بهترین سرویس کارد آشپزخانه برای پخت و پز

این مجموعه از چاقو به شما خواهد شد که شاخص مواد غذایی مانند یک حرفه ای ذخیره سازی دور با خیال راحت در هنگام صرف غذا است.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Kitchen Knife Set Options

عکس: depositphotos.com

متعادل آشپزخانه چاقو احساس بزرگ در دست خود و برای سال گذشته خواهد شد. بهترین چاقوی آشپزخانه مجموعه را فراهم می کند موثر تیغه به ریز ریز کردن و برش تاس و پوست مواد غذایی با دقت بیشتر و تلاش کمتر است. با چاقو و مواد غذایی و آماده سازی متوقف می شود یک کار سخت و طاقت فرسا و دستور العمل های روشن بهتر از همیشه.

زمانی که سرمایه گذاری در یک مجموعه جدید از آشپزخانه چاقو چاقو وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از خرید عوامل به نگه داشتن در ذهن. خود را خرید و تصمیم گیری باید به حساب آورد که انواع چاقو آمده در مجموعه مواد و طراحی چاقو و دسته ویژگی های اضافی مانند قیچی آشپزخانه و چاقو تیز کن و همچنین به عنوان بودجه خود را.

ما تراکم بالا

هدایت این ضروری خرید ملاحظات ما تحقیق بهترین سرویس کارد آشپزخانه آنلاین در دسترس است. شما می توانید مجموعه ای مناسب برای پخت و پز خود را نیاز دارد که شما شروع به لذت بخش تر و سازنده تجربه پخت و پز.

The Best Kitchen Knife Set Option: J.A. Henckels International Kitchen Knife Set

عکس: amazon.com

بهترین کلی: J. A. Henckels بین المللی آشپزخانه چاقو تنظیم

این قابل توجه 15 قطعه چاقو مجموعه همراه با چوب و چاقو و بلوک در کلاسیک روشن یا قهوه ای تیره. به عنوان یک کل این مجموعه است که مناسب برای طیف وسیعی از وظایف پخت و پز که شامل 3 اینچ چاقو بریده شده 5-اینچ دندانه دار چاقو سودمند و 7 اینچ santoku چاقو توخالی و لبه دندانه برای جلوگیری از مواد غذایی چسبیده. J. A. Henckels مجموعه نیز از ویژگی های 8 اینچ چاقو آشپز (برای سبزی و پیاز) یک 8 اینچ نان چاقو (برای پاک برش ترد نان خمیر ترش) و یک استیک چاقو. در نهایت این مجموعه همراه با ابزارهای اضافی: جوش فولاد و مجموعه ای از قیچی آشپزخانه. هر چاقو ساخته شده است از یک قطعه واحد از فولاد ضد زنگ با دوام—بسیار سبک وزن و ماشین ظرفشویی امن و مقاوم در برابر زنگ زدگی. تمامی چاقو ها در مجموعه ای کامل تانگ برای مانور عالی و ساتن-تمام تیغه دادن به شما کاهش دقیق و هشیاری است که طول می کشد. سنتی سه گانه-پرچ دسته منحنی برای راحتی و کلاه پایان برای متعادل احساس.

The Best Kitchen Knife Set Option: Calphalon Classic Self-Sharpening Knife Block Set

عکس: amazon.com

ذکر شریف: آشپزی کلاسیک خود جوش چاقو تنظیم

این Calphalon چاقو مجموعه در می آید خوش تیپ بلوک های چوبی با ذخیره سازی و جوش توابع. بلوک ساخته شده است در و سرامیک مدادهای رنگی به صورت خودکار sharpening چاقو هر بار انتقال آنها در داخل و خارج از بلوک—این بسیار مفید می باشد از ویژگی های خود را نگه می دارد چاقو آماده برای رفتن در هر زمان و صرفه جویی شما بدون هیچ زحمتی از خرید یک تیز کن. این مجموعه شامل 6 اینچ ابزار چاقو, 6 اینچ دندانه دار ابزار چاقو 8 اینچ آشپز چاقو و قیچی آشپزخانه و هشت استیک چاقو. این Calphalon تیغه های حاوی کربن استیل مقاوم در برابر رنگ آمیزی و زنگ با تانگ طراحی ارائه تعادل عالی و قدرت است. خود را دسته هستند ملاحظه برچسب به طوری که شما به سرعت می توانید بگویید که تیغه است که سه گانه-پرچ و منحنی برای گرفتن امن.

The Best Kitchen Knife Set Option: Emojoy Kitchen Knife Set 15-Piece

عکس: amazon.com

بهترین طراحی: Emojoy چاقوی آشپزخانه مجموعه 15 قطعه

15-قطعه Emojoy ویژگی های مجموعه در جذاب بلوک با دانه چوب است که به نظر می رسد حتی بهتر از آن را به عنوان سنین است. تمام تیغه ارگونومیک Pakkawood دستگیره دادن آنها درخواست تجدید نظر بی انتها. تیغه های موجود در این مجموعه ساخته شده از بالا کربن فولاد ضد زنگ برای دقت برش. در این مجموعه شما 8 اینچ آشپز چاقو 8 اینچ santoku چاقو و یک مجموعه ای از چاقو استیک. این Emojoy چاقو ارزش خود را برای لبه احتباس و مقاومت به خوردگی و لکه ها. ارگونومیک Pakkawood دستگیره باید صاف و محکم برای تقویت ثبات و کنترل است. این مجموعه همچنین می آید با قیچی آشپزخانه و چاقو تیز کن. این مناسب برای تازه کار و حرفه ای استفاده کنید اما ماشین ظرفشویی امن نیست.

The Best Kitchen Knife Set Option: Cuisinart 15-Piece Stainless Steel Kitchen Knife Set

عکس: amazon.com

بهترین و دقیق برای: Cuisinart 15 قطعه فولاد ضد زنگ چاقو آشپزخانه مجموعه

دستور العمل های خاص نیاز به دقیق برش برای ایجاد بهترین ظرف. دقت تولید شده توسط Cuisinart مجموعه می آید از آن بالا کربن فولاد ضد زنگ چاقو. این بلوک مجموعه شامل 8 اینچ آشپز چاقو 8 اینچ برش چاقو 7 اینچ santoku چاقو, 5.5 اینچ صفحه نمایش دندانه دار چاقو سودمند و 3.5 اینچ چاقو بریده شده. این مجموعه همچنین شامل شش 4.5 اینچ استیک چاقو که در حال گرم جعلی برای تمیز کردن آسان و جذاب بر روی میز است. 8-inch جوش فولاد و خانواده قیچی پایان مجموعه. این دقت مخروطی تیغه های بسیار تیز و استثنایی لبه. تیغه دسته در این مجموعه عبارتند از ارگونومی طراحی شده ارائه راحتی در حالی که کمک به حمل و نقل مناسب و دقیق کاهش است.

The Best Kitchen Knife Set Option: Cuisinart 12 Piece Color Knife Set with Blade Guards

عکس: amazon.com

بهترین ارزش: Cuisinart 12 قطعه رنگ چاقو با تیغه پاسداران

این Cuisinart تنظیم اولویت خود ایمنی در راه های متعدد با آن رنگارنگ دسته: رنگ-کد چاقو جلوگیری از اتفاقی کاهش زمانی که ذخیره شده در آشپزخانه, زیر شلواری دو برابر به عنوان یک سیستم برای جدا کردن تیغه های مورد استفاده به صورت خام و مواد غذایی پخته شده. هر چاقو دارای پوشش نچسب ساخت برش فوق العاده آسان است. مجموعه ای از ویژگی های 8 اینچ آشپز چاقو 8 اینچ برش چاقو, 8-inch دندانه دار چاقو نان 7 اینچ santoku چاقو 6.5-inch ابزار چاقو و 3.5 اینچ چاقو بریده شده. در ترکیب 12 چاقو می تواند به مقابله با طیف وسیعی از برش وظایف ارائه تطبیق پذیری در یک قیمت معقول.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>