بهترین چربی جدا برای سوپ و Gravies

گرانبها را از دست ندهید, در خانه, سهام و gravies به چرب پوشش—حذف چربی قبل از خدمت با این مفید ابزار آشپزخانه.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Fat Separator Options

عکس: amazon.com

بسیاری ترجیح می دهند طعم و خانگی استفاده نا مشروع و سهام بیش از فروشگاه خریداری معادل اما روند پخت و پز می تواند خسته کننده. وقت گیر ترین قسمت ساخت, در خانه, سهام و سس است defatting روند: بی وقفه دستکاری با یک قاشق یا خنک کننده مایع خیلی سخت چربی می تواند گذاشتم ، چربی جدا این روند را سریع تر و آسان تر بنابراین شما می توانید با بقیه از پخت و پز خود را.

مدرن چربی جدا در دسترس هستند در زاویه قاشق کفگیر و شیشه جداکننده شامل ریختن فواره با برخی حاوی تخلیه دستگاه در پایین. شیشه جدا کننده در انواع و اندازه مواد به طوری که آن را آسان برای پیدا کردن یکی که متناسب با نیازهای خود را بر اساس چه مقدار و چگونه اغلب شما نیاز به defat. یک ظرف کوچک ممکن است به نظر می رسد ایده آل از نظر ذخیره سازی, اما آن را نیز ممکن است معنی شما نیاز به پردازش خود را نا مشروع و یا مایع در دسته های متعدد.

چربی جدا تفاوت در ظرافت خود را فیلتر که مسائل مربوط به آشپز که نیاز به یک بسیار خوب و یا بسیار درشت جدایی. اگر شما فقط علاقه مند به دستکاری کردن بسیاری از چربی برای سلامتی و بافت اهداف اندازه ابزار به احتمال زیاد خواهد شد به شما در نظر گرفتن. ما scoured بازار به ارائه برخی از بهترین چاق کننده گزینه های در دسترس است.

ما تراکم بالا

انتخاب چربی جدا کننده است که در خدمت نیازهای خود مناسب در آشپزخانه در میان ما کیفیت توصیه.

The Best Fat Separator Option: Swing-A-Way 4-Cup Easy Release Fat/Gravy Separator

عکس: amazon.com

بهترین کلی: نوسان-A-Way 4 فنجان انتشار آسان چاق/استفاده نا مشروع جدا

نوسان-یک-راه چاق, جدا, ویژگی های یک بهار لود پایین باز اجازه می دهد تا به کاربران برای تخلیه غنی سهام و استفاده نا مشروع از ته ظرف در حالی که ترک جدا چربی دست نخورده در بالا. نوسان-A-Way استفاده ارگونومیک دسته فشار به انتشار مایع بنابراین کاربران می توانند دقیق تر در جنبش های خود را و اجتناب از کلی خستگی. این نوسان-یک-راه جدا کننده همچنین ویژگی های یک صافی درشت در بالای ظرف بنابراین پان drippings می توان ریخت طریق به راحتی و تکه های گوشت و gristle بلافاصله فیلتر منجر به لطیف سهام و gravies. نوسان-یک-راه دارای 4 فنجان drippings و شامل روشن متریک و استاندارد اندازه گیری علائم. این اندازه گیری در حال حاضر در هر دو طرف از ظرف به طوری که هر دو راست و چپ دست آشپز می توانید با استفاده از ظرف دقیقا. کل نوسان-یک راه واحد است که به راحتی ماشین ظرفشویی امن برای آسان گریس-پاکسازی رایگان.

The Best Fat Separator Option: Cuisipro 4 Cup Fat Separator

عکس: amazon.com

نفر دوم: Cuisipro 4 فنجان چربی جدا

ساخته شده از BPA-free tritan پلاستیک 4-جام Fat جدا از Cuisipro دارای بسیاری از ویژگی های اندیشمندانه بدون بی ارزش پیچیده روند. شیشه ویژگی های غربالگری درب که از طریق آن مایع ریخته شده است که فیلتر کردن بزرگ توده و تکه های. هنگامی که مایع است که در داخل چربی را به بالا افزایش می یابد در حالی که استفاده نا مشروع و یا مایع باقی مانده در پایین. پس از جدایی کامل است کاربران مطبوعات ارگونومیک اهرم در دسته و بدون چربی مایع را کنار می گذارد از پایین شیشه تا اهرم منتشر شده است, خروج چربی در ظرف. مزایای این روش جدا کردن این است که چربی نیست آشفته در طول ریختن بنابراین آن را نمی کند دوباره مخلوط را به مایع است. چربی می تواند پس از آن ریخت و از طریق دهانه ساخته شده را به درب. کل مجمع می آید از هم جدا و به سه قطعه برای تمیز کردن آسان در سینک و یا سخت بازپرسی کردن از بالا از ماشین ظرفشویی. این ترکیب روش تضمین می کند توده رایگان drippings با حداکثر مقدار چربی برداشته شده و یک پاکسازی آسان.

The Best Fat Separator Option: Fatsoff Soup Scoop Fat Skimmer

عکس: amazon.com

بهترین حرکت شبیه چمچه زنی سبک: Fatsoff سوپ حرکت شبیه چمچه زنی چاق کفگیر

این Fatsoff سوپ حرکت شبیه چمچه زنی چاق کفگیر ارتقاء به سنتی زاویه قاشق روش حذف چربی. آن را ساده و ساده ابزار برای از بین بردن چربی است که بدون نیاز به فضای ذخیره سازی اضافی و بدون قطعات به شکستن. این Fatsoff روشن است BPA-free پلاستیک ملاقه با مطرح موجود در کاسه و یک سوراخ کوچک در آن بالا است. هنگامی که خود را در سوپ یا drippings سرد به اندازه کافی برای چربی به افزایش به بالا به آرامی فشار دهید Fatsoff کفگیر را روی لایه بالا و تماشای چربی را وارد کنید از طریق سوراخ و اسلاید پایین مخروط دام انداختن آن را در کاسه ملاقه. هنگامی که شما جمع آوری تمام چربی در یک منطقه حرکت به بعدی تخلیه ملاقه در صورت لزوم تا زمانی که شما شکست کل تابه. این Fatsoff کفگیر طول می کشد کمی طولانی تر از برخی از گزینه های دیگر اما سود خوبی کار می کند برای, دلپذیری, سوپ که آشپز نمی خواهید به طور کامل فشار است. این Fatsoff سوپ حرکت شبیه چمچه زنی است که راحت تر به فروشگاه در مقایسه با سایر چربی جدا می شود و می تواند پرتاب در ماشین ظرفشویی.

The Best Fat Separator Option: Fox Run Gravy Fat Separator

عکس: amazon.com

بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Fox اجرای نا مشروع چربی جدا

روباه اجرای نا مشروع چاق کننده است, بدون زواید دستگاه است که نشانی از یک کار عالی. به شکل یک قوطی آب 1.5 فنجان جدا دارای یک ظرف استوانه ای با اسپوت پور نقاشی از پایین و یک دسته محکم. اندازه گیری های مشخص شده در کنار فنجان اجازه می دهد تا برای دقت قبل و بعد از جدایی. پور تابه آب انبار و یا استفاده نا مشروع به جام صبر کنید تا چربی به افزایش به بالا و سپس به آرامی خاموش بدون چربی مایع در پایین. وزش ریختن مورد نیاز است بنابراین نه به برهم زدن لایه چربی و اگر وجود دارد بیش از حد تحریک آشپز ممکن است نیاز به مجموعه ای از فنجان را پایین دوباره جداگانه قبل از ادامه. با کمی صبر و حوصله این کار از جدا کردن چربی می تواند موثر و ارزان با این بودجه انتخاب کنید.

The Best Fat Separator Option: Vondior Fat Separator With Bottom Release

عکس: amazon.com

همچنین در نظر بگیرید: Vondior چربی پایین جداکننده با انتشار

این Vondior چربی جدا شده 4 فنجان ظرف های درشت صافی در بالا و پایین انتشار برای حذف غنی مایعات در حالی که ترک چربی پشت سر گذاشت. پایین انتشار است که به اندازه کافی دقیق برای توزیع سهام به سینی مکعب یخ با دقت برای آسان mess-free انجماد. Vondior به روز رسانی این ابزار از بین بردن فواره زدن اب ریختن در بالای لب, از بین بردن نشت و نشت. این Vondior جدا کننده استفاده می شود برای سوپ و gravies و همچنین برای روشن شدن کره و حتی توزیع کلوچه خمیر—این یک multitasker که در آشپزخانه است. این مدل می آید در یک جعبه هدیه همراه با یک صافی و یک هدیه عالی برای مادران, مادربزرگ, و یا کسی که دوست دارد به طبخ.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>