5 بهترین چکش مته گزینه برای DIYers و جوانب مثبت | باب ویلا

پیدا کردن چند منظوره چکش مته—یک ابزار همه کاره ترکیب توابع از یک راننده تاثیر یک مته و مته دستی مخصوص سوراخ کردن—که فقط حق را برای خود بنایی و فلزی پروژه های.

The Best Hammer Drill Options

بیشتر مشتاق DIYers و صنعت جوانب مثبت می دانید راه خود را در اطراف یک قدرت مته. چکش مته اما کمتر آشنا تخصص ابزاری است که—علاوه بر خسته کننده سوراخ و پیچ در چوب—مته می تواند به سنگ, آجر, فلز و دیگر سطوح سخت است.

شما به راحتی می توانید بگویید سنگین آن اندازه اختیاری کمکی رسیدگی و کنترل چندگانه تنظیمات که چکش مته خشن ابزار. ارائه ترکیب قابلیت های منظم تمرین, تاثیر, راننده و مته دستی مخصوص سوراخ کردن آن می تواند یک smart اگر نه کاملا ضروری است علاوه بر این به مجموعه ابزار.

انتخاب یکی از سمت راست بستگی دارد به مقدار زیادی در مورد چگونه شما قصد استفاده از این ابزار پس در ادامه برای ما دقیق معیارهای انتخاب و برای یادگیری به همین دلیل زیر پنج مورد علاقه ما در میان بهترین چکش مته گزینه های خارج وجود دارد امروز.

  1. بهترین نور DUTY: دی والت 20V حداکثر چکش مته
  2. بهترین سنگین: Eneacro 12.5 آمپر سنگین روتاری چکشی دریل
  3. بهترین ارزش: Tacklife 1/2 اینچ برقی چکش مته
  4. بهترین فشرده: میلواکی M18 سوخت 1/2-Inch چکش مته
  5. بهترین تطبیق پذیری: Meterk 7.0 آمپر طناب چکش مته
The Best Hammer Drill Options

عکس: amazon.com

کلید خرید ملاحظات

طناب دار مقابل شارژی

دریل چکشی با یکی از دو منبع قدرت گزینه: یا سنگین طناب و یا یک باتری قابل شارژ است. طناب دار دریل چکشی ارائه یک منبع ثابت از قدرت و همچنین تمایل دارند که تا حدودی قوی تر از باطری مدل—دو جنبه است که آنها را بیشتر موثر و قابل اعتماد برای روز مشغول کار سایت. آنها می تواند متصل به یک سیم رابط در صورت نیاز برای یک دیگر برسد اما طناب دار دریل چکشی در نهایت افسار به نزدیکی یک منبع برق است.

برعکس یک شارژی دریل چکشی موظف است برای اجرا از آب پس از چند ساعت استفاده کنید اما این مدل خود را نقاط قوت. آنها به طور کلی سبک تر و کوچکتر و ساده تر به مانور خود را از طناب دار همتایان (به علاوه هیچ شانسی از قطع بیش از این مزاحم بند ناف قدرت). مدل های بی سیم تمایل به محبوب تر با DIYers که قدردانی خود را قابل حمل و همه کاره برای پروژه های در اطراف خانه.

سرعت متغیر

مشاغل مختلف اغلب نیاز به تمرین برای اجرا سریع تر یا آهسته تر سرعت به بهبود دقت و صحت و نفوذ در حالی که اجتناب از هر گونه آسیب به تمرین خود را. خوب چکش مته خواهد شد از ویژگی های هر یک از متغیر تنظیم سرعت شماره گیری و یا کنترل ماشه که به شما امکان تنظیم سرعت عمل. برای تعیین اگر یک مته سرعت متغیر تنظیم برای شماره گیری است که نشان می دهد اعداد از 1 به 2 یا 1 به 3 با 1 که پایین ترین تنظیمات.

یک کنترل ماشه که در پاسخ به میزان فشار شما درخواست ارائه می دهد یک درجه بیشتر از سرعت کنترل کنید. برخی ترجیح می دهند این کنترل شخصی در حالی که دیگران می خواهند یک مته به کار در همان سرعت در همه زمان ها. ماشه کنترل گرایش به مفید ترین زمانی که کاربر مجبور نیست دست به تنظیم سرعت—یکی از دلایلی که باعث کنترل ها ترجیح داده شده توسط حرفه ای ها.

چکش حالت

چکش حالت تنظیم در تمام دریل چکشی معمولا مشخص شده توسط یک نماد به تصویر می کشد یک چکش. این حالت به معرفی یک ضربان دار عمل است که کمک می کند تا درایو سنگ تراشی بیت از طریق سطوح سخت مانند بتن و آجر و سنگ. علاوه بر افزایش چکش نیروی مته خود را حفظ چرخشی قابلیت مته و پانچ از طریق مواد شبیه به ترکیب یک مته و مته دستی مخصوص سوراخ کردن هر چند به میزان کمتر.

حالت مته

دریل چکشی معمولا یک دکمه است که اجازه می دهد تا شما را به سوئیچ بین چکش حالت و عمل طبیعی است. این است که به طور کلی به عنوان “حالت مته” و ممکن است مشخص شده تنها با یک سرعت متغیر محیط اعم از 1 به 3. متناوبا, آن ممکن است مشخص شده توسط یک نماد است که شبیه به یک مته بسته به مدل. این حالت بیشتر کنترل گشتاور است و در نظر گرفته شده برای حفاری سوراخ از طریق سطوح نرمتر مانند چوب یا پلاستیک.

درایو حالت

برخی از دریل چکشی (و همچنین تمرین های منظم) قابلیت تنظیم به نام یک درایو حالت استفاده شده است که برای رانندگی و از بین بردن پیچ. حالت درایو حذف ضربان دار نیروی چکش تنظیم و به جای درگیر گشتاور-تنظیم تنظیمات برای دقت کار مانند رانندگی پیچ به عرشه. این قدرت کم تنظیم کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که گشتاور از تمرین نخواهد نوار پیچ. چکش مته با درایو حالت اغلب نشان می دهد یک نماد است که شبیه یک پیچ در حالت کنترل سوئیچ.

ویژگی های اضافی

بالاتر پایان دریل چکشی ممکن است ارائه ویژگی های اضافی است که می تواند کمک به شما در تکمیل یک پروژه سریع تر و یا اضافه کردن یک لمس از آسایش و یا عملکرد. این گزینه ها شامل 360 درجه کمکی رسیدگی برای بهترین گرفتن ممکن است پیچیده و یا فضاهای محصور و یا ساخته شده است در چراغ قوه برای کمک به شما آنچه شما انجام می دهند بدون نیاز به نگه داشتن یک جداگانه منبع نور.

ما تراکم بالا

بر اساس قابلیت های, هزینه, و, طراحی, این بهترین چکش مته گزینه برای DIYers و جوانب مثبت.

The Best Hammer Drill Option: DeWalt 20V Max Hammer Drill

عکس: amazon.com

1. بهترین نور DUTY: دی والت 20V حداکثر چکش مته

برای آن قاتل ترکیبی از حمل و قدرت دوالت 20V حداکثر چکش مته متکی بر یک فربه 20V باتری و یک موتور بدون جاروبک که ارائه عملکرد برتر در حالی که کاهش اصطکاک و خطر بیش از حد. این مدل همراه با دو تنظیمات سرعت و سه حالت از عمل و همچنین به عنوان یک LED ساخته شده بنابراین شما می توانید کار انجام می شود در شرایط نور کم.

The Best Hammer Drill Option: Eneacro 12.5 Amp Heavy Duty Rotary Hammer Drill

عکس: amazon.com

2. بهترین سنگین: Eneacro 12.5 آمپر سنگین روتاری چکشی دریل

زمانی که کوچکتر دریل فقط می تونم این کار انجام می شود Eneacro 12.5 آمپر سنگین روتاری چکشی تمرین است تا برای این کار. طراحی و ساخته شده برای نیروی عضلانی و دوام این سنگین طناب چکش مته استثنایی دارای نفوذ و قدرت پانچ از طریق بتن و آجر و ملات و سنگ. مجهز به یک حالت مته چکش حالت مته و چکش حالت شما می توانید تکیه بر این دریل به عنوان یک سبک jackhammer و یک مته قدرتمند برای کمک به شما در تکمیل پروژه خود را.

The Best Hammer Drill Option: Tacklife 1/2-Inch Electric Hammer Drill

عکس: amazon.com

3. بهترین ارزش: Tacklife 1/2 اینچ برقی چکش مته

قدرتمند و همه کاره Tacklife 1/2 اینچ برقی چکش مته ویژگی های یک متغیر شماره گیری سرعت برای حداکثر کنترل کاربر ماشه. (توجه داشته باشید که وجود یک قفل بر روی دکمه فعال کردن مته به حفظ سرعت خود را بدون نیاز به نگه داشتن ماشه در محل تمام وقت است.) این Tacklife همچنین شامل 12 قطعه لوازم جانبی تنظیم 360 درجه کمکی رسیدگی برتر کنترل و فلزی چاک به نگه بیت در محل بدون لغزش و یا سلب.

The Best Hammer Drill Option: Milwaukee M18 FUEL 1/2 in. Hammer Drill

عکس: amazon.com

4. بهترین فشرده: میلواکی M18 سوخت 1/2-Inch چکش مته

دریل چکشی تمایل به بزرگتر و سنگین تر از استاندارد دریل و نیاز به فضای بیشتری برای کار و فروشگاه. فقط 6.9 اینچ در طول این شارژی میلواکی مدل استثنا است. جمع و جور و سبک وزن و طراحی شده برای استفاده در فضاهای تنگ, آن را به شما می دهد این آزادی را به کار به طور موثر در crawlspaces کوره اتاق پیچیده مکانیکی اتاق و تعداد بی شماری از انواع دیگر از محله های نزدیک. برای اضافه ثبات زمانی که حفاری را از طریق سطوح M18 دارای یک کمکی رسیدگی است که شما می توانید وصل کنید و جدا کنید زمانی که شما به آن نیاز دارید و هنگامی که شما لازم نیست.

The Best Hammer Drill Option: Meterk 7.0 Amp Corded Hammer Drill

عکس: amazon.com

5. بهترین تطبیق پذیری: Meterk 7.0 آمپر طناب چکش مته

این Meterk 7.0 آمپر طناب چکش مته را فراهم می کند قابل توجه همه کاره, از آن سرعت متغیر و تنظیمات 360 درجه قابل کمکی رسیدگی به آن ساخته شده است در عمق سنج و حالت های متعدد. برای دوام و اثربخشی در طول زمان این ابزار ویژگی های تمام فلزی گیربکس است که کمک می کند تا جلوگیری از چرخ دنده داخلی از پوشیدن و یا لغزش در طول استفاده از. اما نقطه فروش از این با کیفیت بالا چکش مته است که آن را ایده آل برای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی. با آن شما می توانید درایو پیچ و یا شما می توانید تمرین از طریق بتن و سنگ و یا فلز—و شما می توانید انجام دهید تا به یک تنظیم عمق, اگر شما را انتخاب کنید.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de