اگر شما راست کاشت اندازی چشم انداز پارچه ممکن است بهترین شرط بندی شما برای برگزاری علف های هرز مزاحم در خلیج.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Landscape Fabric Options

که آیا ما آن را دوست دارم یا نه, علف های هرز بخشی از هر چشم انداز رقابت با ما درختان و درختچه ها و گل برای مواد مغذی حیاتی. در زمان آن می رسد مانند علف های هرز یکی درست ثابت در حیاط و در راه های بسیاری است که درست است. هزاران نفر از تخم علف های هرز دروغ فقط در زیر سطح خاک در انتظار خورشید برای گرم کردن آنها به طوری که آنها می توانید پشت سر هم جلو و رشد سریع تر از سایر گیاهان در اموال خود را.

چشم انداز پارچه می تواند بلیط طلایی خود را به کنند خود را از علف های هرز گلایه در جوانه. توسط اقدام به عنوان یک مانع فیزیکی بین خاک و خورشید, چشم انداز, پارچه مانع از دانه های علف های هرز از دیدن نور روز در حالی که هنوز هم اجازه می دهد هوا و آب به نفوذ به ریشه گیاهان شما را می خواهم.

جلوتر راهنمای ما برای درک و انتخاب بین آرایه وسیعی از علف های هرز موجود موانع و ما تراکم بالا در میان بهترین چشم انداز گزینه های پارچه امروز.

  1. بهترین کلی: Hoople Pro Premium
  2. طولانی ترین طول عمر: دویت علف های هرز مانع از 12 سال
  3. دوستدار محیط زیست انتخاب کنید: ECOgardener حق بیمه علف های هرز مانع
  4. بهترین سنگین: FLARMOR علف های هرز مسدود کننده
  5. بهترین نور وظیفه: AGTEK باغ و علف های هرز مانع

The Best Landscape Fabric Options

قبل از اینکه شما خرید

در سبزی و باغ گل و گیاهان اغلب نقل مکان کرد و یا جابجا کردن. چشم انداز پارچه گذاشته سراسر منطقه را اصلاح خاک بسیار دشوار است اگر نه غیر ممکن است. پس در باغ سبزی را در نظر بگیرید با استفاده از چشم انداز پارچه برای علف های هرز سرکوب بین ردیف تنها. نگه داشتن در ذهن خاک شده است که پوشش داده شده با چشم انداز پارچه فشردگی در طول زمان به عنوان یک نتیجه از کاهش جمعیت کرم خاکی و فقیر هوادهی در این مناطق است. چشم انداز پارچه استفاده می شود در زیر گردشگاهها و یا در مناطق با دائمی درختان و درختچه ها و یا هیچ آینده کاشت نظر دارد.

کلید خرید ملاحظات برای چشم انداز پارچه

انتخاب بهترین چشم انداز پارچه برای کنترل علف های هرز است نه یک تصمیم دشوار اما, انتخاب می تواند متفاوت باشد بر اساس اندازه کار ترافیک پا که آیا شما را پوشش پارچه و استفاده مورد نظر از منطقه شما در حال حفاظت است.

بافته شده و نبافته و سوراخ دار

اغلب ساخته شده از پلی پروپیلن و یا کتانی بافته شده و چشم انداز پارچه شایع ترین علف های هرز مانع بهترین راه حل مناسب برای تخت گل و در مناطق اطراف درختان و درختچه. سوراخ کوچک در پارچه اجازه می دهد آب و هوا و مواد مغذی برای نفوذ کند. ماسه باغ ها و مسیرهای در نظر داشتن مقاومت تولیدات گزینه است. در حالی که آن را اجازه می دهد تا برخی از حرکت آب نبافته پارچه نیست که متخلخل به عنوان آن بافته شده و سوراخ همتایان پس از آن بهترین انتخاب برای باغ تخت. بسیار نفوذ پذیر سوراخ چشم انداز پارچه سبک و ایده آل برای مناطق با کمتر ترافیک پا به طور خاص گیاهی و باغ تخت مطرح شده است.

ضخامت و دوام

به طور کلی ضخیم تر چشم انداز پارچه بیشتر از آن هزینه. انتخاب ضخیم تر موانع در شن مناطق مانند مسیرهای که در آن سنگ می پوشند دور پارچه های نازک تر در طول زمان. سخت علف های هرز نیز با توجه به ارزش از برخی مثل خار می تواند به رشد از طریق ضعیف موانع. اجتناب از پارچه های سنگین در اطراف و سبزیجات و گیاهان و سالانه به دلیل ریشه های خود را می توانید دروغ نزدیک به سطح و خرد می تواند در زیر وزن است. را انتخاب کنید نازک سوراخ گزینه برای این برنامه.

مقاومت در برابر UV

قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش خورشید دارای اثرات مخرب بر روی بسیاری از سطوح از جمله چشم انداز پارچه. به این دلیل این موانع اغلب نیاز به گسترش یک لایه مالچ و یا شن بر روی پارچه به کاهش قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش نور و در نتیجه کاهش تجزیه مواد. بسیاری از موانع برچسب مقاوم در برابر اشعه uv یا اشعه ماوراء بنفش تثبیت شده است. “مقاوم” نشان میدهد که این پارچه دارای ویژگی های ذاتی است که آن را کمتر مستعد ابتلا به آسیب های نور خورشید است. کسانی که با برچسب “اشعه ماوراء بنفش تثبیت” شده اند شیمیایی پوشش داده شده و به دفع اشعه ماورای بنفش نور است. اگر مواد شیمیایی هستند و از این سوال مانند در اطراف خوراکی کشت انتخاب اشعه ماوراء بنفش-مقاوم در برابر گزینه است.

اندازه رول برای پروژه

جلوگیری از overbuying با برآورد میزان چشم انداز پارچه شما نیاز برای تکمیل پروژه خود را. رول معمولا در دسترس هستند در عرض 3 فوت یا بیشتر و در طول های 50 تا 300 فوت است. بر اساس منطقه شما پوشش تعیین بهترین طول و عرض برای این کار است. عامل 8-inch با هم همپوشانی دارند توصیه می شود بین لایه ها در مناطق گسترده است که نیاز به چندین تکه پارچه.

طول عمر

در یک دنیای کامل تخمگذار چشم انداز پارچه خواهد بود و انجام می شود. آن را سخت به انجام, اما از آن است که وقت گیر و دشوار است به تکرار زمانی که چشم انداز پارچه نیاز به تعویض در سراسر تاسیس چشم انداز است. حق انتخاب علف های هرز مانع برای سمت راست نرم افزار کلیدی برای گرفتن بزرگترین بنگ برای جفتک انداختن خود را. برخی از علف های هرز موانع برآورد چه مدت شما می توانید انتظار می رود این محصول به گذشته در چشم انداز خود را. طول عمر بستگی به تعدادی از عوامل از جمله دما, نرم افزار قرار گرفتن در معرض رطوبت و خاص به منطقه که در آن نصب شده است.

ما تراکم بالا

The Best Landscape Fabric Option: Hoople Premium Pro

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Hoople Pro Premium

اگر شما به دنبال یک پارچه با دوام برای هر چشم انداز وضعیت Hoople Premium نرم افزار متناسب با این لایحه. به دلیل ضخامت این امر منجر به تخلیه آهسته تر از پارچه های نازک تر در بارش سنگین باقی می ماند بسیار نفوذ پذیر در دمای آسمانی. نبافته پارچه با دوام کافی برای مقاومت در برابر فشار از آجر بفرس و سنگ سنگین. این که آیا شما آن را با پوشش مالچ یا نه UV تثبیت کننده های جلوگیری از پوسیدگی هنگامی که در معرض نور مستقیم خورشید. این شرکت تضمین می کند آن را برای پنج سال استفاده در چشم انداز خود را بدون آسیب.

The Best Landscape Fabric Option: Dewitt Weed Barrier 12-Year

عکس: amazon.com

2. طولانی ترین طول عمر: دویت علف های هرز مانع از 12 سال

سبک وزن, پارچه نبافته از دویت علف های هرز مانع تضمین شده است تا 12 سال و بهترین برای تخت کوچک و مناطق کم ترافیک. با وجود این اشعه محافظ پوشش این چشم انداز پارچه نیاز به یک لایه مالچ پس از نصب و راه اندازی برای محافظت از آن را از نور مستقيم آفتاب قرار گرفتن در معرض. بر خلاف پارچه های دیگر در معرض ابتلا به ریشه دویت علف های هرز مانع نمی نزاع در هنگام قطع و تا به حال هیدروفیل درمان اجازه می دهد تا برای حداکثر آب و هوا و مواد مغذی ،

The Best Landscape Fabric Option: ECOgardener Premium 5oz Weed Barrier

عکس: amazon.com

3. دوستدار محیط زیست انتخاب کنید: ECOgardener حق بیمه علف های هرز مانع

ضخامت دو لایه سوزن منگنه پارچه ECOgardener حق بیمه علف های هرز مانع اجازه می دهد تا برای بهینه از جریان هوا و آب در گردش است. ساخته شده از ترکیبی از بافته و نبافته پلی پروپیلن, این پارچه نخواهد انتشار مواد شیمیایی به خاک. فقط 5 پوند 3-پا 50 پا رول سبک و آسان برای نصب. توجه داشته باشید که به دلیل ECOgardener علف های هرز مانع نشده برای قرار گرفتن در معرض آفتاب مالکان باید پوشش پارچه با مالچ بلافاصله پس از نصب و راه اندازی.

The Best Landscape Fabric Option: FLARMOR Weed Blocker

عکس: amazon.com

4. بهترین سنگین: FLARMOR علف های هرز مسدود کننده

هنگامی که شما ترکیب سختی از تولیدات پارچه های با نفوذ پذیری از سوراخ آنهایی که شما را تا پایان با فوق العاده قوی و همه کاره ترکیبی. ساخته شده از منسوجات نبافته پلی پروپیلن ضخامت سوزن منگنه پارچه بسیار نفوذ پذیر و به همان اندازه موثر در زیر سنگ ها و چشم انداز تخت. این هم یک انتخاب عالی برای پوشش سراشیب مناطق برای علف های هرز و کنترل فرسایش. FLARMOR علف های هرز مسدود کننده تنزل خواهد کرد به سرعت در زیر نور مستقیم خورشید پس از آن نیاز به یک پوشش مالچ یا سنگ پس از نصب و راه اندازی. موجود در 3-پا 300 پا رول تنها آن را بهترین راه حل مناسب برای مشاغل به حداقل رساندن باقی است.

The Best Landscape Fabric Option: AGTEK Garden Weed Barrier

عکس: amazon.com

5. بهترین نور وظیفه: AGTEK باغ و علف های هرز مانع

شام باقی مانده ممکن است خوب برای ناهار روز بعد اما بیش از حد استفاده نشده چشم انداز پارچه از یک پروژه کوچک خسته کننده است. بر خلاف اکثر پارچه رول آمده است که در حداقل طول 50 فوت یا بیشتر AGTEK باغ و علف های هرز مانع به شما می دهد گزینه بنابراین شما لازم نیست برای خرید بیش از نیاز است. کوچکترین آید در دو-بسته 3-فوت 8 فوت قطعه. سنگین پارچه پلی پروپیلن تخلیه چاه اشعه ماوراء بنفش است تثبیت شده برای خوب خورشید تحمل و بهتر است در زیر گردشگاهها در زمین مناطق و دامنه برای جلوگیری از فرسایش.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im