بهترین Hacksaws برای کارگاه

هنگامی که شما نیاز به قطع یک نوار فلزی یا میله شما قدر این محاکمه و درست handsaw. آن را بسیار به نگاهی است, اما این کار انجام می شود.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Hacksaw Options

عکس: depositphotos.com

طراحی شده برای برش فلز دون اره اهن بری یک زمان-تست شده و بسیار مفید ابزار دست. اگر چه شما ممکن است ترجیح می دهند به سرعت رفت و برگشتی قدرت دیدم شما همیشه دسترسی به یک پلاگین در, پس از آن یک ایده خوب برای نگه داشتن یک اره اهن بری دستی برای برش از طریق مواد فلزی مانند لوله های فلزی ناودانی و میلگرد. یک اره اهن بری باید قوی و با دوام و کاربر باید قادر به تغییر تیغه و تنظیم تیغه تنش با سهولت. جلوتر ببینید ما لیست از مورد علاقه های شما!

ما تراکم بالا

The Best Hacksaw Option: LENOX 12-Inch High-Tension Hacksaw

عکس: amazon.com

بهترین کلی: لنکس ابزار بالا تنش اره اهن بری

پیشرفته کنترل تنش در لنکس ابزار بالا تنش اره اهن بری خواهد شد که شما به طور موثر از طریق برش میله های فلزی و آستانه. به نوبه خود تنش دستگیره در 12 اینچ دیدم تیغه برای افزایش تنش تا 50 ، 000 psi برای ساخت, تمیز, تیز کاهش است. با دوام و قاب پلاستیکی امن گرفتن دسته های لنکس اره اهن بری یکی از بهترین کلی hacksaws برای اکثر کاربران است. اره وزن آن در حدود 1.6 پوند سنگین به اندازه کافی برای نگه دارید تا به برش فلز, اما نه بیش از حد سنگین است. آن می آید با یک تیغه با 24 دندان در هر اینچ (TPI) و اتاق برای ذخیره 5 پره در اره را اداره کند. این لنکس دیدم را نیز تبدیل به یک ضربت با چیز تیز دیدم که با نصب 6 اینچ لنکس رفت و برگشتی تیغه (شامل نمی شود).

The Best Hacksaw Option: Superior Tool Mini Hacksaw

عکس: amazon.com

بهترین برای CRAFTERS: برتر ابزار 37700 مینی اره اهن بری

سبک و همه کاره برتر ابزار 37700 مینی اره اهن بری مناسب اندازه و شکل برای برش از طریق انواع نازک فلزات مانند آلومینیوم و مس و آن را حتی می توانید برش چوب و رولپلاک پلاستیکی. این اره اهن بری می پذیرد 6-تیغه اینچ و از آن می آید با یک, فولاد کربن, فولاد 32 TPI تیغه. فشار بالا و پایین را دیدم قاب با هم منتشر تیغه بنابراین کاربر می تواند با قرار دادن یکی دیگر از تیغه. پس از یک تیغه جدید است که در آزاد کردن فشار در بالا و پایین قاب به طور طبیعی افزایش تنش در پره. در حالی که کوچک برتر ابزار اره اهن بری مناسب نیست به برش بزرگ مواد فلزی آن را به اندازه مناسب و طراحی برای crafters.

The Best Hacksaw Option: Stanley 5-In-1 Hacksaw

عکس: amazon.com

بهترین نرم افزار سازندگان: استنلی 0-20-108 5 در 1 هک دیدم

از یک نام مترادف با کیفیت ابزار می آید استنلی 0-20-108 5 در 1 هک دیدم. اره قبول 12 اینچ تیغه و یک, 24 TPI تیغه همراه با شاهد خرید. شما می توانید فروشگاه های اضافی تیغه ها در بدنه دیدم. به راحتی گرفتن دسته در استنلی کاهش خستگی دست و کمک می کند تا کاربر برای به دست آوردن و حفظ یک شرکت برای گرفتن طولانی وظیفه برش فلز است. تیغه تنش تنظیم تا 220 psi و جوانب مثبت و یا DIYers می توانید حذف قسمت جلو دیدم به نوبه خود آن را به راحتی به یک ضربت با چیز تیز دیدم برای رسیدن به نقاط تنگ. تنظیم تنش نیاز به یک فیلیپس-سر پیچ گوشتی.

The Best Hacksaw Option: Capri Tools Mini Hacksaw

عکس: amazon.com

ذکر شریف: Capri ابزار مینی اره اهن بری

برای برش فلز در فضاهای تنگ, شما را دوست دارم کاپری ابزار مینی اره اهن بری. آن کمی اقتباس طراحی با ظرفیت هر کدام 10 اینچ یا 12 اینچ تیغه اره اهن بری. هر چند این مینی دیدم نمی کند قابلیت تنظیم تنش زیرا بسیاری از تیغه گسترش در مقابل قاب آن دارای تیغه های امن برای تمیز برش عمل است. اره می آید با یک 12-اینچ, 24 TPI تیغه و آن را ویژگی های ارگونومیک خالی گرفتن برای کاهش خستگی دست و اطمینان از محکم نگه دارید در دیدم. آن را بسیار سبک وزن (کمتر از 7 اونس) اما با دوام است. کاپری ابزار دیدم یک standout برای برش میله ها و لهستانی ها در مناطق که در آن یک استاندارد اره اهن بری فقط مناسب نیست.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>