بهترین مدادهای رنگی چاقو برای آشپزخانه

خودتان را به یک لبه در آشپزخانه با این تیغه-حد عالی رساندن ابزار.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Knife Sharpener Options

عکس: depositphotos.com

آشپزی مبتدی ممکن است دیدن چاقو به صرف چنگال اما یک آشپز به رسمیت می شناسد و آنها را به عنوان ابزار ضروری—ابزار هایی که نیاز به تیز نگه داشته و در شکل نوک بالا است. همین دلیل است که سرآشپزها بالا نگه داشتن کیفیت جوش ابزار در دست و استاد مهارت تیغه حد عالی رساندن در اوایل در حرفه خود.

اگر شما می خواهید به پخت و پز خود را بازی و یاد بگیرند که به قطعه مانند یک حرفه ای به درستی خود را حفظ چاقوی آشپزخانه اولین گام است. خوانده شده در برای پیدا کردن چگونه برای انتخاب بهترین چاقو تیز کن برای آشپزی خود را ابزار خود را به یک لبه واقعی در آشپزخانه.

  1. بهترین کلی: آشپز’sChoice ProntoPro V-Notch تیز کن
  2. ارتقا انتخاب کنید: آشپز’sChoice الماس با سنگ تیز کردن AngleSelect تیز کن
  3. بهترین ارزش: Kitchellence چاقو تیز کن و برش مقاوم در برابر دستکش
  4. کلاسیک انتخاب کنید: KNIFEPLANET چاقو Sharpening سنگ مجموعه
  5. ذکر شریف: مدینه فاضله آشپزخانه 12 اینچ حد عالی رساندن راد
The Best Knife Sharpener Options

عکس: depositphotos.com

انواع مدادهای رنگی چاقو

وقتی که می آید به چاقو sharpening و نگهداری آن مهم است به دانستن تفاوت بین جوش و حد عالی رساندن و همچنین ترجیح ابزار برای هر روش.

جوش حذف فلز از تیغه برای ایجاد زاویه ایده آل یا اسیاب. به تنهایی مدادهای رنگی انجام یک کار عالی از بازگرداندن یک تیغه تیزی اما فرایند سنگ زنی ترک های میکروسکوپی شکافهای تیغه لبه. حد عالی رساندن یک تیغه است که کمتر در مورد جوش و بیشتر در مورد صاف کردن سطح. یک حد عالی رساندن میله صاف خواهد شد هر nicks و فرورفتگی از تیغه ایجاد یک کاملا تنظیم تیغه لبه.

Whetstones

Whetstones کلاسیک هستند و بیشترین روش مورد نظر برای شربننج چاقو آشپزخانه. این کاملا صاف و سنگ و ریگ سطح است که یک چاقو برش لبه کشیده شده است در سراسر. این reshapes لبه برش با از بین بردن هر گونه misshapen فلزی.

Whetstones در انواع بلغور و می تواند قابل ملاحظه ای تیز نتایج. کاربر شروع می شود جوش با coarsest شن و با این نسخهها کار راه خود را به بهترین. هنگامی که به درستی انجام چاقو را با یک لبه واضح تر از تیغ. فقط آگاه باشید که این روش آهسته است و نیاز به تخصص و تجربه از روش های دیگر است.

V-Notch مدادهای رنگی

بسیار ساده تر برای استفاده از یک سنگ چاقو تیز کن, V-notch مدادهای رنگی را سخت مواد (به طور معمول سرامیک و یا کاربید) نصب شده در یک پیش تعیین شده V-شکل و تنظیم به یک شکاف در یک پلاستیک مسکن. چاقو کشیده شده است از پاشنه تا نوک از طریق شکاف اجازه می دهد مواد به حذف فلز تا چاقو مطابق با پیش تعیین شده زاویه (همچنین شناخته شده به عنوان “خرد.”)

این مدادهای رنگی بسیار آسان و سریع به استفاده از هنگامی که خود را در لبه چاقو را به پژوهشگران زاویه. به دلیل زاویه از پیش تعیین شده است اما کاربران نمی توانید به را انتخاب کنید و مشخصات آنها را در خود چاقو. مختلف خرد کردن زوایای ارائه ویژگی های مختلف مانند طول یک چاقو خود را حفظ لبه و یا چگونه به راحتی آن را از طریق کاهش ظریف غذاهای. اگر شما ترجیح می دهند به سفارشی کردن مشخصات خود را با چاقو روش دیگری ممکن است بهتر باشد. V-notch مدادهای رنگی نیز تمایل به ترک ناهموار لبه تیغه نسبت به روش های دیگر است.

برق مدادهای رنگی

برق sharpeners یک راه سریع برای قرار دادن دقیق خرد کردن در یک چاقو لبه. آنها با استفاده از یک توالی از سنگ زنی چرخ و زاویه شیار که از طریق آن کاربر می کشد چاقو. به عنوان چاقو با این نسخهها کار راه خود را از طریق مراحل آن را واضح تر می شود. آنها آسان برای استفاده و نسبتا وشکست اما تمایل به گران است و نمی ارائه هر گونه خرد کردن-زاویه انعطاف پذیری.

حد عالی رساندن میله

حد عالی رساندن میله را حذف کنید مواد مانند دیگر مدادهای رنگی در این لیست است. به جای آنها صاف کردن شکافهای میکروسکوپی و فرورفتگی است که با استفاده از نرمال و یا حتی پس از دقیق سنگ زنی. شما با سنگ تیز کردن چاقوی خود را با کشیدن تیغه در سراسر میله پاشنه پا-به-نقطه در حالی که حفظ خرد کردن زاویه به عنوان نزدیک که ممکن است.

اما جوش شدت راکد ماند تیغه است که در خارج از این ابزار قابلیت. بهتر است به استفاده از یک حد عالی رساندن راد به تکمیل یکی از سبک های دیگر از چاقو تیز کن در لیست.

کلید خرید ملاحظات

در نظر گرفتن این امتیاز فروش قبل از اقامت در بهترین چاقو تیز کن برای نیازهای شما.

کتابچه راهنمای کاربر مقابل برقی

بسته به بودجه خود را و اگر شما ترجیح می دهند به سفارشی کردن چاقو خود را’ سخت کار کردن زوایای تراش برقی ممکن است یک انتخاب خوب برای آشپزخانه شما. این مدادهای رنگی هستند گران تر از دستی ترین مدادهای رنگی اما آنها با ارائه سریع و نتایج سازگار. این باعث می شود آنها را کمی بیشتر اثبات احمق تر از استاندارد دستی جوش سیستم.

سهولت استفاده

راحتی و سهولت استفاده حتما باید عوامل به نظر در هنگام انتخاب یک چاقو تیز کن. متناقض نتایج, زمان, مصرف, مراحل و کثیف کانتر ممکن است دلایل برای جلوگیری از whetstones. در این مورد با استفاده از برق یا V-notch کشش از طریق تیز خواهد بود سریع تر و راحت تر است.

تطبیق پذیری

بیشتر مدادهای رنگی در بازار می توانید مسئولیت رسیدگی به انواع چاقو اندازه, اما آن را یک ایده خوب برای بررسی که تیغه نوع و خرد کردن یک زاویه تیز می تواند سرویس. استاندارد تیغه تمایل به 20-درجه خرد کردن زاویه که با دوام و آسان برای حفظ با یک محک و حد عالی رساندن راد. بیشترین کشش از طریق الکتریکی و جوش سیستم های تیز در 15-درجه زاویه. این به این معنی است که تیز خواهد regrind چاقو خود را به این زاویه. 15-درجه زاویه تیز است اما بیشتر نیاز مکرر جوش و کاهش عمر تیغه.

همچنین اگر شما دندانه دار چاقو به دنبال یک مدل است که به طور خاص می گوید آن را به تیز کردن تیغه های دندانه دار. با استفاده از یک استاندارد تیز در یک تیغه دندانه دار را به شدت کاهش عمر مفید چاقو.

ایمنی

در هنگام کار با تیغه های تیز و ایمنی نباید یک چاره اندیشی موقت است. برخی از روش های جوش مانند برق و کشش از طریق آشپزخانه مدل ذاتا امن تر از دیگران مانند دستی کشیدن-از طریق مدادهای رنگی. آن را آسان برای ایجاد سریع یک اشتباه در هنگام استفاده یک دستی V-notch تیز مانند از دست رفته شیار و ساخت تماس با یک انگشت به طوری آشپزخانه V-notch یا الکتریکی مدل ها گزینه های امن تر. هنگامی که با استفاده از یک سنگ چاقو تیز کن, روش های مناسب نگه می دارد تیغه لبه با اشاره به دور از کاربر به حداقل رساندن شانس از یک حادثه است.

ما تراکم بالا

The Best Knife Sharpener Options Chef'sChoice ProntoPro

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: آشپز’sChoice ProntoPro V-Notch تیز کن

آشپز’sChoice ProntoPro کشش از طریق V-notch تیز کن خوب است همه در اطراف انتخاب برای بسیاری از آشپزخانه ها. این مدل با استفاده از سه مرحله از الماس جوش ساینده به کار تیغه به یک تیغ تیز لبه های تیغه های دندانه دار. این مدل به معنای برگزار می شود, در آشپزخانه با یک دست در حالی که دیگر می کشد چاقو از طریق تیز کن. این باعث می شود آن را یک گزینه امن برای شربننج چاقو به عنوان طولانی به عنوان کاربر حفظ پایدار و سازگار تماس بین تیز و ضد. همچنین رد پای کوچک باعث می شود آن را آسان برای ذخیره در یک کشو و یا کابینه است.

مسئله اصلی این است که این تیز را به طور خودکار عمل خرد کردن یا اسیاب 15-درجه در لبه یک چاقو با هیچ گزینه ای برای تنظیم. اگر شما می خواهم برای حفظ زاویه های مختلف این مدل ممکن است برای شما.

The Best Knife Sharpener Options ChefsChoice Diamond Hone AngleSelect Sharpener

عکس: amazon.com

2. ارتقا انتخاب کنید: آشپز’sChoice الماس با سنگ تیز کردن AngleSelect تیز کن

این AngleSelect تراش برقی از آشپز’sChoice با سرعت بالا high-end انتخاب برای خریداران که می خواهند برای به حداقل رساندن حدس و گمان درگیر در جوش. این مدل با استفاده از سه مرحله سنگ زنی چرخ به منظور توسعه یک زمین کاملا لبه. آن را نیز دندانه دار تیغه سازگار و تنظیم برای تیز کردن یا 20-درجه یا 15 درجه زاویه پوشش اروپایی و آمریکایی و ژاپنی تیغه چاقو.

این AngleSelect وصل شده و قرار داده شده بر ضد شما به سادگی کشیدن تیغه از طریق دستگاه. این باعث می شود آن را بسیار امن گزینه به عنوان شما لازم نیست برای نگه داشتن دستگاه در محل با دست آزاد خود را. با توجه به اندازه بزرگ آن هر چند نمی توان آن را نگه داشته و آماده برای رفتن در یک به طور متوسط به اندازه کشو.

The Best Knife Sharpener Options 2-in-1-Kitchen-Knife-Accessories

عکس: amazon.com

3. بهترین ارزش: Kitchellence چاقو تیز کن و برش مقاوم در برابر دستکش

این Kitchellence چاقو تیز کن سه مرحله آشپزخانه-برگزار مدل است که می آید با یک برش مقاوم در برابر دستکش. این مدل با استفاده از الماس میله مجموعه در 15-درجه زاویه را برای کاربر به کشیدن چاقو از طریق پاشنه پا-به-نقطه, برای, بسیار تیز محصول به پایان رسید. این یک مدل است که به راحتی stows دور تا زمانی که مورد نیاز است. برش مقاوم در برابر دستکش خوب است علاوه بر این در این نقطه قیمت است و می تواند برای دیگر تیغه های مرتبط با فعالیت های به عنوان به خوبی.

همه از پیش تعیین شده جوش میله عدم انعطاف پذیری در خرد کردن زاویه ممکن است درخواست تجدید نظر به همه. همچنین با توجه به واحد اندازه کوچک آن را یک ایده خوب برای استفاده از آن بدون برش مقاوم در برابر دستکش به عنوان آن را به طور تصادفی لغزش در حالی که در حال حرکت چاقو و ایجاد ارتباط با حمایت از دست.

The Best Knife Sharpener Options KNIFEPLANET-Knife-Sharpening-Stone-Set

عکس: amazon.com

4. کلاسیک انتخاب کنید: KNIFEPLANET چاقو Sharpening سنگ مجموعه

این KNIFEPLANET چاقو Sharpening سنگ مجموعه یک ابزار عالی برای رسیدن به ایده آل لبه های مورد علاقه خود را چاقو. آن می آید با یک مجموعه ای از دو sharpening سنگ بامبو پایه یک سنگ مسطح و دو لاستیک غیر لغزش پایگاه. دو سنگ هر دو بلغور; 400/1000 و 3000/8000. این چهار مرحله سنگ زنی فرآیند اضافه می کند تا نزدیک به کامل خرد کردن هنگامی که به درستی استفاده می شود.

Whetstones تبدیل به موجی پس از چندین بار استفاده به عنوان جوش نه تنها حذف مواد از چاقو بلکه سنگ است. این کیت شامل مسطح سنگ استفاده می شود به سطح محک و افزایش آن قابل استفاده و طول عمر.

در حالی که KNIFEPLANET مجموعه با جذاب پایه بامبو هر کس نمی خواهد می خواهید به نگه داشتن این مجموعه بر ضد خود. ذخیره سازی قطعات در یک کیسه ممکن است منجر به چیپس و ترک بنابراین اگر شما نمی خواهید کیت شما نمایش داده می شود, شما نیاز به در نظر گرفتن یک مکان امن به آن را نگه دارید.

The Best Knife Sharpener Options Utopia Kitchen 12 Inch Honing Steel

عکس: amazon.com

5. ذکر شریف: مدینه فاضله آشپزخانه 12 اینچ حد عالی رساندن راد

یک حد عالی رساندن راد مکمل به یک صحنه جوش روند. این مدینه فاضله آشپزخانه 12 اینچ مدل از فولاد ساخته شده است اطمینان حاصل کرد که آن را تنها تغییر شکل لبه بسیار از خرد کردن بدون از بین بردن هر گونه فلز. دسته ارگونومی طراحی شده به راحتی و بدون لغزش به طرز چشمگیری افزایش سطح ایمنی بیش از مدل های دیگر است.

همه حد عالی رساندن میله محدودیت های خود را و این مدل از این قاعده مستثنی است. حد عالی رساندن میله را از لبه تیز یک چاقو کسل کننده. همچنین جوش با یک میله از فولاد است آهسته تر از با سرامیک بنابراین ممکن است آن را بیشتر می گذرد به شماره گیری در لبه چاقو را.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im