بهترین فوستس آشپزخانه خود را برای نوسازی

اضافه کردن سبک, قابلیت و راحتی به آشپزخانه خود را با حق شیر آب آشپزخانه.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Kitchen Faucet Option

عکس: amazon.com

وقتی که می آید به آشپزخانه نوسازی cabinetry و لوازم جدید معمولا بیشتر از بودجه. اما کوچکتر گزینه های طراحی از قبیل وسایل می تواند تاثیر قابل توجهی در زیبایی شناسی خود را از فضای پخت و پز.

شیر آب است که آشپزخانه را اسب بارکش و می تواند به عنوان یک قطعه حیاتی از سخت افزار است که کمک می کند تا شما برای شستن دست و شستشو میوه و سبزیجات با سهولت در حالی که همچنین نگه داشتن فضای اطراف شما را تمیز می کند. صاحب خانه باید دو بار فکر می کنم قبل از خرید اولین شیر آب آنها—وجود دارد خیلی بیشتر به نظر از نام تجاری و قیمت. با صدها نفر از سبک های از انتخاب نه به ذکر است پس از اتمام و دیگر ویژگی های بهترین چیدن آشپزخانه شیر آب برای فضای خود را می تواند به نظر می رسد مانند یک وظیفه دلهره آور است.

اگر شما در شکار برای کامل شیر چک کردن این لیست ما تراکم بالا—این بسیار دارای امتیاز محصولات اضافه کردن لمس اتمام به آشپزخانه شما.

 1. بهترین کلی: دلتا شیر آب لیلاند تک دسته
 2. نفر دوم: Moen تاکستان یک دسته Pulldown
 3. بهترین بودجه: WEWE واحد رسیدگی به بالا قوس الکتریکی نیکل براق
 4. بهترین TOUCHLESS: کولر Simplice پاسخ Touchless
 5. بهترین خروج: Moen تاکستان یک رسیدگی خروج
The Best Kitchen Faucet Option

عکس: amazon.com

کلید خرید ملاحظات

این مهم است که به نگه داشتن در ذهن چند ویژگی به شما اطمینان کامل انتخاب شیر آب برای آشپزخانه شما. این که آیا شما در حال جایگزینی با یک شیر آب و یا فقط می خواهید به روز رسانی مطمئن شوید که به در نظر گرفتن رسیدگی برسد و نصب ،

دسته

سه گزینه وجود دارد وقتی که می آید به دستگیره برای آشپزخانه شیر آب: یک و touchless.

 • تک لوله ها هستند راحت تر به استفاده و نصب و همچنین تا فضای کمتر از خود دو دسته هستند. اما آنها را به عنوان دقیق که می آید به دمای تنظیم به عنوان دو لوله است.
 • دو لوله جداگانه آب سرد و گرم شیر به سمت چپ و راست از شیر آب. این دسته را می توان بخشی از baseplate و یا به طور جداگانه نصب شده است. دو رفتار لوله ها بیشتر به چالش کشیدن به نصب و شما نیاز به هر دو دست به تنظیم درجه حرارت آب.
 • Touchless مدل یک تکنولوژی نسبتا جدید است که در حال حاضر در دسترس برای استفاده در خانه. مهم ترین مزیت این مدل است که راحتی و پاکیزگی. یک جنبش سنسور را فعال می کند بنابراین اگر دست شما هستند و یا شما لازم نیست که به لمس ثابت. آنها را هزینه بیش از یک و دو لوله است.

رسیدن به

آشپزخانه شیر آب فواره با ثابت pulldown و یا خروج گزینه های.

 • لوله ها با ثابت فواره به طور معمول با یک جداگانه سمپاش نصب شده در سمت. طرف سم پاش در حال سقوط از مد امروزه اما هنوز هم در دسترس است در مدل های پایه. این واحد نصب شده و دور از دهانه شیر آب, و آنها نیاز به یک سوراخ در مخزن که باعث می شود آن را پیچیده تر برای نصب با توجه به اضافه خطوط لوله کشی مورد نیاز است.
 • Pulldown و خروج فواره از ویژگی های ساخته شده در سمپاش است که توابع به عنوان یک ثابت اسپوت زمانی که استفاده نمی کنید. فواره زدن اب می کشد و یا از تک هندل شیر آب در یک شلنگ. انگار یک وزنه تعادل در گردن شیر آب است که کمک می کند تا شلنگ و فواره زدن اب به عقب. این نوع فواره در مفید آمده است هنگامی که شستشو سبزیجات و یا تمیز کردن سینک.

اگر چه هر دو خروج و pulldown فوستس بسیاری از شباهت ها, تفاوت عمده بین این دو مقدار از ترخیص به آن نیاز دارد. یک pulldown شیر عموما بلندتر زانویی اسپوت و واقعی شلنگ اسپری معمولا کوتاه تر از خروج ، Pulldowns هستند انتخاب بسیار عالی برای عمیق, تک حوضه غرق می شود.

خروج لوله ها باید کوتاه تر فواره و شلنگ بیش از pulldowns. آنها می توانند به سرعت پر کردن گلدان و تابه از آشپزخانه خود را به جای در نزول است. این لوله ها مناسب برای کم عمق دو حوضه غرق می شود.

نصب سبک

بیشتر غرق می آیند با نصب حفره از قبل حفر شده برای لوله ها و لوازم جانبی مانند soap dispensers. اگر شما برای خرید یک جدید سینک خود را برای مطابقت با شیر آب شما می توانید انتخاب کنید هر چیزی را که دوست دارید به عنوان طولانی به عنوان شیر مانت مطابقت با تعداد سوراخ در مخزن. با این حال, اگر شما به جای یک شیر آب بر روی یک موجود سینک شما نیاز به مطابقت با نصب مکانیزم دقیقا. اگر شیر آب می آید با یک پایه یا عرشه صفحه آن را می تواند پوشش حفره های اضافی که در حال استفاده نیستند. به طور کلی نمی خرید یک شیر آب با بیشتر sinkholes از خود نزول کرده است—حفاری سوراخ به نزول است نه آسان است و نه توصیه می شود به عنوان یک وظیفه تبادل نظر.

نیز وجود دارد که لوله طراحی شده برای سوار شدن به یک دیوار در مقابل نزول است. این لوله ها به طور معمول در بر داشت در نزدیکی اجاق گاز و عمدتا استفاده می شود برای پر کردن گلدان. اکثر مالکان آیا استفاده از این نصب ،

طراحی

شیر طرح یا مستقیم و یا زانویی منحنی.

 • راست دهانه لوله ها در حال جمع و جور و ارزان اما ترک اتاق کمی در نزول خود را برای پر کردن گلدان های بزرگ.
 • زانویی مدل های بالاتر از سر بگذرانند اما تا فضای بیشتر و به طور معمول هزینه بیشتر. طراحی هر آنچه شما انتخاب می کنید برای آشپزخانه شما, مطمئن شوید که آن را به شما می دهد مقدار زیادی از رسیدن و حفظ آن متناسب با نزول خود را اندازه.

پایان

لوله ها در دسترس هستند در بسیاری از انواع پس از اتمام. گزینه های استاندارد عبارتند از کروم و استیل و نیکل و پلاتین و مسوار و سیاه و سفید مات. نوع پایان بر شیر ظاهر cleanability مقاومت به لکه بینی و زنگ زدن و قیمت. این shinier پایان بیشتر از اثر انگشت و لکه آب را نشان می دهد. پس از اتمام بسیاری نیز در دسترس هستند در یک خار گزینه است. این نوع از پایان مناسب برای پنهان کردن اثر انگشت و لکه. این همه پایین می آید به این که آیا پایان خود انتخاب شیر مناسب موجود خود را در آشپزخانه و دکور.

ما تراکم بالا

ما نگاه بهترین فوستس آشپزخانه به را انتخاب کنید پنج است که نیازهای مالکان بودجه طراحی ترجیحات و پس از اتمام. ما همچنین انتخاب بهترین کلی برای عملکرد و راحتی.

The Best Kitchen Faucet Option: Delta Faucet Leland Single-Handle

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: دلتا شیر آب لیلاند تک دسته

دلتا یکی از تولید کنندگان پیشرو در جهان از بهبود صفحه اصلی و محصولات ساختمان سازی و یکی از اولین به انقلابی شیر آب ساخت. این انتخاب بسیار عالی ترکیبی از سبک سنتی و مدرن از ویژگی های. این شیر آب دارای بیش از فقط به نظر می رسد. آن را ترکیبی از همه چیز خریداران در مورد یک آشپزخانه مدرن شیر: یک pulldown, فواره, زانویی سبک لک-ضد خار پایان انتخاب واحد رسیدگی تابع برای کنترل آب و touchless فعال سازی برای عملیات دست آزاد.

شیر آب ویژگی های Touch2O تکنولوژی برای تبدیل آب و خاموش و با بهره گیری از آهن ربا مناسب برای اتصال دو سر اسپری. وجود یک نور LED است که سیگنال های آب متوسط و سه متفاوت اسپری حالت است. اگر یک خار فولاد ضد زنگ پایان نیست خود را در فنجان چای نیست نگران هستند که دیگر پس از اتمام به را انتخاب کنید از جمله کروم قطب فولاد ضد زنگ و ونیزی برنز.

The Best Kitchen Faucet Option: Moen Arbor One-Handle Pulldown

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: Moen تاکستان یک دسته Pulldown

Moen شناخته شده است برای طراحی محصولات زیبا که یک عمر گذشته. ویژگی که مجموعه Moen تاکستان شیر جدا از رقبای خود است Duralock اتصال سریع نصب و راه اندازی سیستم که باعث می شود این شیر آب نصب آسان. همچنین ویژگی های یک شلنگ—68 اینچ طول و ساخته شده است با رفلکس تکنولوژی به انعطاف پذیری محوری و کشش در تمام جهات بدون درهم شدن و یا آسیب دیده است.

محور همچنین کنترل جریان آب با افزایش بخار عملکرد ارائه می دهد که سریع تر تمیز و سریع را پر کنید و با فشار یک دکمه. چهار وجود دارد پس از اتمام به را انتخاب کنید از: کروم و استیل مات سیاه و روغن مالیده و برنز. محور است که تقریبا همان قیمت به عنوان دلتا لیلاند اما آن را فاقد touchless گزینه است. اما محور است که با حمایت Moen شگفت انگیز گارانتی مادام العمر.

The Best Kitchen Faucet Option: WEWE Single Handle High Arc Brushed Nickel

عکس: amazon.com

3. بهترین بودجه: WEWE واحد رسیدگی به بالا قوس الکتریکی نیکل براق

WEWE کوچک در صفحه اصلی بهبود (persian) شرکت که متخصص در انواع مقرون به صرفه آشپزخانه و حمام فوستس حمام و دوش محصولات. این WEWE تک-رسیدگی به بالا قوس شیر ویژگی های براق لاله-مانند طراحی است که به راحتی بازی بیشتر غرق می شود. آن را به شما می دهد سه راه اسپری تنظیم جریان برای پر کردن آب اسپری برای شستشو و مکث برای جلوگیری از پاشش در حالت چند وظیفه ای. این pulldown شلنگ و خط آب شلنگ آمده از پیش نصب شده در آشپزخانه شیر آب برای نصب و راه اندازی آسان. آن را ویژگی های خوردگی و زنگ زدگی-مقاوم در برابر پایان است که پنهان لکه و جلوگیری از آلودگی از چسبیدن به سطح. آن را آسان برای تمیز کردن و آن را مقرون به صرفه بیش از حد!

The Best Kitchen Faucet Option: Kohler Simplice Response Touchless

عکس: amazon.com

4. بهترین TOUCHLESS: کولر Simplice پاسخ Touchless

کولر یکی دیگر از نیروگاه های در صفحه اصلی بهبود صنعت بهترین و شناخته شده برای خود کشی محصولات. این Simplice touchless شیر اجازه می دهد تا شما را به لذت بردن از یک پاک کننده بهداشتی محیط آشپزخانه. این ویژگی های بصری پاسخ تکنولوژی است که در هماهنگی با هر حرکت خود را. با یک روش ساده موج دست خود را و یا یک شی مانند یک ماهی تابه هوشمند شیر آب آن را روشن یا خاموش. نگران نباشید; نه هر جنبش فعال خواهد شد آب. این سنسور با دقت طراحی شده برای جلوگیری از غلط فعالانه.

این Simplice همچنین دارای زنگ ها و سوت از بسیاری از بالا پایان فوستس مانند یک زانویی سبک pulldown فواره های مغناطیسی متصل کردن سیستم واقع در دهانه اختیاری افزایش قدرت برای تمیز کردن و پر کردن گلدان و در دسترس است در چهار پس از اتمام. البته touchless فن آوری همراه با برچسب قیمت سنگین. اگر شما در بازار برای یک استوار ساخته شده است touchless شیر آب شما نمی توانید به اشتباه با کولر Simplice.

The Best Kitchen Faucet Option: Moen Arbor One-Handle Pullout

عکس: amazon.com

5. بهترین خروج: Moen تاکستان یک رسیدگی خروج

این Moen تاکستان خروج شیر یک مدرج به پایین نسخه pulldown تاکستان. آن را ساخته شده از همان مواد به پایان رسید با همان پوشش است و همان منحنی و بدون درز سبک اما با یک گردن کوتاه تر. خروج لوله ها مناسب برای آشپزخانه های کوچک که آنها را تا فضای کمتر و به خوبی کار بر روی کوچکتر غرق می شود. محور را خروج گرز ویژگی های ارگونومیک شکل و دارای دو پانل گزینه.

شیر آب را طراحی و به زحمت در می آمیزد با اکثر سبک دکور و می آید در چهار پس از اتمام: کروم نقطه مقاومت در برابر فولاد ضد زنگ مات سیاه و روغن مالیده و برنز. محور خروج عملی است و زیبا ثابت لوله کشی اما هزینه های بیش از معمول خروج شیر آب آشپزخانه. اما Moen ارائه می دهد یک گارانتی مادام العمر به ارائه صلح از ذهن در برابر مشکلات آینده است.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net