بهترین قاشق اندازه گیری برای دقت

هرگز از بین بردن یک دستور پیچیده با حدس زدن مقدار عنصر: این قاشق اندازه گیری خواهد شد نگه داشتن همه چیز در تعادل است.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Measuring Spoon options

عکس: depositphotos.com

دقت مهم در پخت و پز و بهترین راه برای اطمینان از دقت است که با استفاده از با کیفیت ابزارهای اندازه گیری—نه قاشق غذا خوری از مجموعه ظروف مسطح. تعداد بی شماری از دستور بوده است گمراه با حدس و گمان. در حالی که اساسی قاشق اندازه گیری را می توان در فروشگاه های مواد غذایی, فروشگاه های سخت افزاری و حتی فروشگاه های راحتی انتخاب دقت گردد مجموعه را به یک تعادل بهتر از طعم برای شام یا بهتری افزایش به یک کیک. بهترین قاشق اندازه گیری مجموعه آسان به نگه دارید و با به وضوح مشخص شده اندازه گیری.

ما تراکم بالا

پلاستیک یا فلز مغناطیسی یا لینک ما رو تنگ کردن بالا و قاشق اندازه گیری در بازار خود را با توجه به سبک پخت و پز.

The Best Measuring Spoon option: Spring Chef Stainless Steel Measuring Spoons

عکس: amazon.com

بهترین کلی: بهار آشپز استیل, قاشق اندازه گیری

بهار آشپز مجموعه ای از فولاد ضد زنگ شش قاشق اندازه گیری می تواند رسیدگی به هر گونه پیچیده و دستور العمل. این دقت اندازه گیری مجموعه ای شامل ⅛ قاشق چای خوری ¼ قاشق چای خوری نمک ½ قاشق چای خوری ¾ قاشق چای خوری 1 قاشق چای خوری و 1 قاشق غذا خوری هیچ eyeballing لازم است. قاشق نیز مشخص شده با اندازه گیری های متریک بنابراین تبدیل ساده است برای آشپز زیر دستور العمل های اروپا. این اندازه گیری ها حکاکی بنابراین هیچ خطر محو شدن. ساخته شده از فولاد ضد زنگ بهار آشپز قاشق ماشین ظرفشویی امن و نمی خواهد خم شدن و یا زنگ. آنها در حال شکل با دراز کاسه به جا در داخل باریک ادویه شیشه و دستگیره اندازه برای راحت استفاده است. قاشق لانه با هم متصل می شوند و با یک حلقه جلوگیری از از دست دادن در حالی که کاربران اجازه می دهد برای جدا کردن و حذف قاشق زمانی که مورد نیاز است. به خوبی طراحی شده و عملکردی بهار آشپز جراحی قاشق اندازه گیری هستند ما انتخاب بالا.

The Best Measuring Spoon option: Prepworks by Progressive Magnetic Measuring Spoons

عکس: amazon.com

نفر دوم: Prepworks توسط مترقی مغناطیسی قاشق اندازه گیری

این مجموعه ای از قاشق اندازه گیری از Prepworks توسط مترقی طول می کشد تا فضای کمی و جلوگیری از بدون هیچ زحمتی در کشو. قاشق ساخته شده از فولاد ضد زنگ مغناطیسی به طوری که آنها لانه و با هم نگه دارید مغناطیسی. با این طراحی آشپز هرگز به جستجو برای یک سیار قاشق یا کشتی با یک تقسیم حلقه برای حذف یک قاشق. در حجم های اندازه گیری ¼ قاشق چای خوری نمک ½ قاشق چای خوری 1 قاشق چای خوری ½ قاشق غذا خوری و 1 قاشق غذا خوری این Prepworks قاشق باید ویژگی های اضافی: یک پایان است باریک مستطیل شکل کاسه ایده آل برای اتصالات به باریک ادویه شیشه و دیگر گسترده تر کاسه همان اندازه گیری مناسب برای اندازه گیری مایعات. چون قاشق تخت پایه آشپز می توانید بقیه آنها در مقابله با بدون هیچ گونه نگرانی در مورد نشت. Prepworks قاشق ماشین ظرفشویی امن برای پاکسازی آسان.

The Best Measuring Spoon option: OXO Stainless Steel Measuring Spoons

عکس: amazon.com

آسان گرفتن انتخاب کنید: OXO استیل, قاشق اندازه گیری

OXO فولاد ضد زنگ قاشق اندازه گیری شامل چهار شایع ترین استفاده از اندازه گیری ¼ قاشق چای خوری نمک ½ قاشق چای خوری 1 قاشق چای خوری و 1 قاشق غذا خوری با برچسب اچ به جراحی. طراحی شده به طوری که مواد تشکیل دهنده خود را-برای رسیدن به سطح دقت قاشق همچنین لانه مغناطیسی در داخل یک دیگر و به راحتی می توان به صورت جداگانه و بدون قاشق آویزان از یک حلقه. مشخص ترین جنبه از OXO قاشق خود را دسته. گسترده ای متعادل و پوشش داده شده با نرم و آسان-گرفتن مواد این قاشق ها ایده آل برای آشپز در تمام سنین است که نیاز به کمی کمک اضافی با مهارت و چابکی. حتی برای کسانی که نیازی به گرفتن اضافی این قاشق کاهش نشت و کاهش مواد تشکیل دهنده. آنها آسان برای تمیز کردن و همچنین به پاپ فقط آنها را در ماشین ظرفشویی.

The Best Measuring Spoon option: Progressive Snap Fit Measuring Spoons

عکس: amazon.com

رنگی انتخاب کنید: Progressive ضربه محکم و ناگهانی مناسب قاشق اندازه گیری

برای آشپز که ترجیح می دهند رنگ های روشن برای کمک به تشخیص یک قاشق از دیگر مترقی ضربه محکم و ناگهانی مناسب قاشق اندازه گیری کار را انجام خواهد داد. رنگ پر جنب و جوش فضل به پایان رسید دو قاشق پلاستیکی: مستطیل پایان متناسب با شیشه های کوچک در حالی که گرد کاسه پایان گیری دقیق مایعات. اندازه گیری حجم ها به وضوح چاپ شده در وسط هر یک از قاشق برای شناسایی آسان. تخت-کف قاشق ضربه محکم و ناگهانی با هم زمانی که استفاده نمی کنید و ماشین ظرفشویی امن. قیمت مناسب و بزرگ ساخت و ساز باعث می شود این مترقی قاشق یک انتخاب عالی برای همه نوع از آشپز.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>