بهترین گاز چاله آتش برای حیاط خلوت

بهترین گاز چاله آتش برای حیاط خلوت – باب ویلا

حیاط خلوت آتش چاله تحویل گرما و محیط آوردن خانواده و دوستان با هم و کمک به ایجاد فضای باز سرگرم کننده و به یاد ماندنی. به پایان رسید تا با انتخاب مناسب برای نیازهای شما و بودجه شروع با خلاصه ما از بالا مورد علاقه میدارد زیر!

عکس: amazon.com

چیزی بسیار ویژه ای در مورد جمع آوری در اطراف یک آمیزش آتش چوب. ساختمان آتش چوب در حیاط خلوت برای همه نیست ، به علاوه به دلایل ایمنی بسیاری از جوامع حتی نمی آن را اجازه می دهد.

خوشبختانه با یک کنترل شده و ایمن و راحت گاز گودال آتش شما می توانید تقلید اثر یک آتش چوب و از نو خلق کردن مرتب کردن بر اساس همان گرما و محیط است که شما می توانید از یک سنتی گودال آتش یا آتش اردوگاه.

آخرین گاز چاله آتش در انواع اندازه و سبک و با طیف گسترده ای از ویژگی های از ویژگی های و گزینه های. تعداد مطلق از گزینه ها می تواند کاملا گیج کننده. شروع جستجوی خود را در اینجا با ما لیست از مورد علاقه های شما!

ما تراکم بالا

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: بالی خارج از منزل پروپان گاز گودال آتش جدول

اگر شما به دنبال برای جذاب گودال آتش به خروجی گرما و محیط بعد از خورشید در زیر افق نرخهای اتمام بالی خارج از منزل پروپان گاز گودال آتش میز. این میز به سبک مدل تولید از 50000 btu جهت گرما (آتش چاله متوسط از 30000 تا 60000 btu جهت) و آن را اجرا می کند در 20 پوند مخزن پروپان که tucks منظمی خارج از دید در کابینت زیر آتش تعظیم. شعله های آتش رقص در میان 12 پوند آتش آبی شیشه ای (شامل) تولید سوسو زننده اثر شعله. بالی در خارج از منزل آتش گودال همچنین می آید با یک خودکار گیرانه برای سریع آتش-یو پی اس و قرار دادن فولاد برای پوشش آتش کاسه زمانی که استفاده نمی کنید. واحد وزن 68 پوند اقدامات 30 اینچ تا 30 اینچ مربع و غرفه 25 اینچ بالا.

The Best Gas Fire Pit Option: Outland Living Gas Fire Pit

عکس: amazon.com

2. بهترین برای سرگرم کننده: Outland زندگی مستطیل آتش جدول

اندازه گیری کامل 44 اینچ طولانی, Outland زندگی مستطیل آتش میز می کند و دو وظیفه به عنوان یک اندازه میز قهوه. تنظیم کردن نوشیدنی ها و صفحات در امتداد لبه میز در حالی که شعله های آتش سوسو زدن در طول 15.5 پوند از آتش شیشه ای (شامل) در مستطیلی مرکز گودال آتش فراهم کردن محیط و گرما (35,000 BTUs از گرما). کابینت زیر کاسه آتش پنهان یک یا دو 20 پوند مخازن پروپان بنابراین شما همیشه باید کامل یدکی تانک آماده برای رفتن اگر دیگر اجرا می شود. گودال آتش است ساخته شده از آلومینیوم با کیفیت بالا پوشش داده شده در دو طرف پلی اتیلن با دوام ترکه یا چوب کوتاه در دسترس است. وزن آن 96 پوند اقدامات 32 اینچ در عرض و صدر در 23 اینچ در ارتفاع. آن می آید با یک فشار دکمه گیرانه و شما می توانید اضافه کردن یک شیشه قرار دادن (فروش جداگانه) برای پوشش آتش کاسه زمانی که استفاده نمی کنید.

The Best Gas Fire Pit Option: Outland Firebowl Gas Fire Pit

عکس: amazon.com

3. ترین های قابل حمل: Outland Firebowl حق بیمه در فضای باز قابل حمل پروپان گاز گودال آتش

خارج کردن گودال آتش و تا یک صندلی! جمع و جور و قابل حمل Outland Firebowl یک انتخاب عالی برای مستاجرها و صاحب خانه با حیاط یا پاسیو است که نمی تواند جای یک واحد بزرگتر. با کیفیت بالا, اسکلت فلزی, اقدامات 21 اینچ در قطر و می ایستد فقط 9.5 اینچ بالا, پس, آن را ساده برای پر کردن در یک گاراژ اتاق ابزار, یا گنجه زمانی که استفاده نمی کنید. اما دست کم نگیرید اندازه کوچک آن: آتش آن را با یک فشار دکمه گیرانه و سرو Firebowl تولید خواهد شد عظیم 58,000 BTUs از گرما. آن می آید با 5.5 پوند از گدازه سنگ 10 پا اتصال شلنگ اجازه می دهد تا شما به موقعیت 20 پوند مخزن پروپان خارج از دید و فولاد پوشش و حمل کیت برای حمل و نقل آسان.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im