بهترین Keychain چراغ قوه برای حمل با شما

یک نور ؟ همیشه آماده به صورت ناگهانی شرایط تاریک با یکی از این کیفیت keychain چراغ قوه.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Keychain Flashlight Option

عکس: amazon.com

اگر شما تا کنون خرابکاری خود را با کلید در قفل به دلیل ایوان نور رفت و یا تصادفا در اطراف در تاریکی با توجه به یک فیوز دمیده شما آرزو برای یک چراغ قوه در فرد خود را—به جای که در کشو جایی. حتما این روزها مردمی تکیه بر روی تلفن خود را, چراغ قوه, اما در مواقع اضطراری ممکن است شما نمی خواهید به اتلاف شارژ برای روشن کردن راه خود را. سرمایه گذاری در بهترین keychain چراغ قوه, اگر چه, و شما می توانید درخشش یک نور روشن تر از آن است که از تلفن همراه خود را و نگه داشتن آن دستی به هر کجا که شما را به کلید خود را. در ادامه به یادگیری آنچه به دنبال در یک keychain چراغ قوه و چرا هفت مدل های زیر رای به عنوان برخی از بهترین در دسته بندی های مربوطه.

 1. بهترین کلی: Nitecore جفت گیری کردن 1000 lm چراغ قوه کوچک
 2. ذکر شریف: MecArmy X3S مس/برنج مینی Keychain چراغ قوه EDC
 3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: مکو مینی Keychain چراغ قوه
 4. جمع و جور ترین: Olight I1R 2 Eos 150 لومن قابل شارژ Keychain
 5. با دوام ترین: EverBrite 150 لومن کوچک چراغ قوه LED قابل شارژ
 6. متنوع ترین: WOWTAC W1 قابل شارژ چراغ قوه EDC
 7. بهترین باتری قابل شارژ: NITECORE TINI 380 Lm USB قابل شارژ چراغ قوه LED
The Best Keychain Flashlight Option

عکس: amazon.com

ویژگی های به دنبال در بهترین Keychain چراغ قوه

در نظر گرفتن این ویژگی های کلیدی هنگام خرید یک keychain چراغ قوه.

لومن

لومن (lm) واحد اندازه گیری برای مقدار کل نور مرئی برای چشم انسان. این اندازه گیری نیز می تواند به عنوان روشنایی تولید شده توسط یک منبع نور است. بالاتر از یک لومن امتیاز از keychain چراغ قوه بیشتر نور مرئی را می تواند ایجاد و روشن تر از آن ظاهر خواهد شد.

برای انتخاب یک لومن امتیاز برای یک keychain چراغ قوه, آن کمک می کند تا به درک و مقایسه آن با سطح لومن مختلف محصولات مشترک تولید کند. برای مثال متوسط 60 وات مسکونی lightbulb تولید 800 لومن. 800 لومن چراغ قوه با این حال به نظر می رسد روشن تر چون نور است و کارگردانی در یک پرتو های باریک مانند یک ماشین چراغ جلو. بالا-پرتو چراغهای جلو بر روی یک ماشین تولید حدود 1200 لومن اما به دلیل آن یک پرتو متمرکز شده به نظر می رسد بسیار روشن تر است. یک گوشی هوشمند چراغ قوه تنها تولید بین 10 تا 20 لومن هر چند تخصصی گوشی ممکن است قادر به رسیدن به 100 لومن. حالا که شما می دانید برخی از رایج لومن شمارش شما می توانید تصمیم بگیرید که چگونه روشن شما می خواهید خود را در keychain چراغ قوه می شود.

منعکس کننده

Keychain چراغ قوه معمولا با استفاده از ترکیبی از یک LED و یک بازتابنده برای ایجاد یک پرتو قدرتمند از نور است. بازتابنده است که یک مخروط ساخته شده از فلز یا پلاستیک براق را احاطه لامپ LED برای منعکس کردن نور در یک پرتو متمرکز. منعکس کننده هستند یا صاف یا دارای بافت پوست پرتقال.

 • صاف و منعکس کننده طراحی شده برای منعکس کردن یک پرتو متمرکز شده که می رسد بیشتر خطی فاصله از پوست پرتقال بازتابنده برای باریک تر تمیز کننده پرتو نور است.
 • پوست پرتقال منعکس کننده استفاده می شود برای منعکس کردن نور در یک منطقه وسیع تری از صاف منعکس کننده اجازه می دهد آنها را برای ایجاد یک گسترده تر پرتو در یک فاصله کوتاه. به طور کلی پوست پرتقال منعکس کننده بهتر برای keychain چراغ قوه خود را به عنوان برنامه های کاربردی معمولا تقاضای گسترده نور بیش از یک دور رسیدن به نور.

قابل شارژ با باتری های یک بار مصرف

Keychain چراغ قوه, دو اولیه منابع قدرت: باتری های قابل شارژ و یکبار مصرف باتری.

 • باتری های قابل شارژ هستند مقرون به صرفه تر اگر شما در keychain چراغ قوه خواهد بود تعداد زیادی از استفاده—شما می خرید به مراتب کمتر جایگزینی باتری در طول زمان است. باتری های قابل شارژ در keychain چراغ قوه یک نسخه کوچکتر از باتری های لیتیوم یون در تلفن همراه خود را. بسته به مدل چراغ قوه می تواند متصل به یک پورت USB بر روی کامپیوتر شما قرار می گیرد به یک شارژر تعیین شده و یا متصل به طور مستقیم به دیوار سریع شارژ. باتری های قابل شارژ ندارد و همان خطر پارگی که برخی از انژکتور و کانکشنها اند.
 • باتری های یک بار مصرف برای یک keychain چراغ قوه است که تنها در شرایط اضطراری به دلیل باتری نخواهد اغلب نیاز به تغییر است. آنها هزینه کمتر در ابتدا اما نیاز به تعویض مکرر اگر keychain چراغ قوه استفاده می شود به طور منظم. قلیایی یکبار مصرف باتری قابل قبول برای کوتاه مدت استفاده از, اما آنها می تواند پارگی و نشت اگر آنها بیش از حد گرم کنید. برای جلوگیری از این موضوع تنها با استفاده از باتری های لیتیوم به قدرت خود را در keychain چراغ قوه, به خصوص اگر شما قصد ذخیره آن را برای یک دوره طولانی از زمان, از جمله به عنوان یک کیت بقا.

پرتو پرتاب

نور تولید شده توسط یک keychain چراغ قوه گسترش خاص حداکثر فاصله از سر چراغ قوه بسته به طراحی آن است. شناخته شده به عنوان “پرتو پرتاب” این است که معمولا در اندازه گیری ، پرتو پرتاب افزایش یافته است با استفاده از صاف بازتابنده بالا لومن لامپ و باریک چراغ قوه سر به تمرکز پرتو نور را به تنگ تر منطقه است. این اجازه می دهد تا مقدار بیشتری از نور مرئی به طور متمرکز دورتر از چراغ قوه به طوری که آن را به نظر می رسد روشن تر است. اما به عنوان پرتو افزایش در غلظت منطقه است که می تواند روشن تر می شود باریک.

دوام

یکی از مزایای عمده ترین keychain چراغ قوه را بیش از تلفن های همراه است که دوام. Keychain چراغ قوه آمده در طیف گسترده ای از بیرونی روده اعم از نور پلاستیکی به هواپیماهای درجه آلومینیوم آنودایز است که هر دو سبک و تحت مقاوم در برابر آسیب. شما همچنین می توانید پیدا کردن منابعی مانند keychain چراغ قوه در سخت پلاستیک, فولاد و مس و برنج هر چند فلز روده تمایل به گران تر از پلاستیک است.

آب-مقاومت در برابر عامل دیگری است که آن را می آید به منابعی مانند keychain چراغ قوه دوام. شما می خواهید خود را در keychain چراغ قوه به صورت آماده در هر نوع اضطراری میان چند ابزار دیگر از جمله سیل و سنگین rainstorms و همچنین موقعیت های اتفاقی submergence. پیدا کردن یک ضد آب و یا حداقل مقاوم در برابر آب keychain چراغ قوه برای اطمینان شما هنوز هم باید نور حتی اگر واحد است که در معرض آب است.

ما تراکم بالا

این keychain چراغ قوه هستند برخی از بهترین در دسترس بر اساس بالا, خرید عوامل, قیمت, اثربخشی و شهرت.

The Best Keychain Flashlight Option: Nitecore TUP 1000 lm Small Flashlight

عکس: amazon.com

این Nitecore جفت گیری کردن 1000 lm Keychain چراغ قوه که وزن آن در 1.88 اونس چک تمام جعبه برای یک محصول برتر است. آن را دارای عظیم حداکثر روشنایی 1000 لومن برای کارگردانی پرتو که در برابر لومن برای یک ماشین به طور منظم چراغ جلو (نه یک پرتو بالا) و می توان آن را به پنج سطح روشنایی های مختلف قابل مشاهده در یک صفحه نمایش OLED.

قوی بدن از keychain چراغ قوه ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم با دوام است که باعث می شود آن را مقاوم در برابر ضربه تا 3 فوت است. باتری آن می تواند اجرا برای حداکثر 70 ساعت آن را شارژ می شود با استفاده از ساخته شده است در پورت میکرو یو اس بی که دارای یک پوشش لاستیکی برای کمک به محافظت از آن را از خاک و آوار. و اگر شما ترجیح می دهید یک پرتو از نور صاف بازتابنده کمک می کند تا پرتاب پرتو قدرتمند به 591 ،

The Best Keychain Flashlight Option: MecArmy X3S Copper/Brass Mini Keychain EDC Flashlight

عکس: amazon.com

2. ذکر شریف: MecArmy X3S مس/برنج مینی Keychain چراغ قوه EDC

Keychain چراغ قوه هستند و معمولا برای تبلیغ خود 193-پا پرتو پرتاب و یا برای ضد آب بودن تا 6 فوت زیر آب. این MecArmy X3S برنج Keychain چراغ قوه دارای دو به علاوه تمیز و 100 درصد برنج پایان است که واقعا باعث می شود آن ایستادگی کردن. پوست پرتقال منعکس کننده نگه داشتن پرتو تا حدودی نزدیک اما با 130 لومن روشنایی, پخش كردن, از, شما می توانید یک منطقه وسیع تری است. Keychain چراغ قوه وزن آن صرف 0.63 اونس است مقاوم در برابر ضربه تا 5 فوت و می توانید به راحتی شارژ می شود با یک مینی پورت USB واقع در زیر این نور را فقط در یک دقیقه.

The Best Keychain Flashlight Option: Meco Mini Keychain Flashlight

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: مکو مینی Keychain چراغ قوه

آن را سخت به ضرب و شتم که قیمت و یا به راحتی از این 10 یکسان keychain چراغ قوه در یک بسته—بنابراین شما می خواهید یک در هر اتاق خواهد شد و در صورت احساس رایگان به آنها را به نفع حزب ، هر keychain چراغ قوه وزن آن تنها 0.49 اونس تولید 45 لومن نور (چهار بار به عنوان روشن به عنوان بسیاری از گوشی های هوشمند چراغ) و با استفاده از پوست پرتقال بازتابنده به تولید متوسط حداکثر پرتو 25 فوت. پلاستیک keychain چراغ قوه با استفاده از باتری های یک بار مصرف است که می تواند تغییر را با دقت پیچ گوشتی; اما با 10 در یک بسته و یک باتری هزینه است که بالاتر از واحد خود بسیاری از کاربران گزارش خلاصی از چراغ قوه هنگامی که آن را صرف و تنها با گرفتن یکی دیگر از.

The Best Keychain Flashlight Option: Olight I1R 2 Eos 150 Lumens Rechargeable Keychain

عکس: amazon.com

4. جمع و جور ترین: Olight I1R 2 Eos 150 لومن قابل شارژ Keychain

این Olight I1R 2 Eos Keychain چراغ قوه است که به عنوان جمع و جور که شما می توانید بدون به خطر انداختن سودمند است. وزن آن فقط 0.46 اونس (کمتر از دو خانواده کلید) بنابراین شما حتی نمی خواهد آن را احساس خود را در keychain. آن را ارائه حداکثر روشنایی خروجی از 150 لومن و با استفاده از پوست پرتقال بازتابنده برای یک پرتو گسترده قادر به رسیدن به حداکثر پرتو پرتاب 131 ، این چراغ قوه قابل شارژ می تواند به طور کامل شارژ در 75 دقیقه با استفاده از ساخته شده است در پورت میکرو یو اس بی.

آب-مقاوم در برابر واحد می تواند زیر آب فرو رفته و تا 6 پا و بدون آسیب است و ساخته شده از مقاوم در برابر ضربه آلیاژ آلومینیوم.

The Best Keychain Flashlight Option: EverBrite 150 Lumens Tiny Rechargeable LED Flashlight

عکس: amazon.com

5. با دوام ترین: EverBrite 150 لومن کوچک چراغ قوه LED قابل شارژ

در سنگین 3.2 اونس این keychain چراغ قوه ممکن است قابل توجه در جیب شما اما وزن آن با توجه به هواپیماهای درجه آلومینیوم با یک حق بیمه نوع ⅲ آنودایز سخت ضد ساینده به پایان برسد. این پایان با دوام می سازد keychain چراغ قوه مقاوم در برابر ضربه تا چشمگیر 32 پا و آن مهر و موم تنگ به معنی آن آب-مقاوم در برابر باران و برف و یا برف برای استفاده در هر آب و هوا.

این Everbrite کوچک قابل شارژ Keychain چراغ قوه تولید 160 لومن روشنایی و می تواند تا 10 ساعت قبل از نیاز به شارژ مجدد با استفاده از میکرو پورت USB. صاف بازتابنده اجازه می دهد تا پرتو برای رسیدن به یک فاصله قابل توجه از 295 تا شما هرگز در تلاش برای دیدن آنچه که در مقابل شما.

The Best Keychain Flashlight Option: WOWTAC W1 Rechargeable EDC Flashlight

عکس: amazon.com

6. متنوع ترین: WOWTAC W1 قابل شارژ چراغ قوه EDC

اجازه دهید وجود داشته باشد نور در یک میزبان از شرایط! این همه کاره تعداد کمی دارای یک ساخته شده است در مغناطیس tailcap به صورت رایگان به دست نصب است که به خصوص مفید در تعمیرات خودرو; اگر هیچ فلزی در دسترس است شما می توانید سوار در keychain چراغ قوه با آن دو جهت ، این 2.06-اونس keychain چراغ قوه شارژ با یک میکرو پورت USB می رسد و حداکثر روشنایی 562 لومن.

با وجود آن پوست پرتقال بازتابنده بیشتر پراکنده پرتو, پرتو پرتاب هنوز هم می رسد تا 413 ، طراحی شده برای استفاده در تقریبا در هر شرایط Wowtac W1 قابل شارژ Keychain چراغ قوه ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم و فولاد آنودایز پایان سطح است که می تواند به طور کامل غوطه ور در تا 5 فوت و ضربه و مقاوم در برابر سقوط از حدود 5 فوت است.

The Best Keychain Flashlight Option: NITECORE TINI 380 Lm USB Rechargeable LED Flashlight

عکس: amazon.com

7. بهترین باتری قابل شارژ: NITECORE TINI 380 Lm USB قابل شارژ چراغ قوه LED

این Nitecore TINI USB قابل شارژ Keychain چراغ قوه می تواند به آسانی شارژ برای حداکثر زمان اجرا از 60 ساعت با استفاده از میکرو پورت USB و شامل کابل. یکپارچه شاخص قدرت به شما اجازه می دانم زمانی که آن زمان برای شارژ گرفتن حدس و گمان نگه داشتن چراغ قوه برای استفاده آماده است.

پوست پرتقال بازتابنده ارائه یک تیر پرتاب از 210 و تولید روشنایی 380 لومن ساخت آن را ایده آل برای هر وضعیت اضطراری اردو و یا به سادگی در محل خود قفل درب جلو در وسط شب. این 0.47 اونس keychain چراغ قوه ساخته شده از بادوام هواپیما-آلومینیوم درجه و جزئی آب و گرد و غبار مقاومت در برابر.

سوالات متداول در مورد جدید خود را در Keychain چراغ قوه

بررسی پاسخ به برخی سوالات متداول در مورد keychain چراغ قوه.

Q. چه منابعی مانند keychain چراغ قوه استفاده کرد ؟

Keychain چراغ قوه همه کاره ابزار مفید در مواقع اضطراری مانند قطع برق و یا حتی disorienting یک مهاجم با استفاده از بارق تابع. آنها همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بیشتر اهداف مشترک مانند روشن کردن یک سوراخ کلید و یا محل گم شی تحت یک قطعه از مبلمان و یا وسیله نقلیه است. البته, شما می خواهید را به یک keychain چراغ قوه کمپینگ برای پیدا کردن راه خود را بازگشت به چادر خود را در شب.

Q. چه مزیتی keychain چراغ قوه ارائه دهد ؟

Keychain چراغ قوه دارای چندین مزیت بیش از تلفن های همراه و یا حجیم جیبی, چراغ قوه با واضح ترین بودن وزن خود را. برخی از منابعی مانند keychain چراغ قوه, وزن کمتر از 0.5 اونس و به سختی می توانید احساس خود را در keychain.

با وجود اندازه کوچک خود keychain چراغ قوه منتشر می کنند می تواند تا 1000 لومن روشنایی در حالی که گوشی معمولی تنها می تواند تولید 10 تا 20 لومن. Keychain چراغ قوه نیز به مراتب بیشتر و با دوام تر از متوسط گوشی های هوشمند نور و اغلب ساخته شده با تاثیر بیشتری مقاومت از گوشی های هوشمند و پوشش خود را با توجه به نور و در عین حال محکم ساخت.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>