بهترین برق دیگچه برای آشپزخانه

این همه کاره و زحمتکش لوازم کمک به طبخ شام هنگامی که شما نمی خواهید به نوبه خود بر روی اجاق گاز و یا اضافه کردن اضافی سطح پخت و پز در هنگام آماده سازی یک وعده غذایی بزرگ.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Electric Skillet Options

عکس: amazon.com

در آشپزخانه با چند مشعل کوره الکتریکی کتری ممکن است به نظر می رسد غیر ضروری در کنار منظم تابه. اما حتی گرمایش و multifunctionality این ابزار مفید و هنگامی که stovetop پر شده است با دیگر تابه های اضافی سطح پخت و پز ممکن است مهم است. برق دیگچه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طبخ یک آرایه بزرگ از مواد غذایی: ماکارونی و تخم مرغ و بیکن غذاهای پاستا و بیشتر—با بسیاری از مدل های عمیق دو برابر به عنوان گرم شدن کره زمین و خدمت به تابه.

با چنین گسترده قابلیت شما می خواهید به در نظر گرفتن اندازه مناسب بنابراین شما می توانید انتخاب کنید بهترین برقی کتری و بیشترین استفاده از آن است. اکثر برق دیگچه هستند و با دوام ساخته شده از فولاد یا آلومینیوم و شما ممکن است بخواهید با یک پوشش نچسب بسته به مواد غذایی شما قصد دارید به طبخ. به انتخاب خود را آسان تر ما رو تنگ کردن بازار به توصیه های زیر یافت می شود.

ما تراکم بالا

برقی کتری می توان اولیه سطح پخت و پز برای آشپز با کوچکتر آشپزخانه و یا یک دست اضافی هنگامی که ساخت یک وعده غذایی بزرگ—هر چه خود را تحت تاثیر قرار جستجو برای یک کتری یکی از این گزینه ها ممکن است عامل تصمیم گیری است.

The Best Electric Skillet Option: Presto Electric Foldaway Skillet

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Presto 06857 16 اینچ برقی کتری Foldaway

این Presto برقی کتری کنه تمام جعبه: گسترده سطح پخت و پز نچسب, حتی, حرارت, خو شیشه ای درب و ذخیره سازی آسان. 16-اینچ 12 اینچ کتری ساخته شده است بسیار سبک وزن و آلومینیوم و حتی حرارت توزیع شده است. پوشش داده شده با یک لایه نچسب حفاظت کتری باعث می شود آن را آسان به از کار افتاده غذایی بدون سوزش و یا چسبیده. این Presto مدل شامل یک شیشه درب بنابراین کاربران می توانند آهسته پختن جوش و بخار در حالی که نگه داشتن چشم در پیشرفت. یک فواره زدن اب ریختن ساخته شده را به کتری باعث می شود آن را آسان تر برای حذف مایعات و یا برای برگزاری یک قاشق یا کاردک برای تکان دادن در حالی که خدمت. به خصوص هیجان انگیز از ویژگی های آسان سازی تفکیک: دستگیره دور بریزید و کتری و درب ضربه محکم و ناگهانی با هم به شکل یک جعبه مستطیل شکل شسته و رفته و آسان به پهلو به یک دولت و یا بر روی یک قفسه. از سوی دیگر آشپز ممکن است دریابید که این دستگاه مفید است که به اندازه کافی به ترک در شمارنده برای استفاده روزانه. اگر چه هر دو ظرف و درب امن ماشین ظرفشویی دست شویی کتری توصیه می شود برای حفظ پوشش نچسب.

The Best Electric Skillet Option: Bella Electric Skillet

عکس: amazon.com

نفر دوم: بلا 14607 کتری برقی

مجهز به یک از 1200 وات عنصر 12 اینچ بلا برقی کتری می توانید یک آرایه وسیعی از غذاهای با رسیدن به درجه حرارت تا بین 300 تا 450 درجه فارنهایت است. بازیگران پایه آلومینیوم و شیشه درب ایجاد و حفظ گرما حتی در دمای بالا. سرد لمسی دسته آن را آسان برای مدیریت کتری هنگامی که بسیار داغ و حفاظت از این کاربر از آسیب. بلا مدل آشپز غذا تا 30 درصد سریع تر از دیگر دیگچه برای سریع و موثر برشته و سرخ کردن sauteing و تفتآبپزی. در آن حرارت پایین تنظیمات کتری می توان به عنوان یک سینی گرمایش یا بوفه سرور. بلا ویژگی های تیتانیوم تقویت شده با پوشش نچسب سرامیک است که طول می کشد تا هشت برابر طولانی تر از معمولی تفلون. ایده آل برای خانواده های کوچکتر و یا کوچکتر شمارنده بلا را فراهم می کند مقدار زیادی از قدرت و راحتی در یک رد پای کوچک.

The Best Electric Skillet Option: Black & Decker Family-Sized Electric Skillet

عکس: amazon.com

بهترین برای خانواده ها: سیاه و سفید+دکر SK1215BC به اندازه خانواده کتری برقی

این اندازه کتری از سیاه و سفید+دکر است که ایده آل برای خانواده پخت و پز و سرگرم کننده است. عظیم آن 12 اینچ و 16 اینچ سطح پخت و پز و 2 اینچ از عمق رسیدگی می تواند در مقیاس بزرگ وعده های غذایی. قدرتمند پوشش نچسب باعث می شود دیگچه آسان برای استفاده و تمیز و درجه حرارت قابل تنظیم شماره گیری را قادر می سازد دقیق پخت و پز. سیاه و سفید+طبقه شامل یک شیشه درب باز تا طیف وسیع تری از ظروف و اجازه می دهد تا کاربران را به نگه داشتن چشم در آنها را به عنوان آنها را طبخ. پان همچنین توابع به عنوان یک ظرف غذا هنگامی که درجه حرارت محیط تنظیم شده است به نگه داشتن آب گرم و سرد-لمس دستگیره آن را آسان به حرکت از آشپزخانه به جدول. با وجود اندازه بزرگ آن کتری فروشگاه های فشرده زمانی که دستگیره تاشو هستند و درب قفل شده است به جای خود. مناسب برای خانواده به اندازه پخت و پز بدون خانواده به اندازه تمیز کردن و ذخیره بدون هیچ زحمتی سیاه و سفید+دکر کتری یک انتخاب عالی است.

The Best Electric Skillet Option: Elite Platinum Nonstick Heavy Duty Electric Skillet

عکس: amazon.com

بهترین سنگین: Maxi-Matic نخبگان لذیذ به عنوان مثال-6203 کتری برقی

اگر شما به دنبال یک حق بیمه کتری که با ظرفیت روزانه و استفاده از مقادیر زیاد این سنگین آلومینیوم نخبگان پلاتین کتری متناسب با این لایحه. با 3.5 اینچ عمیق دیوارههای حاوی مایعات و ماکارونی و بزرگ 8 لیتر ظرفیت این دستگاه ایده آل برای خدمت به تمام خانواده و یا پخت و پز یک وعده غذایی بزرگ. شامل شیشه درب اجازه می دهد تا آشپز برای نظارت بر مواد غذایی خود را و قفل رطوبت داخل. دوام PFOA-رایگان لانه زنبوری سطح نچسب باعث می شود تمیز کردن ساده و همه قطعات از کتری ماشین ظرفشویی امن. این Maxi-Matic کتری گرم در دقیقه با یک متر منحصر به فرد به شکل عنصر گرم که اجازه می دهد تا حتی برای گرمایش و مانع از گرم و سرد و لکه های. درجه حرارت قابل تنظیم کنترل نخبگان پلاتین اجازه می دهد برای درجه حرارت های مختلف از 200 تا 400 درجه فارنهایت است. نخبگان پلاتین نیز ویژگی های ساخته شده در آسان پور اسپوت برای تخلیه بیش از حد مایعات در هنگام پخت و پز در مقادیر زیاد.

The Best Electric Skillet Option: Presto Electric Skillet

عکس: amazon.com

بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Presto 06620 11 اینچ برقی کتری

آیا نمی شود فریب خورده اندازه کوچک از Presto 11 اینچ برقی کتری—با تشکر عمیق خود را طراحی و آن را می توانید نگه دارید مواد غذایی به اندازه کافی برای طبخ یک وعده غذایی کامل. آرایه ای از ظروف از جمله گوشت, پاستا, bakes, تخم مرغ و بیکن خورش و پخته و کبابی گوشت پخته می شود در 11 اینچ پان. این Presto کتری ویژگی های قابل تنظیم تنظیمات حرارت و فوق العاده کم گرم نگه داشتن محیط است. بلند درب ساخته شده از EverNu پلاستیکی و مقاوم در برابر فرورفتگی تاب و لایه برداری. بر خلاف با درب شیشه ای حتی زمانی که حرارت بالا وجود دارد هیچ خطر از خرد. هر دو درب و کتری می توان به پرتاب در ماشین ظرفشویی برای زحمت تمیز کردن. این Presto ارائه شده است در قیمت پایین ساخت آن را ایده آل برای ارزش خریداران و جدید, آشپز, جوراب زنانه ساقه بلند خود را برای اولین بار ،

بیشتر از باب ویلا

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>