بهترین پاک کننده گروت برای Backsplash و حمام کاشی

5 بهترین ملات پاک کننده برای آشپزخانه و حمام کاشی | باب ویلا

بازگرداندن خطوط دوغاب بین آشپزخانه و حمام کاشی به رنگ اصلی با یکی از این بالا-دارای پاک کننده.

Best Grout Cleaner Options

گروت چیزی است که ما معمولا متوجه آن می شود تا کثیف تاریک و تیره رنگ. خوشبختانه با حق تمیز کننده, آن را آسان برای بازگرداندن شکوه سابق خود را.

ملات به عنوان یک پرکننده فضای بین کاشی. سیمان-بر اساس مواد دوغاب ساخته شده از مواد معدنی طبیعی مخلوط با آب است. پس از آن کمی متخلخل و گرد و غبار و آب کثیف و تفاله صابون می تواند کت آن و حتی درون آن در طول زمان (به خصوص هنگامی که آن را به درستی مهر و موم شده). این کثیف, مرطوب محیط کامل را فراهم می کند جای پایی برای قالب و کپک زدن به ریشه است.

در حالی که آن را ممکن است خود را در خانه ملات تمیز کننده فروشگاه خرید پاک کننده های شما صرفه جویی در وقت و انرژی را که ساخت آن بسیار ساده تر برای دریافت کار انجام می شود.

ما گرد کرده ام تا بهترین بهترین ملات تمیز کننده گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد و همچنین ملاحظات کلیدی برای حفظ در ذهن در هنگام تصمیم گیری است که محصول استفاده کنید. خواندن!

  1. بهترین کلی: CLR حمام و آشپزخانه تمیز کننده
  2. بهترین محیط زیست انتخاب کنید: نسل هفتم حرفه ای وان و کاشی تمیز کننده
  3. بهترین برای حذف لکه: نوار پاسداران دوستان نرم کننده مایع
  4. بهترین سنگین: گروت-EEZ فوق العاده سنگین کاشی & ملات تمیز کننده و ماسه

Best Grout Cleaner Options

ملاحظات کلیدی برای انتخاب بهترین ملات تمیز کننده

ملات تمیز کننده باید به اندازه کافی ملایم به لهستانی کاشی بدون خاراندن آن, اما به اندازه کافی قوی برای از بین بردن ملات تغییر رنگ با توجه به قالب و کپک زدن و گرد و خاک. آیا تمیز کردن کف آشپزخانه backsplash یا غرفه دوش بهترین نتایج خواهد شد بستگی به عوامل زیر است:

مواد تشکیل دهنده فعال

به طور موثر گروت پاک کننده باید بلند خاک پاک کردن قالب, پاک, صابون تفاله و روشن کاشی با سهولت. یک محصول را انتخاب کنید بر اساس نتیجه مورد نظر.

  • حذف قالب و کپک زدن: بسته به اینکه چقدر بد خود را در قالب وضعیت است که شما می خواهید یک ملات تمیز کننده با یکی از مواد زیر: اسید پراکسید هیدروژن یا آب ژاول کلر. یک اسید ملایم بر اساس تمیز کننده (حاوی سیتریک یا اسید اگزالیک برای مثال) است که حداقل سخت از این فرمول و به طور معمول نمی خواهد آسیب کروم ضد زنگ و یا کاشی. اکسیژن مایع سفید کننده (حاوی پراکسید هیدروژن) است که نسبتا قوی در حالی که کلر سفید کننده قوی ترین و سوزاننده. سفید کننده فرمول تنها باید مورد استفاده در ملات شما مایل به سفید کردن آنها می تواند همچنین بلند کردن رنگ از رنگ ملات. تمام این مواد را نیز به کشتن میکروب ها و باکتری ها است که هنگامی که در دوزهای پایین می تواند مفید باشد به ویژه در حمام و آشپزخانه مناطق.
  • سفید و روشن: در حالی که کلر سفید کننده است که اغلب رفتن به عنصر در محصولات سفید کننده آن است و نه لزوما بهترین یا تنها گزینه است. سفید کننده است که در ارتباط با نگرانی های بهداشتی (تنفسی آسیب به عنوان مثال) و همچنین می تواند انتشار مضر ذرات هوابرد زمانی که مخلوط با دیگر تمیز کردن مواد. که گفت:, آن را می توانید در یک جای تمیز کردن رژیم اگر در دوزهای کوچک. فراتر از سفید کننده سیتریک و اسید اگزالیک همچنین می توانید بالابر تفاله صابون و رنگ آمیزی سطح. حق ساینده محصول می تواند واقعا خاک بازگرداندن ملات و کاشی است و تقریبا-ظاهر جدید. نگاه برای محصولات حاوی فلدسپات. این به طور طبیعی اتفاق می افتد معدنی خرد به پودر خوب که با این نسخهها کار شگفتی بر روی سطوح سخت از جمله ملات و کاشی.

نرم افزار روش

دو راه وجود دارد به درخواست ملات تمیز کننده: (1) اسپری و پاک کردن و یا (2) آبشستگی با یک قلم مو. اسپری بر روی محصولات ادعا می کنند به کار بدون شستشو است که می تواند صرفه جویی در وقت و انرژی است. در حرکت نزولی این پاک کننده ها ممکن است شدیدتر اسیدهای حلال یا کلر سفید کننده. بنابراین این مهم است به وزن مزایای صرفه جویی در مصرف گریس آرنج در مقابل بالقوه انتشار سموم به محیط خانه است.

تمیز کاری با یک قلم مو و پاک کن نیاز به کمی کار می کنند اما این روش می تواند موثر به خصوص در طبقه و به شدت کثیف ملات. برای ابزار یک مسواک می تواند مورد استفاده در خطوط دوغاب. از یک برس یا لیف پد بهتر است برای کف و backsplashes. برخی از مارک های ارائه هر دو مایع پاک کننده و شستشو ابزار یا جارو ، برای جلوگیری از خاراندن اطراف کاشی با استفاده از فشار ملایم و جلوگیری از بیش از حد شستشو شدید.

سلامت و سطح ایمنی

انواع مواد شیمیایی خشن را می توان در برخی از ملات های تجاری, پاک کننده با سفید کننده و آمونیاک اغلب نقش کلیدی. این مواد تشکیل دهنده فعال می شود موثر در تمیز کاری دور سطح لکه تفاله صابون و قالب, اما آنها همچنین می توانند شما را تحت تاثیر بهداشت منفی و همچنین آسیب به محیط زیست است.

  • کلر سفید کننده و آمونیاک می تواند سود سوز آور و سمی اگر نادرست استفاده می شود. هر دو مواد شیمیایی می تواند باعث پوست و سوزش چشم و همچنین تنفسی آسیب برساند. در همان زمان خود را سفید قدرت تقریبا بی نظیر هستند به خصوص که در آن دشوار گروت لکه قالب و کپک نگران هستند.
  • سطوح بالایی از فسفات مرتبط شده اند به سوزش در انسان و همچنین داشتن تاثیر بر سیستم های آب و زندگی آبزیان است. آنها همچنین مفید در نرم شدن آب از طریق برش تفاله صابون و بهبود تمیز کردن محصولات بهره وری. پس از دهه 1960 در ایالات متحده رو به افزایش بوده و مقررات در فسفات است که حذف این ماده افزودنی از بسیاری از محصولات پاک کننده و شوینده, اما نه همه. این است که چرا “فسفات-رایگان” هنوز هم به نظر می رسد بر روی برچسب برخی از ملات پاک کننده.

قبل از ramping تا محصول قدرت و تبدیل به سفید کننده و یا مواد شیمیایی ساخته دست انسان سعی کنید سالم و گیاهی گزینه اول است. آنها هنوز هم موثر در اکثر مواقع. نگاه برای محصولات با آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA)’s امن تر انتخاب مهر و موم و همچنین به عنوان یک لیست از مواد تشکیل دهنده فعال. اگر نام تجاری فاش نمی کند تمام مواد تشکیل دهنده بر روی برچسب شما می توانید جستجو در گروه کاری محیط زیست راهنمای سالم و تمیز کردن یک پایگاه داده فراهم می کند تحقیقات مستقل در محصول سمیت و ایمنی.

برای توصیه های ما, ما اولویت بندی امن ترین گزینه های موجود در بازار امروز. دو استثنا سفید و صنعتی-قدرت ملات تمیز کننده که هنوز هم مفید در شرایط خاص. هر فرمول برچسب های سنگین و یا حاوی این مواد شیمیایی نیاز به دست زدن به مراقب باشید و دنده محافظ: لاستیک دستکش ماسک عینک و تهویه خوب.

ترین ملات پاک کننده نیز کت اطراف سطوح بنابراین مطمئن شوید که محصول فرموله شده است به صورت امن در تماس با این مواد است. همیشه دو برچسب به عنوان بسیاری از ملات پاک کننده لیست سطوح آنها طراحی شده است. در مورد گرانیت و سنگ مرمر و unsealed سنگ طبیعی, پیدا, پاک کننده تعیین شده برای ایمن این مواد.

قبل از گسترش ملات تمیز کننده بیش از کل backsplash یا کاشی کاری سطح نقطه-تست آن در کوچک محسوس منطقه است. این به ویژه مهم است برای صنعتی-قدرت پاک کننده. فرمول برچسب های سنگین و یا حاوی سفید کننده نیاز به دست زدن مراقب تهویه خوب و دنده محافظ مانند لاستیک دستکش و ماسک و عینک.

تراکم بالا برای بهترین پاک کننده گروت

The Best Grout Cleaner Option: CLR Bath & Kitchen Cleaner

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: CLR حمام و آشپزخانه تمیز کننده

آن را سخت برای پیدا کردن یک سخت کننده که نمی شامل بارهای از سموم و مواد شیمیایی سخت است. بنابراین ما در حال هیجان زده برای دیدن سازمان حفاظت محیط زیست را امن تر انتخاب برنامه برچسب با افتخار نمایش داده شده در CLR را در بطری اسپری. این گواهی است که CLR حاوی آمونیاک آب ژاول و یا فسفات است. و شما نمی خواهد قربانی قدرت تمیز کردن یا. این فوم اسپری فرموله شده است و به قطع از طریق خاک کلسیم آهک در مقیاس سخت لکه آب و صابون تفاله. آن را امن برای استفاده نه تنها در ملات اما شمار دیگر سطح انواع نیز از جمله کاشی و شیشه و فولاد ضد زنگ. نرم افزار فوق العاده آسان است بیش از حد: به سادگی با اسپری در و پاک پاک. برای خیره گروت لکه اجازه فرمول خیس کردن در برای چند دقیقه قبل از پاک کردن یا شستشو تمیز می کند. بدون نصب مورد نیاز است.

The Best Grout Cleaner Option: Seventh Generation Professional Tub & Tile Cleaner

عکس: amazon.com

2. بهترین محیط زیست انتخاب کنید: نسل هفتم حرفه ای وان و کاشی تمیز کننده

یک اونس پیشگیری از ارزش پوند نیم کیلو درمان است. با نسل هفتم حرفه ای وان و کاشی, تمیز کننده, پیشگیری و درمان آمده در یک محلول غلیظ. این دوستدار محیط زیست مایع حاوی اسید سیتریک مواد گیاهی و روغن های ضروری—بدون کلر سفید کننده رایحه های مصنوعی و رنگ و یا حلال. آن را امن برای استفاده در طیف وسیعی از سطوح از جمله کاشی و سرامیک درب حمام, پلاستیک, chrome, پشم شیشه, ظروف استیل و تر (توصیه نمی شود برای سنگ مرمر و یا برنج هر چند). در حالی که این وان و کاشی تمیز کننده را شامل نمی شود جعلی رایحه این عطر کاملا به شدت با روغن های ضروری است تا مردم با حساسیت به بوی باید توجه داشته باشید. هنوز هم این محصول با این نسخهها کار بزرگ برای حذف تفاله صابون و برای جلوگیری از قالب و کپک زدن قبل از آن را از دست.

The Best Grout Cleaner Option: Bar Keepers Friend Soft Cleanser Liquid

عکس: amazon.com

3. بهترین برای حذف لکه: نوار پاسداران دوستان نرم کننده مایع

نوار پاسداران اچ راز به طور کامل تمیز کردن کاشی و ملات. با مواد تشکیل دهنده فعال از جمله فلدسپات (معدنی ساینده) و اسید اگزالیک (یک لکه) نوار پاسداران دوستان بهترین و شناخته شده برای آن پودر فرمول. اما عشق ما این فرمولاسیون مایع پاک کننده است که می آید با یک ملات تمیز کننده برس. آمونیاک و سیلیکون نوار پاسداران دوستان نرم کننده مایع است امن برای استفاده در بسیاری از سطوح سخت از جمله سفال و سرامیک, کاشی, کروم, فولاد ضد زنگ, فایبرگلاس, مس و برنج. به دلیل ساینده کیفیت نقطه-تست نوار پاسداران دوستان برای اولین بار و با استفاده از قلم مو با فشار نور برای جلوگیری از خاراندن. (برای ملات در بين سنگ یا گرانیت کاشی را انتخاب کنید نوار پاسداران اچ گرانیت و سنگ پاک کن به جای.)

The Best Grout Cleaner Option: Grout-EEZ Super Heavy Duty Tile & Grout Cleaner and Whitener

عکس: amazon.com

4. بهترین سنگین: گروت-EEZ فوق العاده سنگین کاشی & ملات تمیز کننده و ماسه

تا آنجا که ما عاشق خوب و زیست پاک, ما می دانیم که برخی از مشاغل دشوار نیاز به تخصصی فرمول. برای کپک زده رنگ ملات است که نمی خواهد پاسخ به روزمره پاک کننده توصیه می کنیم گروت-EEZ. این “فوق العاده سنگین” راه حل این است که طراحی شده برای حداکثر سفید قدرت به خصوص در طبقات و سطوح بزرگ. بیشتر خم و شستشو: این دو بسته همراه با یک قلم مو سر, که می تواند متصل به هر استاندارد جارو یا mop رسیدگی است. گروت-EEZ وعده به خاک و چربی و لکه ها در حدود پنج دقیقه. امن برای بسیاری از کاشی کاری سطوح (اما نه سنگ) مواد تشکیل دهنده فعال شامل اوره monohydrochloride (یک اسید قوی) و nonylphenol ethoxylates (یک ماده شیمیایی مواد شوینده). با توجه به این مواد شیمیایی ملات-EEZ ایجاد دود بنابراین همیشه پوشیدن دنده محافظ (عینک و دستکش). باز کردن ویندوز خود و یا به نوبه خود بر روی یک فن تهویه و اگر کار در یک فضای محصور شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر