بهترین صفحه کلید قفل درب برای یک خانه امن

امن خانه خود را ترک کنید و کلید های خود را در جیب خود را با این صفحه کلید entryway نگهبان. از قفل هوشمند به deadbolts این بهترین صفحه کلید قفل درب در بازار است.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Keypad Door Lock Option

عکس: amazon.com

وقتی که می آید به ساده شیوه زندگی ما چند چیز به عنوان مناسب به عنوان یک صفحه کلید قفل درب. این دستگاه دستی اجازه می دهد تا به کاربران برای گرفتن کد به دست آوردن ورود به خانه های خود و یا آپارتمان. دیگر نمی خواهد شما باید به حفاری کردن کلید های خود را از جیب یا کیسه. هرگز دوباره به شما قفل خود را خارج از خانه خود را. شما همچنین باید عاری از بی مهارت با مجموعه ای از کلید در تاریکی. امکانات چند برابر هستند.

وقتی که می آید به صورت خودکار خانه هوشمند, بهترین صفحه کلید قفل درب را مخلوط یکپارچه با راه اندازی خود را. شما می توانید برنامه را از طریق بلوتوث ارتباط خود را با سیستم های امنیتی و یا باز کردن قفل از طریق وای فای-برنامه را فعال کنید.

شما نمی نیاز به یک چاشنی قفل ساز به نصب یکی از این قفل—سود زیادی به صاحب خانه و آپارتمان-ساکنان به طور یکسان. یک مجموعه اولیه از ابزار است که همه در آن طول می کشد برای حذف قدیمی خود را lockset و جایگزینی آن با تکنولوژی بالا-راحتی مدل. شما می توانید از دست و پا گیر کلیدهای سریع کد ورود در هیچ زمان و در همه.

ما تراکم بالا

نه هر کس نیاز به آخرین و بزرگترین در صفحه کلید قفل درب. وجود دارد بسیاری از گزینه های است که صاحب خانه ممکن است مبارزه در تصمیم گیری در مورد بهترین صفحه کلید قفل درب. آیا شما نیاز به هوشمند برنامه های داخلی lockset یا فقط یک deadbolt ما مشخص شده برخی از گزینه ایده آل برای شما.

The Best Keypad Door Lock Option: Kwikset SmartCode 955 Keypad Door Lock

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Kwikset SmartCode 955 صفحه کلید قفل درب

در مورد امنیت و قابلیت های Kwikset SmartCode 955 کلید درب قفل کنه تمام جعبه. Kwikset طراحی 955 برای استفاده های تجاری, اما این همچنین بدان معنی است که مقدار زیادی دوام برای خانه خود را. شما می توانید این برنامه صفحه کلید را نگه دارید تا 30 کدهای خاص—بیش از اندازه کافی برای هر کس در خانواده به خود را دارند ، آن را نیز ویژگی های سه قفل تنظیمات; line -, قفل, قفل و “عبور غیر فعال کردن حالت” است که نیاز به یک کلید یا کد برای هر مطلب. مالکان باید انتخاب خود را از چهار های مختلف پس از اتمام به عنوان به خوبی.

کاربران به دنبال ترک درب قفل تنها با لمس یک دکمه را به نگاه در جاهای دیگر ، خودکار قفل/قفل تنظیمات ضامن توسط کوه در می رم دستگیره در سمت داخلی رسیدگی است که می تواند آسان برای فراموش کردن زمانی که شما در حال ساخت یک چند rapid-fire سفر در داخل کیسه های مواد غذایی.

The Best Keypad Door Lock Option: Schlage FE595VCAM619ACC Camelot Keypad Entry

عکس: amazon.com

بهترین بنگ برای جفتک انداختن خود را: Schlage FE595VCAM619ACC Camelot ورود صفحه کلید

Schlage را FE595 صفحه کلید قفل درب یک گزینه بسیار عالی برای مالکان به دنبال کیفیت بالا و قفل در یک قیمت خوب. آن می آید با کدهای از پیش تعیین شده اما می تواند تا 19 فرد پین کل. در مورد امنیت و راحتی FE595 اجازه می دهد تا به کاربران برای تغییر تنظیمات قفل با سهولت. کوه در می رم لیوان در سمت داخلی درب پستی آن بین قفل خودکار (ایمنی) و حالت قفل (برای راحتی کار). آن را تجاری ساخته شده با مواد درجه می آید و در هفت های مختلف پس از اتمام.

این FE595 گرایش به یک باتری خوار بنابراین مطمئن شوید که برای نگه داشتن مجموعه ای تازه از باتری در خانه. هر گونه مسائل شما ممکن است می آیند تا در برابر سقوط باید زیر سه سال گارانتی.

The Best Keypad Door Lock Option: Sifely Keyless Entry Door Lock

عکس: amazon.com

ارتقا انتخاب کنید: Sifely ورود بدون کلید قفل درب

انعطاف پذیری در دیدار امنیتی با Sifely ورود بدون کلید قفل درب. این قفل صفحه کلید ویژگی های هوشمند, تکنولوژی, پنج راه مختلف برای باز کردن. شما می توانید با استفاده از صفحه کلید خود را به اثر انگشت, گوشی, یک fob و یا یک کلید. کاربران همچنین می توانید صفحه کلید کدهای طریق برنامه اجازه می دهد بازدید کنندگان ورود به خانه خود را. شما همچنین می توانید با ارسال یک “eKey” برای یک دوست مورد اعتماد یا اعضای خانواده, آدرس ایمیل خود به آنها دسترسی داشته باشید. برای راحتی شما شما می توانید باز کردن درب خود را با گوشی های هوشمند خود و یا اثر انگشت. آن را همچنین می توانید با برقراری ارتباط با آمازون الکسا به کاربران کنترل خود را قفل خود را با استفاده از دستیار صوتی دیجیتال.

در حالی که شما می توانید با استفاده از یک Sifely fob به باز کردن درب خود را, شما باید به آنها را خرید به صورت جداگانه. قفل خود را در حال حاضر بسیار گران است به طوری که این به نوبه خود ممکن است برخی از خریداران به این گزینه در دسترس نباشد.

The Best Keypad Door Lock Option: Schlage 09723009827 BE365VCAM716 Camelot Keypad

عکس: amazon.com

بهترین DEADBOLT: Schlage 09723009827 BE365VCAM716 Camelot صفحه کلید

اگر شما به دنبال به روز رسانی خود را جلو یا درب پاسیو با اضافه کردن یک صفحه کلید deadbolt, Schlage را BE365 Camelot صفحه کلید Deadbolt است که ارزش چک کردن. این BE365 با استفاده از همان کلاس تجاری مواد و طراحی به عنوان Schlage را FE595 و FE575 دستگیره درب. که به معنی BE365 را ذخیره تا 19 کدهای مختلف. این deadbolt مناسب برای مالکان که در حال حاضر دو قطعه lockset اما می خواهم به جای deadbolt. می آید در شش های مختلف پس از اتمام بنابراین مطابق با موجود خود را درب دستگیره نباید یک چالش است.

این deadbolt نمی کند به طور خودکار به عقب زمانی که شما پانچ در کد. هنگامی که آن را می پذیرد PIN خود را, شما نیاز به تبدیل لیوان به دست آوردن ورود. در حالی که این یک معامله بزرگ نیست برای اکثر مالکان دیگران ممکن است در نظر گرفتن این ناراحتی است.

The Best Keypad Door Lock Option: Yale Assure Lock with Z-Wave

عکس: amazon.com

بهترین هوشمند DEADBOLT: ییل اطمینان از قفل با Z-Wave

وقتی که می آید به گرفتن بیشتر از شما deadbolt ییل شما پوشانده شده است. این صفحه کلید هوشمند deadbolt می کند همه چیز را. آن دارای نور پس زمینه صفحه کلید کار خود را با گوشی های هوشمند و رابط با سیستم امنیتی خود را. Z-Wave technology ارتباط با چندین سیستم خانه های هوشمند از جمله SmartThings, چشمک الکسا و Honeywell. این قفل خواهد شد و حتی راه رفتن شما را از طریق فرایند نصب با گام به گام صوتی جهت. آن را نیز به طور کامل موتوری به این معنی که یک کد مناسب و یا سیگنال از smart hub را به طور خودکار به عقب deadbolt و اجازه ورود.

صفحه لمسی می تواند بسیار دشوار است برای دیدن مستقیم نور روز—جدی زحمت اگر دست دیگر خود را رایگان نیست برای محافظت از صفحه لمسی. این چیزی است که به نگه دارید در ذهن اگر شما در sunnier طرف خانه خود را.

The Best Keypad Door Lock Option: ARDWOLF A30 Smart Keypad Door Lock

عکس: amazon.com

بهترین ها را برای هم اتاقی: ARDWOLF A30 هوشمند صفحه کلید قفل درب

شما ممکن است مانند اتا قی خود را, اما شما احتمالا می خواهید حریم خصوصی خود را به عنوان به خوبی. مناسب برای ساکنان آپارتمان’ اتاق خواب و دیگر اتاق های داخلی که نیاز به امنیت این صفحه کلید اجازه می دهد تا کاربران را به پانچ, پین ضربه تند وشدید زدن کارت و یا قرار دادن یک کلید ارائه انعطاف پذیری و امنیت است. آن را نصب بدون مشکل در یک استاندارد درب داخلی با شامل سخت افزار. کاربران همچنین می توانید تنظیمات خود را تغییر دهید بین قفل خودکار (که قفل بعد از پنج ثانیه) یا باز (با کد مناسب).

اگر چه ARDWOLF A30 می آید با “ضد آب لاستیک پد” ARDWOLF روشن است که این قفل ضد آب. آن را تنها مناسب برای داخل تاسیسات. این مهم است به یاد داشته باشید شما باید نصب کنید این را در خانه خود را در درب ورودی مگر اینکه آنها در داخل یک اتاق آفتاب / پاسیو, گاراژ یا ایوان تحت پوشش.

The Best Keypad Door Lock Option: Ultraloq UL3 BT Bluetooth Enabled Smart Lock

عکس: amazon.com

بهترین خواننده اثر انگشت: Ultraloq UL3 BT بلوتوث را فعال کنید قفل هوشمند

Ultraloq را UL3 هوشمند صفحه کلید قفل درب طول می کشد قفل هوشمند تکنولوژی به سطح بعدی. این صفحه کلید آنلاک با سرعت یک و چهار به هشت رقمی کد می توانید نگه دارید تا 95 پین. حتی بیشتر چشمگیر است که Ultraloq همچنین می توانید ذخیره تا 95 اثر انگشت. آن را با استفاده از تکنولوژی بلوتوث به رسمیت شناختن زمانی که گوشی خود را در نزدیکی شما اجازه می دهد برای باز کردن درب توسط ضربه زدن بر روی گوشی های هوشمند خود را حتی اگر آن را در جیب خود. برای ایمن آن باید کلید قفل در پایین واحد.

Ultraloq به بازار عرضه شده UL3 به طور یکپارچه با خانه هوشمند فن آوری های مانند الکسا و SmartThings اما از سال 2020 با نام تجاری است نورد از به روز رسانی را قادر می سازد آن است. شما می توانید کنترل آن را با Ultraloq برنامه اما ادغام با شخص ثالث دستگاه های هوشمند هنوز در دسترس نیست.

The Best Keypad Door Lock Option: Schlage FE575 PLY 626 ELA Plymouth Keypad

عکس: amazon.com

بهترین قفل خودکار: Schlage FE575 طبقه 626 ELA صفحه کلید پلیموث

اگر شما تا کنون به خانه می آیند به قفل درب این است که صفحه کلید قفل درب را برای شما. فراموشکار صاحبخانه را درک خواهد کرد که Schlage FE575 خودکار-قابلیت قفل نیست غیر فعال کنید. پس از وارد کردن کد FE575 را قفل مجدد پس از پنج ثانیه—مناسب برای مشغول صاحب خانه و یا کودکان بزرگتر که ممکن است فراموش کرده به قفل کردن درب پشت آنها را زمانی که آنها را ترک. شما می توانید برنامه تا 19 پانچ کنید به طوری که هر یک از اعضای خانواده می تواند خود را با برخی از قطعات یدکی چپ برای سگ واکر یا نوکر.

اگر شما در-و-از نوع شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن این قفل درب خسته کننده پس شما نمی توانید غیر فعال کردن خودکار قفل. این فوق العاده است برای نگه داشتن خانه خود را امن است اما یک درد اگر شما در حال در آوردن مواد غذایی و یا در حال اجرا به عقب و جلو به گاراژ.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>