بهترین چرخ گوشت برای آشپز خانه

سوسیس, زمین, گوشت, همبرگر و بیشتر با این بالا انجام چرخ گوشت.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Meat Grinder Options

عکس: istockphoto.com

اگر شما تا کنون فکر که در کیفیت از فروشگاه خرید گوشت چرخ کرده و یا چگونه آن را واقعا است, شما تنها نیستید. سنگ زنی کاهش چربی از گوشت گاو و مرغ و گوشت خوک در خانه بسیار آسان, با, مدرن, چرخ گوشت در نتیجه تازه مزه گوشت چرخ کرده.

صفحه اصلی سنگ زنی ارائه می دهد آشپز سفارشی—آشپز ممکن است را انتخاب کنید کاهش محتوای چربی خود را کاهش و می توانید با استفاده از یک چرخ برای تنظیم چگونه ریز گوشت زمین است. آشپز که خام-خوراک سگ خود را و یا فرایند گوشت از شکار نیز پیدا کردن چرخ دستی, و اگر شما می خواهم متوسط نادر همبرگر, این امن را اگر شما با استفاده از, تازه, pre-گوشت چرخ کرده.

برای انتخاب بهترین چرخ گوشت برای آشپزخانه شما وجود دارد برخی از خرید عوامل را در نظر بگیرید. شما باید به حساب آورد که چگونه چرخ عمل (دستی یا برقی) خود را اندازه و وزن و ظرفیت سهولت استفاده از گزینه های سفارشی سازی و بودجه خود را. به تجربه خرید خود را ساده تر کرده ایم scoured بازار و بالاترین کیفیت چرخ گوشت موجود است.

ما تراکم بالا

از ساده دستی دستگاه های تجاری و کلاس ماشین را انتخاب کنید و گوشت چرخ است که شما احساس راحتی با استفاده از است و در یک قیمت مناسب محدوده.

The Best Meat Grinder Option: STX International Turboforce Electric Meat Grinder

عکس: amazon.com

بهترین کلی: STX Turboforce کلاسیک برقی چرخ گوشت

این به طور جدی کارآمد STX بین المللی چرخ گوشت می خرد متناوب 180 و 240 پوند گوشت در هر ساعت. با دو سرعت تنظیمات به علاوه یک معکوس تنظیم آن را آسان برای تازه کار برای پیدا کردن با سرعت مناسب. جعلی از قوی و بسیار سبک وزن و آلومینیوم STX Turboforce کلاسیک ساخته شده است به آخرین. هر دستگاه شامل سه فولاد ضد زنگ تیغه برش سه سنگ زنی صفحات یک سوسیس چاشنی ورق و سه سوسیس چاشنی لوله به علاوه یک kubbe ساز قالب و یک برگر/کشویی patty قالب. با تمام این تجهیزات شامل, آن را ساده برای شروع در گوشت سنگ زنی فورا. گوشت دیلم همراه با این واحد همچنین ویژگی های پیشرفته متغیر مصرف تکنولوژی حصول اطمینان زیادی و سازگار سنگ زنی ظرفیت. این مهم است به یاد داشته باشید: اگر چه این بسیار موثر چرخ گوشت آن را مناسب برای آسیاب کردن استخوان.

The Best Meat Grinder Option: STX International Turboforce II Meat Grinder

عکس: amazon.com

ارتقا انتخاب کنید: STX Turboforce II سنگین برقی چرخ گوشت

این STX Turboforce II به کاربران ارائه می دهد سه حالت مختلف سرعت تنظیمات اجازه می دهد کاربران با تجربه برای خرد کردن یک آرایه متنوع از گوشت موثر است. قدرتمند خود تا 2000 وات موتور مجهز شده است با ثبت اختراع در حال بررسی چهار درجه سرمایش, تکنولوژی, جلوگیری از دستگاه را از حرارت بالا هنگام سنگ مقادیر عظیمی از گوشت. این چشمگیر تکنولوژی اجازه می دهد تا این STX بین المللی مدل برای اجرا به دو برابر در مقایسه با دیگر گوشت چرخ. هر چرخ همراه با سه تیغه های فولادی ضد زنگ پنج صفحات سنگ زنی و یک مرد اسپانیایی بشقاب. مجموعه ای از سه لوله پر گوشت, پنجه, یک patty/قالب لغزان و kubbe قالب نیز ارائه شده است. ویژگی های راحتی شامل یک پدال پا برای اختیاری عملیات دست آزاد و در هیئت مدیره ذخیره سازی باعث می شود آن را ساده به فروشگاه لوازم جانبی در داخل دستگاه خود را. این Turboforce دوم این است که یک گزینه ایده آل برای شکارچیان که فرایند مقدار زیادی از گوشت و با تجربه تر چرخ.

The Best Meat Grinder Option: LHS Manual Meat Grinder

عکس: amazon.com

دستی انتخاب کنید: LHS دستی چرخ گوشت

LHS دستی چرخ گوشت مکان کنترل بیش از گوشت سنگ زنی به طبخ دست. این سنگین چرخ ساده و راحت برای استفاده و قادر به آسیاب کردن گوشت و سبزیجات و ریشه. بر خلاف سنتی دستی, چرخ, آن را نمی کند باید به طور محکم به لبه یک سطح. به جای آن امن می تواند به یک سطح صاف با استفاده از یک غیر لغزش مکانیزم مکش ارائه یک پایه محکم. چرخ ساخته شده است از ترکیبی از پلاستیک سنگین و فولاد ضد زنگ: با دوام و بسیار سبک وزن و مقاوم در برابر خوردگی است. عملیات ساده است: به سادگی با قرار دادن مواد تشکیل دهنده در قیف و تبدیل دسته ارگونومیک. ظرف پلاستیکی که دارای گوشت بلوک تماس با چرخ تیغه برای دست زدن به امن. با آن ویژگی های اساسی LHS چرخ بزرگ برای کاربران گاه به گاه و مبتدیان.

The Best Meat Grinder Option: Weston Manual Tinned Manual Meat Grinder

عکس: amazon.com

بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Weston #10 دستی کنسرو دستی چرخ گوشت

دستی #10 کنسرو گوشت چرخ از وستون به نظر می رسد مانند یک سنتی دستی چرخ اما دارای طراحی مدرن و ویژگی های. این بسیار سبک وزن و قابل حمل گزینه مناسب برای سنگ زنی کوچکتر کاهش گوشت—به سادگی گیره آن را به پایان یک آشپزخانه و یا میز و خرد به دور است. محکم و آسان برای گرفتن مسئولیت رسیدگی به روند باعث می شود یک نسیم است. پس از چرخ ساخته شده است با دوام آهن آشپز می توانید بقیه مطمئن باشید که این دستگاه را به آخرین برای سال های بسیاری است. دستی معنا نیست که کاربران می توانید سفارشی خرد کردن: هر وستون دستی چرخ گوشت شامل یک درشت و خوب آسیاب بشقاب, پس از آن آسان به ریز لحن گوشت چرخ کرده برای طیف وسیعی از دستور العمل های. آشپز می تواند جمع آوری کامل در خانه سوسیس با شامل چاشنی کیت: یک آداپتور برای دیدن و سه منتقل ابزار لازم برای سوسیس ها از همه اشکال و اندازه. قیمت جذاب برای طبخ فقط شروع با گوشت سنگ زنی و یا کم حجم چرخ های وستون است که یک معامله بزرگ برای آشپز خانه.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>