بهترین کود برای گوجه فرنگی

به رشد بهترین گوجه فرنگی, خوراک آنها بهترین گوجه فرنگی مواد غذایی گیاهی. در اینجا این است که چگونه به آن را پیدا کنید.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Fertilizer for Tomatoes Option

عکس: amazon.com

آبدار و شیرین وطنی گوجه فرنگی مظهر حیاط خلوت باغ تولید و آنها نمی حادثه اتفاق می افتد. در آن طول می کشد سالم ترکیبی از سعی و کوشش و صبر و آفتاب و خاک حاصلخیزی برای رشد گوجه فرنگی با موفقیت. در واقع با توجه به بین المللی تغذیه گیاه, موسسه گیاه تغذیه یکی از همکاران اصلی به گوجه فرنگی عطر و طعم و کیفیت است.

به رشد بهترین گوجه فرنگی, شما نیاز به آنها را بارور میکند. بهترین کود برای گوجه فرنگی پشتیبانی از کلی رشد گیاه, گل, میوه, توسعه و مقاومت در برابر بیماری. به خوبی تغذیه گیاه گوجه فرنگی عملکرد خوشمزه محصول از میوه های زیبا. انتخاب بهترین کود برای گیاهان گوجه فرنگی و شرایط رشد شامل کاوش عمیق تر. بررسی برخی از یاران نتایج شما دنبال آن هستید.

  1. بهترین کلی: Dr. زمین خانه رشد گوجه فرنگی گوجه فرنگی کود
  2. نفر دوم: Espoma گوجه-تن کود آلی
  3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Jobe را گوجه فرنگی کود خوشه
  4. آلی انتخاب کنید: EcoScraps برای باغبانی ارگانیک گوجه فرنگی مواد غذایی
  5. گرانول انتخاب کنید: Burpee ارگانیک گوجه فرنگی و سبزیجات, غذای گیاهی,
  6. مایع انتخاب کنید: Miracle-Gro LiquaFeed گوجه فرنگی کارخانه مواد غذایی
  7. محلول در آب را انتخاب کنید: Greenway بیوتکنولوژی گوجه فرنگی کود 4-18-38
The Best Fertilizer for Tomatoes Option

عکس: depositphotos.com

انواع کود برای گوجه فرنگی

گوجه فرنگی کود آمده در سه شکل اساسی: گرانول و مایع و محلول در آب است. هر فرم شامل هر دو معدنی و آلی کود را انتخاب کند. این زمان از سال سلامت گیاه و شرایط آب و هوایی راحتی کاربر و دیگر عوامل تاثیر آن فرمول را بهترین خدمت باغبان نیاز دارد.

گرانول

گرانول کود برای استفاده آسان و بدون نیاز به آماده سازی و فروشگاه به طور نامحدود در محل خنک. باغبان درخواست گرانول کود یا با ترکیب آن را به خاک قبل از کاشت و یا گسترش آن را بیش از ريشه از تاسیس گیاهان. گرانول کود آمده در انتشار سریع یا آهسته آزادی فرمول.

آهسته-کود انتشار معافیت های پایین به آرامی برای مدت طولانی ثابت خوراک تا کامل فصل رشد. باغبان می توانید آهسته آزادی فرمول به عنوان آلی یا معدنی محصولات. سریع انتشار کود ساخته شده از مواد معدنی است که از طریق خاک به حل آنها توسط آب. این فراهم می کند سریع و پشت سر هم از مواد مغذی است.

مایع

کود مایع می آید در یک فرم متمرکز است که باید با آب رقیق شود. می آید در هر دو معدنی و آلی گزینه است و بلافاصله در دسترس برای گیاهان است. علاوه بر برنامه عادی روش اضافه نمودن خاک اطراف گیاهان با کود مایع بسیاری از باغبان اعمال ضعیف کود مایع راه حل (نیمه قدرت و یا کمتر) به طور مستقیم به گیاه شاخ و برگ.

راه های متعددی وجود دارد از استفاده از کود مایع از ساده آبیاری می تواند به کالیبره شلنگ پایان سم پاش که مخلوط کنسانتره با جریان آب آن تخلیه شده است. کود مایع فراهم می کند سریع و پشت سر هم از مواد مغذی و باید مجددا تکرار شود. آن را دارای عمر مفید طولانی اگر باز نشده و به درستی ذخیره می شود.

محلول در آب

محلول در آب کود ترکیبی از ذخیره سازی به راحتی از گرانول کود با سرعت عمل قابلیت مایع تشکیل می شود. آن را در دسترس می شود برای گیاهان بلافاصله پس از درخواست. مانند انواع دیگر کودهای محلول در آب آنهایی که می آیند در هر دو آلی و معدنی گزینه های.

محلول در آب کود در دسترس است در یک میکرو گرانول و یا پودر فرم است که به راحتی در آب حل می شود. استفاده از محلول کود آینه کسانی که از مایعات است.

چه به نظر در هنگام خرید گوجه فرنگی کود

هر باغ منحصر به فرد است. تفاوت در ساختار خاک طبیعی باروری و زهکشی pH و عوامل دیگر به این معنی است که هیچ یک کود با این نسخهها کار بهترین در همه موارد. آن را به کمک گزینه های مختلف در دست برای سطح مواد مغذی است که می تواند پر کردن گیاهان نیاز در مراحل مختلف توسعه است. در نظر گرفتن این عوامل در حالی که برای خرید بهترین گوجه فرنگی کود.

وضعیت خاک

مطمئن ترین راه برای دانستن اینکه اگر یک باغ است تا به وظیفه گوجه فرنگی در حال رشد است به خاک آزمایش. یک تجزیه و تحلیل خاک نشان می دهد که سطح فعلی از تمام مواد مغذی و ریز مغذی در خاک خود را. نتایج شامل توصیه هایی برای اصلاح خاک برای اضافه کردن است که کمک به آوردن خاک به محدوده مناسب برای باغبانی.

هر ایالت در ایالات متحده به اجرا در فرمت تعاونی خدمات است که کمک به کشاورزان و باغداران با رشد محصولات کشاورزی. آزمون خاک یکی از خدمات ارائه آنها را برای هزینه های کوچک به طور معمول بین 15 $و $20. به سادگی نوع “[دولت خود را نام] فرمت سرویس” را در مرورگر خود را به شروع کنید.

کود شیمیایی محتوا

کود ساخته شده است از سه مواد مغذی اصلی: ازت (N) و فسفر (P) و پتاسیم (K). نیتروژن عنصر مسئول رشد شاخ و برگ. فسفر کمک می کند تا با ریشه گل و میوه تولید می باشد. پتاسیم ایجاد ساقه های قوی و به طور کلی سلامت گیاه. لیست تولید کنندگان عمده مواد مغذی برجسته بر روی برچسب در یک نسبت مانند 4-6-4 همیشه در جهت N-P-K. نسبت می گوید هر یک از مواد مغذی است درصد سهم از کود حجم. کود با 4-6-4 نسبت 4 درصد N 6 درصد P و 4 درصد K.

در علاوه بر این به از جمله عمده مواد مغذی کود ممکن است یا نه ممکن است حاوی عناصر کم مصرف. ریز مغذی ها به طور معمول به نظر می رسد در کمتر از یک محل برجسته در بسته بندی. پرمصرف بازی کوچکتر اما بسیار مهم در نقش های مختلف گیاه فرآیند. گوجه فرنگی به ویژه بهره مندی از کلسیم, منیزیم, گوگرد منگنز و روي و بور و مس.

رشد مراحل گیاهان گوجه فرنگی

در اوایل زندگی به عنوان گیاهان تاسیس شده و به سرعت در حال رشد قبل از گلدهی گوجه فرنگی, گیاهان نیاز به مواد مغذی است که پشتیبانی از ریشه و ساقه و برگ توسعه است. یک نسبت متعادل از نیتروژن فسفر و پتاسیم بهترین کار در این مرحله است. Slow-release کود اعمال شده در کاشت زمان ارائه می کنند لازم عمده مواد مغذی مورد نیاز برای رشد نجومی.

در طول و بعد از گلدهی گوجه فرنگی, گیاهان نیاز به کمی منابع مختلف برای تولید گل و میوه و توسعه و مقاومت در برابر بیماری. در طول باردهی فاز, در گیاهان گوجه فرنگی سود پایین تر از سطوح مختلف نيتروژن و سطوح بالاتر از فسفر و پتاسیم و برخی از عناصر کم مصرف. کلسیم است که به ویژه مهم در ترویج میوه تنظیم و جلوگیری از blossom end rot.

گزینه های آلی

ارگانیک گوجه فرنگی کود حاصل از گواهی ارگانیک. این فرمولاسیون را کاهش غلظت نیتروژن (N) و فسفر (P) و پتاسیم (K) و ارائه سطوح بالاتری از عناصر کم مصرف از محصولات معدنی. کودهای آلی کمتر به احتمال زیاد برای صدمه زدن به گیاهان و یا منجر به آلودگی آب در صورت نشت و یا حوادث دیگر.

اکثر کودهای آلی در دسترس برای گیاهان از طریق موجودات میکروسکوپی در خاک مانند قارچ ها و باکتری ها. میکروب مصرف کود قطعات و پس از آن انتشار مواد مغذی ترکیبات از گیاهان می تواند سوخت و ساز. کودهای آلی پشتیبانی گسترده تر خاک محیط زیست در مقایسه با کودهای معدنی.

ما تراکم بالا

لطفا این لیست از توصیه ها برای کمک به انتخاب بهترین کود برای گوجه فرنگی. این محصولات دارای شهرت بالا برای کیفیت ارزش و رشد بزرگ, سالم, مزه, گوجه فرنگی.

The Best Fertilizer for Tomatoes Option: Dr. Earth Home Grown Tomato Tomato Fertilizer

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Dr. زمین وطنی گوجه فرنگی کود

دکتر زمین وطنی, گوجه فرنگی, سبزیجات و گیاه و کود شامل با کیفیت بالا انسان و خوراک-مواد درجه و غنی شده با اشعه و مواد معدنی و پروتئین و کربوهیدرات و اسیدهای هومیک و عناصر کمیاب. آن را ترویج سالم خاک که کمک به رشد با کیفیت بالا, مغذی سبزیجات در خانه.

دکتر زمین وطنی, گوجه فرنگی, سبزیجات و گیاه و کود باعث می شود لیست Non-GMO Project تایید کود و عمری (مواد آلی بررسی موسسه) لیست برای باغبانی ارگانیک. سازنده می گوید آنها را محصول پایدار در ایالات متحده گرانول کود آلی بسیار آسان برای استفاده و طولانی مدت. این یکی کمی گران تر از محصولات دیگر, اما آن را به یک قیمت عادلانه برای بالا و مواد با کیفیت و زیبا, خوشمزه گوجه فرنگی.

این NPK نسبت 4-6-3.

The Best Fertilizer for Tomatoes Option: Espoma Tomato-tone Organic Fertilizer

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: Espoma گوجه-تن کود آلی

آلی باغبان می دانم که کلید در دراز مدت پایدار سلامت خاک برای تغذیه خاک. Espoma گوجه-تن همه, طبیعی, آلی, مواد غذایی گیاه را افزایش می دهد که خاک را به فعالیت های بیولوژیکی و ارائه مواد مغذی آلی کارآمد برای گیاهان است. هزاران نفر از میکروب های مفید افزایش محصول اثربخشی و آن را شامل تمام 15 مواد مغذی ضروری است.

زمانی که گنجانیده شده به خاک در زمان کاشت زمان Espoma گوجه-تن فراهم می کند پیوسته تغذیه متعادل. آن را پشتیبانی قوی توسعه ریشه, سالم, شاخ و برگ گیاه به طور کلی قدرت و عالی مجموعه ای از میوه ها. به علاوه 5 درصد محتوای کلسیم کمک می کند تا برای جلوگیری از blossom end rot. حیوانات خانگی را به خود جلب بوی, بنابراین مطمئن شوید که با خیال راحت به فروشگاه بسته دور از دسترس است.

این NPK نسبت 3-4-6.

The Best Fertilizer for Tomatoes Option: Jobe’s Tomato Fertilizer Spikes

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Jobe را گوجه فرنگی کود خوشه

اندازه گیری و مخلوط کردن کود با دقت كردن و یا پاشش آنها و ذخیره سازی باقی مانده همه در گذشته است. Jobe را گوجه فرنگی کود خوشه از بین بردن زمان و فضای هدر رفته در لقاح با گرانول و مایعات است. به سادگی با فشار خوشه در خاک و گیاهان سالم و قوی تا 8 هفته.

Jobe را گوجه فرنگی کود خوشه ارائه تغذیه زیرزمینی که در آن ریشه های گیاه می توانید از آن استفاده کنید. این باعث می شود آن را مفید برای ظرف باغ تخت مطرح شده و یا در زمین باغ. قرار دادن خوشه اطراف گیاهان به معنی آهسته آزادی فرمول تغذیه گیاهان گوجه فرنگی تا هشت هفته. استفاده از کود خوشه است که مواد مغذی نیست دور به راحتی به عنوان کسانی که در سطح-اعمال کود. به خصوص فرموله شده premeasured خوشه را به صورت سریع و آسان و ظروف سرباز یا مسافر-رایگان لقاح.

این NPK نسبت 6-18-6.

The Best Fertilizer for Tomatoes Option: EcoScraps for Organic Gardening Tomato Food

عکس: amazon.com

4. آلی انتخاب کنید: EcoScraps برای باغبانی ارگانیک گوجه فرنگی مواد غذایی

این هیچ جای تعجب است که باغبانی سبزیجات می تواند کمک به نشانی مدرن مشکل از زباله های مواد غذایی. بیشتر چشم باز یک کود شرکت آغاز شد که با پایان را در ذهن. Ecoscraps است در یک ماموریت برای بازیافت زباله های مواد غذایی و نگه داشتن آن را از محل های دفن زباله در حالی که کمک به باغبان رشد تولید است.

هیچ کود در Ecoscraps گوجه فرنگی و سبزیجات و مواد غذایی گیاهی. این محصول ساخته شده است به طور کامل از زباله های مواد غذایی از تمام مراحل از مواد غذایی چرخه زندگی. کود تجزیه و تحلیل است که مخلوط به طور مساوی به هر یک از ذرات همواره به نتایج بسیار عالی است. در ابتدای فصل باغ, پخش كردن, سخاوتمندانه لایه کمپوست در باغ به دنبال گسترش Ecoscraps مواد غذایی گیاه و محصول به آرامی قبل از کاشت باید به بهبود گوجه فرنگی گیاه درمانی از گرفتن بروید.

این NPK نسبت 5-4-6.

The Best Fertilizer for Tomatoes Option: Burpee Organic Tomato and Vegetable Plant Food

عکس: amazon.com

5. گرانول انتخاب کنید: Burpee ارگانیک گوجه فرنگی و سبزیجات, غذای گیاهی,

Burpee ارگانیک گوجه فرنگی و سبزیجات و مواد غذایی گیاه عالی ارائه می دهد آهسته آزادی کود آلی است که می آید در شکل دانه. محصول گرانول به روی زمین و یا ترکیب آنها را به ظرف خاک در زمان کاشت باعث می شود یک شروع عالی برای این فصل است. باغبان می توانید درخواست کود دوباره به عنوان یک پانسمان بالا هشت تا دوازده هفته بعد از آن برای یک فصل کامل از قوی و سالم رشد و بزرگ, رنگارنگ, خوشمزه گوجه فرنگی.

آسان به گسترش گرانول انتشار مواد مغذی ضروری بلافاصله و در ادامه به خوراک تا سه ماه. این فرمول حاوی میکروب های مفید و مغذی برای نتایج عالی در طول فصل و باعث می شود عمری لیست به صورت ارگانیک استفاده کنید. آهسته رهش گرانول کود جوان کمک می کند تا ملافه گیاهان تاسیس سبزیجات و ظرف کشت.

این NPK نسبت 3-6-4.

The Best Fertilizer for Tomatoes Option: Miracle-Gro LiquaFeed Tomato Plant Food

عکس: amazon.com

6. مایع انتخاب کنید: Miracle-Gro LiquaFeed گوجه فرنگی کارخانه مواد غذایی

Miracle-Gro یک نام مترادف با باغبانی موفقیت برای چند دهه. آنها ساخته شده است یک شهرت قوی در بسیار موثر کودهای شیمیایی است که بسیار آسان برای استفاده است. باغبان درخواست Miracle-Gro Liquafeed گوجه فرنگی و میوه و سبزیجات و مواد غذایی گیاه از طریق شلنگ پایان Liquafeed فیدر است که به طور جداگانه فروخته. همه این ها مستلزم این است که قرار دادن کود کارتریج به فیدر و تبدیل در آب پس از تغذیه است که در مورد به عنوان ساده به عنوان آبیاری.

هر بار پر کردن کارتریج تغذیه تا 400 فوت مربع و شرکت توصیه تغذیه هر دو هفته یکبار از طریق فصل رشد. یک حرکت نزولی به این جامد و روش مناسب از کود گوجه فرنگی است که این محصول نمی آیند با راهنمای دستی مخلوط کردن راه حل در آب می تواند پس از آن نیاز به خرید فیدر.

این NPK نسبت 9-4-9.

The Best Fertilizer for Tomatoes Option: Greenway Biotech Tomato Fertilizer 4-18-38

عکس: amazon.com

7. محلول در آب را انتخاب کنید: Greenway بیوتکنولوژی گوجه فرنگی کود

Greenway بیوتکنولوژی گوجه فرنگی کود می آید در یک ساده بسته است که خانه های حرفه ای فرمول بندی کیفیت مواد تشکیل دهنده به طور خاص طراحی شده برای گوجه فرنگی. این یک محصول بزرگ برای تولید کنندگان ترجیح می دهند که یک محلول در آب فرمول یا که رشد گوجه فرنگی هیدروپونیک.

پنج پوند Greenway بیوتکنولوژی گوجه فرنگی کود باعث می شود از 1000 گالن کود مایع. این بسته شامل راهنمای نرم افزار به عنوان یک کود برگی و یا به عنوان یک محصول خشک به سمت لباس گوجه فرنگی در باغ. این کود حاوی فلزات سنگین یا مواد مضر. این شامل عناصر بور و مس و آهن و منگنز و روي و مولیبدن.

این NPK نسبت 4-18-38.

سوالات متداول در مورد گوجه فرنگی کود

قبل از درخواست جدید که کود باید یک نگاهی به این, پاسخ به متداول گوجه فرنگی کود سوالات.

Q. چه مقدار کود فراموش گوجه فرنگی نیاز دارید ؟

زمان فرکانس و نرم افزار نرخ متفاوت محصول است. مطمئن باشید که به دنبال برنامه دستورالعمل کود برچسب.

Q. چگونه شما قرار دادن کود در گیاهان گوجه فرنگی?

درخواست گرانول یا با ترکیب آنها را به خاک قبل از کاشت و یا گسترش آنها را بر روی سطح خاک پس از کاشت. آماده سازی مایعات با توجه به دستورالعمل برچسب و خیس خاک اطراف گیاه گوجه فرنگی.

Q. چگونه اغلب شما بارور گیاهان گوجه فرنگی?

هر کود محصول شکسته شدن و یا مورد استفاده توسط گياه گوجه فرنگی کمی متفاوت است. اگر با استفاده از گرانول استفاده از دو یا سه برنامه از طریق فصل رشد معمولا کافی است. درخواست یک کود مایع هر دو یا سه هفته. استفاده از احتیاط و خواندن برچسب محصول.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>