بهترین اسلحه گرم برای تمام پروژه های خود را

از بین بردن خیره گیر-بر روی برچسب به استفاده از وسیله نقلیه کن اسلحه گرم یک ابزار است که شما نمی توانید بدون انجام دهد.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Heat Gun Options

عکس: depositphotos.com

اسلحه گرم است که یک ابزار همه کاره—و یکی از بهترین راز نگه داشته در یک مشتاق DIYer جعبه ابزار. این ابزار دستی شبیه سشوار و کار در روشی مشابه; کشیدن در هوا با یک فن و سپس فشار دادن آن را در سراسر یک گرم عنصر و از طریق یک نازل برای تولید هوای گرم. تفاوت البته که اسلحه گرما تولید سوپر-هوا گرم شود.

شما می توانید با استفاده از اسلحه گرم به حذف برچسب محصول یا سپر تابلوچسبها های رنگ و برش پلاستیک, نرم, سوپر چسب و درخواست وسیله نقلیه کن. اگر شما دستی در لوله کشی شما حتی می توانید با استفاده از اسلحه گرم به خم شدن پلاستیک, لوله کشی یخ زدایی لوله های یخ زده و یا شل اتصالات لحیم کاری.

شانس هستند که هنگامی که شما با استفاده از یک اسلحه گرم شما تعجب که چگونه شما همیشه همراه بدون. همانطور که با هر ابزار, اما, با کیفیت تمایل به دیکته کردن نتایج. عاقلانه را انتخاب کنید!

  1. بهترین کلی: دی والت آگاه كن. سشوار با صفحه نمایش ال سی دی
  2. بهترین شارژی: میلواکی برقی شارژی حرارتی تفنگ
  3. بهترین ارزش: پورتر کابل حرارتی تفنگ
  4. بهترین سنگین: SeekOne سنگین حرارت تفنگ
Best Heat Gun Options

عکس: depositphotos.com

انواع اسلحه گرم

گرما اسلحه آمده در چهار نوع مختلف: برق و گاز صنعتی و مادون قرمز. اما مهم نیست که چه نوع از گرما تفنگ شما با استفاده از آن مهم است برای آگاهی از این ابزار می تواند خطرناک باشد اگر استفاده نادرست یا سردستی. اگر چه گرما اسلحه نمی استفاده از شعله باز آنها قادر به تولید دماهای بالا از 1200 درجه فارنهایت است. هنگامی که با استفاده از اسلحه گرم را مراقبت شدید برای جلوگیری از سوختن از خود و یا آسیب رساندن به مواد شما در حال کار با.

  • گرما و برق اسلحه می تواند به صورت سیمی یا بی سیم کوچک یا بزرگ و حتی محدوده دما و سرعت فن می تواند متفاوت باشد. گرما و برق اسلحه محبوب ترین سبک از اسلحه گرم و معمولا بیشتر مقرون به صرفه نیز هست. با توجه به محبوبیت خود را از تولید کنندگان در سال های اخیر متمرکز بر توجه بیشتر بر توسعه برقی سشوار, تکنولوژی, در حالی که گاز مجهز به اسلحه گرم را به آرامی تبدیل به یک چیزی از گذشته.
  • گاز و حرارت اسلحه استفاده کنید یا بوتان یا پروپان گاز در محل از یک گرم عنصر. این اسلحه ها کمتر محبوب تر از مدل الکتریکی برای چند دلیل. برای اولین بار است که آنها تمایل به گران تر می شود. شما نیاز به به طور مداوم به خرید و پر کردن کپسول های گاز برای استفاده از تفنگ است که بسیار راحت کمتر از متصل کردن و یا شارژ الکتریکی مدل. حرفه ای در لوله کشی یا برق زمینه ممکن است استفاده از گاز حرارت تفنگ اگر کار خود را طول می کشد و آنها را دور از دسترس رسانه های الکتریکی و یا برای جلوگیری از خطر ایمنی از در حال اجرا یک فرمت بند ناف اما فراتر از حرفه ای معاملات گاز گرما تفنگ دهکدهای از دست داد تعداد زیادی از محبوبیت خود را در بازار DIY.
  • صنعتی حرارت اسلحه تنها متفاوت از برق و گاز در مدل های خود را قوی ساخت و ساز بالاتر حرارت سطح و بالاتر از طرفداران تنظیمات. استفاده از حرفه ای صنعتی گرما اسلحه سنگین مشاغل در توده خرده فروشی کارخانه بسته بندی گیاهان و تعمیر خودرو. زیرا آنها طراحی شده برای کار صنعتی این ابزار اجازه نمی دهد برای ریز تنظیم دما و فن کنترل مورد نیاز برای کوچکتر دقت پروژه های.
  • مادون قرمز اسلحه نسبتا جدید به بازار است. آنها با استفاده از مادون قرمز, حرارت, به عنوان نشان داده شده توسط نام و تمایل به اجرا در سمت ارزان تر برای یک سشوار. آنها تولید حداکثر دما 1112 درجه فارنهایت بیش از اندازه کافی برای بسیاری از خانواده ها پروژه ها.

کلید خرید ملاحظات

محدوده دما

درجه حرارت طیف وسیعی از اسلحه گرم تعیین نوع کار شما می توانید استفاده از آن برای. سنگین مشاغل مانند رنگ سلب و لوله کشی بهره مند خواهند شد از اسلحه گرم است که حداکثر دمای حدود 1,100 درجه فارنهایت و حداقل دمای حدود 120 درجه فارنهایت برای افزایش تنوع.

DIYers به دنبال تکمیل روزمره خانواده پروژه ها مانند حرارت-کاهش پلاستیکی و یا نرم شدن چسب کاشی کف ممکن است محتوا با اسلحه گرم است که باریک تر محدوده دما جایی بین 392 درجه فارنهایت و 752 درجه فارنهایت است.

کنترل درجه حرارت

اساسی گرما اسلحه کار در یک واحد متوسط—تفنگ به طور خودکار گرم به آن حداکثر دما و تنها راه برای تنظیم حرارت سطح به حرکت تفنگ به نزدیک یا دور از هدف شی. پیشرفته تر گرما اسلحه ممکن است دو یا سه دمای مختلف تنظیمات اجازه می دهد شما را به انتخاب بین بالا و متوسط و پایین گرما بسته به نیاز شما.

متغیر متوسط حرارت اسلحه را شماره گیری برای انتخاب دمای بین حداقل و حداکثر دامنه خود را. برخی از مدل های جدیدتر را نمایش الکترونیکی است که اجازه می دهد تا شما را به تنظیم درجه حرارت دقیق شما می خواهید و تنظیم آن توسط افزایش است.

برای دقیق ترین تنظیم حرارت برای انتخاب یک سشوار با جزئیات متوسط و فن کنترل.

سرعت فن

سرعت فن را تعیین می کند چقدر سطح منطقه گرما تفنگ تاثیر خواهد داشت. کاهش سرعت فن برای دقیق پروژه های مانند شل شدن اتصالات لحیم کاری و یا از بین بردن برچسب های بالاتر سرعت فن اجازه می دهد برای بیشتر توزیع گرما در سراسر منطقه است.

به شما به عنوان حرکت یک سشوار با کم سرعت فن دور از هدف شیء سطح منطقه را افزایش می دهد اما متوسط کاهش می یابد. یک فن قدرتمند اجازه می دهد تا سطح منطقه به افزایش بدون افت قابل توجهی در درجه حرارت اجازه می دهد یک منطقه بیشتر حرارت داده شود در یک زمان. این تنظیمات مفید برای پروژه های بزرگتر مانند سلب رنگ و یا یخ چیزی را اب لوله های.

لوازم جانبی و گزینه های نازل

گرما اسلحه آمده با طیف گسترده ای از لوازم جانبی و نازل گزینه های طراحی شده برای ارائه کنترل دمای دقیق تر و موثر تر هدایت جریان گرما.

محبوب گرما تفنگ لوازم جانبی شامل سوئیچ یک مرد مرده را که خاموش کردن قدرت هنگامی که فشار برداشته حرارتی برش که سوئیچ خاموش گرما تفنگ اگر آن را می شود بیش از حد گرم حلق آویز قلاب برای نگهداری ابزار و یک سطح پایه است که اجازه می دهد تا شما با خیال راحت به بقیه اسلحه در طول مکث در کار است. سطح پایه نیز فراهم می کند یک دست-جایگزین رایگان برای پروژه های که نیاز به دو دست اگر شما نیاز به انجام این کار را با مراقبت شدید به اطمینان حاصل شود که اسلحه حرارت پایدار است و دور از بالقوه اشیاء قابل اشتعال است.

محبوب نازل اسلحه گرم شامل کاهنده یا مخروطی نازل است که تمرکز گرما بر روی یک منطقه خاص قاشق بازتابنده نازل است که پوشش در اطراف لوله کشی به طور مساوی گرما به دور از تمام لوله تخت نازل برای عرض خط افقی برنامه و شیشه محافظ نازل برای سلب رنگ کردن یک پنجره در حالی که جلوگیری از حرارت مستقیم بر روی شیشه.

وجود دارد گزینه های دیگر به صورت تخصصی تر استفاده می کند اما این ها محبوب ترین ها به طور متوسط حرارت تفنگ.

ویژگی های اضافی

گذشته از مجموعهای از گرما تفنگ نازل و لوازم جانبی گزینه های خارج وجود دارد, برخی از مدل های ارائه اضافی ساخته شده است در ویژگی های. برخی از اسلحه گرم به رخ کشیدن طولانی طول طناب برای آزادی بیشتر ، دیگران از ویژگی های با درجه حرارت بالا حفاظت در نازل برای کمک به نگه داشتن دستان خود را امن و یا حتی ساخته شده است در حافظه تنظیمات بنابراین شما فورا می توانید تنظیم حرارت و سرعت فن به دقیقا آنچه شما نیاز دارید برای یک پروژه خاص شما انجام می شود مانند سلب رنگ تنها با یک دکمه را فشار دهید.

ما تراکم بالا

ما تصمیم لیست ما از تراکم بالا برای گرما اسلحه بر اساس قیمت, محبوبیت, تایید مشتری و هدف. هر یک از این مدل های با کیفیت بالا قطعا پیدا کردن یک محل به عنوان بعدی خود را رفتن به ابزار برای خانواده پروژه ها.

Best Heat Gun Options: Dewalt Heat-Gun-edited

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: دی والت آگاه كن. سشوار با صفحه نمایش ال سی دی

دوالت سشوار با صفحه نمایش ال سی دی امکانات حداکثر درجه حرارت از 1100 درجه فارنهایت و دمای الکترونیکی صفحه نمایش است که شما می توانید تنظیم کنید در 50-درجه افزایش برای افزایش کنترل و دقت است. حفاظت اضافه بار خاموش کردن حرارت عنصر اگر حرارت تفنگ شروع به افروختن و دستی قطع حلقه باعث می شود آن را آسان به فروشگاه. ساخته شده است در بند protector مانع آسیب به طناب از کشش و یا کشیدن. یکی از بهترین ویژگی های این سشوار آن است مجموعه ای از 12 رایج لوازم جانبی از جمله هفت مختلف نازل در یک پلاستیک سخت کیف قابل حمل.

Best Heat Gun Options: Milwaukee-Electric-Tool-edited

عکس: amazon.com

2. بهترین شارژی: میلواکی برقی شارژی حرارتی تفنگ

ساخته شده برای فضاهای فشرده و بهره وری میلواکی برقی شارژی حرارتی تفنگ اقدامات فقط 6.4 اینچ طول دارد. آن است که توسط یک XC 5.0 باتری است که قادر است گرمای بیش از 40 اتصالات با یک شارژ. هیچ کنترل دما ساخته شده است اما آن می تواند رسیدن به متوسط آن عملیاتی متوسط از 875 درجه فارنهایت در عرض هفت ثانیه از ماشه افسرده. طراحی شده برای فضاهای تنگ که فاقد اتاق یا نور کافی برای کار در این مدل ویژگی های ساخته شده در LED نور برای دید بهتر.

Best Heat Gun Options: Porter-Cable-Heat-Gun-edited

عکس: amazon.com

3. بهترین ارزش: پورتر کابل حرارتی تفنگ

پورتر کابل حرارتی تفنگ ویژگی های 6 پا بلند بند ناف برای حداکثر قدرت مانور و یکپارچه دست-پشتیبانی رایگان پایه برای پروژه های که نیاز به دو دست. یک کنترل درجه حرارت متغیر شماره گیری در کنار تفنگ می توانید تنظیم حرارت در محدوده 120 درجه فارنهایت به 1,150 درجه فارنهایت است. در حالی که نمی وسیع ترین محدوده دما وجود دارد آن است که بیش از کافی برای کارهای خانه و حتی صنعتی برخی از وظایف مانند سلب رنگ. بالا و پایین فن تنظیم کنترل جریان هوا از طریق اسلحه گرم و یکپارچه حلق آویز قلاب بزرگ برای ذخیره سازی.

Best Heat Gun Options: SEEKONE-Heat-Gun-edited

عکس: amazon.com

4. بهترین سنگین: SeekOne سنگین اسلحه گرم

SeekOne را سنگین حرارت تفنگ از ابزار مناسب برای انواع پروژه های جدی به دلیل گسترده محدوده دما از 120 درجه فارنهایت به 1,202 درجه فارنهایت است. تفنگ همراه با چهار نازل برای برنامه های مختلف و ویژگی های یک حالت گرمایش و یک لول حالت برای امن سازی یک بار شما انجام می شود با استفاده از آن. شما می توانید تنظیم درجه حرارت با کنترل شماره گیری در پشت تفنگ. این سشوار دارای دو سرعت فن تنظیمات برچسب پایین و بالا و 5.25-پا بند ناف برای افزایش آزادی حرکت در حالی که با استفاده از آن.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im