4 بهترین هپا خلاء گزینه برای متلاشیکننده گرد و غبار | باب ویلا

به حداقل رساندن داخلی آلرژن با حق هپا فیلتر خلاء برای نیازهای شما.

The Best HEPA Vacuum for Households with Allergies

اگر شما یا کسی در خانواده شما از آلرژی رنج می برد, شما ممکن است را انتخاب کنید به ماندن در داخل زمانی که آزاد گرده تعداد بالا است, اما, البته, خانه های حاوی آلرژن های خود را. به عنوان بخشی از یک طرح جامع برای کاهش گرد و غبار و شوره حیوان خانگی و دیگر آلرژن های داخل سالن—معمول است که ممکن است شامل پرده شستشو و تعویض فرش با کف پوش سخت—کارشناسان توصیه می کنند به طور منظم تمیز کردن با یک نوع خاص از خلاء است که یکی حاوی یک high-efficiency particulate air (هپا). بر خلاف عادی خلاء که تمایل به فوران گرد و غبار را به هوا, فیلتر هپا-مجهز به خلاء تله یک مقدار بالاتر از آلرژن هاي موجود در هوا تا هوا در خانه خود را سالم باقی می ماند.

نگه داشتن خواندن برای یادگیری آنچه به دنبال در هنگام خرید و برای پیدا کردن دلیل ما برای انتخاب این چهار مدل به عنوان بهترین هپا خلاء گزینه ها برای خانواده ها با افراد مبتلا به آلرژی.

  1. بهترین کلی: Dyson توپ چند طبقه خلاء
  2. بهترین ارزش: DEENKEE جارو شارژی
  3. بهترین برای حیوانات خانگی: Miele C3 گربه و سگ خلاء
  4. بهترین دستی: APOSEN Handheld Vacuum

هپا تفاوت

همه خلاء کار بر روی یک شبیه اصل—آنها می خورد تا خاک و آوار سپرده آن را در هر دو آن را در یک کیسه یا یک مجموعه بن و اخراج مکیده در هوا را به اتاق. همچنین تمام وکیوم فیلتر طراحی شده برای حفظ باقی مانده از ورود و آسیب رساندن به ماشین و موتور و حتی برخی از آنان آمده اضافی اگزوز فیلتر برای کمک به نگه داشتن گرد و غبار و دیگر ذرات کوچک از سيستم برگشت به اتاق. با توجه به انرژی استار تنها یک فیلتر هپا (که یک اگزوز فیلتر) می دام تا آنجا که 99.97 درصد ذرات—حتی کسانی که به عنوان کوچک به عنوان اسپور کپک و تکه های پوست انسان اندازه 0.3 میکرون یا بزرگتر در اندازه (میکرون میکروسکوپی ذرات اندازه گیری کمتر از 1/25 400 نفر از یک اینچ طولانی). وکیوم با فیلتر هپا موجود در طیف وسیعی از سبک هر کدام با خود بهترین استفاده.

The Best HEPA Vacuum Uses a Particular Filter

ملاحظات کلیدی برای انتخاب یک هپا خلاء

به کیسه یا نه به کیسه

سی سال پیش تقریبا تمام خلاء آمد با کیسه های یکبار مصرف برای جمع آوری خاک و آوار. اما در چند دهه گذشته برخی جدیدتر خلاء رها سبک کیسه به نفع مجموعه ای bin که می توان از واحد میگردد. برای افراد مبتلا به آلرژی با دقت از بین بردن و دور آن را در یک کیسه کمتر است به معرفی آلرژن به هوا از آزادسازی متحرک bin که می تواند در نتیجه یک ابر از ذرات هوابرد دوباره منتشر شد به هوا. اگر شما انتخاب کردن برای یک هپا خلاء با مجموعه ای bin آن را یک ایده خوب به آن را در خارج از منزل به روگرفت.

نوع هپا وکیوم

وجود دارد انواع مختلفی از خلاء در بازار این روز و همه در دسترس هستند با فیلتر هپا.

  • راست: مثل یک قوطی وکیوم ایستاده هپا خلاء به طور معمول ویژگی های یک powerhead بنابراین آن را به خوبی در چیدن مو حیوان خانگی. یک راست به سمت آسان تر به استفاده از یک قوطی, اما نه همه مدل ها شامل یک شلنگ اضافی و فایل های پیوست. راست خلاء ممکن است نیاز به کیسه های یکبار مصرف و یا با مجموعه ای بن بسته به فرد ،
  • قوطی: قوطی خلاء شامل یک قوطی بزرگ (اغلب با یک دسته و چرخ) انفصال شلنگ و ترکه با powerhead—چرخش برس که dislodges خاک پس از آن می تواند به خلاء. این powerhead خوب است به خصوص در چیدن حیوانات, خز, ساخت این خلاء به خوبی به خانه با حیوانات خانگی. اکثر هپا قوطی مدل نیز با پیوست برای مبلمان و پارچه فروشی و یک مزیت برای افراد مبتلا به آلرژی جمع آوری گرد و غبار و آوار در یک کیسه یکبار مصرف.
  • چوب: شبیه به درست در سبک اما کوچکتر و معمولا سبک وزن هپا چوب خلاء مناسب برای گرفتن اگر شما نیاز به خلاء یک ظرف غذا به سرعت. این نوع خلاء معمولا همراه با یک powerhead و مجموعه ای بن به جای یک کیسه و از آنجا که این مجموعه bin به طور معمول کوچک باید آن را ریخته بیشتر از یک خلاء است. بسیاری از مردم استفاده از یک چوب جارو خوب تکمیلی واحد نگه داشتن آن در یک طبقه بالا گنجه به جای تخلیه یک قوطی یا به راست و بالا و پایین پله ها که تمیز کردن.
  • دستی: طراحی شده برای تمیز کردن کوچک messes دستی هپا خلاء ممکن است به صورت سیمی یا بی سیم (این معمولا نشستن بر روی یک شارژ پایگاه زمانی که استفاده نمی کنید). در حالی که یک handheld vacuum کمک خواهد کرد که خلاص شدن از گرد و غبار و آلرژن از اثاثه یا لوازم داخلی پارچه و آن را نمی خواهد به اندازه کافی تولید مکش به حذف خاک جاسازی شده در فرش. دستی هپا خلاء باید در نظر گرفته شود به عنوان یک مکمل به بزرگتر و قوی تر خلاء.
  • مرکزی: گاهی اوقات به نام “کل خانه” جاروبرقی مرکزی هپا خلاء باید نصب شده در طول ساخت و ساز از خانه و یا در عوض عمده. با این نوع خلاء یک مجموعه بزرگ قوطی واقع شده است در زیرزمین و اتاق ابزار, یا گاراژ و پس از آن انعطاف پذیر مجرای اجرا است بین دیوار خاتم به چندین رسانه در خانه است. صاحب خانه به سادگی با اتصال یک شلنگ با powerhead گرز به یکی از رسانه ها به منظور خلاء. همه خاک و آوار جمع آوری شده در قوطی بزرگ. برخی از مرکزی خلاء و نیاز به بزرگ کیسه های یکبار مصرف و دیگران مجموعه سطل.
  • ربات: ربات خلاء خلبانان خود را در اطراف خانه خود هیچ انسانی به جز مورد نیاز به برنامه و کنترل آن از طریق یک کنترل از راه دور و یا گوشی های هوشمند است. تنها تعداد محدودی از ربات مدل فیلترهای هپا و همه آنها bagless بنابراین بهترین هپا خلاء انتخاب برای افراد مبتلا به آلرژی. آنها به سادگی نمی باید به اندازه قدرت به عنوان درست یا قوطی یا, اما اگر مستقر روزانه یک ربات خلاء می تواند کمک به نگه داشتن گرد و غبار و آلرژن در چک.

ما گزینه های بالا

Best HEPA Vacuum: Dyson

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Dyson توپ چند طبقه خلاء

این Dyson توپ چند طبقه خلاء های فوق العاده آسان برای مانور تمیز کردن سر ارائه یک تقریبا حیرت انگیز میزان قدرت مکش. علاوه بر آن امکانات کامل-ماشین هپا تصفیه به صورت مطلق نهایی در حفاظت در برابر آلرژن و آلاینده ها. شامل گرز لوازم جانبی از جمله مفید پله ابزار و پارچه سرای قلم مو را Dyson به عنوان همه کاره و راحت آن را به عنوان قدرتمند است.

Best HEPA Vacuum: DEENKEE

عکس: amazon.com

بهترین ارزش: DEENKEE جارو شارژی

این DEENKEE dislodges زمین در خاک میدارد و حیوان خانگی, خز و علاوه بر آن هپا و فیلتر آن همراه با دو فیلتر های اضافی برای به دام انداختن گرد و غبار ریز و باقی مانده است. این powerhead چرخش بسیار شبیه به آن از Dyson و داوران ستایش راحتی و قابلیت حمل آن شارژی “چوب” طراحی شده است.

Best HEPA Vacuum: Miele

عکس: amazon.com

بهترین برای حیوانات خانگی: Miele C3 گربه و سگ خلاء

اگر شما جدی در مورد کاهش حساسیت زا—و شما حاضر به تسلیم کرکی و Fido—انتخاب کردن برای Miele C3 گربه و سگ خلاء. این یک هپا قوطی مدل قدرتمند به اندازه کافی برای انتخاب کنید تا حتی ریزترین ذرات از خز و حیوان خانگی شوره و واحد را به خوبی طراحی شده پایین-مشخصات powerhead ترکه باعث می شود آن را آسان برای تمیز کردن زیر مبل های تخت خواب و دیگر پایین قطعه از مبلمان.

Best HEPA Vacuum: APOSEN

عکس: amazon.com

بهترین دستی: APOSEN Handheld Vacuum

به طرد کوچک فاجعه به سرعت بی سیم APOSEN Handheld Vacuum دارای سه سوپر نکته مفید لوازم جانبی مانند یک شکاف نازل برای دریافت خاک از گوشه و لکه های تنگ. این مجموعه کوچک-بن خلاء همراه با دو فیلتر هپا (یکی در خلاء به علاوه یک جایگزین) و آن را با این نسخهها کار به عنوان یک خشک vac و مرطوب vac برای تمیز کردن کوچک نشت مایع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im