بهترین آبمیوه گیر دستی برای تازه فشرده مرکبات

داشتن یک آبمیوه گیری دستی در دست است که مناسب برای ایجاد مرکبات ترشیجات, صنایع دستی کوکتل لیموناد ، BobVila.c

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 مرداد 1399

داشتن یک آبمیوه گیری دستی در دست است که مناسب برای ایجاد مرکبات ترشیجات, صنایع دستی کوکتل لیموناد ،

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Manual Juicer Options

عکس: depositphotos.com

آبمیوه گیر دستی جمع و جور و آسان برای استفاده و عملی لوازم آشپزخانه برای ساخت آب تازه فشرده. از ساده دستی جعبه و قدیمی مدرسه کوزه reamers به پیچیده تر جدول بالا و میل لنگ به کار گرفته آبمیوه گیر بهترین آبمیوه گیری دستی فراهم می کند یک راه آسان برای دریافت بهره. و بر خلاف همتایان الکتریکی دستی ماشین نمی اضافه کردن هر گونه گرما به روند خروج از همه خوشمزه, آب بسته بندی شده با مواد مغذی متراکم.

با هر دستی آب را فشار دهید شما باید برای قرار دادن در برخی از دست و بازوی قدرت به مناسب و معقول آب عملکرد بنابراین به دنبال یک ماشین است که آسان را برای شما به استفاده از. گزینه های زیادی برای کسانی که با مهارت و چابکی مسائل هستند کسانی که با میل لنگ و دسته و یا ارگونومیک و آسان گرفتن طرح. شما همچنین باید در نظر چه مقدار آب شما مایل به تولید و متناسب با ظرفیت دستگاه. آبمیوه گیر دستی تمایل به تولید با کیفیت بالا و آب آنها را با استفاده از هر گونه گرما, اما اگر شما می خواهید آن را به خمیر های خوب صافی مورد نیاز است.

در کل دست آبميوه گيری تمایل به کوچکتر و جمع و جور تر از همتایان الکتریکی. اگر شما کوتاه در فضای آشپزخانه و یا نیاز به قابل حمل آبمیوه گیری توجه داشته باشید از اندازه آن است. از سوی دیگر شما ممکن است بخواهید با یک مجموعه بزرگتر ظرفیت به جای بیشتر مایع است. برخی آبمیوه گیر دستی شامل مدتها در پایین برای جلوگیری از لغزش بنابراین نگه داشتن در ذهن که آیا ثبات یکی از اولویت های خود را. در نهایت رونق یک کسب و کار کثیف, با کیفیت مرکبات squeezers داشتن راحت جداسازی قطعات و تمیز کردن قابلیت—نه همه آبمیوه گیر ماشین ظرفشویی امن هستند بنابراین اگر این ایستادگی از ویژگی های شما نگاه کردن برای این محصولات مشخص شده در زیر.

ما تراکم بالا

با کسانی که خرید ملاحظات در ذهن ما به گرد ما تراکم بالا به ارائه توصیه هایی برای بالا انجام آبمیوه گیر دستی.

The Best Manual Juicer Option: Drizom Citrus Lemon Orange Manual Hand Squeezer

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Drizom مرکبات لیمو و پرتقال دستی دست Squeezer

بر اساس سنتی آب برقو طراحی این است که علاوه بر این بسیار عالی به شما ابزار آشپزخانه لیست. با Drizom مرکبات دستی دست Squeezer شما قادر به آبمیوه گیری و زرده تخم مرغ جدا و پنجره اهنی, همه در یک. این Drizom مرکبات است که ساخته شده از پلاستیک بدون BPA و ویژگی های سیلیکون غیر لغزش پایه برای ثبات. یک جام برای جمع آوری آب های ساخته شده به دستگاه با 12 اونس ظرفیت که با ظرفیت 1.5 استاندارد فنجان از مایع است.

دو اندازه از reamers گنجانده شده است با این Drizom اب میوه گیر: 12-دندان برقو طراحی شده برای استخراج حداکثر آب کاملا فشردن هر لیمو یا لیمو ترش و یک پنجه بزرگ برقو شما می توانید برای استفاده از پرتقال و دیگر میوه ها. یک فیلتر نگه می دارد پالپ ساخت آن را ایده آل برای پخت و پز و یا صرفا فشردن خودتان یک نوشیدنی طراوت. این آبمیوه گیری مرکبات برای تمیز کردن آسان است و شما می توانید محل آن را در قفسه بالای ماشین ظرفشویی. مناسب اندازه گیری نشانه گذاری شامل جام, اونس و میلی لیتر است که به شما کمک می کند اضافه کردن آب به مواد غذایی خوشمزه با دقت. علاوه بر آن تلنگر-طراحی بالا ارائه می دهد صرفه جویی در فضا ذخیره سازی مزایای.

The Best Manual Juicer Option: Sunhanny Orange Lemon Manual Hand Squeezer

عکس: amazon.com

نفر دوم: Sunhanny پرتقال لیمو دستی دست Squeezer

این دو برقو-سبک Sunhanny کتابچه راهنمای کاربر آبمیوه گیری مرکبات شامل 12 دندان برقو برای لیمو و لیمو به همراه یک بزرگتر سه پنجه برقو برای پرتقال و دیگر دشوار میوه های خانواده مرکبات. ساخته شده از پلاستیک بدون BPA این Sunhanny خوب با قیمت مناسب و با دوام آبمیوه گیری. تلنگر-طراحی بالا دو برابر کردن زرده تخم مرغ جدا کننده و جمع و جور به اندازه کافی به راحتی ذخیره می شود دور. با یک سخاوتمندانه 17-ظرفیت هر اونس کوزه به جمع آوری Sunhanny پرتقال لیمو دستی دست اب میوه گیر می تواند تولید بیش از دو استاندارد فنجان آب در یک نشسته است. وجود دارد هیچ زواید اینجا که همه بخشی از این آبمیوه گیری دستی درخواست تجدید نظر: این هر دو آسان برای استفاده و آسان به تمیز می کند.

The Best Manual Juicer Option: Zulay Kitchen Manual Citrus Press Juicer

عکس: amazon.com

بهترین دستی: Zulay آشپزخانه دستی مرکبات آبمیوه گیری فشار

مناسب برای کلید لیمو مایر لیمو limequats و کوچکتر پرتقال این Zulay آشپزخانه دستی مرکبات مطبوعات است مقدار زیادی اب میوه گیر حصول اطمینان از شما دریافت آب بیشتر نسبت به مدل های دیگر عملکرد—همه بدون دانه است. هوشمندانه طراحی شده برای غربال کردن هر بیت به عنوان شما فشار آلومینیوم این دست آبمیوه گیری فوق العاده آسان برای استفاده و به طور موثر عصاره تقریبا هر قطره از میوه های خانواده مرکبات.

محکم فلزی کاسه در Zulay آشپزخانه دستگاه به خوبی کار می کنند با هم و دسته بلند دارد نوع در دست خود را به عنوان شما فشار. به اندازه کافی کوچک به پاپ را در کشوی آشپزخانه این راهنما آبمیوه گیری مرکبات است با دوام و ارزان راه برای به دست آوردن آب نیاز شما را برای پخت و پز و رونق خود را می نوشد. هنگامی که انجام می شود در ماشین ظرفشویی در بالای قفسه یا دست بشویید و به تمیز کردن.

The Best Manual Juicer Option: New Star Foodservice Commercial Citrus Juicer

عکس: amazon.com

ارتقا انتخاب کنید: ستاره جدید Foodservice تجاری آبمیوه گیری مرکبات

این ستاره جدید Foodservice آبمیوه گیری ویژگی های تجاری-طراحی درجه ای است که متعلق در آشپزخانه حرفه ای و میله آب هر چند آن را بزرگ در آب خانه عاشقان به عنوان به خوبی. این آبمیوه گیری دستی باعث می شود نور کار تولید زیادی آب حجم در یکی نشسته (اگر چه هیچ مجموعه جام گنجانده شده است). ستاره جدید Foodservice امکانات محکم آهن و 18/8 پودر پوشش داده شده از فولاد ضد زنگ ساخت و ساز. آن ارگونومیک سکس با دسته بلند در برابر چشمگیر, دو, 300 پوند در هر اینچ مربع ساخت آسان کار از میوه های خانواده مرکبات.

برای ثبات به عنوان شما به صورت دستی آب قابل توجهی پایه با لاستیک مکش سر پا نگه می دارد تمام آن را در جای خود اگر چه آبمیوه گیری ارتفاع به معنی وجود دارد می تواند یک بیت از یک تلو تلو خوردن. ظرفیت فیلتر و قیف می تواند در مقابله با میوه به اندازه گریپ فروت و فروپاشی آسان لباسشویی و یا با دست یا در ماشین ظرفشویی. توجه داشته باشید که این, ایستاده, مدل بزرگتر از اکثر آبمیوه گیر دستی و خواهد شد تا برخی از فضای ضد. هوشمند و حرفه ای, این, دستی, آب پرتقال اب میوه گیر می گوید کسب و کار.

The Best Manual Juicer Option: OXO Good Grips Small Citrus Juicer

عکس: amazon.com

بهترین بنگ برای جفتک انداختن: OXO خوب چنگک کوچک آبمیوه گیری مرکبات

این بسیار آسان برای استفاده و ساده OXO کتابچه راهنمای کاربر آبمیوه گیری مرکبات جامد است ، با هیچ سر و صدا و بدون راه اندازی برقو بالا ساخته شده را در صافی برای گرفتن کاغذ و خمیر نشسته منظمی در بالای 2.5 اونس فنجان با مناسب اندازه گیری و نشانه های بزرگ برای پخت و پز و پخت. جام را طراحی همچنین ویژگی های یک هیچ-نشت اسپوت برای ظروف سرباز یا مسافر ریختن. ساخته شده از پلاستیک بدون BPA شما می توانید از هم جدا همه چیز به تمیز کردن. ایده آل برای آبمیوه لیمو و متوسط پرتقال این است که هیچ زواید آبمیوه گیری دستی است که می آید در یک قیمت بسیار مناسب.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب