بهترین چاقو رول برای ذخیره سازی و سفر

محافظت از خود را بالا پایان چاقو در خانه و در جاده ها در این طراحی زیبا و ماندگار موارد است.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Knife Roll Options

عکس: depositphotos.com

با کیفیت بالا آشپز چاقو و ابزار می تواند یک سرمایه گذاری قابل توجهی. دانش آموزان در مدارس آشپزی را به سرعت یاد بگیرند که حفاظت از سرمایه گذاری که با ذخیره سازی مناسب صورت ارزشمند است: خوب رول یا کیسه را حفظ خواهد کرد چاقو واضح تر و جلوگیری از ابزار از clanging در برابر یکدیگر در یک جعبه و قوطی و یا کشو. به طور کلی حوزه سرآشپزها که خود را حمل ابزار برای کار با آنها در این کیسه ها و موارد ارزش توجه بسیاری از آشپز خانه, بیش از حد آنها می تواند به صرفه جویی در فضای کشو و پیشنهاد تعیین شده فضای امن برای خود را بالاتر پایان تجهیزات در خانه است.

موارد برای آشپز ابزار آمده در دو فرمت اولیه: رول و کیسه های. رول به طور کلی یک قطعه تخت از چرم یا بوم با اسلات های فردی و یا جیب چاقو و دیگر ابزار. چرم یا بوم رول تا به یک لوله و fastens بسته برای حمل و نقل آسان یا در داخل کیسه های دیگر و یا بیش از شانه. این سود در حال جمع و جور برای حمل و هنگامی که نعوظ کشیده در حال حاضر طبخ با مجموعه کامل از ابزار در یک نگاه. کیف نیز فردی اسلات برای چاقو و ابزار, اما اضافه کردن فضای بیشتر برای لوازم جانبی اضافی و سخت تر و حجیم پوسته.

ما تراکم بالا

بهترین چاقو رول خود را مطابقت سفر یا برنامه ذخیره سازی مواد و ظرفیت شما ترجیح می دهند و بودجه خود را. ما تابیده بازار به جمع آوری این بالا انجام توصیه.

The Best Knife Roll Option: Aaron Leather Goods Leather Knife Roll Storage Bag

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Aaron چرم محصولات چرم چاقو رول کیسه ذخیره سازی

صنایع در اسپانیا از محکم گاو گوساله, چرم, با کیفیت بالا دوخت و دو امن, قدیمی, سبک سگک نهایی ایمنی آقای ماموریت ممکن است توسط هارون کالاهای چرمی است فوق العاده کاربردی و زیبا. این خوش تیپ رول فروشگاه 10 آشپزخانه چاقو تا 18 اینچ در طول و ویژگی های چهار اسلات اضافی برای متوسط چاقو و ابزار و elasticised جیب و کیسه مش برای دیگر کوک ابزار و لوازم جانبی مانند soccors چاقو sharpening سنگ. چاقو را در جیب خود هستند و چسبناک برای محکم نگه داشتن چاقو بلکه گسترش نیز باعث می شود رول بیشتر از همه کاره: هر جیب همچنین قادر است از برگزاری poons سپتولس و دیگر ابزار. کیسه های خارجی سگک یک دسته و بند شانه برای مسافرت آسان, اما unrolls تخت در مقابله بنابراین طبخ می توانید همه چیز را در یک بار و انتخاب ابزار مورد نیاز به راحتی. کیسه های موجود در تعدادی از زیبا چرم طبیعی رنگ به طوری که آشپز می تواند بیان شخصیت خود را با انتخاب. ارائه شده در طرز حیرت انگیزی قیمت پایین برای چنین با کیفیت بالا, چرم, آرون کالاهای چرمی آقای ماموریت ممکن است انتخاب برجسته.

The Best Knife Roll Option: Everpride Chef Knife Roll Bag Carrying Case

عکس: amazon.com

نفر دوم: Everpride آشپز چاقو رول کیسه حمل مورد

Everpride آشپز چاقو رول کیسه حمل مورد زیبایی گردد مصنوعی کیف چرم با فلپ داخلی برای محافظت از چاقو در حالی که در حمل و نقل. شاه بلوط به رنگ چرم مصنوعی طراحی شده است که به عنوان سخت به عنوان چرم طبیعی در حالی که مقاوم در برابر لکه و مهربان است در چاقو دسته از نایلون یا بوم. این Everpride کیف حمل و نقل دارای 10 غربی یا سبک ژاپنی چاقو تا 18 اینچ طولانی است و چند اسلات برای قلم و دیگر لوازم جانبی لازم و سپس رول را محکم به یک شرکت بسته بندی امن با نخ. راحت حمل دسته و بند شانه را Everpride چاقو رول حمل و نقل آسان.

The Best Knife Roll Option: Noble Home & Chef Chef Knife Bag 21+ Slots

عکس: amazon.com

بهترین و حرفه ای: نجیب خانه و آشپز آشپز چاقو کیسه, 21+ اسلات

ساخته شده از نایلون های بالستیک قوی و لهجه چرم به علاوه خالی اضافی برای حفاظت از این نجیب خانه و آشپز مدل ارائه می دهد امنیت بالا. آن را بسیار بزرگ حاوی 20 اسلات برای آشپزخانه چاقو به علاوه گوشت ساطور آستین zippered ابزار کیسه و یک تبلت یا نوت بوک کیف—و در عین حال این کیسه حفظ جای تعجب مشخصات پایین. برای محافظت از خود و ابزار گران قیمت از سرقت کیف یک هم پیوسته زیپ های فلزی و 3 رقمی قابل تنظیم قفل. این نایلون های بالستیک بیرونی ویژگی های لهجه چرم و حاوی هیچ گرافیکی نشان می دهد کیسه را با مطالب بیشتر و حفاظت از ابزار خود را. زمانی که استخراج مقتدر خانه و آشپز چاقو کیسه باز می شود کامل 180 درجه به اسپل ابزار خود را از تخت برای انتخاب. یک دسته و بند بند کوله پشتی را کیسه حمل آسان. ارائه ظرفیت بزرگ و متفکر امنیتی در یک بسته بندی شسته و رفته این نجیب خانه و آشپز چاقو کیسه, است که ایده آل برای حرفه ای و عملی برای آشپز خانه به عنوان به خوبی.

The Best Knife Roll Option: Noble Home & Chef Chef’s Knife Roll Bag 14 Slots

عکس: amazon.com

بهترین نور-وظیفه: نجیب خانه و آشپز آشپز چاقو رول کیسه 14 اسلات

نجیب خانه و آشپز آشپز چاقو رول کیسه حاوی 14 اسلات برای چاقو و یک آستین طراحی شده به جای گوشت ساطور به علاوه کمی از فضای اضافی برای ابزار و مزه قاشق. ساخته شده از 600 منکر بوم این رول بسیار محکم و در عین حال مقرون به صرفه است. رول می توانید نگه دارید چاقو تا 18 اینچ طولانی است. سختی بوم پوشش فلپ و قوی فلزی زیپ نگه داشتن محتویات امن و یک دسته و بند شانه قابل جابجایی را برای حمل آسان. اختصاصی جیب بیرونی برای یک آدرس با برچسب یا کارت های کسب و کار اجازه می دهد تا کاربر را به شناسایی ابزار خود را بدون باز کردن رول. کوچکتر و وزن سبک تر نسبت به بسیاری از رول در بازار, نجیب خانه و آشپز آشپز چاقو رول کیسه را بیش از اندازه کافی محافظت از سرمایه گذاری خود را بر روی بروید.

The Best Knife Roll Option: Dalstrong Nomad Knife Roll

عکس: amazon.com

بهترین سنگین: Dalstrong Nomad چاقو رول

اگر شما به دنبال به طور جدی سخت-پوشیدن صورت برای محافظت از خود چاقو را Dalstrong Nomad چاقو رول شایسته گزینه است. ساخته شده از سنگین سخت مومی بوم با 100% کامل دانه برزیل تسمه چرم و لهجه خانه بدوش برای سال گذشته خواهد شد. به طور طبیعی آب و خاک-دافع رول شامل 10 جیب برای برگزاری چاقو تا 15 اینچ طول سه جیب کوچک برای قلم داخلی جیب زیپ برای اقلام کوچک و سریع-دسترسی جیب عقب برای نوت بوک. یکی دیگر از سنگین بوم مومی پوشش برابر بیش از ابزار برای حفاظت اضافی. به صورت رول و fastens با درجه نظامی نخ و سفارشی Dalstrong زیپ کشیدن زبانه و بست. هر درز دو بخیه به پایان رسید و برای دوام. این Dalstrong رول را می توان با متصل دسته چرمی و یا جابجایی سنگین webbed بند شانه.

The Best Knife Roll Option: Chef Sac Chef Knife Sling Bag Case

عکس: amazon.com

بهترین برای سفر:: آشپز ساس آشپز چاقو کیسه زنجیر مورد

بسیار سبک وزن و با دوام آشپز ساس چاقو کیسه نگه می دارد به مراتب بیشتر از یکی ممکن است تصور کنید که در آن مرتب شکل. این نایلون های بالستیک بوم بسته unzips در اطراف محیط باز 180 درجه به صفحه نمایش مش و زیپ جیب برای تبلت, لوازم جانبی, دستور العمل های تلفن همراه و قلم. این فلپ سپس آشکار شدن پهلو آشکار اسلات برای 21 چاقو و یا دیگر ظروف تا 18 اینچ به طول. ایمنی تسمه امن چاقو در محل قبل از اینکه پارچه را پوشش می دهد برابر کردن فلپ و در مورد زنان به امن همه چیز را در کیسه های باریک با یک دسته قوی و تنها پشت بند زنجیر. Slinger می تواند به راحتی انجام شده و یا جمع به یک بزرگتر را برای سفر و دارای مقدار قابل توجه از تجهیزات.

The Best Knife Roll Option: Noble Home & Chef Chef Knife Roll Bag 6 Slots

عکس: amazon.com

بهترین ظرفیت کوچک: نجیب خانه و آشپز آشپز چاقو رول کیسه 6 اسلات

برای سرآشپزها که تنها نیاز به بسته چند چاقو یا ابزار نجیب خانه و آشپز 6 جیب چاقو رول کیسه متناسب با این لایحه. ساخته شده از 600 منکر بوم و خالی اضافی برای حفاظت از این کیسه باید قادر به مقاومت در برابر سال های بسیاری از استفاده و سوء استفاده با هیچ مشکلی. پنج elasticized جیب جای چاقو تا 18 اینچ طولانی است. این مورد شامل محافظت اسلات برای جوش فولاد—علاوه بر بزرگ به کیفیت مورد به دلیل حفاظت از جراحی آن را نگه می دارد از تداوم برابر چاقو داخل کیسه و باعث خرابی خود را با دقت لبه های honed. سه اسلات نگه داشتن قلم یا کوچکتر ابزار و بوم پوشش فلپ محافظت چاقو از هر یک از دیگر در طول سفر. یک زیپ امنیت این کیسه کوچکتر بسته در حالی که یک دسته یا بند شانه آن را آسان به را در جاده ها است.

The Best Knife Roll Option: Everpride Chef Knife Bag

عکس: amazon.com

بهترین ظرفیت: Everpride آشپز چاقو کیسه

Everpride ارائه می دهد این کیسه برای سرآشپزها که نیاز به کل خود را نشان می دهد در جاده ها است. مناسب برای مواد غذایی و یا سرآشپزها که به سادگی ترجیح می دهند به تمام تجهیزات خود را در این Everpride دارای فضای قابل توجه است. 600 منکر پلی استر کیسه موجود در سیاه و سفید و یا قهوه ای دارای سه بخش مجزا. دو ویژگی 10 اسلات چاقو هر که می تواند نگه دارید چاقو تا عظیم 20.5 اینچ طولانی است. محفظه سوم است و یک جیب زیپ با سه اضافی داخلی زنان بخش برای قاشق خوردگی كرلس قیچی کوچکتر چاقو یا هر آشپز نیاز دارد. این طرح اجازه می دهد تا آشپز برای دیدن تمام ابزارهای ذخیره سازی و استخراج آنها را به راحتی. این Everpride کیسه های قوی حمل دسته و بند شانه قابل تنظیم به صورت آسان toting.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>