بهترین کود برای باغ خود را تخت

انتخاب مناسب کود برای حفظ خاک باغ خود را در شکل بهینه و گیاهان خود را سالم.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Garden Fertilizer Options

باغ گیاهان نیاز به مواد مغذی برای رشد خوب و سالم بماند. کافی حاصلخیزی خاک است که به عنوان مهم به گیاهان به عنوان یک رژیم غذایی سالم این است که به حیوانات و مردم است. بیشتر به شما باغ مهم تر آن است که به درک مواد مغذی خاک و برای استفاده در زمان مناسب و در کمترین—مناسب کود به مکمل خاک خود را.

انتخاب یک کود می تواند کاملا طاقت فرسا است. ده ها تن از تولید کنندگان صرف زمان و انرژی به شما می گویم که آنها باید آنچه شما نیاز دارید. خوانده شده در برای راهنمایی و پیشنهادات خود را به کمک در جستجوی خود را و ما را از دست ندهید خلاصه ای از برخی از بهترین باغ کود گزینه برای برخی از رایج ترین اهداف است.

 1. بهترین تمام اطراف: Jobe را آلی تمام هدف گرانول کود
 2. بهترین کود مایع: GS آلی ماهی و کلپ مخلوط
 3. بهترین کود گیاهی: دکتر, زمین, خانه و رشد, گوجه فرنگی, سبزی و گیاه
 4. بهترین گل کود: Jobe را آلی یک ساله و چندساله
 5. بهترین استارت کود: Espoma آلی زیستی-تن استارت
 6. بهترین کود اسید: Dr. زمین اسید آلی-کود عاشقان

The Best Garden Fertilizer Options

انواع باغ کود

کود می آید در سه شکل اساسی: گرانول و مایع و مخاطرات. هر نوع کود می تواند به عنوان طبقه بندی شده یا آلی یا معدنی.

گرانول کود

باغبان درخواست کود گرانول یا مخلوط کردن آنها به خاک در زمان کاشت و یا با “پانسمان بالا.” پانسمان بالا به سادگی به معنی آبپاش دانه در سطح خاک بیش از این گیاه ریشه ، شما پیدا کردن گرانول کود در هر دو آهسته-انتشار یا انتشار سریع فرمول.

 • Slow-release کود باید با ارائه یک جریان ثابت از مواد مغذی برای یک زمان طولانی تا کامل فصل رشد. این کود شامل آلی یا معدنی مواد تشکیل دهنده. میکروب های خاک شکستن آلی آهسته آزادی کود و آن را در دسترس برای گیاهان استفاده کنید. تولید کنندگان کت معدنی آهسته آزادی کود گلوله به آرامی حل به عنوان آب حرکت می کند از طریق خاک.
 • سریع انتشار کود معدنی است. آن را باید به طور کامل حل به خاک در عرض فقط چند هفته به گیاهان سریع پشت سر هم از مواد مغذی است.

کود مایع

کود مایع شامل آماده به مخلوط خشک گرانول و مایع کنسانتره. آنها می تواند شامل یا آلی یا معدنی مواد تشکیل دهنده. مایع کارخانه مواد غذایی می تواند جذب ریشه و یا در برخی موارد اسپری سمت راست بر روی شاخ و برگ گیاه. این فرمول در دسترس برای گیاه بلافاصله.

کود خوشه

کود خوشه نیز در آمده یا آلی یا معدنی فرمول. آنها به همین شکل عمل به سرعت انتشار کود. محاسبه تعداد خوشه های مورد نیاز برای یک کارخانه بر اساس اندازه گیاه و تولید کننده جهت. فضا خوشه به طور مساوی در اطراف لبه از ریشه گیاهان منطقه و فشار آنها را به خاک.

آلی در مقابل کودهای معدنی

وجود دو تفاوت عمده بین آلی و معدنی کود شیمیایی: مواد و راه مواد مغذی در دسترس برای گیاه است.

 • کودهای آلی اضافه حیاتی ماده آلی به خاک و کار با زندگی میکروارگانیسم ها در خاک برای تغذیه گیاهان. این کود آمده از گیاه و حیوان منابع: کمپوست کود مرغ, استخوان, غذا, غذا خون یونجه کنجاله پنبه دانه کنجاله و اشنه دریایی غذا.
 • معدنی کود بسیار متمرکز و تغذیه گیاهان به طور مستقیم. تولید کنندگان معدنی یا مصنوعی کود از سنتز مواد شیمیایی نیتروژن و فسفر و پتاسیم و گاهی اوقات به عنوان محصولات جانبی از دیگر فرآیندهای صنعتی است.

کلید خرید ملاحظات

N-P-K نسبت

همیشه بهتر است برای شروع با آزمون خاک برای تعیین طبیعی باروری خاک باغ خود را قبل از استفاده از کود. تماس خود را محلی فرمت تعاونی خدمات به ارائه یک خاک نمونه برای تست. نتایج نشان می دهد که مواد مغذی خاک ممکن است فاقد بنابراین شما می توانید ارائه مواد مغذی آن در قالب کود.

عمده مواد مغذی موجود در کود هستند نيتروژن (N) و فسفر (P) و پتاسیم (K). کود لیست محصولات این عناصر در کیسه به عنوان یک نسبت مانند 10-10-10 یا 4-3-4. بسته مثال همیشه به نظر می رسد در جهت N-P-K.

تعیین حق نسبت برای باغ خود را بستگی به آنچه که گیاهان خود را نیاز دارید.

 • نیتروژن پشتیبانی از شاخ و برگ رشد. بالا-کود نیتروژن مفید است برای کمک به چمن در حال رشد در بهار و یا به کمک collard greens تولید یک محصول سنگین.
 • فسفر کمک می کند تا گیاهان ایجاد ریشه های تولید گل و توسعه میوه. بالا-کود فسفر است که مفید به عنوان یک شروع کننده کود و یا به صنوبر تا سالانه تخت گل.
 • پتاسیم یک عنصر مهم برای ساقه های سفت و سخت و به طور کلی سلامت گیاه. پتاسیم کمک می کند تا گیاهان از طریق خشکی و تنش در حال رشد.

گیاه نیاز دارد

انواع مختلف گیاهان و گیاهان در مراحل مختلف زندگی متفاوت مواد مغذی مورد نیاز است. آیا شما با کاشت یک نام تجاری جدید, گل, گیاهی یا گیاه تخت ؟ استفاده از یک استارت کود به کمک گیاهان جوان تاسیس شده در خانه جدید خود را. آیا خود را azaleas camellias, gardenias یا زغال اخته نگاه ضعیف و ضعیف? گرفتن آنها را با یک کود به طور خاص فرموله شده برای اسید دوست گیاهان. گلدهی و باردهی گیاهان نیاز به مواد غذایی گیاهی با بالاتر محتوای فسفر در حالی که گیاهان برای رشد نیاز به شاخ و برگ بیشتر نیتروژن.

مقدار

به طور منظم برنامه های کاربردی کود نگه داشتن گیاهان قوی و پربار است. اما چقدر باید به شما خرید ؟ چگونه اغلب شما درخواست کود بستگی به نوع خاک و آیا گیاهان خود را در تخت مطرح شده یا ظروف. اکثر گیاهان در حال رشد در محیط متخلخل خاک خوب زهکشی و یا در ظروف نیاز مکرر تغذیه در مورد هر سه تا چهار هفته در طول فصل رشد. گیاهان در حال رشد در خاک رس به طور معمول نیاز به کود کمتر. یک نرم افزار هر چهار تا شش هفته پس از کاشت کفایت خواهد کرد.

به طور معمول, گرانول کود را بیشتر از یک کود مایع. برای تعیین مقدار کود شما نیاز به نگاه در چه منطقه یک کیسه یا بطری را پوشش می دهد و تقسیم که توسط مربع از خاک باغچه. این را به شما بگویم چقدر کود را دریافت کنید گیاهان خود را از طریق فصل رشد.

بهترین باغ, کود گزینه های

با توجه به اینکه کودهای آلی در حال امن ترین و متنوع ترین برای بسیاری از مناظر و خانه و باغ و این انتخاب شامل گزینه های مصنوعی. هر یک از این توصیه های آلی بعید است که برای آسیب رساندن به گیاهان از اتفاقی overapplications به طور کلی مردم – و-حیوان خانگی امن و ژست کاهش خطر برای آلودگی آب استفاده می شود که با توجه به جهت. (که گفت: مطمئن باشید که برای تغذیه گیاهان خود را به طور مداوم برای بهترین نتایج.)

The Best Garden Fertilizer option: Jobe’s Organics All Purpose Granular Fertilizer

عکس: amazon.com

1. بهترین تمام اطراف: Jobe را آلی تمام هدف گرانول کود

این همه منظوره کود شامل یک ترکیب سالم و باکتری ها و قارچ (قارچ ها که به صورت یک همزیستی ارتباط با گیاهان) و Archaea (یک باکتری است که به شدت شکسته شدن مواد). آن را چک جعبه برای بسیاری از گیاهان و اساسی گیاه نیاز دارد علاوه بر آن موسسه بررسی مواد آلی (عمری) ذکر شده برای باغبانی ارگانیک توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده که به معنی آن را 100 درصد ارگانیک و ساخته شده با مواد طبیعی. ترکیبی از میکروارگانیسم های مفید در کود کمک می کند تا به بهبود کیفیت خاک را افزایش می دهد ریشه جرم و ترویج رشد گیاه بدون اضافه کردن مواد شیمیایی مضر برای محیط زیست است. N-P-K نسبت 4-4-4 که باعث می شود آن را مناسب کود برای گل و سبزیجات و درختچه ها و درختان و گیاهان.

The Best Garden Fertilizer option: GS Organic Fish and Kelp Blend

عکس: amazon.com

2. بهترین کود مایع: GS آلی ماهی و کلپ مخلوط

کود مایع نفوذ خاک و شاخ و برگ آنها را جذب بلافاصله گیاهان دسترسی سریع به مواد مغذی است. ماهی و کلپ بسیار عالی منابع طبیعی نیتروژن فسفر و پتاسیم—سه مواد مغذی است که کمک به رشد گیاهان. GS آلی مایع ماهی و کلپ ترکیب ارائه این مواد مغذی در یک 2-3-1 N-P-K, نسبت, بنابراین آن را بی خطر است برای هر نوع گیاه و به عنوان یک کمپوست تقویت. اگر چه کود مایع نه تمایل به آخرین تا زمانی که دانه, کود, آنها به طور معمول در آمده متمرکز اشکال که شما رقیق قبل از استفاده از. آلی مایع ماهی و کلپ مخلوط می آید در 32 اونس یا 1-گالن ظرف. آن را سازگار برای استفاده در باغبانی ارگانیک و تایید شده توسط OMRI.

The Best Garden Fertilizer option: Dr. Earth Home Grown Tomato, Vegetable and Herb

عکس: amazon.com

3. بهترین کود گیاهی: Dr. زمین خانه رشد گوجه فرنگی و سبزیجات و گیاه و کود

ساخته شده از انسان و خوراک-مواد درجه, Dr. زمین کود غنی شده است با چند مواد معدنی و پروتئین و کربوهیدرات و اسیدهای هومیک و عناصر کمیاب است که ترویج سالمترین خاک. این همه کاره بیش از حد. استفاده از Dr. زمین به عنوان یک نویسنده کود در طول مراحل کاشت و پیوند و به طور منظم به عنوان یک پانسمان بالا و یا در چای کمپوست. دکتر, زمین, کود حاوی هیچ مواد شیمیایی کود مرغ یا مواد سمی بنابراین آن را بی خطر برای حیوانات خانگی و مردم است. این کود پایدار ساخته شده در ایالات متحده و حمل عمری مهر و تأیید توسط Non-GMO Project, یک سازمان غیر انتفاعی متعهد به حفظ و ساختمان منابع غیر محصولات GMO.

The Best Garden Fertilizer option: Jobe's Organics, Annuals and Perennials

عکس: amazon.com

4. بهترین گل کود: Jobe را آلی یک ساله و چندساله

شامل بیوم با Archaea (Jobe اختصاصی میکروب بسته) این کود به سرعت در حال شکسته شدن مواد مغذی در خاک برای نتایج سریع تر و بهبود شرایط خاک در طول زمان با افزایش فعالیت میکروارگانیسم برای سالم زندگی کردن خاک. ساخته شده از طبیعی و غیر مصنوعی مواد این کود حیوان خانگی است و مردم پسند نمی خواهد باعث کود رایت و ایمن برای محیط زیست است. آن کود و تحلیل 3-5-4 که باعث می شود آن را منبع خوبی از مواد مغذی برای اکثر سالانه و چندساله گیاهان مانند امپاتیانس begonias گل های جعفری zinnias, blueminks نیلوفرهای daylilies peonies سرخس و بیشتر.

The Best Garden Fertilizer option: Espoma Organic Bio-Tone Starter

عکس: amazon.com

5. بهترین استارت کود: Espoma آلی زیستی-تن استارت

به خصوص با افزایش باکتری های مفید و فرهنگ نویسنده از راههای مفید قارچ زیستی تن استارت ترویج حداکثر توسعه ریشه به طور مستقیم پس از پیوند. قارچ کار symbiotically با سیستم ریشه گیاهان تا حد زیادی افزایش مقدار آب و مواد مغذی گیاه می توانید استفاده کنید. استفاده از Bio-تن استارت در کاشت کمک خواهد کرد که نهال توسعه سالم کلنی قارچ بنابراین گیاهان را حل و فصل را به خانه جدید خود را سریعتر و رشد در دراز مدت است. با N-P-K نسبت 4-3-4 زیستی تن استارت خوب است همه منظوره استارت کود که باغبان می توانید با استفاده از در باغ تخت برای تمام انواع گیاهان است.

Dr. Earth Organic Acid-Lovers Fertilizer

عکس: amazon.com

6. بهترین کود اسید: Dr. زمین اسید آلی-کود عاشقان

برخی از گیاهان نیاز به کمی اسیدی به نگاه خود را بهترین. اسید کودهای کاهش pH خاک به رایگان و به کمک گیاهان دسترسی مواد مغذی ارائه شده و در دسترس نیست در بالا و pH خاک. دکتر زمین اسید آلی-دوستداران کود است ایده آل برای hollies, gardenias ادریسی, زغال اخته, همیشه سبز, سرخس, سایه, گیاهان azaleas camellias ، rhododendrons و افرای. آن را به طور موقت باعث کاهش pH در خاک اجازه می دهد گیاهان برای جذب مواد مغذی آنها نیاز به ترویج سالم شاخ و برگ و بزرگتر شکوفه. این به ویژه طراحی شده برای انتشار بخشی از مواد مغذی به سرعت و ارائه تغذیه مداوم برای چندین ماه برای نتایج طولانی مدت. آن را نیز امن برای مردم و حیوانات خانگی استفاده می شود که به عنوان کارگردانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

ایندکسر