بهترین کوره های داخل سالن برای آشپزخانه شما

همه به راحتی از آشپزخانه با طعم متمایز از کوره حیاط خلوت.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Indoor Grill

عکس: depositphotos.com

فصل ها می آیند و با برخی از سیگنالینگ بازگشت به کباب کردن حیاط خلوت و دیگران وادار کردن شما به عقب به آشپزخانه. اما اجازه ندهید که آب و دیکته زمانی که شما می توانید لذت بردن از کباب. داخل کوره طیف وسیعی از مدل های است که سعی در تقلید از گاز و زغال چوب کوره به آنهایی که شبیه دو طرفه گرما و تنظیم آن و فراموش آن ذهنیت یک پانینی را فشار دهید. بهترین داخل کوره گزینه های می تواند شامل دود تکنولوژی است که هوا را تمیز نگه می دارد در حالی که پخت و پز ماشین ظرفشویی امن صفحات و دمای دیجیتال تنظیمات. نگاهی به این نکات خرید و دارای امتیاز بالا توصیه طوری که شما می توانید کبابی خوشمزه وعده های غذایی در تمام طول سال های طولانی.

  1. بهترین کلی: Philips دود-کمتر داخل کوره
  2. متنوع ترین: نینجا Foodi 5-در-1 کوره الکتریکی
  3. بهترین برای خانواده ها: GoWISE ایالات متحده آمریکا 2-در-1 دود داخل کوره
  4. ارتقا انتخاب کنید: T-fal OptiGrill داخل کوره
  5. بهترین ارزش: Presto لمس سرد داخل کوره
Best Indoor Grill

عکس: depositphotos.com

کلید خرید ملاحظات

تاشو در مقابل تخت کوره

داخل کوره می آیند در دو سبک اصلی: تاشو و تخت می باشد.

  • تاشو کوره نیز شناخته شده به عنوان تماس با کوره چرا که آنها یک پایه که بر اساس آن شما با قرار دادن مواد غذایی و یک دوم گرم کوره است که چین به نشستن در بالای مواد غذایی مانند مطبوعات پانینی. مزایای به آنها این تمایل را به فضای کمتر در آشپزخانه و طبخ سریع تر از تخت کوره. اما آنچه شما در به دست آوردن فضای ضد شما از دست دادن در فضای پخت و پز. تاشو کوره تمایل به پخت و پز کوچکتر از سطوح تخت کوره و مواد غذایی پخته شده در آنها می تواند فاقد علامت تجاری کوره طعم و مزه.
  • به دلیل طراحی تخت یا باز کردن کوره تکرار تجربه و طعم کباب سنتی بدون نیاز به ترک آشپزخانه خود را. آنها به طور معمول اجازه می دهد برای بالاتر پخت و پز در درجه حرارت از کوره تاشو و تخت باز کردن سطح. همانطور که در بالا اشاره شد این کوره ها باید آهسته پخت و پز زمان و فضای بیشتری در آشپزخانه.

صفحه پخت و پز انواع

داخل کوره می آیند اغلب با صفحات مختلف برای استفاده برای پخت و پز غذاهای مختلف. برای مثال رک ممکن است یک مضرس کوره سطح طراحی شده برای طبخ گوشت, استیک, برگر گیاهی و معمول کباب کرایه. اما تنها با یک تغییر سریع از صفحه فلزی به داخل کوره می شود flat-top ماهی تابه برای پخت و پز پن کیک.

مدل های دیگر ممکن است شامل وفل صفحات کوفته صفحات و یا حتی کامل دیگ پخت و پز. بسته به اینکه چگونه شما می خواهید به استفاده از کوره طیف گسترده ای از انواع ورق به شما می دهد مقدار زیادی از گزینه. در حالی که دیگران ممکن است پیدا کردن صفحات مختلف غیر ضروری نگه داشتن در ذهن عادات پخت و پز خود را و چگونه شما می خواهید به استفاده از کوره قبل از خرید شما.

دقیق تنظیمات دما

اکثر کوره های داخل سالن اجازه می دهد تا شما را به تنظیم درجه حرارت پخت و پز هر چند کسانی که فاقد این ویژگی را به طور کلی نشان می دهد مجموعه ای متوسط آنها گرما در بسته بندی. بیشتر خواهد شد که یک متوسط گیری شبیه صفحة بر روی اجاق گاز یا کباب. به سادگی به نوبه خود آنها را به تنظیم حرارت است که شما می خواهید و اجازه می دهد کوره برای گرم کردن.

جدیدتر کوره شروع به ارائه دقیق تر تنظیمات حرارت. آنها ویژگی های الکتریکی کنترل پنل شما می توانید به دقیق دما شما می خواهید و یا برای یک نوع خاص از مواد غذایی است. اگر شما به دنبال برای بالاترین سطح از کنترل در برخی از مدل ها حتی یک تایمر ساخته شده است در که را کاهش می دهد گرما و یا روشن کردن کوره در پایان زمان اختصاص داده شده.

این که آیا شما می خواهم به آن را تنظیم و آن را فراموش و یا ایستادن بیش از این مواد غذایی در حالی که کباب اولویت خود را خواهد شد یک عامل مهم در تصمیم گیری دقیق درجه حرارت کنترل چیزی است که شما نیاز دارید.

قطعات ماشین ظرفشویی امن

در حالی که بسیاری از کوره در حال حاضر از ویژگی های ماشین ظرفشویی امن قابل حمل سینی سپر و صفحات برخی از مدل ها ممکن است یک یا بیشتر از قطعات که باید شسته شود ، قبل از خرید مطمئن شوید که به خواندن اطلاعات مربوط به محصول برای تعیین اینکه آیا کوره و یا هر یک از اجزای آن در حال امن برای شستشو در ماشین ظرفشویی. اگر نه تعیین اینکه آیا این خواهد بود که یک جریان مزاحم و یا اگر دیگر ویژگی های کوره سنگین تر بودن کمی دست به تمیز کردن.

ویژگی های اضافی

جدیدتر داخل کوره مدل شروع به ترکیب برخی از ویژگی های جالب است. تخت کوره در حال حاضر تولید قابل توجهی کمتر دود. این دود, مدل تلاش برای تقلید از کباب را در درجه حرارت بالا در حالی که کنترل دود تولید شده از گریس. مدل دیگر را معرفی فن آوری مادون قرمز استفاده می کند که منعکس کننده حتی برای اطمینان از پراکندگی گرما در سراسر سطح پخت و پز. نگه داشتن این و دیگر ویژگی ها در ذهن در هنگام انتخاب بهترین داخل کوره برای خانه خود را.

ما تراکم بالا

Best_Indoor_Grill_Philips_Smoke_Less

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Philips دود-کمتر داخل کوره

در حالی که Philips دود-کمتر داخل کوره ندارد یک طبقه بندی گسترده ای از پخت و پز صفحه انتخاب تخت کوره فن آوری مادون قرمز استفاده می کند که فرد منعکس کننده برای ایجاد یک به طور یکنواخت گرم می شود سطح در سراسر کوره. از طریق یک تنظیم حرارت به جای یک دستی کنترل می شود, گزینه, این محصول دارای یک درجه حرارت ثابت از 446 درجه فارنهایت است. یک سرد سینی چکه در پایین کوره اجازه می دهد تا چربی و چربی به سقوط از مواد غذایی بالا در حالی که تولید تقریبا بدون دود. ماشین ظرفشویی امن سینی و بشقاب را می توان برای تمیز کردن آسان بعد از پخت و پز.

Best_Indoor_Grill_Ninja_Foodi

عکس: amazon.com

2. متنوع ترین: نینجا Foodi 5-در-1 کوره الکتریکی

تنظیم آن و آن را فراموش الکترونیکی کنترل دما و تایمر. یک درجه حرارت 500 درجه فارنهایت گردش از طریق مواد غذایی قرار داده شده در این کوره پخت و پز آن را از همه طرف در همان زمان در حالی که کوره رنده اعمال گرم کاراکتر به خارج به مواد غذایی کلاسیک کوره طعم و مزه. این چند منظوره کوره شامل 6 لیتر پخت و پز قابلمه 4 لیتر crisper سبد کوره رنده و یک چلپ چلوپ کردن سپر. طراحی آشپزخانه نینجاها به دنبال دریافت بیشتر از خود داخل کوره های نینجا Foodi 5-در-1 کوره الکتریکی می تواند سرخ کباب, پخت اب چیزی را گرفتن و کوره اجازه می دهد شما را به تمرکز بیشتر بر روی مواد غذایی و کمتر بر روی دستگاه.

Best_Indoor_Grill_GoWISE

عکس: amazon.com

3. بهترین برای خانواده ها: GoWISE ایالات متحده آمریکا 2-در-1 دود داخل کوره

این GoWISE ایالات متحده آمریکا 2-در-1 دود داخل کوره ویژگی های بزرگ 17 اینچی سطح پخت و پز مناسب برای وعده های غذایی خانواده. به تعویض کوره و ماهی تابه صفحات اجازه می دهد انواع مختلفی از غذاهای آماده از جمله ماکارونی و تخم مرغ و استیک و همبرگر به نام چند. آن گرم به 482 درجه فارنهایت با استفاده از قدرتمند همرفت عناصر به مواد غذایی معتبر کباب طعم و مزه. اما برای حفظ هوای پاک و آب اضافه شده به پایین سینی چکه که ساخته شده است در فن خنک در طول پخت و پز. چربی و گریس از غذاهای فوق قطره به سرد مایع خنثی سازی هر گونه دود. کوره ماهی تابه و سینی چکه قابل جابجایی و ماشین ظرفشویی امن در حالی که آن مشخصات باریک باعث می شود آن را آسان برای ذخیره هنگامی که استفاده نمی کنید.

Best Indoor Grill T fal

عکس: amazon.com

4. ارتقا انتخاب کنید: T-fal OptiGrill داخل کوره

با استفاده از T-fal OptiGrill داخل کوره شروع با انتخاب یکی از دو حالت: یخ زده و یا دستی. این تنظیم می گوید کوره که یک تکه گوشت یخ زده پس از آن می توانید تنظیم زمان پخت و پز به صورت خودکار. کوره اندازه گیری ضخامت مواد غذایی که آن را به پخت و پز با استفاده از سنسور بر روی لولا از کوره به تنظیم زمان و دمای مورد نیاز است. را انتخاب کنید از میان نه پخت و پز اتوماتیک برنامه ها از جمله همبرگر, مرغ, ساندویچ, گوشت قرمز, گوشت ماهی, گوشت خوک, گوشت و صدف. سپس با استفاده از شاخص نور به تعیین که در آن مواد غذایی است که در پخت و پز چرخه با بوق قابل شنیدن برای نادر متوسط و خوبی انجام می شود. بزرگ سینی چکه و صفحات متحرک ماشین ظرفشویی امن برای سریع و آسان تمیز کردن.

Best Indoor Grill Presto

عکس: amazon.com

5. بهترین ارزش: Presto لمس سرد داخل کوره

قرعه کشی اصلی Presto لمس سرد داخل کوره قیمت, اما شامل کفگیر نیز به خوبی لمس. این یک طراحی ساده با مطرح شبکه سطح پخت و پز در نظر گرفته شده اجازه می دهد تا چربی و چربی به چکه دور به یک اسلاید از سینی چکه. تنظیم شماره گیری گرم کوره به 400 درجه فارنهایت در حالی که پایه و دو طرف باقی می ماند سرد به تماس برای کمک به جلوگیری از اتفاقی می سوزد. هنگامی که آن زمان برای تمیز کردن حذف بند ناف قدرت از کوره خالی کردن سینی چکه و قرار دادن همه چیز در ماشین ظرفشویی. این ویژگی به این معنی است تمامی ماهی تابه منهای قدرت بند ناف است که به طور کامل شناور در آب و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی و آن را یکی از ساده کوره برای تمیز کردن.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im