بهترین کوره براش Cookout پاکسازی

اجازه ندهید که آب دهان طعم مورد علاقه خود را کباب غذاهای آلوده بود توسط یک کوره.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Grill Brush Options

عکس: istockphoto.com

هنگامی که آب و هوا عالی است و cookout تماس است و آخرین چیزی که شما می خواهید به نگرانی در مورد اینکه آیا کوره خود را به اندازه کافی تمیز است استفاده کنید. گیر-بر روی تکه های چربی و چسبیده گریس می تواند طعم هر غذایی پخته شده در یک کوره. برای حفظ همبرگر و استیک مزه کردن یک کوره باید تمیز قبل و بعد از هر استفاده.

دستی برس کوره می تواند مراقبت از بسیاری از ظروف سرباز یا مسافر پس از کباب است انجام می شود هر چند برای بدترین فاجعه کوره تمیز کننده باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان به خوبی. ترکیبی از این دو بهترین گزینه برای نگه داشتن کوره تمیز و ضد زنگ به طوری که حیاط خلوت خود را منقل می توانید در ادامه به یک محله رسید. برای بیشتر مشتاق, حیاط خلوت, کوره, کارشناسی ارشد, تنها بهترین کوره قلم مو خوب است به اندازه کافی برای نگه داشتن خود را در کوره بکر اما دانستن اینکه کدام کوره قلم مو بهتر است برای کوره خود را و خود را تمیز کردن عادات می تواند مشکل باشد. کوره برس زیر نمونه بالا کوره براش در دسته خود آنها را یک ضرورت برای خود حیاط خلوت کوره.

 1. بهترین کلی: Kona 360 تمیز کردن برس کوره
 2. بهترین قلم گزینه: کوره استیل 3 در 1 برس کوره
 3. بهترین قلم-رایگان براش: کوره هنر قلم-رایگان قلم مو & زداینده
 4. بهترین خودکار برس کوره: Grillbot اتوماتیک کوره تمیز کردن ربات
 5. بهترین ارزش: وبر 12 اینچ 3 طرفه کوره برس
The Best Grill Brush Options

عکس: istockphoto.com

کلید خرید ملاحظات

قلم در مقابل قلم-رایگان

هنگامی که برای خرید یک جدید کوره قلم مو وجود دارد چند عامل مهم تر این که آیا برای انتخاب یک قلم مو یا قلم-رایگان برس.

شده اند وجود دارد بسیاری از گزارش های منفی در مورد قلم مو: ولگرد سیم موی یافت شده در مواد غذایی پخته شده و صدمات رخ داده است چرا که این موی خورده بودند. این نقطه ممکن است به نظر می رسد مانند یک بسیار بزرگ به نفع قلم-رایگان براش این مسائل رخ نمی دهد اگر برس به درستی مراقبت. برای جلوگیری از آنها را مطمئن شوید که شما به طور منظم بازرسی کوره خود را با قلم مو قبل از استفاده و پرتاب کردن آن است که به نظر نمی رسد امن برای استفاده است. قلم مو کارآمد هستند اما آنها باید به جای زمانی که موی فرسوده می شوند و یا تاب خورده برای جلوگیری از این خطر است.

که گفت قلم-رایگان براش (که اسکراب با فولاد ضد زنگ کویل) را مطرح کمتر از یک خطر به سلامت خود و محبوبیت های اخیر منجر به چندین بالا-براش با کیفیت در حال تولید است که می توانید انجام دهید فقط به عنوان یک کار خوب در تمیز کردن کوره خود را به عنوان یک قلم مو. درست مانند قلم مو شما نیاز به توجه به ساییدگی و پارگی در قلم مو خود را. در حالی که این احتمال زیاد نیست که یک قطعه از یک قلم-رایگان براش تبدیل خواهد شد تسلیم در مواد غذایی مداوم می تواند منجر به زنگ ساخت و یا ممکن است منجر به پیدا کردن یک قلم مو هنگامی که شما به آن نیاز دارید.

مواد

انتخاب مواد مناسب برای برس کوره بستگی به سبک کوره و تمیز کردن سبک griller.

 • فولاد ضد زنگ برس برای تمیز کردن فولاد ضد زنگ کوره. این برس را می توان در هر دو قلم سبک قلم مو و قلم-رایگان سبک است و می تواند در یک یا سرد کوره.
 • برنج کوره برس ساخته شده از یک نرمتر فلزی و عالی برای تمیز کردن هر دو جنس استنلس استیل و چدن کوره سطوح بدون توجه به اینکه آیا سطح داغ و یا سرد. با این حال می توان آن را بسیار دشوار است برای پیدا کردن یک قلم-رایگان براش می آید که در برنج.
 • نایلون امن تر است مواد برای یک کوره قلم مو و آسیب نمی فلزی انواع اسکلت اما نرمتر مواد همچنین بدان معنی است که آن را کمی تلاش بیشتر به کوره و شما خواهید بود در حال انتظار تا دریچه های شبکه ای در حال سرد قبل از تمیز کردن. شبیه به برنج کوره قلم مو شما باید یک زمان سخت پیدا کردن یک قلم-رایگان برس نایلونی. بدون خطر از ریختن فلز سیم با این حال یک برس نایلونی ممکن است فقط آنچه کوره نیاز دارد.

رسیدگی ظهر

طول دسته یک برس کوره است که تنها یک نگرانی واقعی اگر کوره خود را بزرگتر از استاندارد حیاط خلوت کوره است که در حدود چهار صد اینچ مربع. برای دمای کوره 12 اینچ رسیدگی به بیش از کافی برای رسیدن به گوشه گریل بدون نیاز به کشش تحت دوم قفسه گریتینگ. بسیاری از کوره برس با 18 اینچ رسیدگی است که اجازه می دهد تا کوره طبخ به درخواست بیشتر و حتی نیروی در سراسر یک سطح بزرگتر از کوره. برای کسانی که جلو پنجره به طور منظم آن ممکن است مفید باشد به سرمایه گذاری در یک کوره با قلم مو با یک دیگر رسیدگی است.

در طرف مقابل دسته از ظهر طیف جدید ربات براش در دسترس هستند که لازم نیست که یک دسته در همه. آنها کار در همان راه به عنوان خودکار جاروبرقی به جز که آنها نشستن روی توری های کوره و تمیز کردن آن با استفاده از کوره دوار برس زیر پایه ربات. کسانی که به دنبال مجموعه-آن-و-فراموش-این روش ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن این گزینه است.

ماشین ظرفشویی ایمنی

داشتن چیزی برای تمیز کردن کوره یک ضرورت است اما همچنین لازم است به چیزی برای تمیز کردن برس کوره. این است که در آن ماشین ظرفشویی می آید. آیا این بدان معناست که شما یا خودکار خود را در ماشین ظرفشویی بستگی دارد که آیا برس کوره امن برای شستشو در ماشین ظرفشویی. بسیاری از محصولات را می گویند در صورتی که ماشین ظرفشویی امن هستند یا نه و اگر آنها امن نیست برای ماشین ظرفشویی, تولید کننده می تواند و اغلب ارائه دستورالعمل برای چگونه شما می توانید تمیز کردن برس کوره. در حالی که برای بسیاری از این نمی شود را از ویژگی های اگر آن را برای شما مهم است می تواند نوسان نظر خود را نسبت به یک ماشین ظرفشویی امن ،

ویژگی های اضافی

کوره براش می آمد با ویژگی های مختلف.

 • 360 درجه تمیز کردن قلم مو انتخاب محبوب است. این ویژگی های مختلف سه سیم برس در یکی که فراگیر رنده برای تمیز کردن بالا طرف و پایین رنده در همان زمان.
 • یک لیسه فلزی در پشت قلم مو استفاده می شود برای سرعت خراش بزرگ گیر-در gunk.
 • برای کسانی که به دنبال انتخاب کنید تا یک کوره ربات این دستگاه های خودکار با کیف حمل و جابجایی ماشین ظرفشویی امن برس.

ما تراکم بالا

این بهترین برس کوره گزینه های کسب درآمد توصیه ما مبتنی بر عملکرد و قیمت.

The Best Grill Brushes Option: Kona 360 Clean Grill Brush

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی برس کوره: Kona 360 تمیز کردن برس کوره

ساخته شده با محکم 18 اینچ رسیدگی Kona 360 تمیز کردن برس کوره می توانید به راحتی برگزار می شود با یک یا دو دست به صورت دقیق تمیز کردن. ویژگی های آن 3-در-1 قلم مو طراحی که در اطراف رنده برای تمیز کردن بالا طرف و پایین هر یک رنده با آن موی فولاد ضد زنگ, آیا, کوره هوای گرم و یا سرد. این قلم طراحی در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از موی از آینده رایگان در تمیز کردن اجازه می دهد کوره آشپز به تمرکز بیشتر بر روی مواد غذایی و کمتر در کوره برس خطرات.

The Best Grill Brushes Option: Grill Art Stainless Steel 3 in 1 Grill Brush

عکس: amazon.com

2. بهترین قلم برس کوره: کوره استیل 3 در 1 برس کوره

این برنامه شامل یک طراحی منحصر به فرد کوره استیل 3 در 1 کوره برس پاک سازی سطح منطقه است که پنج برابر بیشتر از متوسط کوره برس. قلم مو خود را ساخته شده است از سه سنتی کوره برس چرخش درازا به طور قابل توجهی سریع تر برای تمیز کردن. محکم بافته شده از فولاد ضد زنگ موی نمی خواهد زنگ یا استراحت کردن در مواد غذایی استفاده می شود و گاز و زغال چوب, سیگاری, ظروف و یا مادون قرمز کوره. این قلم در صدر با زداینده قوی برای تمیز کردن سمج و گیر کرده در روغن ساخت تمیز کردن کوره کار آسان تر است.

The Best Grill Brushes Option: Grill Art Bristle-Free Brush & Scraper

عکس: amazon.com

3. بهترین قلم-رایگان براش: کوره هنر قلم-رایگان قلم مو & زداینده

قلم-رایگان برس به سرعت در حال تبدیل شدن به یک گزینه محبوب برای تمیز کردن کوره و با محصولات مانند کوره هنر قلم-رایگان قلم مو & زداینده آن را آسان به درک چرا. فولاد ضد زنگ کویل جای سنتی موی و به شما صلح از ذهن به عنوان شما نیش به مواد غذایی خود را. یک توخالی طراحی در لیسه باعث می شود آن را بیشتر انعطاف پذیر و سبک وزن برای سریع تر تمیز و 17 اینچ رسیدگی نگه می دارد دست خود را ایمن از گرمای کوره. فولاد ضد زنگ کویل نمی خواهد زنگ و یا پوشیدن به طوری که قلم مو را تا پنج برابر بیش از متوسط کوره برس.

The Best Grill Brushes Option: Grillbot Automatic Grill Cleaning Robot

عکس: amazon.com

4. بهترین خودکار برس کوره: Grillbot اتوماتیک کوره تمیز کردن ربات

به آینده خوش آمدید: این Grillbot اتوماتیک کوره تمیز کردن ربات ممکن است به زودی جایگزین دستی کوره قلم مو در خانه همه جا. این جالب کوره کارشناسی ارشد ابزار با استفاده از سه چرخش قلم مو برای تمیز کردن دریچه های شبکه ای از کوره با فشار یک دکمه. طبخ غذا ضربه را فشار دهید و اجازه دهید Grillbot پردازنده چیپ کنترل سرعت و جهت برس. فقط تنظیم تایمر و رفتن به دور. این Grillbot خاموش خواهد شد به طور خودکار اجازه می دهد شما را به تمرکز بر روی دوستان و خانواده و سرگرم کننده است.

The Best Grill Brushes Option: Weber 12-Inch 3-Sided Grill Brush

عکس: amazon.com

5. بهترین ارزش: وبر 12 اینچ 3 طرفه کوره برس

کوچکتر حیاط خلوت کوره نمی خواهد رنج می برند از چیدن یک محاکمه و درست کوره قلم مو مدل. وبر 12 اینچ 3 طرفه کوره قلم مو ساخته شده است یکی از مهمترین کوره تولید کنندگان و آن را نشان می دهد. محکم و طراحی دسته ارگونومیک ارائه مطلوب کنترل و اهرم برای تمیز کردن توری های کثیف در حالی که گسترده سر قلم مو مناسب برای تمیز کردن سطوح بزرگتر به موقع. پس از یک سال به طور منظم استفاده کنید (و یا احتمالا زودتر برای بیشتر مشتاق grillers) این قیمت پایین باعث می شود آن را آسان به این بازی شیر یا خط با قلم مو و انتخاب کنید تا یکی از جدید نگه داشتن هر دو کوره و کوره خود را با قلم مو در شرایط ایده آل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر