5 بهترین رشد گزینه نور برای گیاهان داخل سالن | باب ویلا

این که آیا شما در حال شروع دانه در پنجره آشپزخانه در اوایل بهار و یا corralling گیاهان اطراف خود را پر آفتاب ترین پنجره از طریق زمستان چراغهای روشنایی است که به ندرت به اندازه کافی روشن به گیاهان چه آنها نیاز به رشد. نگاه به چراغ رشد برای کشت گیاهان سالم در تمام طول سال های طولانی.

The Best Grow Light Options for Indoor Gardens

عکس: istockphoto.com

وقتی که می آید برای گیاهان, همه نور است برابر نیست. مگر اینکه شما یک گلخانه یا یک تعداد نامحدود از جنوب رو به ویندوز, چراغ های رشد خود را بهترین گزینه برای تامین نور مناسب برای گیاهان خود را. هر چند هیچ چیز بهتر از واقعی نور چراغ رشد اجازه می دهد تا شما را به ترفند گیاهان به باور آنها در حال گرفتن چیزی که واقعی است.

به طور منظم لامپ لامپ و وسایل کامل ندارد-طیف رنگ مورد نیاز برای حمایت از گیاهان در هر مرحله از چرخه رشد. بدون حق و نور و گیاه نمی تواند فتوسنتز و یا مواد غذایی به رشد است. یک پنجره روشن ممکن است ارائه به اندازه کافی نور برای نور کم تحمل houseplant مانند کاکتوس (مار گیاه), اما آن را به سختی به اندازه کافی برای یک خورشید عشق شاداب در طول زمستان و یا یک سینی نهال که نیاز به تا 18 ساعت از نور مستقیم به رشد است. بعلاوه لامپ های معمولی است که منتشر می کنند مقدار زیادی از گرما به طور بالقوه می تواند طبخ مناقصه نهال و یا سوزاندن houseplant اما رشد چراغ های همیشه سرد خود را. در ادامه به یاد بگیرند که چگونه برای انتخاب بهترین نور برای رشد در محیط داخلی خود را باغ و که پنج مدل کسب نمرات بالا از باغبان مانند خودتان.

  1. بهترین BENDABLE: Ankace نور رشد
  2. بهترین چراغ لامپ: GE طیف کامل نور رشد
  3. بهترین لامپ کم مصرف لامپ: Agrobrite FLC32D
  4. بهترین حلق آویز پنل: Hytekgro LED
  5. بهترین پایه: باغبان عرضه شرکت 3-ردیف ایستاده
The Best Grow Light Options

عکس: depositphotos.com

کلید خرید ملاحظات برای رشد چراغ

سرد و گرم و طیف کامل

رشد چراغ های برچسب شده با شماره هایی از 2500 K یا 6500 K است که به شما می گوید درجه حرارت نور با توجه به مقیاس کلوین اندازه گیری. شماره بالاتر کولر نور است. بنابراین یک لامپ با کلوین امتیاز 6000 K را سفید یا مایل به آبی رنگ در حالی که 3000 K لامپ خواهد بود yellower.

هر نوع از نور گرم و یا سرد—تحریک گیاه خاص رفتار است.

  • اگر هدف شما این است برای بهبود برگی رشد در خود و یا رشد گیاهان و سبزی های برگ دار یا نهال انتخاب یک کولر طیف لامپ در اطراف 6,500 K.
  • نور گرم خواهد شد که پایین تر کلوین امتیاز است و ایده آل برای تولید گل در گیاهان و باردهی گیاهان مانند مرکبات.

هنگامی که در شک, طیف کامل چراغ را از حدس و گمان و ارائه سرد و گرم نور برای بهترین از هر دو جهان.

رهبری در مقابل لامپ های فلورسنت

استاندارد لامپ های فلورسنت در حال ضعیف صفحه اصلی منبع نور اما آنها برای مکمل نور طبیعی برای گیاهان و یا شروع نهال. خود کولر نور باعث می شود آنها را یک بعدی به طوری که آنها ایده آل هنگامی که شاخ و برگ سرسبز نه گل هدف است. چرا که نور خود را نمی تواند نفوذ گیاه برگ با شدت قوی رشد باید در مکانی که نور در عرض چند اینچ از بالای گیاه موثر باشد. طیف کامل چراغ های فلورسنت فشرده (CFL) یک گزینه بهتر است. موجود در لوله و لامپ اشکال لامپ کم مصرف چراغ های رشد شدید تر از استاندارد چراغ های فلورسنت.

چراغ های LED رشد را نباید به طور منظم با چراغ های LED هستند گران تر از چراغ های فلورسنت اما آنها را که با طول عمر و صرفه جویی انرژی. Led دو رنگ آبی و قرمز چراغ به تقلید کامل-رنگ طیف خورشید و ممکن است منتشر می کنند روشن متمایل به رنگ ارغوانی تب و تاب بودن. که یک معامله بزرگ نیست اگر چراغ را در زیرزمین و یا گاراژ, اما آن چیزی است که با توجه به ارزش اگر آنها در یک منطقه زندگی می کنند. مانند لامپ های فلورسنت و Led ها در دسترس هستند در لوله برای روشنایی یک سینی نهال و یا به عنوان لامپ هنگامی که شما می خواهید به نور یک گیاه خاص.

لامپ و یا ایستاده راه اندازی

تعدادی از گیاهان یا نهال سینی شما می خواهید به رشد شاخص خوبی است از نوع نور رشد بهترین راه حل برای وضعیت شما. اگر چه تنها یک لامپ کامل است که قرار است بالاتر از خورشید محبت شاداب در طول زمستان نهال سینی بهتر مناسب برای یک پایه سیستم است که اجازه می دهد تا شما را به بالا بردن نور به عنوان نهال رشد بلندتر است. بنابراین آیا آن را یک premade ایستاده با چراغ متصل شده و یا یکی از شما ساخت از ابتدا با یک سیم ارزان قیمت رک و حلق آویز نور رشد یا دو نوار در نهایت بودجه خود را نهایی می گویند. Premade ایستاده نصب setups گران هستند و اگر بذر خود را-شروع برنامه های معمولی در نظر گرفتن ساختمان سیستم خود را. اما houseplant علاقه مندان ممکن است جذب به سمت یک زیبایی بیشتر premade رشد پایه نور مناسب به داخل فضاهای زندگی.

زنگ ها و سوت

برای گیاهان و در نظر گرفتن یک طیف کامل نور رشد متصل به یک قابلیت خمیدگی یا زانویی و بازو است که اجازه می دهد تا شما به موقعیت نور به طور مستقیم در بالای گیاه. برخی از آنها ثابت لامپ برای کابینت آشپزخانه و دیگران یک گیره در پایان bendable بازوی بنابراین شما می توانید نور را به لبه میز یا میز. در نظر گرفته شده برای استفاده با یک یا دو گیاهان این چراغ آمده اغلب با تایمر بنابراین شما می تواند به تهیه یک گیاه خاص نور و اتصال USB برای اتصال به یک کامپیوتر.

برای شروع دانه و گل گیاهان و برخی از طیف کامل نور رشد پانل با تایمر و همچنین به عنوان کنترل از راه دور است که اجازه می دهد تا شما را به تغییر نوع نور ساطع شده بر رشد گياه مرحله—نور سرد برای شروع دانه گرم و نور برای تولید گل و طیف کامل زمانی که شما مطمئن هستید در مورد این نوع از نور شما نیاز دارید.

ما تراکم بالا برای رشد چراغ

در نظر گرفتن این بالا-دارای گزینه های روشنایی در هنگام انتخاب بهترین نور رشد برای گیاهان و نهال و یا هر دو.

The Best Grow Light Option: Ankace Grow Light

عکس: amazon.com

1. بهترین لامپ: Ankace نور رشد

برای دسکتاپ گیاهان در دفتر و یا کسانی که می تواند با استفاده از یک دوز از نور در خانه Ankace رشد نور مناسب برای یک یا دو گیاه. تولید کنندگان می تواند دستکاری و همینطور زانویی بازوی شناور طیف کامل نور LED به طور مستقیم بیش از یک گیاه. یک تایمر طول می کشد کار حدسی از به خاطر سپردن به آن را روشن و خاموش و یک اتصال USB به معنی نور کار می کنند بدون یک پریز برق به عنوان طولانی به عنوان یک کامپیوتر در این نزدیکی هست. پنج سطح نور و سه طیف حالت اجازه می دهد تا به شما برای تنظیم نور برای گرم و یا سرد نیز به شدت بر اساس این گیاه در مرحله رشد.

The Best Grow Light Option: GE Full Spectrum Grow Light

عکس: amazon.com

2. بهترین چراغ لامپ: GE طیف کامل نور رشد

بر خلاف دیگر طیف کامل لامپ های که منتشر می کنند, روشن, بنفش, تب و تاب بودن GE طیف کامل نور رشد را فراهم می کند طبیعی به دنبال نور آن را ایده آل برای محیط داخلی و فضای زندگی که در آن گیاهان و بخشی از دکور. کوچک-فضای باغبان با هیچ چاره ای اما برای شروع نهال در مناطق زندگی را درک مهربان نور بیش از حد. نصب غیر dimmable به رهبری لامپ در هر استاندارد سوکت نور ترجیحا در یک رو-رو ثابت نور پس houseplant یا نهال سینی می توانید بنشینید و به طور مستقیم در زیر نور است. شدت نور در حالی که نه قابل تنظیم پشتیبانی از تمام مراحل رشد از جوانه زنی به شاخ و برگ به گل.

The Best Grow Light Option: Agrobrite FLC32D

عکس: amazon.com

3. بهترین لامپ کم مصرف لامپ: Agrobrite FLC32D

با نور متوسط نمره سرد 6400K این Agrobrite FLC32D بهترین برای روشنایی موضعی نهال و تشویق سرسبز, شاخ و برگ گیاهان. این لامپ نمی افزایش تولید گل و بهترین راه حل مناسب برای گیاهان مانند شیپوری و ملکه که باارزش برای شاخ و برگ خود را. لامپ سازگار با تمام استاندارد نور سوکت و طول می کشد حدود 10000 ساعت.

The Best Grow Light Option: Hytekgro LED

عکس: amazon.com

4. بهترین حلق آویز پنل: Hytekgro LED

سبک و آسان برای نصب Hytekgro رهبری نور پانل قرار می دهد از یک طیف کامل از رنگ ها برای حمایت از تمام مراحل رشد گیاه است. دو پنل کیت شامل جراحی حلق آویز داخل پرانتز به صورت مناسب تنظیم ارتفاع. هر 12 اینچ 12 اینچ پنل توزیع نور در سراسر حدود 3 فوت مربع که آویزان 6 تا 10 اینچ از بالای یک نهال سینی. نور ساطع شده تا به بنفش و چیزی است که به در نظر گرفتن اگر آن را در نور و گیاهان را در فضای زندگی است.

The Best Grow Light Option: Gardener’s Supply Company 3-Tier Stand

عکس: amazon.com

5. بهترین پایه: باغبان عرضه شرکت 3-ردیف ایستاده

در $599 3-ردیف ایستاده از باغبان عرضه شرکت ریخت و پاش. اما اگر شما جدی در مورد شروع بسیاری از دانه تحت شرایط ایده آل این گزینه خوبی است. سه قفسه مجهز به آب سینی برای محافظت از طبقه ارائه 15 فوت مربع از فضای در حال رشد. ایستاده همراه با انرژی کارآمد طیف کامل لامپ های متصل به زنجیر کشیدن آسان برای تنظیم ارتفاع. کاستورهای در پایین پوشش پودر آلومینیوم قاب را حرکت نور ایستاده بسیار آسان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im