بهترین نرم کننده پارچه برای لباس های شسته شده بعد

نگه داشتن لباسها را به دنبال و بوی عالی با مناسب نرم کننده پارچه. این محصولات را نرم کردن لباس ها با هر شستشو.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Fabric Softener Options

عکس: depositphotos.com

نرم کننده پارچه را در لباس احساس و بوی بزرگ, اما نه همه آنها را. آنها همچنین محافظت از الیاف در لباس و نگه داشتن لباس های استاتیک و بیشتر چروک درست از خشک کن. نرم کننده پارچه در بسیاری از عطر و اشکال و همه آنها در انجام وظایف مشابه.

مهم نیست که چه نوع از نرم کننده پارچه شما می خواهم به استفاده سنتی از نوع مایع به کشورهای عضو اکو دوستانه خشک کن توپ, بهترین نرم کننده پارچه را ترک خواهد کرد و لباس های خود را احساس نرم و بوی فوق العاده است.

  1. بهترین کلی: گزاف گویی پارچه نرم کننده و خشک کن ورق
  2. بهترین ارزش: Heinz سرکه سفید
  3. بهترین مایع: پرزدار فوق العاده سرد پنبه مایع نرم کننده پارچه
  4. بهترین ورق خشک کن: خشک کن دست آوردن ورق اصلی
  5. بهترین DRYER BALLS: هوشمند پشم گوسفند Dryer Balls
  6. معطر انتخاب کنید: کرک تزریق مایع نرم کننده پارچه
  7. پوست حساس انتخاب کنید: کرک طبیعت ترکیب پارچه مطبوع
  8. دوستدار محیط زیست انتخاب کنید: خانم مایر تمیز بعد مایع نرم کننده پارچه
Best Fabric Softener Options

عکس: depositphotos.com

انواع نرم کننده پارچه

نرم کننده پارچه در دسترس هستند در سه فرم: مایع ورق و توپ. هر فرم دارای جوانب مثبت و منفی آن و هر نوع برخی از تفاوت های ظریف. همچنین برخی از کار بهتر در نرم شدن و یا زایش ورق و حوله در حالی که دیگران بهترین کار برای لباس. بنابراین می توان آن را مفید به هر سه شکل در دست به صورت هفتگی به شستشو نیاز دارد. این کمک می کند تا به در نظر گرفتن جوانب مثبت و منفی از هر نوع قبل از انتخاب بهترین نرم کننده پارچه به صورت منظم شویی کارهای.

مایع نرم کننده پارچه

مایع نرم کننده می توان ریخت و با دست یا به تلگراف ویژه در دستگاه طراحی شده است که به نگه داشتن مایع است. به طور معمول این دستگاه اضافه می کند نرم کننده پارچه در حالی که لباس ها را در شستشوی نهایی چرخه. این نرم کننده نفوذ به پارچه الیاف ساخت لباس احساس نرمتر. نرم کننده نیز کمک به حفظ لباس از کشش در حالی که کاهش استاتیک محو شدن و جمع شدن ریش ریش شدن.

گزینه های مایع هزینه بیشتر در هر بار. اما مایع موثر در از بین بردن سختی بو و نرم شدن لباس ها از خشک کن ورق و یا توپ. نرم کننده پارچه ایجاد شده است از یک روغن سیلیکون. روغن را در پارچه نرمتر اما این روغن می توانید لباس های لکه دار اگر یک کاربر هرچه نرم کننده به طور مستقیم بر روی پارچه های بدون رقیق کردن محصول در آب ، همچنین مایع نرم کننده توصیه نمی شود برای حوله. این روغن می تواند کت حوله الیاف و نابود کردن خود را جذب.

مایع نرم کننده پارچه را با یک فنجان برای اندازه گیری مقدار صحیح از نرم کننده استفاده کنید با هر بار. اگر دستگاه نمی اختصاصی نرم کننده پارچه تلگراف آن نیاز به launderer به اضافه کردن مایع نرم کننده در شستشوی نهایی وقتی وان پر از آب است. این تضمین می کند برابر با پارچه نفوذ و به حداقل می رساند هر رنگ بر روی لباس. مایع نرم کننده پارچه ها یک انتخاب خوب برای لباس زیرا آنها را کاهش می دهد مقدار از اتو نیاز و زندگی طولانی از لباس.

خشک کن ورق

خشک کن ورق مقرون به صرفه تر هستند در هر بار و کمتر کثیف. بافته شده از ورق الیاف پوشش داده شده با اسید استریک بوی و دیگر مواد شیمیایی مختلف. خشک کن ورق از بین بردن استاتیک چسبیده بهتر از خشک کن توپ. آنها نه نرم کردن الیاف و همچنین به عنوان مایع نرم کننده اما آنها بیشتر قابل حمل و همه کاره است.

ورق کن کمتر احتمال دارد به لباس لکه دار اما با گذشت زمان این فیلم از خشک کن ورق نیز پالتو داخل خشک کن و فیلتر کهنه. مانده ساخت تا بر روی فیلتر می توانید بلوک سوراخ های آن و آن را سخت تر برای حذف پرز. این در نهایت منجر به بیشتر لن ساخت در خشک کن در طول زمان است.

بر خلاف مایع نرم کننده پارچه خشک کن ورق می تواند کمک به خنک کردن مناطق دیگر از خانه. استفاده از آنها را در کشو و کمد و یا قرار دادن آنها را به کفش برای کمک به از بین بردن بو. استفاده می شود خشک کن ورق عالی, گرد و غبار بیش از حد ژنده پوش. خشک کن ورق ها بهترین گزینه برای کسانی که نیاز به استفاده از laundromats به دلیل قابل حمل خود را. ورق کار خوبی برای استفاده عمومی, بیش از حد, اما نه توصیه می شود برای استفاده بر روی حوله است. مانند پارچه های نرم کننده و خشک کن ورق حاوی روغن است که می تواند کت حوله الیاف و تاثیر جذب.

خشک کن توپ

خشک کن توپ در حال مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست دوستانه راه برای نرم کردن لباس های شسته شده. آنها می آیند در مواد مختلف و اندازه اما محبوب ترین انواع ساخته شده از پشم. پشم خشک کن توپ ساکت تر هستند, در خشک کن از نوع دیگر.

یکی از بزرگترین مزایای خشک کن توپ است که آنها به سرعت فرآیند خشک کردن. توپ به طور مداوم تحریک علیه الیاف در لباس و منسوجات و برش زمان خشک شدن نزدیک به 60 درصد است. اما خشک کن توپ اضافه کردن سر و صدا اما نمی اضافه کردن عطر به لباس. هر کسی که مایل برخی از عطر به راحتی می توانید با اضافه کردن اسانس به توپ به دم یک عطر به لباس و منسوجات.

خشک کن توپ نه نرم کردن لباس و همچنین خشک کن ورق و یا مایع نرم کننده, اما آنها قابل استفاده مجدد آنها را تا حد زیادی مقرون به صرفه ترین انتخاب است. خشک کن توپ یک انتخاب عالی برای استفاده با حوله و ملافه چرا که آنها به سرعت و زمان خشک شدن.

ما تراکم بالا

این نرم کننده پارچه است که این لیست انتخاب شده بودند و برای خود ویژگی های کلیدی و جوانب مثبت و منفی از هر نوع در ذهن است. همه از این گزینه باید نرم کردن لباسها و کمک به حفظ پارچه الیاف. هر چه تنظیمات شخصی شما وجود دارد یک نرم کننده پارچه های زیر را به تناسب نیازهای شما.

Best Fabric Softener Options: Bounce Fabric Softener and Dryer Sheets

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: گزاف گویی پارچه نرم کننده و خشک کن ورق

گزاف گویی پارچه نرم کننده و خشک کن ورق ایستادگی کردن به عنوان یکی از بالا فروش و بالاترین امتیاز نرم کننده پارچه. ورق مقرون به صرفه هستند مبارزه استاتیک, کاهش چین و چروک دفع کهنه و ارائه یک عطر. آنها همچنین سازگار با راندمان بالا (او) خشک کن.

هر جعبه شامل 240 ورق ساخت آنها را یک راه مقرون به صرفه برای نگه داشتن لباس های نرم و بو ، تولید کننده نشان می دهد با استفاده از دو ورق خشک کن برای یک بار به طور متوسط—که هنوز هم آثار را به کمتر از 6 سنت در هر بار به طور متوسط. گزاف گویی بالا انتخاب کنید چون قابل حمل و آسان برای استفاده و ارزان است. علاوه بر این, این نرم خشکشویی و لباس دلپذیر اما قریب به اتفاق نه بوی.

Best Fabric Softener Options: Heinz White Vinegar

عکس: amazon.com

2. بهترین ارزش: Heinz سرکه سفید

سرکه سفید است که “همه کاره” وقتی که می آید برای تمیز کردن خانه. این هم یک نرم کننده پارچه. سرکه حاوی اسید استیک است که روشن نرم و کشته شدن بو در لباس های شسته شده. بدون نیاز به نگرانی در مورد لباس بو مانند سرکه ، گرما از خشک کن اسراف طولانی سرکه بو.

سرکه ارزان و همه کاره به طور متوسط هزینه حدود 5 سنت در هر ¼ فنجان. از سرکه استفاده می شود برای دیگر تمیز کردن خانه و پخت و پز اضافه کردن پارچه نرم به مفید بودن آن حذف نیاز به خرید اضافی محصولات. برای لباس های شسته شده, آن مهم است به استفاده از آب مقطر و سرکه سفید. مشابه مایعات مانند سرکه حاوی تانن (گیاهی طبیعی رنگ) است که می تواند لکه بر لباس.

آب مقطر و سرکه و امن در هر دو رنگ سفید و لباس های رنگی. همچنین بهترین راه برای نرم کردن حوله و بدون مؤثر بر جذب. آب مقطر و سرکه می توانید نگه دارید لباس های تیره تیره و سفید کردن رنگ نور است. آن را حذف کپک و بوی نرم و نمی خواهد منجر به محصول ساخت تا در یک دستگاه. تنها باهم به استفاده از سرکه عدم عطر اما تزریق پشم خشک کن توپ با اسانس در مرحله خشک کردن می توانید اضافه کردن عطر و بوی.

Best Fabric Softener Options: Downy Ultra Cool Cotton Liquid Fabric Conditioner

عکس: amazon.com

3. بهترین مایع: پرزدار فوق العاده سرد پنبه مایع نرم کننده پارچه

بدون شک وجود دارد که مایع نرم کننده پارچه سلطنت عالی وقتی که می آید به تازه-بو کردن لباس های شسته شده و نرم ، برخی از نرم کننده پارچه بوی بیش از حد قوی هستند. کرک فوق العاده سرد پنبه توازن مقدار درست از عطر و پارچه-نرم خواص.

“خنک پنبه” بوی واضح و تمیز و نه بیش از حد سنگین و یا قریب به اتفاق. این محصول به طور موثر کاهش می دهد استاتیک چسبیده و همچنین کشش و محو شدن. مایع نرم کننده به طور معمول هزینه بیشتر در هر بار از ورق کن. اما پرزدار فوق العاده سرد پارچه های پنبه ای تهویه مناسب به فروش می رسد در دو بسته بطری 51 اونس مایع در یک قیمت مناسب و معقول نقطه. هر بطری رسیدگی 60 بار از لباس های شسته شده—به طور متوسط حدود 11 سنت در هر بار. از نرم کننده نیز سازگار با او در ماشین لباسشویی.

Best Fabric Softener Options: Gain Dryer Sheets

عکس: amazon.com

4. بهترین ورق خشک کن: خشک کن دست آوردن ورق اصلی

چه مجموعه دست آوردن کن ورق جدا از دیگران است این عطر منحصر به فرد. بوی قریب به اتفاق قربانیان است اما ورق دم تازه, تمیز, عطر به لباس های شسته شده. به دست آوردن اصلی مرکبات است و عنبر و عطر و بوی. ظریف عطر باید روی لباس برای هفته ها از خشک کن. به دست آوردن خیلی با اعتماد به نفس است که کاربران خود را عطر و بوی اصلی آنها شجاعانه در ترویج آن دلپذیر و ماندگار طبیعت مناسب در بسته بندی خود را.

مانند دیگر خشک کن ورق دست آوردن اصلی کاهش استاتیک چسبیده و کمک می کند تا کاهش چین و چروک است. ورق هزینه کمی بیش از گزاف گویی اما هنوز هم اضافه کنید تا به پول کمتر در هر بار از مایع نرم کننده. در علاوه بر این به زایش لباس های شسته شده, بسیاری از به دست آوردن عطر و بوی طرفداران استفاده از خشک کن ورق به خنک کردن خود, خانه, ماشین, کار, چکمه, مبلمان, و بیشتر.

Best Fabric Softener Options: Wool Dryer Balls

عکس: amazon.com

5. بهترین DRYER BALLS: Smart پشم گوسفند Dryer Balls

خریداران به دنبال یک راه سازگار با محیط زیست برای نرم کردن لباس های شسته شده را می توانید به نگاه هوشمند گوسفند dryer balls که نرم و fuzzy راه برای خنک کردن لباس های شسته شده و معمول است. ساخته شده از 100 درصد نیوزیلند پشم این مجموعه از شش خشک کن توپ حاوی هیچ مواد شیمیایی و یا ترکیبی.

هر خشک کن توپ اقدامات کمی بزرگتر در اطراف از یک توپ تنیس است. از بین بردن آنها استاتیک و چین و چروک با بلند کردن و جدا کردن لباس ها. این نیز کمک می کند تا به کاهش زمان خشک شدن. اگر چه توپ تنیس می تواند کمک به جدا کردن لباس در خشک کن پشم توپ ساکت تر و مهربان در لباس های شسته شده. پشم خشک کن توپ بدون بو که باعث می شود آنها را خوب hypoallergenic انتخاب است. اضافه کردن چند قطره از روغن های ضروری بر روی پشم توپ را قبل از انداختن آنها را به خشک کن می افزاید: عطر برای کسانی که آن را می خواهم.

Best Fabric Softener Options: Downy Infusions Liquid Fabric Conditioner

عکس: amazon.com

6. معطر انتخاب کنید: کرک تزریق آرام مایع نرم کننده پارچه

کسانی که عشق تازه-بو کردن لباس به احتمال زیاد خواهد شد عشق پرزدار را تزریق خط. تزریق خط ارائه می دهد چهار تم عطر: تازه, آرام, سعادت, و, عاشقانه. از این آرامش عطر به نظر می رسد محبوب ترین. آرام ترکیبی از اسطوخودوس و لوبیا وانیل. اسطوخودوس برای آن شناخته شده است اثرات آرام بخش و وانیل است گفت: برای قرار دادن مردم در سهولت و حتی کمک به آنها را به خواب. با هم این رایحه ایجاد یک عطر آرامش بخش برای snuggling ،

کرک تزریق محافظت از پارچه های ریش ریش شدن, محو شدن چین و چروک و کشش و سازگار با او در ماشین لباسشویی. مانند دیگر مایع نرم کننده پارچه را می توانید لکه اگر اعمال به طور مستقیم به لباس بنابراین کاربران باید آن اضافه کنید و فقط در شستشوی نهایی و یا از طریق یک تلگراف.

Best Fabric Softener Options: Downy Nature Blends Fabric Conditioner

عکس: amazon.com

7. پوست حساس انتخاب کنید: کرک طبیعت ترکیب پارچه مطبوع

برای کسانی که با پوست حساس و یا آلرژی معطر نرم کننده پارچه به طور سنتی شده است در “هیچ” لیست. با این حال به نظر می رسد مانند وجود دارد یک راه برای بزرگ بو کردن لباس های شسته شده بدون شکستن در کهیر با کرک طبیعت ترکیب نرم کننده پارچه.

طبیعت مخلوط 70 درصد گیاهی و عاری از رنگ و پارابنها که می تواند بیش از حد سخت بر روی پوست های حساس. فرمول با استفاده از روغن نارگیل برای نرم کردن و نرم کردن لباس های شسته شده. آن را نیز عاری از ستم و یک انتخاب عالی برای محیط زیست-مصرف کنندگان آگاه است. عسل سنبل عطر و بوی ظریف است و به خوبی کار می کند برای کسانی که ترجیح می دهند به آرامی معطر نرم کننده پارچه. کرک طبیعت می آمیزد است او دستگاه سازگار است.

Best Fabric Softener Options: Mrs. Meyer's Clean Day Liquid Fabric Softener

عکس: amazon.com

8. دوستدار محیط زیست انتخاب کنید: خانم مایر تمیز بعد مایع نرم کننده پارچه

دوستدار محیط زیست خانم مایر تمیز بعد نرم کننده پارچه می شود عطر و بوی خود را از پنبه استخراج و دیگر منابع گیاهی به همراه روغن های ضروری است. این یک جایگزین عالی برای دیگر رایج عطر به طور معمول ارائه شده با لباس های شسته شده محصولات مانند پنبه و یا کلی مصنوعی مشتق از “پاک” بوی. این گروه از محصولات ارائه می دهد یک ترکیب کامل از باغ تازه بوی مانند پیچ امین الدوله, ریحان و لیمو و گل شاه پسند و گل شمعدانی و اسطوخودوس. آن را ساخته شده بدون پارابنها فتالات یا حیوانی مشتق شده از مواد تشکیل دهنده. محصول باید به خوبی برای کسانی که با پوست حساس و یا آلرژی است.

یک بطری است به اندازه کافی برای 32 بار. در مقایسه با دیگر مایع نرم کننده این انتخاب هزینه های بیشتر. مایع ضخیم تر از دیگر نرم کننده پارچه و برخی از پیدا کردن آن نمی انصراف به راحتی. آن را ممکن است نیاز به رقیق کردن به اطمینان حاصل شود آن را کنار می گذارد درست است. آن را به او دستگاه سازگار و دوستدار محیط زیست راه برای خنک کردن لباس.

سوالات متداول در مورد جدید خود را با نرم کننده پارچه

پرسش: هنگامی که شما با قرار دادن نرم کننده پارچه در واشر ؟

اضافه کردن مایع نرم کننده پارچه به ماشین لباسشویی خود را به عنوان آن را پر از آب هنگام شستشوی نهایی چرخه.

Q. چه باید به شما استفاده از نرم کننده پارچه ،

مایع نرم کننده پارچه است توصیه می شود برای استفاده در میکرو حوله و سنتتیک مانند آب-مقاوم در برابر و مقاوم در برابر شعله ،

س: چگونه می توانم به شما پاک کردن یک نرم کننده پارچه تلگراف?

تمیز کردن پارچه نرم کننده دوا ریختن مخلوطی از آب گرم و مایع شوینده لباس های شسته شده به تلگراف. سپس اجرای واشر از طریق چرخه شستشو دو یا سه بار.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>