بهترین اتو تخته برای خود اتاق رختشویی

صاف کردن مزاحم چین و چروک در پارچه با این نرخ اتو کردن هیئت مدیره.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Ironing Board

عکس: depositphotos.com

آیا شما عشق به آهن یا نه اتو هیئت مدیره باعث می شود کارهای عادی و روزمره بسیار ساده تر—. اتو به طور مستقیم بر روی یک میز یا کانتر غیر عملی است و ممکن است باعث آسیب به سطح. به خوبی ساخته شده و اتو کردن هیئت مدیره شما فراهم می کند با یک تشک بادی مجهزند و گرما-ضد سطح و کمک گرفتن از چین و چروک, از لباس های خود را با اجازه دادن به بخار و گرما را از خود عبور و فرار به طرف دیگر.

بهترین اتو کردن هیئت مدیره برای شما باید ارگونومی طراحی با دوام و بسیار سبک وزن و پس از آن آسان است برای بسته بندی و ذخیره دور. در ادامه به برخی از ویژگی های ضروری از برخی از بهترین اتو کردن هیئت مدیره بر اساس وزن و قد و آهن و بقیه در دسترس بودن و طراحی کلی از هیئت مدیره خود را.

  1. بهترین کلی: Brabantia اتو کردن هیئت مدیره با اتو بخار بقیه
  2. بهترین پایان را انتخاب کنید: Mabel صفحه اصلی فوق العاده گسترده ای اتو Pro هیئت مدیره
  3. فوق العاده گسترده ای انتخاب کنید: Bartnelli Pro لوکس, اتو کردن هیئت مدیره
  4. بهترین هیئت مدیره جایگزین: Houseables اتو پتو
  5. قابل تنظیم انتخاب کنید: Minky Homecare بنابر این به علاوه اتو کردن هیئت مدیره
  6. میز انتخاب کنید: عسل-Can-Do میز اتو کردن هیئت مدیره
  7. WALL-MOUNT را انتخاب کنید: Hafele Wall-Mounted, اتو کردن هیئت مدیره
Best Ironing Board

عکس: depositphotos.com

انواع اتو کردن هیئت مدیره

اگر چه همه تخته اتو تابع به طور مشابه وجود دارد انواع مختلف تخته ها را در نظر میگیرد. خود را در فضای فرکانس اتو و انواع آیتم های شما, آهن, ترین, تعیین بهترین سبک برای نیازهای شما. وجود دارد سه نوع از تخته اتو جعبه: مستقل, مدل های جمع و جور, میز و تخته و ساخته شده است-در اتو کردن هیئت مدیره.

مستقل

مستقل و یا قابل حمل تخته کلاسیک سبک اتو کردن هیئت مدیره. آنها معمولا از فلز ساخته شده با نرمی پارچه بالا. این نوع از اتو کردن هیئت مدیره طراحی شده است که هر دو محکم و سبک وزن است. آنها سقوط خواهد کرد در حالی که اتو کردن و آسان به حرکت در اطراف.

مستقل تخته باید یک مکانیزم ارتفاع قابل تنظیم. این اجازه می دهد تا کاربر را به تنظیم ارتفاع متناسب با بدن خود را اندازه که آیا آنها در حال نشسته یا ایستاده. مستقل تخته در دسترس هستند با لوازم جانبی مانند آهن استوار و لباس, قفسه, اما پایه مدل معمولا کمتر گران است. این تخته ها بلند می شود و می تواند تا حدودی دست و پا گیر برای راه اندازی, اما آنها بریزید تا تخت ساخت آنها را آسان تر برای حمل و ذخیره.

جمع و جور

جمع و جور و یا میز اتو کردن هیئت مدیره دارای پاهای کوتاه و طراحی شده برای نشستن در یک جدول و یا مقابله. این تخته اتو محبوب برای کسانی که زندگی در خانه های کوچک و یا آپارتمان زیرا آنها آسان برای حمل در اطراف و راه اندازی در یک فضای محدود است. آنها نیز ارزان است.

نقطه ضعف اصلی برای جمع و جور تخته است که آنها معمولا بیش از حد کوچک به شما اجازه می دهد به جای بزرگ لباس یا موارد به درستی در هیئت مدیره. یکی دیگر از گزینه این است که یک اتو پتو که خالی و گرما-ضد سطحی که شما می توانید بریزید و قرار دادن دور. هر دو جمع و جور تخته و اتو پتو مناسب برای تهیه برنامه های کاربردی مانند چهل تکه دوخت و از آنجا که آنها نمی کشد تا فضای زیادی و آنها فوق العاده قابل حمل. برخی از جمع و جور تخته قابلیت تاشو, پاهای, بزرگ است که برای ذخیره سازی در حالی که دیگران باید ثابت که محدود خواهد شد و که در آن شما می توانید با پر کردن هیئت مدیره.

ساخته شده است در

ساخته شده است در و یا تابلوهای نصب شده بریزید و از روی دیوار و یا درب. این نوع از اتو کردن هیئت مدیره است که به ویژه مناسب در خانه های کوچک و یا آپارتمان که در آن فضای محدود است پس می توان آنها را دور تخت در برابر دیوار و یا درب. Wall-mounted, اتو کردن هیئت مدیره نیز می تواند نصب شده در مناطق محدود مانند پیاده روی در کمد یا اتاق رختشویی. مزیت اصلی یک ساخته شده است در هیئت مدیره است که پس از نصب, آن طول می کشد تنها چند ثانیه به آن را باز کنید و یا آن را دور. وجود دارد بدون نیاز به حمل در اطراف آن راه اندازی آن و یا ذخیره آن را دور. آن حد که در آن شما می توانید آهن, اما اگر شما همیشه آهن در همان محل که مسئله نیست.

آنچه به دنبال در هنگام انتخاب بهترین اتو کردن هیئت مدیره

فقط به خاطر اینکه همه تخته اتو اساسا تابع همان راه به این معنا نیست که همه آنها قطع از همان پارچه. تخته اتو باید چند ویژگی های متمایز است که مجموعه آنها را جدا کنید. تصمیم گیری چه ویژگی مهم هستند کمک خواهد کرد که شما انتخاب بهترین اتو کردن هیئت مدیره برای شما. در اینجا برخی از ویژگی های به در نظر گرفتن هنگام انتخاب یک اتو کردن هیئت مدیره.

سطح منطقه

استاندارد اتو کردن هیئت مدیره سطح حدود 14 48 اینچ. این اندازه خوب است برای بسیاری از اتو کردن شغل. گاهی اوقات شما نیاز منطقه بیشتر به آهن اقلام بزرگ مانند ورق و یا پرده. برای شغل های بزرگ شما نیاز به بیشتر سطح منطقه است. منطقه بزرگ تخته می تواند به عنوان بزرگ به عنوان 19 توسط 56 اینچ است. بیشتر سطح منطقه سخت تر از آن است که به فروشگاه در خانه های کوچک و یا آپارتمان. گسترده اتو تخته های مورد علاقه میدارد برای quilters از فضای اضافی اجازه می دهد تا آنها را به آهن پتو را با سهولت.

نوع پوشش

تخته اتو همیشه با یک پوشش. پوشش را فراهم می کند بالشتک و یک سطح صاف برای لباس خود را و آن را کمک می کند تا اتو کارآمد تر. برخی را پوشش می دهد حتی یک پوشش نچسب برای کمک به آهن سر خوردن بیش از لباس های خود را بی دردسر.

پوشش نیز نگه می دارد پیچ و مهره و پیچ در هیئت مدیره از poking از طریق لباس خود را. برخی از پوشش ضخیم تر از دیگران است. اگر شما خوشحال هستند با پوشش هیئت مدیره خود را با هیچ نگرانی! شما همیشه می توانید خرید یک جلد به طور جداگانه. ضخیم تر پوشش راحت تر اتو کردن فرایند است.

وزن

اتو کردن هیئت مدیره به طور کلی بسیار سبک وزن و قابل حمل. اگر شما نیاز به حرکت خود اتو کردن هیئت مدیره در اطراف خانه اغلب پس از آن شما می خواهید برای اطمینان از که شما انتخاب مدل اجازه می دهد تا شما را به انجام این کار با سهولت. اکثر تخته اتو دارای فریم فلزی, اما وجود دارد برخی از پلاستیک ساخته شده.

سبک تابلوهای ممکن است بهتر قابل حمل اما همچنین ممکن است کمتر با دوام است. سنگین تر تخته با ثبات تر اما سخت تر به حرکت در اطراف. ایده آل اتو کردن هیئت مدیره باید وزن معقول برای اطمینان از ساخت و ساز محکم اما نور به اندازه کافی برای شما را به مانور با سهولت.

ارتفاع

حداقل و حداکثر ارتفاع کاری از هیئت مدیره خود را یک عامل اساسی برای بسیاری از مردم, به خصوص اگر شما در حال بلندتر یا کوتاه تر از متوسط است. اگر اتو کردن هیئت مدیره است بیش از حد بلند آن باعث می شود اتو دشوار و غیر عملی و اتو کردن هیئت مدیره مجموعه ای بسیار کم خواهد کمر درد می شود.

اکثر اتو کردن هیئت مدیره ارائه حداکثر ارتفاع 37 تا 38 اینچ. این ارتفاع محدوده کار برای بسیاری از مردم, اما اگر شما فوق العاده قد بلند شما ممکن است نیاز به در نظر گرفتن یک هیئت مدیره است که می تواند تنظیم بالاتر است.

آهن استراحت منطقه

اتو کردن هیئت مدیره با یک سفارشی منطقه به استراحت آهن داغ را کمک به حداکثر رساندن فضای کاری در هیئت مدیره و کمک به جلوگیری از اتفاقی می سوزد. اگر هیئت مدیره خود را ندارد مانند بقیه شما باید موضع خود را از آهن درست برای جلوگیری از سوختن سطح هیئت مدیره. مدرن ترین میز اتو کشی یک آهن استراحت.

آهن بقیه منطقه به شما می دهد یک محل برای ذخیره آهن با خیال راحت هنگامی که آن را داغ به طوری که آن را نمی سرنگونی بیش از زمانی که در محل. به دنبال یک آهن استراحت است که مانع از آهن داغ را از اوج بیش از در حالی که نشسته در محل.

قابل حمل

با استثنا از ساخته شده است در هیئت مدیره قابل حمل است که یکی از مهم ترین ویژگی های یک اتو کردن هیئت مدیره. آنها ساخته شده تا به راحتی در برابر حرکت از یک اتاق به اتاق و بسته دور برای ذخیره سازی. میز مدل های ساخته شده برای حمل است که چرا آنها آنقدر محبوب با ساکنان آپارتمان و دانشجویان است.

مدل مستقل طراحی شده برای حمل نیز هست. آنها آسان به راه اندازی و سقوط حرکت می کند. اگر شما حرکت خود را در هیئت مدیره زیادی مطمئن شوید که آن را ساخته شده از فلز بسیار سبک وزن و یا پلاستیکی است که چین آن را با سهولت. اگر شما آهن زیادی دریافت مستقل در مدل سطح منطقه است. اگر شما آهن تنها در یک بار در در حالی که یک جدول-مدل بالا باید کافی است.

گزینه های ذخیره سازی/ ابعاد

بدون توجه به اندازه یا نوع اتو کردن هیئت مدیره انتخاب شما, شما نیاز به پیدا کردن یک محل برای ذخیره آن. مدل مستقل طراحی شده برای سقوط با پاها را از هیئت مدیره تاشو منظمی در داخل بالا است. آنها معمولا سقوط به یک به اندازه کافی نازک مشخصات مناسب از آنجاییکه در پشت درب و یا در گنجه بدون در نظر گرفتن فضای زیادی.

میز تخته یا تاشو پاها و یا ثابت ، تاشو, پاهای خواهد اجازه می دهد تا برای آسان low-profile ذخیره سازی شبیه به یک مستقل ، ثابت, پاهای, آن را سخت تر برای پر کردن دور یک میز-فیلم بالا از هیئت مدیره, اما آنها به طور کلی به اندازه کافی کوچک به جا در یک فوقانی قفسه در گنجه و یا در زیر تخت.

ساخته شده در تخته نیاز به یک فضای اختصاص داده شده در امتداد یک دیوار و یا پشت درب. اگر چه آنها طراحی شده به مشخصات باریک آنها نیاز به یک چند اینچ از دیوار و یا درب به منظور نصب شده است. این تخته اتو نمی کشد تا فضای طبقه از آنها نصب شده است.

ما تراکم بالا

با در نظر گرفتن موارد بالا خرید ملاحظات به حساب شما قادر خواهید بود برای پیدا کردن بهترین اتو کردن هیئت مدیره با امکانات مناسب برای نیازهای شما. محصولات زیر در حال تراکم بالا برای خود کلی قابلیت حمل و سهولت استفاده از سطح منطقه و ویژگی های اضافی.

Best Ironing Board Brabantia

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Brabantia اتو کردن هیئت مدیره با اتو بخار بقیه

این Brabantia اتو کردن هیئت مدیره یکی از بالا تمام اطراف میدارد چرا که از ویژگی های آن و تطبیق پذیری. آن را کمی گسترده تر از میانگین به شما بیشتر از سطح منطقه به مقابله با زیادی آیتم های لباس و ملافه. همچنین ویژگی های قابل تنظیم ارتفاع کاری از 27 تا 38 اینچ است. این محدوده است که بیشتر مناسب برای طیف وسیعی از بدن کاربر ارتفاعات.

قاب, سکس از کون, ساخته شده از 25 mm قطر لوله های فولادی ساخت آن را محکم و بدون به خطر انداختن قابلیت حمل. آن را برابر با سهولت و قفل به محل با یک قفل ایمنی کودک است که تضمین می کند آن را نمی خواهد به سمت پایین به طور تصادفی. این اتو کردن هیئت مدیره ویژگی های فولاد ضد زنگ آهن استراحت کامل برای با خیال راحت به پارکینگ هر دو دستگاه بخار و منظم آهن. علاوه بر داشتن سرگرم کننده آب-splash چاپ پوشش 100 درصد پنبه و شامل طناب و چسب و کشش سیستم است که تضمین سطح باقی می ماند محکم بسته شده حتی نرم و صاف اتو تجربه.

برای پایه هیئت مدیره Brabantia است گرانتر طرف نسبت به دیگران در این لیست است. اما نقطه فروش اصلی دوام آن است. این اتو کردن هیئت مدیره با یک سرمایه گذاری خوب است که برای سال گذشته.

Best Ironing Board Mabel

عکس: amazon.com

2. بهترین پایان را انتخاب کنید: Mabel صفحه اصلی فوق العاده گسترده ای اتو Pro هیئت مدیره

اگر شما خسته از هزینه های خود را سخت به دست آورده پول برای این که حرفه ای مطبوعات در پاک کننده ها, از آن زمان به خود را ارتقا دهید و اتو کردن هیئت مدیره. این Mable Pro هیئت مدیره را به شما نتایج حرفه ای بدون تلاش زیاد است. هیئت مدیره ویژگی های منحصر به فرد ثبت شده جمع شدن شانه بال است که به شما کمک فشار دهید پیراهن با سهولت. آن را نیز به شدت خالی, 100 کامل پوشش پنبه طراحی شده است به شما مسطح اتو سطح برای مقابله با چین و چروک است. آن را حتی می آید با یک پوشش اضافی.

شما باید مقدار زیادی از سطح منطقه با Mable Pro هیئت مدیره. هیئت مدیره است که کمی بیش از 19 اینچ گسترده—که 5 اینچ گسترده تر از دمای اتو کردن هیئت مدیره. نیز وجود دارد یک مقاوم در برابر حرارت قایقران سینی خود را برای برگزاری آهن یا بخار پز و تاشو رک به قطع خود را تازه فشرده ، هیئت مدیره ویژگی های محکم پودر با پوشش فلزی که خوب است برای دوام اما آن را سنگین تر است. آن را نیز گران تر در مقایسه با دیگر اتو کردن هیئت مدیره. اما اگر شما انجام بسیاری از اتو کردن و یا رها کردن پیراهن هفتگی حرفه ای برای فشار دادن این هیئت مدیره است که به ارزش سرمایه گذاری.

Best Ironing Board Bartnelli

عکس: amazon.com

3. فوق العاده گسترده ای انتخاب کنید: Bartnelli Pro لوکس, اتو کردن هیئت مدیره

زمانی که استاندارد اتو کردن هیئت مدیره نمی تواند کمک به شما ورق آهن, پرده یا پتو از آن زمان برای رفتن گسترده است. این Bartnelli به شما می دهد 51 توسط 19 اینچ اتو فضا برای کمک به جای آیتم های بزرگتر.

همچنین ویژگی های اضافی-ضخامت 100 درصد پنبه پوشش و ضخامت فوم است که مقاومت در برابر گرما از آهن خود را در حالی که اجازه می دهد بخار عبور و تبخیر شود. هیئت آهن استراحت و رک به قطع خود را فشرده ، آن را نیز ساخته شده است به آخرین. هیئت مدیره ساخته شده است با سنگین پاها گسترده طراحی شده برای کمک به نگه داشتن آن در محل بدون wobbling.

داده و اندازه آن را به مواد این اطو سنگین است و سخت تر به فروشگاه. اما آن را نشانی از سقوط منظمی و ویژگی های دستی حمل و نقل قفل نگه می دارد که آهن میز تاشو در هنگام ذخیره یا منتقل می شود. این Bartnelli نرم افزار هیئت مدیره در گران تر اما این شرکت ارائه می دهد سه سال گارانتی. اگر شما به طور معمول آهن اقلام بزرگ و فضا در نظر بگیرید این نرم افزار در سطح اتو کردن هیئت مدیره.

Best Ironing Board Houseables

عکس: amazon.com

4. بهترین هیئت مدیره جایگزین: Houseables اتو پتو

برای گاه به گاه اتو و یا سفر اتو پتو را تبدیل هر سطح صاف به یک اتو کردن هیئت مدیره. Houseables اتو پتو است که به ویژه طراحی شده برای کار بر روی سطوح فلزی. آن را ساخته شده از مقاوم در برابر حرارت پلی استر/پنبه پارچه با سنگین آهنربا در هر گوشه ای که کمک می کند تا وزن پتو پایین و ایمن نگه داشتن آن در جای خود بر روی سطوح فلزی.

اتو پتو هوشمندانه است جایگزین سنتی اتو کردن هیئت مدیره. آن را مناسب برای مسافران RVers یا هر کسی که ساکن در یک فضای زندگی کوچک است و نمی تواند جای یک اندازه کامل اتو کردن هیئت مدیره. اندازه جمع و جور خود را اتو اقلام بزرگتر دشوار است اما همه کاره بودن آن باعث می شود آن را یک انتخاب خوب به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه به را با شما در سفرهای جاده ای و یا به استفاده از اگر شما احساس نمی مانند آوردن اندازه هیئت مدیره.

Best Ironing Board Minky

عکس: amazon.com

5. قابل تنظیم انتخاب کنید: Minky Homecare بنابر این به علاوه اتو کردن هیئت مدیره

این Minky Homecare بنابر این اتو کردن هیئت مدیره است که طراحی شده برای اتو کردن لذت بخش است. این شکل اجازه می دهد تا شما را به ایستادن در یک موقعیت راحت و آن را ویژگی های بسیاری از سطوح از تنظیمات برای پیدا کردن ارتفاع مناسب را برای راحتی خود را.

هیئت مدیره ویژگی های پوشش حرارتی خواص انعکاسی که با سرعت عمل بالا در اتو کردن فرآیند. زیر پوشش مش طراحی که اجازه می دهد تا رطوبت به فرار به طور موثر و همچنین به شما می دهد سریع تر به پایان برسد. این هیئت همچنین شامل یک آهن استراحت طراحی شده است که برای استفاده توسط چپ یا راست دست مردم است.

هیئت مدیره جذاب و ارگونومیک طراحی باعث می شود آن ایستادگی کردن از دیگر اتو کردن هیئت مدیره. یک حرکت نزولی است که هیچ 90 درجه گوشه برای استفاده بر روی تخته, هنگام اتو کردن لباس, که ممکن است یک معامله شکن برای اتو کردن جوانب مثبت.

Best Ironing Board HoneyCanDo

عکس: amazon.com

6. میز انتخاب کنید: عسل-Can-Do میز اتو کردن هیئت مدیره

اگر شما کمبود فضا برای تمام اندازه هیئت مدیره و سپس یک میز اتو کردن هیئت مدیره را برای شما کامل است. میز تخته در حال جمع و جور و طراحی شده برای حمل و بهره وری. عسل-می-آیا میز هیئت مدیره شامل جمع شدن آهن استراحت و پاها که بلند مدیره در حدود 6 اینچ و بالاتر خود را زدند. که ارتفاع اضافه شده باعث می شود که هیئت مدیره کارآمد تر برای استفاده در مقابل آن کم به جدول.

سطح آن منطقه کوچک است اما هنوز هم به شما می دهد مساحت کافی بنابراین شما می توانید آهن یک پیراهن و یا یک جفت شلوار. این هیئت همچنین چین به طور کامل را برای ذخیره سازی آسان. آن را در حد متوسط به اندازه و قیمت و قابل حمل مناسب راه حل که اجازه می دهد تا شما را به آهن تقریبا در هر نقطه.

Best Ironing Board WallMounted

عکس: amazon.com

7. WALL-MOUNT را انتخاب کنید: Hafele Wall-Mounted, اتو کردن هیئت مدیره

اگر شما اختصاص داده شده رختشویی فضا در نظر گرفتن نصب یک دیوار نصب شده و اتو کردن هیئت مدیره برای کمک به ایجاد فضایی کارآمد تر. یک دیوار کوه هیئت مدیره اندازه کامل اتو کردن هیئت مدیره است که متصل به طور مستقیم به دیوار. این طراحی شده است به سمت بالا و در بسته به دور کارآمد بدون در نظر گرفتن فضای طبقه.

این Hafele هیئت مدیره نه تنها برابر پایین مانند مردم عادی هیئت مدیره. آن را می توانید چرخش 90 درجه به چپ یا راست بسته به نیاز شما هنگام اتو کردن. آن است که کمی کوچکتر از استاندارد اتو کردن هیئت مدیره, اما آن را به اندازه کافی بزرگ به جای ترین اتو نیاز دارد. هیئت مدیره نیاز به نصب شده به دیوار خاتم برای اطمینان از ثبات. آن را نیز گران تر از استاندارد مدیره. اگر شما به دنبال یک محافظ فضا Hafele را به دیوار نصب شده هیئت مدیره یک گزینه خوب است.

سوالات متداول در مورد اتو کردن هیئت مدیره جدید

تخته اتو آن را آسان تر برای شما به آهن لباس خود را. در اینجا برخی از سوالات و پاسخ های رایج در مورد مراقبت و استفاده از اتو کردن هیئت مدیره.

چه اندازه از اتو کردن هیئت مدیره نیاز دارم ؟

اتو کردن هیئت مدیره اندازه شما نیاز دارید بستگی دارد تعدادی از لباس های شما آهن نوع و اندازه از آیتم های خانگی شما آهن و فضایی خود را. به طور کلی مستقل تابلوهای متنوع ترین از نظر مساحت و قابل حمل است.

آن را به ارزش گرفتن یک جداگانه اتو کردن هیئت مدیره برای آستین ؟

یک آستین فرمت از ویژگی های بزرگ است اگر شما آهن بسیاری از پیراهن با آستین. اگر چه این می آید در دستی به چین و چروک را از آستین که از ویژگی های اضافی می کند را اتو کردن هیئت مدیره سخت تر به فروشگاه.

چگونه باید من تمیز کردن اتو کردن هیئت مدیره پوشش می دهد ؟

شما باید شستن اتو کردن هیئت مدیره پوشش به طور منظم برای حفظ باقی مانده از انتقال به لباس خود را. پوشش اکثر دستگاه قابل شستشو و ایمن برای خشک کن. دفعات بازدید: دستورالعمل مراقبت از پوشش خود را قبل از شستشو.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>