای خرید. یک واحد فاقد دقت است که اساسا بی فایده برای اندازه گیری رطوبت. نه همه واحد تبلیغ همان میزان دقت.

با کیفیت بالا و رطوبت متر باید دقیق به درون 0.1% اما این مدل بالا می تواند هزینه زیادی است. برای کمتر-گزینه های گران قیمت, برخی رطوبت متر دقیق را به کمتر از 5 درصد است. این هم نشان دهنده دقت مناسب و رتبه متوسط DIYer اما اگر یک پروژه و یا حرفه ای نیاز به اندازه گیری دقیق تر بهتر است به چوب به مدل بالا. آن را توصیه به سرمایه گذاری در یک رطوبت سنج است که بیش از 5 درصد از واريانس آن دقت.

تمام رطوبت متر’ خوانش نمایش داده شده به عنوان یک درصد از رطوبت (% MC). به طور معمول یک رطوبت سنج کالیبره شده برای استفاده با چوب است و در مقیاس بین 5 درصد (خشک) و 40 درصد (اشباع شده). اندازه گیری nonwood مواد مانند بتن با استفاده از یک مقیاس نسبی از 0 (خشک) 100 (اشباع شده). رطوبت متر برای استفاده با گچ یا تیغه ارائه یک سوم مقیاس است که محدوده از 0.2 درصد (خشک) به 50 درصد (اشباع شده). قبل از تصمیم گیری در یک رطوبت سنج, تعیین سطح دقت شما نیاز و مواد شما می خواهید برای بررسی.

دوام

یک محصول با دوام است که مهم است برای هر کسی که با استفاده از رطوبت سنج به طور منظم در سایت کار. حتی یک مدل جدیدتر با بهترین امکانات باید برای زنده ماندن با داشتن آن پین تحت فشار قرار دادند به یک دیوار و یا در حال ضربه در یک جعبه ابزار است.

رطوبت سنج باید شامل ویژگی های یک DIYer می خواهد, اما همچنین دارای شهرت برای دوام و عمر طولانی. در نظر گرفتن گزینه های است که دارای یک لاستیک پوشش سنگین طراحی و یا مقاومت در برابر شوک ساخته شده است در. این رطوبت متر خواهد زنده ماندن چند سقوط بدون آسیب و ایجاد یک سرمایه گذاری بزرگ است چرا که آنها نیاز به جایگزین کمتر.

سهولت استفاده

را انتخاب کنید یک رطوبت سنج است که نسبتا ساده است به استفاده از. پیچیده رطوبت متر را بسیار طولانی تر از یک ساده تر طراحی و می تواند منجر به نادرست و متناقض خوانش است که می تواند منجر به کشف نشده رطوبت آسیب.

به جای انتخاب کردن برای یک رطوبت سنج با آسان به عنوان خوانده شده دارای نور پس زمینه صفحه نمایش دیجیتال است که نشان می دهد اطلاعات شما نیاز دارید. کاربران باید قادر به راحتی حرکت بین منوها بر روی دستگاه و سوئیچ بین توابع به سرعت. Pinless moisture meters بسیار آسان تر به استفاده از پین رطوبت متر اما تجارت کردن در دقت اشاره کردن.

محدوده اندازه گیری

محدوده اندازه گیری رطوبت سنج ارائه می دهد تعیین شده است که حداقل و حداکثر رطوبت درصد آن را می توانید بخوانید. گسترده تر طیف وسیعی از اندازه گیری کمتر دقیق دستگاه اندازه گیری خواهد شد با برخی از رطوبت متر ارائه گسترده ای به عنوان یک محدوده به عنوان 0.2-60 درصد است.

کوچکتر بیشتر مقیاس های دقیق تر را فراهم اندازه گیری دقیق و غالبا در آمده متر مورد استفاده در کف و خوب نجاري صنعت برای اطمینان از مطلوب درصد رطوبت. اکثر DIYers خواهد سود بیشتر از گسترده تر در مقیاس وسیعی به طوری که آنها می توانید با استفاده از همان متر برای بسیاری از برنامه های کاربردی.

ویژگی های اضافی

رطوبت متر مانند اکثر دستگاه های الکترونیکی می تواند بسته به مقدار زیادی از ویژگی های اضافی را به کار آسان تر است. یکی از این ویژگی ها است و یک نمایش درجه حرارت است که می تواند مسیر یک گرم و یا آب سرد نشت. تغییرات زیر در درجه حرارت کمک می کند تا پیدا کردن منبع.

ویژگی های دیگر عبارتند از حافظه توابع است که می تواند پیگیری قبلی خوانش به جای داشتن به آنها را بنویسید و یا به یاد داشته باشید آنها قابل شنیدن هشدار برای رطوبت سطح خواندن و یک کیف حمل و نقل برای محافظت از رطوبت سنج.

ما تراکم بالا

دارای امتیاز بالا محصولات زیر انتخاب شدند برای کیفیت قیمت و جلب رضایت مشتری برای کمک به شما در پیدا کردن بهترین رطوبت سنج برای پروژه های خود را.

Best Moisture Meters Options: Calculated Industries 7445 AccuMASTER

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: محاسبه صنایع 7445 AccuMASTER Duo Pro متر

چند منظوره محاسبه صنایع 7445 AccuMaster Duo Pro رطوبت سنج ویژگی های یک pinless پد برای تست یک منطقه بزرگ به علاوه یک سوئیچ به یک پین-سبک اندازه گیری دقیق آزمون در 3 درصد در عمق های مختلف. بزرگ دارای نور پس زمینه صفحه نمایش با استفاده از حروف درشت سفید حروف در یک پس زمینه سیاه و سفید برای خواندن آسان در حالی که نگه داشتن کلید اجازه می دهد تا کاربر به توقف خواندن بر روی صفحه نمایش در طول استفاده از.

با دوام بدن این رطوبت سنج دارای یک لاستیک گرفتن که باعث می شود آن را دست پسند و ساده برای فشار پین به هدف مواد. اگر یک پین قطع آن را آسان به جای نگه می دارد که متر کار برای طولانی تر است. این رطوبت سنج دارای اختیاری هشدار صوتی و طیف وسیعی از اندازه گیری از 5 درصد به 50 درصد در حالت پین کد و 0.1 درصد تا 100 درصد در pinless حالت.

Best Moisture Meters Options: Proster Handheld Wood Moisture Test Meter

عکس: amazon.com

2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Proster دستی چوب تست رطوبت سنج

این Proster دستی, چوب, رطوبت سنج مخصوص ساخته شده برای استفاده با چوب و محصولات چوب تنها. این تخصص همراه با دو مزایای بزرگ: برای اولین بار است که DIYers می توانید این رطوبت سنج برای مقرون به صرفه در مقایسه با مدل های دیگر است. دوم این است که Proster ارائه می کنند قابل توجه دقت در عرض 0.5 درصد در یک مقیاس از 0 درصد به 99.9 درصد برای چوب, چوب و سیاهههای مربوط, مقوا, کاغذ و سایر محصولات از چوب.

پین رطوبت سنج تنظیمات می توانید سوئیچ بین چهار چوب های مختلف گروه و 50 گونه های چوبی برای اندازه گیری دقیق. ال سی دی صفحه نمایش آسان به خواندن و بدنه دستگاه می آید محکم پلاستیک ABS برتر دوام آورد. این رطوبت سنج نمی خواهد کار با بتن و گچ تیغه و یا دیگر nonwood ساختمان مواد, اما DIYers با چوب بر اساس پروژه مقرون به صرفه تخصص انتخاب کنید.

Best Moisture Meters Options: Lignomat Moisture Meter Mini-Ligno

عکس: amazon.com

3. ارتقا انتخاب کنید: Lignomat رطوبت سنج مینی Ligno E/D

این Lignomat مینی Ligno E/D رطوبت سنج حق بیمه است ابزار طراحی شده برای تخصصی هدف. پین رطوبت سنج می آید کالیبره شده برای استفاده با چوب و محصولات چوب, اما آن را دارای دقت 0.5 درصد در دقت مقیاس از 6 درصد به 45 درصد است. محکم بدن آسان است برای نگه داشتن و استفاده با سوزن تیز است که می تواند از طریق فشار حتی در سخت ترین چوب.

بدن از رطوبت سنج دارای یک دیگر مجموعه دوم از پین برای نفوذ عمیق تر اما سود واقعی این مدل این است که به سادگی طراحی شده است. انتخاب نوع چوب اندازه گیری می شود سپس با فشار پین به مواد است. منحصر به فرد روشن و خاموش سوئیچ بین پین فعال متر به طوری که کاربر فقط نگاهی به خواندن روشن چراغ صفحه نمایش دیجیتال.

Best Moisture Meters Options: General Tools MMD7NP Pinless

عکس: amazon.com

4. بهترین PINLESS: به طور کلی ابزار MMD7NP Pinless دیجیتال رطوبت سنج

به طور کلی ابزار MMD7NP Pinless Moisture Meter باعث می شود آن را آسان به خوانش انواع مواد بدون آسیب از جمله سوزنی برگان پهن برگان, بتن, تیغه, و بیشتر. این pinless moisture meter با استفاده از یک محدوده اندازه گیری از 0 درصد به 53 درصد برای سوزنی برگان مانند کاج یک محدوده از 0 درصد به 35 درصد برای پهن برگان مانند افرا و یک مقیاس نسبی برای تیغه و سنگ تراشی.

رطوبت سنج تشخیص نوع مواد و با استفاده از autocalibration به طوری که کاربر مجبور نیست به ورودی این اطلاعات است. خوانش نمایش رنگی صفحه نمایش LED با دقت در کمتر از 3 درصد است. بصری و سمعی هشدار نشان می دهد که در آن می یابد و بیشتر متمرکز رطوبت برای کمک به پیگیری کردن نشت و سرعت رسیدگی کننده موضوع است.

Best Moisture Meters Options: Klein Tools ET140 Pinless Moisture Meter

عکس: amazon.com

5. بهترین برای تیغه: کلاین ابزار ET140 Pinless Moisture Meter

کلاین ابزار ET140 Pinless Moisture Meter با استفاده از طیف وسیعی از 0 درصد به 35 درصد برای پهن برگان 0 درصد به 55 درصد برای سوزنی برگان و نسبی مقیاس از 0 تا 100 برای تیغه گچ و آجر و بتن و دیگر مصالح ساختمانی. رطوبت را نشان می دهد و بلافاصله در یک 9-نوار LED مقیاس برای سریع رطوبت طبقه بندی در حالی که درصد دقیق نمایش معکوس-کنتراست صفحه نمایش.

این pinless moisture meter calibrates برای هر یک از مواد به راحتی با فشار یک دکمه حالت که سوئیچ بین انواع مواد برای اندازه گیری دقیق. با دوام طراحی شده است ساخته شده است به مقاومت در برابر 6.6 فوت قطره و شامل یک خودکار خاموش تابع برای حفظ باتری در حال اجرا از خشک هنگامی که دستگاه نیست و در حال استفاده است.

Best Moisture Meters Options: Wood Moisture Meter - Digital Moisture Detector

عکس: amazon.com

6. بهترین چوب: Tavool چوب, رطوبت سنج

این Tavool دیجیتال پین رطوبت سنج است که علاوه بر این بسیار عالی به هر مغازه نجاری. آن را همراه با کالیبراسیون و تنظیمات برای هفت نوع چوب به طوری DIYers می تواند به عنوان دقیق که ممکن است با اندازه گیری های خود را در دقت در حدود 2 درصد است. پین رطوبت سنج نیز می تواند اندازه گیری دمای مواد در 4 درجه برای کمک به سرعت پیگیری کردن نشت.

این رطوبت سنج با استفاده از یک مقیاس از 6 درصد به 60 درصد برای چوب و 0 درصد به 40 درصد برای مواد و مصالح ساختمانی دیگر. بزرگ دارای نور پس زمینه LCD صفحه نمایش باعث می شود برای خوانایی آسان حتی در نور کم. “انتظار” کلید انجماد خوانش بر روی صفحه نمایش در حالی که ساخته شده است در عملکرد حافظه فروشگاه خوانش به طوری که کاربر مجبور نیست برای پیگیری.

Best Moisture Meters Options: General Tools MMH800 4-In-1 Combo Moisture Meter

عکس: amazon.com

7. چند منظوره انتخاب کنید: ابزارهای عمومی MMH800 4-در-1 دسته کوچک موسیقی جاز رطوبت سنج

این چند منظوره رطوبت سنج کمک می کند تا DIYers تست رطوبت با استفاده از pinless, تخت, سنسورهای بدون آسیب رساندن مواد. اگر متر می یابد و رطوبت و کاربر می تواند با درپوش به افشای دو پین به صورت دقیق اندازه گیری رطوبت در عرض 3 درصد رطوبت, اندازه گیری عرض 5 درصد و اندازه گیری دما در عرض 2 درجه است.

رطوبت سنج اندازه گیری رطوبت چوب گچ دیوار و فرش و کفپوش آجر و ملات خاک و کاغذ و یا پودر را نشان می دهد و قرائت در دو روشن نمایش می دهد. متر دارای رطوبت سطح محدوده از 5 درصد به 50 درصد برای چوب و 1.5 درصد به 33 درصد برای ساختمان های دیگر مواد به علاوه یک محدوده رطوبت از 25 درصد به 95 درصد و یک محدوده دما از 32 تا 140 درجه است.

Best Moisture Meters Options: Protimeter BLD5365 Surveymaster

عکس: amazon.com

8. کلاس حرفه ای: Protimeter BLD5365 Surveymaster رطوبت سنج

این Protimeter Surveymaster رطوبت سنج چند منظوره متر اما نه تنها استفاده از پین استاندارد و پد را به خوانش. همچنین ویژگی های مجموعه ای از 5 اینچ صفحه نمایش پین برای نفوذ عمیق و یک پروب رطوبت است که می تواند اتصال به واحد برای کمک به با در نظر گرفتن خوانش دشوار است برای دسترسی به مناطق. این حتی شامل یک کالیبراسیون ابزار برای اطمینان از خوانش دقیق هستند.

سنگین و طراحی بسیار دقیق رطوبت خوانش عرض 1 درصد را در این یک باید داشته باشند ابزار برای تشخیص DIYers و متخصصان صنعت مانند پیمانکاران نقشه برداران بازرسان و بسیاری دیگر. با دو حالت از عمل برای جستجو (pinless) و اندازه گیری (pin) رطوبت سنج کار می کند با بتن و چوب و کاشی وینیل, تیغه, و بسیاری دیگر از مواد و مصالح ساختمانی با یک مقیاس 7.9 درصد به 99.9 درصد با استفاده از پین و یک مقیاس نسبی 70 تا 999 با استفاده از پد (که در آن 70 به 169 خشک 170 تا 199 در معرض خطر است و 200 تا 999 در نظر گرفته شده است مرطوب). حرکت نزولی تنها به این رطوبت سنج بالای آن است اما برای یک نرم افزار یا DIYer به دنبال یکی از بهترین گزینه های در دسترس برچسب قیمت ممکن است ارزش آن.

مزایای استفاده از داشتن یک رطوبت سنج

داشتن یک رطوبت سنج دستی می تواند صرفه جویی در شما مقدار زیادی از مشکل خود را در خانه و با پروژه های DIY. از آن آسان است را به سرعت تست مناطق است که نگاه مانند آنها ممکن است از جمع شدن رطوبت به تعیین اینکه آیا یک مسئله وجود دارد. با در نظر گرفتن خواندن شما اجتناب از نیاز به تماس حرفه ای بازرس و پرداخت هزینه تنها هزینه برای پیدا کردن هیچ مشکل رطوبت وجود دارد. اگر شما مکرر مناطق مشکل خود را در خانه و یا در بالا و رطوبت زیرزمین یا انبار رطوبت سنج می توانید به طور منظم خوانش را به سرعت شناسایی و درمان رشد کپک.

علاوه بر این یک رطوبت سنج را بهبود می بخشد و در نتیجه از پروژه های DIY با ارائه دقیق رطوبت خوانش برای پروژه های کفپوش, در هنگام نصب تصویر زمینه و در طول پروژه نجاری. بدون رطوبت سنج DIYers تنها می توانید حدس بزنید در رطوبت در مواد است که می تواند منجر به مشکلات با رشد کپک و یا مسائل ساختاری اگر رطوبت تجمع شديد شود.

 • داشتن یک رطوبت سنج کمک می کند تا شما را به شناسایی مشکلات بدون نیاز به تماس حرفه ای است.
 • به طور منظم خوانش در بالا-رطوبت خانه می تواند کمک به تشخیص و جلوگیری از رشد کپک.
 • با استفاده از یک متر برای کفپوش و کاغذ و دیگر پروژه های DIY را تضمین پایان با کیفیت بالا و مناسب رطوبت درصد.

سوالات متداول در مورد جدید رطوبت سنج

قبل از خرید رطوبت سنج, نگاهی به مهمترین سوالات و پاسخ های خود را زیر.

Q. چگونه یک رطوبت سنج کار می کند ؟

پین رطوبت متر کار با اندازه گیری مقاومت الکتریکی در زمان ملاقات در هنگام عبور از یک ماده. قرار دادن پین به مواد می فرستد یک زمان یک پین به جریان به دوم. متر و سپس اقدامات مقاومت در جریان ملاقات سفر از طریق مواد بین پین برای تولید رطوبت خواندن.

Pinless moisture meters استفاده از یک فرکانس بالا از سیگنال به نفوذ مواد. این سیگنال الکتریکی تغییرات بر اساس مواد توانایی نگهداری شارژ و رطوبت سنج دریافت و اندازه گیری رطوبت در مواد.

Q. چه عادی خواندن در یک رطوبت سنج?

به طور کلی خواندن 5-12 درصد مطلوب است اما طبیعی خواندن در یک رطوبت سنج بستگی به مواد خشک آنهایی که مانند تیغه نیاز به کاهش رطوبت خوانش حدود 5-7 درصد و مرطوب مواد مانند دیوار خاتم داشتن قابل قبول رطوبت سطح تا 12 درصد است.

س: چگونه می توانم به شما استفاده از یک رطوبت سنج در drywall ؟

به استفاده از یک رطوبت سنج در تیغه اول اطمینان حاصل شود که متر کالیبره شده به دقت اندازه گیری رطوبت در مواد. اگر متر کالیبره است نتایج خواهد بود نادرست است.

هنگامی که متر کالیبره شده برای تست تیغه کار با رطوبت سنج به طور معمول با توجه به محصول و دستورالعمل ها. قرار دادن پین متر به تیغه در نقاط مختلف به خواندن دقیق از کل دیوار. به طور مشابه یک pinless متر باید اسکن سایت های مختلف بر روی دیوار برای یک دامنه از رطوبت آن. برای تیغه خواندن از 5 درصد به 7 درصد مطلوب است.

Q. آیا رطوبت متر دقیق است ؟

پاسخ کوتاه این است که رطوبت متر دقیق هستند و اگر به درستی استفاده می شود. پاسخ کامل تر است که به دقت از یک رطوبت سنج بسته مواد شما در حال آزمایش کالیبراسیون متر نوع رطوبت سنج روش مورد استفاده در طول آزمون و متر قابلیت که می تواند متفاوت باشد بر اساس هزینه نگهداری و تعمیر و نگهداری واحد.

با کیفیت بالا رطوبت سنج استفاده صحیح مواد با تجربه DIYer می توانید با دقت اندازه گیری رطوبت به داخل 0.1 درصد است. اما ارزان قیمت رطوبت سنج استفاده می شود در مواد نامناسب بدون مقياس مناسب می تواند بازگشت نادرست خوانش در راه همان است که یک فقیر با کیفیت گل میخ یاب می تواند موفق به پیدا کردن یک میخ در صورت استفاده نادرست.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>