بهترین اینورتر ژنراتور برای پشتیبان گیری از قدرت

تمیز و قابل اعتماد برق در خرج کردن با این قدرت بالا-تولید کنندگان.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Inverter Generator Options for Backup Power

عکس: amazon.com

اینورتر ژنراتور ممکن است به یکی از ضروری ترین ابزار برای ایمنی خانه طرح. در این رویداد یک فاجعه طبیعی این قدرت اضافی تولید شده توسط این نوع از ژنراتور قابل حمل می تواند به ارائه یک تور ایمنی و افزایش خانوار روحیه با نگه داشتن یخچال و فریزر خود را در حال اجرا خود را در چراغ و حصول اطمینان از شما مقدار زیادی از آب به قدرت خود و الکترونیک و تجهیزات سرگرمی. آن را می تواند انجام دهد این همه در حالی که به سختی متوجه شدن—حتی در پر بار الکتریکی.

اینورتر ژنراتور ها یک نژاد های مختلف از معمولی باز قاب ژنراتور شما احتمالا آشنا با. در حالی که هر دو استفاده از سوخت (بنزین و دیزل یا پروپان) باز قاب ژنراتور با استفاده از یک دینام به قدرت قابل استفاده برای منازل اعضای کمپ و سایت کار.

ژنراتور اینورتر استفاده از یک کامپیوتر کنترل اینورتر برای ارائه قدرت قابل استفاده. این باعث می شود اینورتر ژنراتور سبک تر و ساکت تر و کارآمد تر از باز کردن قاب ، علاوه بر این از یک اینورتر تضمین می کند کمتر نوسان در جریان برق تولید شده تا حدودی مانند یک تنظیم کننده. این معکوس زمان در نظر گرفته شده است “برق پاک” است که مهم است برای با خیال راحت شارژ حساس دستگاه های دستی الکترونیک مانند تلفن های همراه و لپ تاپ ها به خصوص.

درست مثل خود باز قاب همتایان اینورتر ژنراتور آمده در مدل های مختلف و اندازه های مختلف که بدان معنی است که آنها خود را قرض دادن به برخی از استفاده بهتر از دیگران است. درک نشانه های یک محصول با کیفیت بالا و آشنایی با جوانب مثبت و منفی از مدل های مختلف کمک خواهد کرد که شما در پیدا کردن بهترین اینورتر ژنراتور برای نیازهای شما.

  1. بهترین کلی: قهرمان 3400 وات دوگانه سوخت ژنراتور
  2. ارتقا انتخاب کنید: وستینگهاوس iGen4500 ژنراتور
  3. بهترین ارزش: ون 56203i 2000 وات-ژنراتور
  4. بهترین چمدان مدل: وستینگهاوس WH2000iXLT ژنراتور
  5. بهترین کمپینگ: قهرمان 3100 وات-ژنراتور
The Best Inverter Generator Options

عکس: amazon.com

کلید خرید ملاحظات

وجود دارد برخی از عوامل مهم وقتی که می آید به چیدن بهترین اینورتر ژنراتور. کمی از مشق شب خواهد شد یک راه طولانی به سوی ساخت مطمئن شوید که شما را انتخاب کنید یکی از سمت راست.

وات

وات باید مهم ترین عامل که شما فروشگاه. اینورتر ژنراتور مانند خود را باز قاب همتایان آمده در وات های مختلف رتبه بندی. بالاتر وات امتیاز بیشتر قدرت آنها قادر خواهید بود برای تولید. بالاتر wattages معمولا به معنی بزرگتر و گران تر واحد بنابراین در اینجا یک راهنمای برای انتخاب اندازه مناسب برای نیازهای شما:

  • نور وظیفه (چادر کمپینگ tailgating و غیره.): 2,000-از 3000 وات
  • وظیفه متوسط (RV camping اضطراری استفاده در منزل محل کار و غیره.): 3,000-4,500 وات
  • سنگین (تأمین انرژی کل یک صفحه اصلی تأمین انرژی یک جوشکار, و غیره.): 4,500+ وات

کوچکتر ژنراتور ممکن است امکان پذیر است اگر شما تنها با استفاده از آن به قدرت یک رادیو یا یک یخچال کوچک. آگاه باشید که شما باید انعطاف پذیری کمتر برای متصل کردن دستگاه های دیگر. یک مورد می تواند ساخته شده است که ژنراتور تحت تا 2000 وات نیست و ارزش سرمایه گذاری.

سطح سر و صدا

قابل توجه ترین تفاوت بین اینورتر و باز کردن قاب ژنراتور است که میزان سر و صدا تولید میکنند. باز کردن قاب ژنراتور تصفیه شده و با صدای بلند تولید دسیبل سطح به مراتب بیش از 100 dB خوانده شده را علامت. ژنراتور اینورتر تقریبا نیمی به عنوان پر سر و صدا به عنوان قابل مقایسه با باز کردن قاب مدل اغلب در 50-60 dB محدوده. ژنراتور اینورتر همچنین با استفاده از سنسور به چه مقدار قدرت آنها نیاز به انفاق throttling را برای بارهای کوچک و تولید کاهش سطح سر و صدا.

همسایگان خود را در خانه یا یک اردوگاه را درک خواهد کرد که شما خریداری یک اینورتر ژنراتور بیش از یک پر سر و صدا, باز کردن قاب ،

بار های

خرید مجموعه مثل مارک ژنراتور اغلب به شما توانایی به سیم آنها را به صورت موازی, همچنین شناخته شده به عنوان بار های. این به این معنی است که با استفاده از یک نام تجاری خاص کیت شما می توانید یک ژنراتور را به دیگری. این با خیال راحت ترکیب خود wattages به تولید قدرت و حتی بیشتر. همچنین داشتن دو ژنراتور را فراهم می کند یک fail-safe اگر یک کار متوقف می شود. شما هنوز هم باید قدرت تولید قابلیت فقط در کمتر خروجی.

بار های می تواند یک راه ارزان برای رسیدن به تولید وات به اندازه کافی برای اجرای تمام خانه و یا قدرت همه چیز را در یک RV در یک بار.

اندازه

اندازه فیزیکی و وزن خواهد بود یک عامل برای برخی از خریداران. چمدان اینورتر ژنراتور ها به عنوان نام نشان می دهد بالا به کار گرفته واحد است که شما می توانید انتخاب کنید تا با یک دست و در مورد حمل. آنها نور معمولا در این منطقه از 40-50 پوند است. اشکال این است که این واحدها به طور معمول تا 2200 وات و تحت قدرت خروجی. چرخ واحدهای ارائه مقدار قدرت بیشتر (3,000+ وات) اما آنها بزرگ و سنگین ساخت آنها را دشوار است به پرتاب در بستر یک کامیون و یا در یک camper محفظه ذخیره سازی.

ما تراکم بالا

ما تحقیق کرده ایم برترین فروش اینورتر ژنراتور در خارج وجود دارد و وزن آنها را در برابر ما کلید خرید ملاحظات. لیست زیر میدارد ما را از بهترین اینورتر ژنراتور در بازار است. هر چه نیازهای خود را ممکن است وجود دارد یک ژنراتور در این لیست که به شما ضربه علامت گذاری به عنوان.

Best Inverter Generators Champion

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: قهرمان 3400 وات دوگانه سوخت ژنراتور

قهرمان 3400 وات دوگانه سوخت ژنراتور اینورتر همه چیز در مورد انعطاف پذیری. این مدل می تواند اجرا بر روی هر دو بنزین و پروپان—یک گزینه خوب وقتی کمپینگ و یا زمانی که به ایستگاه های گاز یک چالش است. آن را دارای قدرت کافی برای اجرای تمام ملزومات در یک خانه در طول قطع برق نیز هست. آن را همراه با ساده رنگی پلاگین ها به صورت موازی آداپتور است که طول می کشد کار حدسی از سیم کشی دو واحد با هم به درستی. این دو 20-آمپر رسانه ها و یکی 30 آمپر خروجی. این حسگرهای متعدد از جمله بیش از حد و کم روغن برای ایمنی. در حال اجرا در 59 دسی بل آن را آرام به اندازه کافی برای تقریبا هر گونه استفاده. همچنین با استفاده از هر دو جلو و یا استارت الکتریکی.
این مدل خاص تمایل به اجرای بهتر در پروپان نسبت به بنزین ، کاربراتور (جزء است که کنترل سوخت و هوا تحویل) مستعد ابتلا به نارسایی بنابراین در حالی که سوخت دوگانه قابلیت مفید است, آن ممکن است باعث شود بدون هیچ زحمتی از زمان به زمان.

Best Inverter Generator Westeinghouse

عکس: amazon.com

2. ارتقا انتخاب کنید: وستینگهاوس iGen4500 ژنراتور

وستینگهاوس را iGen4500 ژنراتور است که هر دو تکنولوژی بالا و عملکرد بالا مدل. آن را قادر به تأمین تمام خانه و یا camper بدون واحد های اضافی. آن را با استفاده از یک کنترل از راه دور شروع/توقف تابع و فشار دکمه شروع می شود. این 4,500 وات واحد ویژگی های بازخوانی دیجیتال مرکز است که نمایش قدرت خروجی, اجرای, زمان, سوخت, سطح, و دیگر اطلاعات مربوطه. این iGen4500 آرام است و همچنین در حال اجرا در حجم کم به عنوان 53 دسی بل است. این دو 20-آمپر رسانه ها در جبهه و همچنین 30 آمپر خروجی و دو پورت USB است. این مدل همچنین می تواند سیمی به صورت موازی با دیگر واحد به 50 آمپر خروجی به اندازه کافی به قدرت بزرگترین rv ها. این یک بنزین-تنها مدل ، در حال حرکت به سوخت دوگانه واحد نزدیک به دو برابر در حال حاضر پایان بالاتر قیمت می باشد.

Best Inverter Generators WEN

عکس: amazon.com

3. بهترین ارزش: ون 56203i 2000 وات-ژنراتور

برای کسانی که در بودجه با برخی از قدرت انعطاف پذیر نیازهای ون 56203i فقط ممکن است ضربه علامت گذاری به عنوان. این چمدان-سبک ژنراتور, سبک وزن, در تنها 39 پوند و آن را فوق العاده مانور. آن را دارای قدرت کافی (تا 2000 وات) برای اجرای یک اردوگاه یا یک یخچال کوچک و یک چند جانبی دستگاه (تلفن همراه اضطراری, رادیو و یا یک جعبه فن). آن را بسیار آرام و همچنین در حال اجرا به عنوان کم 51 دسی بل با تنها یک دستگاه یا دو متصل شوید. این ویژگی دو 20-آمپر, رسانه, یکی 12 ولت خروجی و دو راحت USB رسانه ها.
این اساسی است و مقرون به صرفه ژنراتور. تجارت کردن برای قیمت پایین تر عدم الکتریکی و یا از راه دور استارت.

Best Inverter Generator WH2200iXLT

عکس: amazon.com

4. بهترین چمدان مدل: وستینگهاوس WH2000iXLT ژنراتور

این WH2000iXLT از وستینگهاوس است که آرام و سبک وزن مدل از قابل اعتماد و شناخته شده تولید کننده. درست مثل بزرگتر وستینگهاوس مدل در فهرست WH2000iXLT می کند کار خود را به خوبی. این تا 2000 وات چمدان به وزن 43 پوند و اجرا می شود در 52 دسی بل است که باعث می شود آن را مناسب برای پرتاب در یک کامیون برای استفاده در یک حزب درب عقب اتومبیل یا اردوگاه. این دو 20-آمپر رسانه ها است که همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سیم دو وستینگهاوس ژنراتور موازی برای افزایش قدرت.
چه وستینگهاوس در قابلیت اطمینان و قدرت آن فداکاری در انعطاف پذیری. این مدل ندارد USB قدرت رسانه های امید بستن برای تنها دو 2-آمپر رسانه ها و یکی 12 ولت. این نه تنها محدودیت تعداد دستگاه های شما را شارژ می توانید در یک بار بلکه حذف به راحتی قادر به شارژ دستگاه های USB.

Best Inverter Generator 3100-Watt

عکس: amazon.com

5. بهترین کمپینگ: قهرمان 3100 وات اینورتر ژنراتور

قهرمان 3100 وات اینورتر ژنراتور یک انتخاب عالی برای هر کسی که به دنبال برخی از قدرت هزينۀ. این مدل آرام است (58 دسی بل) و در عین حال قدرتمند به اندازه کافی برای استفاده در یک اردوگاه نگه داشتن قدرت جریان به تمام ملزومات روزانه خود را. این شامل بسیاری از واحدهای تهویه مطبوع. این ویژگی از راه دور شروع/توقف fob کلیدی دو 20-آمپر, رسانه, یکی 12 ولت پورت و یکی 30 آمپر خروجی. آن را نیز می تواند شروع به استفاده از یک جلو-دستگیره یا برقی با فشار دکمه افزایش راحتی و انعطاف پذیری آن عامل در حالی که کمپینگ.
وجود دارد چند چیز آگاه با قهرمان 3100 وات اینورتر ژنراتور. برای یک, آن را نمی توان سیمی به صورت موازی با ژنراتور بنابراین تولید برق خواهد بود محدود به یک واحد. این هم سنگین تر از این بهتر مجهز و قدرتمند تر از 3400 وات مدل از قهرمان وزن 96 پوند در مقابل از 3400 وات واحد 95 پوند است.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im