5 بهترین کوره Cleaner گزینه برای کباب کردن حیاط خلوت | باب ویلا

خود را نگه دارید استیک و همبرگر مزه بزرگ با یک کوره که پاک است از گریس.

The Best Grill Cleaner Options

عکس: depositphotos.com

زمانی که آسمان آفتابی و هوای گرم و تماس برای cookouts خود را در کوره ها می تواند به سرعت دریافت gunked تا با گریس و چربی و سس به مواد غذایی نچسب طعم و مزه. برای حفظ حزب حیاط خلوت خود از رفتن گرسنه مهم برای تمیز کردن کوره خود را قبل و بعد از هر استفاده به دلیل اجازه دهید آن صورت, همبرگر, کباب و استیک ارزش اضافی پاک کردن.

فراتر از طعم کوره داشته باشیم و زنگ تجمع در دریچه های شبکه ای. زنگ می تواند به راحتی خود را متصل به مواد غذایی خود و مصرف شود. در حالی که مقدار کمی نیست به احتمال زیاد علت هر گونه مسائل جاری مصرف می تواند منجر به مشکلات شدید در روده ها. صرفه جویی در معده خود مشکلات و سرمایه گذاری در یک کوره پاک کن برای پاک کردن زنگ زدگی و سفت در مانده از کوره.

در حالی که اکثر کوره سرآشپزها خواهد شد که یک یا دو کوره برس که می تواند به سرعت پاک کردن چربی و یا چسبنده globs از سس بهترین کوره تمیز کننده باید حذف حتی بیشتر پخته شده در روغن را از رنده. کوره پاک کننده های زیر ثابت شده است موثر باشد در برابر گیر کرده در روغن و باقی مانده آنها را ضروری است برای نگه داشتن کوره خود را تمیز.

 1. بهترین کلی کوره CLEANER: درمان با فولاد ضد زنگ حق بیمه Cleaner & لهستانی
 2. بهترین رنده متمرکز کوره CLEANER: Weber Grill, تمیز کننده, اسپری
 3. بهترین همه منظوره کوره CLEANER: Citrusafe کوره تمیز کردن اسپری
 4. بهترین سنگین کوره CLEANER: آسان کردن حرفه ای Oven & Grill, تمیز کننده
 5. بهترین ارزش کوره CLEANER: Goo رفته کوره و رنده تمیز کننده
The Best Grill Cleaner Options

عکس: depositphotos.com

کلید خرید ملاحظات

همه منظوره در مقابل متمرکز کننده

کوره پاک کننده ها دارای دو شغل: تمیز کردن دریچه های شبکه ای و منطقه پخت و پز از کوره که در آن اکثر گریس و چربی گیر می شود و برای تمیز کردن سطح خارجی کوره که در آن خاک یک مشکل بزرگتر از گریس. شما می توانید خرید فرمول های که تخصص در هر یک وظیفه یا یک فرمول دعوا هر دو گریس و گرد و خاک.

 • به خصوص فرموله شده برای پاک کردن یک منطقه خاص از کوره متمرکز پاک کننده به طور کلی یک انتخاب بهتر برای پاک کردن دریچه های شبکه ای و سطح پخت و پز. این محصولات را می توان به عنوان متخصص در این زمینه خود را: در یک چیز است اما نه به عنوان موثر در هر چیز دیگری. برای تمیز کردن دریچه های شبکه ای و کوره بیرونی به صورت جداگانه را انتخاب کنید از یک فرمول خاص برای گریس و خیره مانده و یک محصول برای تمیز کردن خاک و زنگ زدگی بود.
 • همه منظوره پاک کننده ایده آل برای تمیز کردن مناطق بیرونی و می تواند بسیار مفید اگر کوره خود را به طور منظم تمیز نگه داشته شود. این گزینه ها به راحتی پوشش تمام نیازهای خود را تمیز کردن اما قدرت نافذ تمایل به سقوط کوتاه آنها را بی اثر در کوره خود را واقعی و عمیق تمیز….

نرم افزار روش

کوره پاک کننده ها را می توان در انواع مختلف از راه های مختلف.

 • اکثر محصولات اسپری و سپس پاک کردن با یک پارچه میکرو. این روش یک راه سریع و موثر برای کت کوره با تمیز کردن راه حل هر چند مناطق از کوره ممکن است از دست رفته و یا ممکن است به اندازه کافی دریافت نمی کوره تمیز کننده موثر باشد.
 • کف نازل را طولانی تر از یک بطری اسپری برای اعمال راه حل, اما بر خلاف این اسپری شما می توانید به راحتی ببینید که در آن کوره تمیز کننده استفاده شده است و با استفاده از بیشتر در صورت لزوم. با توجه به این که هر دو اسپری و فوم برداشته شده با استفاده از یک پارچه تنها تفاوت واقعی سرعت و دقت در کوره cleaner نرم افزار.
 • دیگر کوره پاک کننده طراحی شده به ریخت و به یک کیسه که در آن دریچه های شبکه ای از کوره ها موجود است. کیسه و سپس مهر و موم شده و کشتارگاه ها از چپ به خیس خوردن در cleaner برای یک دوره قبل از حذف و پاک پاک. این روش فوق العاده است برای کاملا سفت-در دوده اما نمی توان برای هر بخش دیگری از کوره.
 • آخرین روش برنامه است که به سادگی به استفاده از یک تمیز کردن پد است که دارای یک جلو پنجره تمیز کننده در داخل آن است. این روش نیست به خصوص محبوب به عنوان تمیز کردن پد به سرعت پاره و فرسوده اما اضافه فیزیکی اسکراب همراه با گریس قدرت از کوره تمیز کننده ممکن است آنچه شما نیاز دارید.

گریس قدرت

قدرت گریل تمیز کننده بستگی دارد به هدف خود. همه منظوره پاک کننده و سازگار با محیط زیست کوره پاک کننده های تمایل به ضعیف تر فرمول برای برش از طریق گریس اما می تواند موثر برای پایه استاندارد کوره تمیز کردن.

کوره پاک کننده است که تمرکز بر روی سطح خارجی کوره طراحی شده برای یک هدف: ساخت کوره خود را بدرخشد. این به این معنی است که آنها برای استفاده پایدار از چرم گاومیش در درب فلزی کوره خود را گریس قدرت سقوط خواهد کرد ،

بهترین پاک کننده کوره برای گریس قدرت را در رنده cleaner دسته زیرا آنها طراحی شده اند فقط برای این منظور است. سنگین رنده پاک کننده دریافت خواهد شد حتی بدترین روغن و دوده کردن کوره خود را قدرتمند فرمول شیمیایی می تواند در چشم ها و ریه ها. مطمئن شوید که شما می پوشند مناسب چشم و دهان محافظت در حالی که تمیز کردن با این قوی کوره پاک کننده.

دوستدار محیط زیست ادعا می کند

مهم نیست که چه محصول شما در حال کار با احتمال وجود خواهد داشت یک جایگزین دوستدار محیط زیست در دسترس به عنوان سازگار با محیط زیست آگاهانه طرز فکر بازار در ادامه به تاثیر تولید محصول. کوره پاک کننده هستند بدون استثنا.

هنگامی که شما انتخاب کنید تا یک دوستدار محیط زیست کوره تمیز کننده, شما می توانید انتظار برای دریافت یک محصول مناسب و معقول است که با این نسخهها کار برای نور متوسط تمیز کردن هر چند که ممکن است یک زمان سخت برش از طریق قابل توجهی گریس ساخت. این پاک کننده ها اغلب با سود اضافه شده از شیرین یا بوی میوه ای و آنها در کاهش آسیب های خانواده محصولات تمیز کردن می تواند به محیط زیست است.

در بسیاری از موارد منافع کشورهای عضو اکو دوستانه گریل تمیز کننده را بیشتر از کمی ضعیف تر گریس قدرت, اما اگر شما نیاز به یک قوی degreaser دوستدار محیط زیست کوره پاک کننده نیست بهترین انتخاب است.

ویژگی های اضافی

کوره پاک کننده با بسیاری از ویژگی های مختلف است که می توانید آنها را جذاب تر گزینه های. یکی از محبوب ترین ویژگی های است که شامل پارچه میکرو. شما می دانید شما نیاز به یک پارچه یا دستمال در حال حاضر وجود دارد سنگین وسوسه به انتخاب کنید تا یک کوره پاک کننده است که می آید با یک به طور خاص طراحی پارچه. دیگر پاک کننده ها ممکن است سعی کنید به منظور جلب توجه خود را با توانایی خود را برای استفاده در هوای گرم و یا سرد سطوح اجتناب از بدون هیچ زحمتی از نیاز به گرما فعال برای بهترین نتایج. در نهایت یک سنگ کوره بهره مند خواهند شد از کوره تمیز کننده که دارای تعادل pH خنثی برای اطمینان از کاری است که ایمن از مواد شیمیایی مضر.

ما تراکم بالا

زیر جلو پنجره پاک کننده برتر بازار بر اساس اثربخشی و هزینه.

The Best Grill Cleaner Option: Therapy Premium Stainless Steel Cleaner & Polish

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی کوره CLEANER: درمان با فولاد ضد زنگ حق بیمه Cleaner & لهستانی

دوستدار محیط زیست, خط رایگان و کارآمد در برش از طریق گریس, درمان, فولاد ضد زنگ حق بیمه Cleaner & لهستانی بهترین کوره تمیز کننده به طور متوسط برای گریل طبخ. این ویژگی کاملا گیاهی-بر اساس فرمول, که باعث می شود آن را بسیار امن تر از آمونیاک یا سفید کننده و پاک کننده و همراه با یک پارچه میکرو است که مناسب برای تمیز کردن کوره خود را به سطوح صاف. این همه منظوره پاک کننده شگفت انگیز است در از بین بردن رگه و لکه چربی از روی سطح خارجی کوره خود را اما تقریبا به خوبی در برش از طریق سنگین گریس در داخل کوره. در نظر گرفته شده به صورت مداوم نور با استفاده از این کوره تمیز کننده بهترین انتخاب برای سخت کوش گریل طبخ.

The Best Grill Cleaner Option: Weber Grill Cleaner Spray

عکس: amazon.com

2. بهترین رنده متمرکز کوره CLEANER: Weber Grill, تمیز کننده, اسپری

وبر کوره اسپری تمیز کننده است به خصوص با تمرکز بر برش از طریق فوق العاده دشوار چربی و دوده است که همه منظوره پاک کننده نمی توانید لمس کنید. آن USDA تایید فرمول دوستدار محیط زیست و غیر سمی, غیر خورنده و غیر قابل اشتعال و آن را یک جایگزین امن برای برخی از خطرناک رنده متمرکز کوره پاک کننده. این بو راه حل می تواند به راحتی اسپری در مناطق کوره خود را که به آن نیاز دارید و صرف نظر از اینکه کوره سرد اجازه می دهد تا شما را به صرفه جویی در برخی از پول در سوخت.

The Best Grill Cleaner Option: Citrusafe Grill Cleaning Spray

عکس: amazon.com

3. بهترین همه منظوره کوره CLEANER: Citrusafe کوره تمیز کردن اسپری

نگه داشتن کوره خود را درخشان در داخل و خارج با Citrusafe کوره تمیز کردن اسپری. این همه منظوره کوره تمیز کننده با استفاده از مرکبات بر اساس degreaser با رایحه را از طریق قطع متوسط مقدار چربی را در خود دریچه های شبکه ای و برای اضافه کردن یک تازه-بو کردن درخشش به خارج از کوره خود را. زیست تخریب پذیر طراحی به شما می دهد یک دوستدار محیط زیست از گزینه های است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در سرد کوره. د-لیمونین ماده فعال در Citrusafe کوره تمیز کردن اسپری امن برای خود و کوره بی خطر برای محیط زیست و بی خطر برای شما ساخت این یکی از بهترین همه منظوره کوره پاک کننده برای وجدان ،

The Best Grill Cleaner Option: Easy Off Professional Oven & Grill Cleaner

عکس: amazon.com

4. بهترین سنگین کوره CLEANER: آسان کردن حرفه ای Oven & Grill, تمیز کننده

اگر کوره خود را به دنبال مانند آن را تمیز نشده پس از قرون وسطی و سپس شما می خواهید برای دریافت کردن لاستیک دستکش و ماسک و آسان کردن حرفه ای فر و گریل پاک کن. این سنگین رنده متمرکز فرمول قطع خواهد شد از طریق تقریبا هر گونه ظروف سرباز یا مسافر در صرف پنج دقیقه قرار دادن بیشتر کشورهای عضو اکو دوستانه راه حل به شرم. به راحتی اعمال اسپری در یک منطقه به خوبی تهویه و سپس پاک کردن چربی و دوده با تلاش بسیار کمی است. در حالی که شما می خواهید به طور کامل شستشو دریچه های شبکه ای خود را در آب پس از استفاده از, شما می توانید مطمئن باشید که این جلو پنجره پاک نمی خواهد ترک هر چیزی است.

The Best Grill Cleaner Option: Goo Gone Grill and Grate Cleaner

عکس: amazon.com

5. بهترین ارزش کوره CLEANER: Goo رفته کوره و رنده تمیز کننده

ماده چسبنده و لزج رفته است تخصصی در از بین بردن چسب, چسب و حتی درزبندی پس از آن ممکن است که خود ماده چسبنده و لزج رفته کوره و رنده تمیز کننده شگفت انگیز است در از بین بردن رابطه جنسی خشن, سفت-در گریس. اسید سیتریک در این زیست تخریب پذیر, تمیز کننده, موثر است, عامل چربی است که می آید با بوی پرتقال می سازد که با استفاده از آن به مراتب لذت بخش تر از محصولات که به یک ماده شیمیایی عطر و بوی قوی به اندازه کافی به چشم خود آب است. این رنده-متمرکز کننده می آید در قیمت عالی به صورت قابل توجهی بطری اجازه می دهد شما را به نگه داشتن آن در دست از طریق یک کل کباب فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im