بهترین چسب گرم اسلحه برای هنر و صنعت و پروژه های DIY

5 بهترین تفنگ چسب گرم گزینه های برای صنایع دستی و DIYs | باب ویلا

چسب گرم اسلحه ها باید داشته باشند ابزار برای crafters و DIYers و کمک می کند تا به حق تفنگ چسب برای پروژه خود را. لیست ما از بهترین چسب اسلحه کمک می کند تا شما انتخاب کنید که آیا شما در حال گاه به گاه crafter یا مشغول DIYer.

The Best Glue Gun Options

کاره تفنگ چسب یک ابزار دستی است برای ایجاد همه چیز از بچه دوستانه و صنایع دستی و تزئینی آیتم های فصلی به پارچه مبتنی بر طراحی داخلی پروژه های مانند headboards و lampshades. بر خلاف دیگر انواع چسب است که نیاز به زمان (گاهی اوقات ساعت) به باند تفنگ چسب گرم کنار می گذارد ذوب چسب که اوراق قرضه به عنوان آن را سرد می شود—معمولا در کمتر از یک دقیقه.

آیا شما به دنبال به خرید خود را برای اولین بار تفنگ چسب و یا ارتقاء به یک مدل جدید نگه داشتن خواندن برای کشف چگونه به انتخاب بهترین تفنگ چسب گرم برای نیازهای خود را و پیدا کردن که چرا زیر پنج مورد علاقه ما است.

 1. بهترین تمام اطراف: چندلر ابزار داغ ذوب چسب تفنگ
 2. بهترین ارزش: TopElek مینی تفنگ چسب کیت
 3. بهترین شارژی: Ryobi 18V تفنگ چسب شارژی
 4. بهترین سنگین: GALAXIA 100W تفنگ چسب
 5. ذکر شریف: AdTech دوگانه درجه حرارت تفنگ چسب

The Best Glue Gun Options

انواع تفنگ چسب داغ

تفنگ چسب آمده در سه نوع اصلی—درجه حرارت درجه حرارت بالا و دوگانه درجه حرارت—هر کدام با خود بهترین استفاده می کند.

 • درجه حرارت: درجه حرارت پایین تفنگ چسب گرم چسب به حدود 250 درجه فارنهایت است. هر چند تفنگ چسب هنوز بسیار داغ می شود در نوک آن را امن تر برای استفاده و کمتر به احتمال زیاد به علت اتفاقی می سوزد از یک دمای بالا و ابزار. دمای پایین تفنگ چسب اغلب ابزار انتخاب برای کودک پسند صنایع اما کودکان هنوز هم باید نظارت بزرگسالان در هنگام استفاده از هر تفنگ چسب. دمای پایین چسب اسلحه طراحی شده برای استفاده تنها با دمای پایین چسب چوب ساخته شده با پایه سیلیکون ذوب می شود که به راحتی تحت دماهای پایین تر. این نوع از تفنگ چسب مناسب برای نور وظیفه پروژه مانند ساخت زنجیر کاغذ و مسلمان.
 • دمای بالا: رسیدن به درجه حرارت حدود 380 درجه فارنهایت, درجه حرارت بالا تفنگ چسب ذوب می تواند بسیاری از انواع مختلف چسب چوب از جمله چوب است که گرمانرم حاوی ترکیبات پلیمر و بنفش تشکیل دهنده است که ایجاد یک پیوند قوی بر روی, پلاستیک, چوب و حتی فلز. حرکت نزولی این است که فوق العاده-چسب گرم تر است به احتمال زیاد به سوختگی یا تاول پوست اگر لمس در حالی که هنوز داغ است. به این دلیل دمای بالا تفنگ چسب بهتر مناسب برای بزرگسالان crafters و علاقمندان است.
 • دو-درجه حرارت: اکثر چسب اسلحه تک متوسط اما کمی کنترل قابل تنظیم است که اجازه می دهد تا کاربر را به سوئیچ بین دمای بالا و پایین را به عنوان مورد نیاز است. برای طیف گسترده ای از پروژه های صنایع دستی خود را بهترین انتخاب ممکن است یک تفنگ با درجه حرارت قابل تنظیم.

کلید خرید ملاحظات

همه تفنگ چسب توزیع چسب مذاب, اما بسته به نوع صنایع دستی در شما ایجاد یک مدل ممکن است بهتر است به استفاده شما از دیگری. ارزیابی ویژگی های از قبیل چگونه داغ تفنگ چسب می شود و چقدر چسب آن را کنار می گذارد به شما کمک خواهد کرد تعیین یک حق برای گر چه هنر خود را نیاز دارد.

وات عامل

وقتی که می آید به تفنگ چسب برق و حرارت دست به دست. بیشتر وات معنی داغتر تفنگ چسب سریعتر گرمایش و توانایی به ماندن داغ دیگر در حالی که شما در حال کار. یک امتیاز از 10 تا 20 وات است که مشترک برای دمای پایین تفنگ چسب. دما اسلحه شروع در 20 وات قدرت گرمایش و می تواند به عنوان بالا به عنوان 100 وات یا بیشتر. اگر یک پروژه نیاز به مقدار زیادی از چسب مانند ایجاد سنگین تاج گل از مخروط کاج, شما باید خرابی کمتر اگر شما با استفاده از درجه حرارت بالا تفنگ با 60 وات یا بیشتر. شما هنوز هم می تواند ایجاد تاج گل با دمای پایین تفنگ, اما شما ممکن است برای یک دقیقه صبر کنید و یا پس از اتصال هر مخروط اجازه می دهد تا تفنگ برای گرم کردن دوباره.

تفنگ اندازه

تفنگ چسب می آیند در اندازه کامل و یا مینی سایز و اندازه آنها مربوط به نوع چسب چوب آنها را. یک مینی تفنگ چسب طول می کشد باریک “مینی” چوب هستند که فقط 0.27 اینچ در قطر و اندازه تفنگ چسب را بزرگتر چوب که 0.44 اینچ در قطر. اندازه کامل اسلحه توزیع یک حجم بزرگتر از چسب گرم با هر فشار در حالی که مینی اسلحه توزیع یک مقدار کوچکتر ساختن آنها برای بسته بندی هدیه و ساخت ظریف و صنعت اشیاء مانند زیور آلات کریسمس.

گزینه های اضافی

شما را پیدا خواهد کرد بسیاری از علاقه داشتن به زنگ ها و سوت در اکثر تفنگ چسب; طراحی خود را بسیار ساده است اما شما می توانید پیدا کردن چند گزینه که ممکن است تهیه آسان تر است.

 • روشن/خاموش سوئیچ: اکثر تفنگ چسب در به طور پیش فرض هنگامی که آنها وصل شده اما چند قابلیت روشن/خاموش سوئیچ است که به شما اجازه می دهد آن را خاموش در حالی که اسلحه به برق وصل است.
 • ایستاده: اسلحه های بسیاری از ویژگی های یک تلنگر به پایین سه پایه است که توازن تفنگ چسب زمانی که شما آن را پایین اما برخی با جدا کردن پایه که در آن شما می توانید بقیه اسلحه تا زمانی که شما به آن نیاز بعدی. هنوز هم دیگران از ویژگی های طراحی درست است که می تواند ایستادن روی پایگاه خود را.
 • آستین نکته: امن ترین تفنگ چسب ویژگی های مقاوم در برابر حرارت آستین را پوشش می دهد که بسیاری از این فلز توزیع نوک. که راه شما کمتر احتمال دارد به سوزاندن انگشتان دست خود را.

طناب دار مقابل شارژی

برای سال تنها نوع تفنگ چسب در بازار تا به حال به متصل به یک پریز اما بچه های جدید در بلوک ها مدل های بی سیم عامل بر روی یک باتری قابل شارژ لیتیوم یون یا یکبار مصرف-بوتان-کارتریج. مدل های بی سیم آن را ممکن است برای رسیدن به نقاط که در آن یک خروجی در دسترس نیست مانند چسب پایین که سست توفال کوبی در باغ ریخته. یک بوتان کارتریج و یا به طور کامل شارژ 18 ولت باتری خواهد قدرت یک تفنگ چسب برای حدود دو تا سه ساعت.

بهترین تفنگ چسب میدارد

The Best Glue Gun Option: Chandler Tool Hot Melt Glue Gun

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: چندلر ابزار داغ ذوب چسب تفنگ

اگر شما نیاز به یک تفنگ چسب برای انواع مختلفی از صنایع دستی و خانگی تعمیرات نگاه هیچ بیشتر از چندلر ابزار داغ ذوب چسب تفنگ. با 60 وات گرمایش قدرت چندلر تفنگ چسب را ذوب انواع, اندازه, چسب چوب. این ویژگی های منحصر به فرد بدون قطره نکته طراحی شده برای کاهش آن مزاحم رشته ها و میگذرد از چسب است که می تواند در سطوح هنگامی که به شما در تنظیم تفنگ پایین. تفنگ چسب همچنین ویژگی های ساخته شده در پایه به جای یک تلنگر به پایین و سه پایه پس از آن همچنان در حالت نشسته بر روی میز با شانس کمتر از اوج بر می آید و با یک آستین نکته برای ایمنی.

The Best Glue Gun Option: TopElek Mini Glue Gun Kit

عکس: amazon.com

2. بهترین ارزش: TopElek مینی تفنگ چسب

شما لازم نیست به صرف مقدار زیادی به تفنگ چسب. TopElek مینی تفنگ چسب مناسب برای پروژه های کوچک و سریع تعمیرات خانه. در 20 وات آن را با این نسخهها کار با هر دو دمای پایین یا بالا-متوسط مینی سیلیکون و چسب چوب و ویژگی های یک تلنگر به پایین سه پایه برای ثبات. یک آستین محافظ encases بسیاری از گرمایش نکته افشای کمتر فلز در حالی که ساخت TopElek امن تر و آسان تر به استفاده از.

The Best Glue Gun Option: Ryobi 18V Cordless Glue Gun

عکس: amazon.com

3. بهترین شارژی: Ryobi 18V تفنگ چسب شارژی

هنگامی که شما نیاز به توزیع چسب گرم در نقاط شما می توانید به با یک طناب چسب تفنگ در نظر رفتن بی سیم با آستین-نکته Ryobi 18V شارژی تفنگ چسب. این اندازه بالا-متوسط تفنگ چسب ویژگی های 18 ولت لیتیوم-یون باتری است که قادر به تولید به اندازه گرما به عنوان یک 100 وات طناب دار تفنگ چسب به اندازه کافی برای ذوب انواع مختلفی از چوب چسب بنابراین شما می توانید آن را به عنوان به طور موثر در این کارگاه به عنوان شما می توانید برای خانه تهیه پروژه های. این Ryobi شامل یک شارژر باتری و طراحی شده است به صورت ایستاده بر روی پایه خود را زمانی که استفاده نمی کنید.

The Best Glue Gun Option: GALAXIA 100W Glue Gun

عکس: amazon.com

4. بهترین سنگین: GALAXIA 100W تفنگ چسب

با 100 وات گرمایش قدرت GALAXIA 100W تفنگ چسب به اندازه کافی قدرتمند برای ذوب انواع, اندازه, چسب چوب و می تواند مورد استفاده برای پیوند سرامیک و شیشه و چوب و مواد دیگر (بسته به نوع چسب چوب شما خرید). این GALAXIA به سرعت گرم و ویژگی های ساخته شده در فیوز که خاموش اسلحه را اگر آن را شروع به افروختن. آن را ویژگی های یک تلنگر به پایین سه پایه و یک دست ماشه گرفتن برای توزیع آسان. این دمای بالا تفنگ چسب است که هر بیت به عنوان دستی در کارگاه به عنوان آن را در سرگرمی ،

The Best Glue Gun Option: AdTech Dual Temperature Glue Gun

عکس: amazon.com

5. ذکر شریف: AdTech دوگانه درجه حرارت تفنگ چسب

آیا شما می خواهید یک دمای پایین تفنگ چسب برای مسلمان یا یک درجه حرارت بالا تفنگ چسب برای ترمیم شکسته سرامیک های AdTech دوگانه درجه حرارت تفنگ چسب می تواند هر آنچه شما را در آن پرتاب. این 40 وات اندازه تفنگ چسب دارای قدرت کافی برای ذوب انواع چسب چوب, اما همچنین می تواند تنظیم شود برای استفاده با دمای پایین چسب چوب آن را بزرگ همه در اطراف تفنگ چسب برای crafters و علاقمندان است.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر