بهترین پیچ گوشتی برقی برای DIYers

صرفه جویی در وقت و جلوگیری از خستگی دست در آینده DIY پروژه با سرمایه گذاری در یک پیچ گوشتی برقی.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Electric Screwdriver Option

عکس: amazon.com

اگر شما یک پروژه DIY که برای بسیاری از دستی screwdriving به مکان های بیش از حد تنگ برای خود را قابل اعتماد مته برقی پیچ گوشتی ممکن است تنها ابزار برای شما می باشد. پیچ گوشتی برقی کار مشابه دریل اما در حال جمع و جور تر اجازه می دهد تا شما را به سخت تر از مکان های مانند زیر پله های زیرزمین و یا در پشت کوره. خود موتور گشتاور نیز مانع از مچ دست و فشار و خستگی دست می آید که با استفاده از یک دستی پیچ گوشتی آنها را به یک گزینه ایده آل برای هر screwdriving پروژه.

بهترین پیچ گوشتی برقی قدرتمند گشتاور و ارگونومیک تفنگ ماشه شکل است که متناسب به راحتی در دست خود را برای گرفتن شرکت و کنترل دقیق. با استفاده از خرید نکات و توصیه های پیش رو را به خانه یکی از با کیفیت بالا, پیچ گوشتی برقی در بازار است.

 1. بهترین کلی: TACKLIFE شارژی پیچ گوشتی برقی
 2. نفر دوم: سیاه و سفید+دکر پیچ گوشتی برقی با Screwholder
 3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: سیاه و سفید+دکر 4V حداکثر پیچ گوشتی برقی
 4. ارتقا انتخاب کنید: متابو HPT پیچ گوشتی شارژی کیت
 5. راحت ترین: WORX WX255L SD نیمه اتوماتیک قدرت راننده پیچ
 6. بهترین خطی: دی والت 8V حداکثر پیچ گوشتی برقی
The Best Electric Screwdriver Option

عکس: amazon.com

قبل از اینکه شما خرید یک پیچ گوشتی برقی

قبل از اینکه شما خرید یک پیچ گوشتی برقی, شما باید مطمئن شوید که این ابزار شما نیاز دارید. به این منظور وجود دارد چند چیز در ذهن نگه دارید.

پیچ گوشتی دستی کمتر گران تر از پیچ گوشتی برقی و نیازی به باتری برای منبع استفاده کنید. این بدان معناست که شما باید به تکیه بر قدرت خود را برای رسیدن به مناسب گشتاور از یک دستی پیچ گوشتی که می تواند مشکل اگر شما در حال کار با مواد سخت تر مانند بلوط و چوب ماهون یا چوب آبنوس. این است که در آن یک پیچ گوشتی برقی را در مفید آمده است. به عنوان اگر شما یک پروژه بزرگ است که شما نیاز به درایو بسیاری از پیچ و در زمان کوتاه یک پیچ گوشتی برقی گزینه خوبی است.

اگر شما نیاز به گشتاور بالا برای رانندگی زیادی پیچ به چوب و یا فلز و سپس مته ممکن است یک انتخاب بهتر از یک پیچ گوشتی برقی. آموزش بیش از هزینه یا برقی یا دستی پیچ گوشتی, اما اگر شما نیاز به قدرت, قیمت ممکن است ارزش آن.

پیچ گوشتی برقی پر کردن شکاف بین یک دستی پیچ گوشتی و دریل به ارائه یک متعادل تر تجربه رانندگی که نمی خواهد نوار پیچ یا پوشیدن شما ، در صورتی که برای تلفن های موبایل مانند ابزار شما نیاز دارید به عنوان خوانده شده.

ویژگی های به دنبال در بهترین پیچ گوشتی برقی

آیا سرمایه گذاری در یک محصول جدید بدون آموزش خود را در مهم ترین ویژگی های. ملاحظات زیر کمک خواهد کرد که شما تصمیم می گیرید که چه پیچ گوشتی برقی برای شما بهتر است.

قدرت

پیچ گوشتی برقی را موتور قدرت خود را screwdriving تجربه تعویض دستی پیچ گوشتی برای همه اما اساسی ترین شغل. اما نه هر کس نیاز به یک سنگین پیچ گوشتی برقی, بنابراین مطمئن شوید که برای تصمیم گیری آنچه شما از آن استفاده کنید قبل از اینکه شما خرید یک.

قدرت خروجی از یک پیچ گوشتی برقی اندازه گیری ولت است.

 • فندک مدل به طور متوسط حدود 3 تا 7 ولت قدرت. این کاهش ولتاژ پیچ گوشتی بزرگ برای نور – متوسط وظیفه برنامه های کاربردی مانند مونتاژ مبلمان حلق آویز دکوراسیون دیوار و یا دیگر کارهای ساده با کم – متوسط چگالی مواد است.
 • سنگین پیچ گوشتی برقی برای چگالی بالا مواد مانند برخی از فلزات یا پهن برگان. در نظر سنگین گزینه با ولتاژ است که سقوط بین 8 تا 15 ولت اگر شما در حال انتظار برای انجام بسیاری از کار خود را با پیچ گوشتی برقی خواهد بود که بیش از حد سخت برای یک فندک مدل.

در نهایت جفت شدن نور به یک رسانه-وظیفه پیچ گوشتی برقی با راننده تاثیر به احتمال زیاد بهترین گزینه برای یک راه حل مقرون به صرفه برای فقط در مورد هر پیچ رانندگی مشکل است.

گشتاور

گشتاور اندازه گیری چقدر زور یک پیچ گوشتی برقی است که قادر به اعمال یک پیچ در هر دو جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت عقربه جهت. بالاتر از میزان گشتاور و نیروی بیشتر استفاده می شود به نوبه خود از پیچ.

گشتاور اندازه گیری نیوتن متر و یا N. m. پیچ گوشتی برقی می توانید یک گشتاور بین 1 N. m در سمت روشن تر و تا 27 N. m سنگین مدل. اما 27 N. m بسیار بالا برای یک پیچ گوشتی برقی با بسیاری از گزینه های سقوط بین 3 N. m و 10 N. m است که بیش از نیروی کافی برای اکثر پروژه های DIY. اگر شما نگران در مورد به طور منظم کار با چگالی بالا مواد, انتخاب کردن برای بالاتر گشتاور گزینه است.

سرعت

سرعت از یک پیچ گوشتی برقی است اندازه گیری دور در دقیقه یا RPM. فندک برقی پیچ گوشتی را به طور متوسط با سرعت 150 RPMs به 300 RPMs اما آنها می تواند بیش از این تعداد است.

به خاطر داشته باشید که در حالی که سرعت بالاتر به این معنی است که پیچ گوشتی سریعتر می چرخد و این می تواند باعث پیچ گوشتی کمی به لغزش و نوار پیچ اگر شما قادر به کنترل ابزار. این نظر خوب برای هر گونه افزایش در قدرت و سرعت یا گشتاور به صورت یک پیچ گوشتی برقی. بهترین پیچ گوشتی برقی را سرعت متغیر تنظیمات برای کنترل بهینه.

برای بسیاری از مردم یک نرخ ثابت از 150 RPMs است که در حال حاضر بیش از آنچه شما را در رسیدن به یک دستی پیچ گوشتی بنابراین هر یک از این گزینه های سرعت کمک خواهد کرد که کار انجام می شود به سرعت و بدون خستگی.

قدرت مانور

پیچ گوشتی برقی آمده در اشکال مختلف برای مانور از جمله ثابت تپانچه گرفتن متغیر ادراک و درون خطی.

 • ثابت تپانچه گرفتن پیچ گوشتی برقی باید یک تپانچه شکل ، این دسته کوچک و انگشت ماشه اجازه می دهد تا شما را به نگه داشتن در طول استفاده از پیچ گوشتی بدون لغزش و بدون در نظر گرفتن سرعت و گشتاور بودن اعمال.
 • متغیر گرفتن پیچ گوشتی برقی باید قابل تنظیم گرفتن شما می توانید خم شدن و چرخش و تغییر موقعیت برای بهترین دسترسی و مانور است. این قابل درک هستند اگر شما نگران در مورد فضای محدودیت و یا اگر شما نمی توانید تصمیم گیری بین یک ثابت تپانچه گرفتن و یک خطی پیچ گوشتی.
 • خطی پیچ گوشتی برقی شبیه پیچ گوشتی دستی اما تابع همان گونه دیگر مدل الکتریکی. با توجه به مستقیم خود را با گرفتن آنها می توانید لغزش را از طریق دست های خود را اگر سرعت یا گشتاور بیش از حد بالا است یا اگر دست خود را و یا گرفتن از پیچ گوشتی خیس یا لغزنده. این گزینه خوبی است اگر شما می خواهید به سوئیچ به یک پیچ گوشتی برقی, اما ترجیح می دهم احساس دستی پیچ گوشتی.

باتری

عمر باتری برای یک پیچ گوشتی برقی اندازه گیری با استفاده از milliAmp ساعت (mAh) برای باتری یا آمپر ساعت (Ah) برای بزرگتر باتری 1000 میلی آمپر, برابری 1 Ah. یک آمپر ساعت (Ah) باتری است که قادر به تولید یک آمپر انرژی برای یک ساعت از زمان. متناوبا 1-Ah باتری می تواند تولید ده آمپر انرژی, اما فقط می توانید انجام دهید تا به مدت شش ساعت. نگه داشتن در ذهن است که شما با استفاده از پیچ گوشتی برقی تنها به طور متناوب در پروژه های 1-Ah باتری قدرت از دست می دهد تنها زمانی که پیچ گوشتی در حال استفاده است.

متوسط Ah امتیاز برای پیچ گوشتی برقی باتری بین 0.5 و 2.5 Ah Ah. عمر باتری خود را نیاز دارد باید به در نظر گرفتن دسترسی به برق برای شارژ متوسط طول استفاده از قدرت و گشتاور و سرعت الزامات پیچ گوشتی به عنوان انرژی بالاتر خروجی را تخلیه باتری سریع تر است.

اندازه

اندازه پیچ گوشتی برقی مهم است به یاد داشته باشید به دلیل حجم در نهایت نشان می دهد که قدرت از ابزار است. بزرگتر از آن است که قوی تر موتور, اما نگه داشتن در ذهن است که آن را سنگین تر خواهد شد به عنوان به خوبی.

پیچ گوشتی برقی تمایل به وزن بین یک تا سه پوند هر چند برخی از سنگین استثنا می تواند وزن تا پنج پوند است. یک یا دو پوند ممکن است به نظر می رسد مقدار زیادی از وزن به مدیریت اما اگر شما قصد دارید با استفاده از پیچ گوشتی برای یک دوره طولانی از زمان, انتظار می رود برخی از دست و بازو و شانه خستگی.

ویژگی های

پیچ گوشتی برقی, مانند, رایج ترین ابزار قدرت و آمد با ویژگی های اضافی در نظر گرفته شده برای کار خود را آسان تر و مجموعه جدا از رقابت است. ظهور علاوه بر این یک مغناطیسی پیچ نگهدارنده است که گسترش از جلو پیچ گوشتی به طوری که شما لازم نیست برای نگه داشتن پیچ با یک دست در حالی که با استفاده از پیچ گوشتی برقی با دیگر.

دیگر ویژگی های محبوب عبارتند از نور LED برای افزایش دید و گشتاور تنظیم سیستم که به طور خودکار افزایش و یا کاهش گشتاور سطح بر اساس الزامات برنامه. این سیستم ها اغلب شامل یک لحظه متوقف ویژگی های است که جلوگیری از پیچ گوشتی از ادامه به درایو پیچ اگر پیچ مسدود است و یا به طور کامل پیچ در. این توقف انتقال گشتاور از این ابزار برای خود دست و بازوی شما صرفه جویی در برخی از درد و درد در دراز مدت است.

ما تراکم بالا

مهم نیست که چه نوع از پیچ گوشتی برقی خرید شما شما می خواهید آن را به یک محصول با کیفیت بالا. این پیچ گوشتی برقی بهترین موجود بر اساس بالا, خرید عوامل, قیمت, اثربخشی و شهرت.

The Best Electric Screwdriver Option: TACKLIFE Cordless Electric Screwdriver

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: TACKLIFE پیچ گوشتی شارژی

حداقل گشتاور امتیاز از 1 N. m است که قابل قبول برای مشترک, سبک وزن, برنامه ها مثل قرار دادن عکس و یا مونتاژ مبلمان و حداکثر گشتاور 4 N. m اجازه می دهد تا شما را به کامل نور – متوسط وظیفه, وظایف, بدون موضوع است. کوچک 3.6 V باتری کار می کند موثر برای تولید 200 RPMs سرعت در این 1Lb پیچ گوشتی.

این Tacklife شارژی پیچ گوشتی برقی همراه با دراز 2Ah باتری آن شارژ می شود و در یک پورت USB و یا به طور منظم در یک خروجی برق با آداپتور. متغیر گرفتن پیچ گوشتی برقی را می توان به راحتی مانور و همچنین دارای یک ساخته شده است در نور چراغ, 10 مختلف مته و قیمت مقرون به صرفه.

The Best Electric Screwdriver Option: BLACK+DECKER Electric Screwdriver with Screwholder

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: سیاه و سفید+دکر پیچ گوشتی شارژی با پیچ نگهدارنده

شش موقعیت کلاچ از این مدل اجازه می دهد تا گشتاور به مجموعه با توجه به درخواست به حداکثر 8 N. m با استفاده از سیاه و سفید+دکر منحصر به فرد SmartSelect فن آوری است. این شماره گیری با استفاده از پیچ ظهر برای تعیین لازم است راننده زور برای نتایج مطلوب. ثابت تپانچه گرفتن پیچ گوشتی شما اجازه می دهد برای حفظ یک درک شرکت در این ابزار در حالی که در استفاده بدون لغزش و همچنین دارای یک پیچ گوشتی مغناطیسی دارنده است که باعث می شود آن را آسان به دقت تراز پیچ بدون برگزاری آن را با دست خود.

این مدل نیست و بسیار سبک وزن و اما در فقط 2 پوند آن را بیش از حد سنگین و یا ساخت آن را یک انتخاب عالی برای کاهش دست و بازوی خستگی. این 4V, 1.5 Ah باتری را فراهم می کند تا 180 RPMs در طول استفاده و ایده آل برای مشترک screwdriving برنامه های کاربردی مانند تعویض دستگیره درب.

The Best Electric Screwdriver Option: Black+DECKER 4V MAX Electric Screwdriver

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: سیاه و سفید+دکر 4V حداکثر پیچ گوشتی برقی

این متغیر گرفتن پیچ گوشتی برقی می توان از خطی در صفر درجه به یک تپانچه گرفتن در 90 درجه برای افزایش قدرت مانور. این 4V, 1.5 Ah باتری فراهم می کند قدرت کافی برای مقابله با شایع ترین DIY برنامه های کاربردی مانند حلق آویز جدید روشنایی و یا تعویض خانه علامت.

تا 4 N. m گشتاور سیاه+دکر 4V حداکثر پیچ گوشتی برقی است که یک انتخاب مقرون به صرفه است که نمی خواهد ترک کیف پول خود را بیش از حد نور پس از خرید. این همچنین شامل یک چراغ قوه مستقل است که شما می توانید به طور جداگانه و یا متصل به پیچ گوشتی برای نور هدایت استفاده در فقط 1 پوند, آن را نمی خواهد ترک سلاح های خود را درد.

The Best Electric Screwdriver Option: Metabo HPT Cordless Screwdriver Kit

عکس: amazon.com

4. ارتقا انتخاب کنید: متابو HPT پیچ گوشتی شارژی کیت

این 14.4-اونس پیچ گوشتی برقی می تواند تنظیم در دو سرعت 260 RPMs یا 780 RPMs برای کنترل بهتر بر اساس برنامه. به 3.6 V 1.5 Ah باتری تولید تا 5 N. m گشتاور ساخت این پیچ گوشتی برقی مناسب برای نور و متوسط-وظیفه برنامه های کاربردی.

شما می توانید با استفاده از این متغیر گرفتن پیچ گوشتی به عنوان یک خطی پیچ گوشتی و یا به عنوان یک تپانچه گرفتن پیچ گوشتی تضمین این که جمع و جور ابزار می تواند مورد استفاده در فضاهای تنگ و بدون موضوع است. ساخته شده است در چراغ نور کمک می کند تا روشن محل کار خود را در حالی که 21 کلاچ تنظیمات کنترل گشتاور به صورت دقیق screwdriving.

The Best Electric Screwdriver Option: WORX WX255L SD Semi-Automatic Power Screw Driver

عکس: amazon.com

5. راحت ترین: WORX WX255L SD نیمه اتوماتیک قدرت راننده پیچ

بسیار سبک وزن و در 1.5 پوند ثابت تپانچه گرفتن Worx نیمه اتوماتیک قدرت پیچ گوشتی باعث می شود screwdriving برنامه ساده است. حذف پیچ گوشتی بیت کارتریج از پیچ گوشتی و بار آن را با شش رایج بیت پیچ گوشتی. هنگامی که در جای پیچ گوشتی کمی کارتریج می تواند چرخش از یک بیت به بعد با بالا نصب شده اسلاید شبیه به یک تفنگ دستی نیمه اتوماتیک است که چگونه آن را به دست آورده و نام خود را.

ساخته شده است در پیچ نگهدارنده بست بر روی پیچ نگه داشتن آنها در جای خود بدون خطر انگشتان دست خود را. با 4V, 1.5 Ah باتری این مدل مناسب می تواند تولید 3 N. m گشتاور و تا 230 RPMs از سرعت ساخت آن را مناسب برای تبادل نظر و برنامه های کاربردی.

The Best Electric Screwdriver Option: DEWALT 8V MAX Electric Screwdriver

عکس: amazon.com

6. بهترین خطی: دی والت 8V حداکثر پیچ گوشتی شارژی کیت

اگر شما به دنبال یک قدرتمند پیچ گوشتی برقی به جای یک دستی پیچ گوشتی اما تپانچه گرفتن نیست درخواست تجدید نظر به شما, سپس خطی طراحی دوالت 8V حداکثر پیچ گوشتی برقی را برای شما کامل است. شما می توانید شارژ 8V, 1 Ah باتری با شامل ایستگاه docking و نظارت بر باتری با قدرت شاخص در کنار این سبک 1pound پیچ گوشتی.

درون خطی طراحی می تواند دشوار برای استفاده در فضاهای تنگ اما این مدل دارای چندین ویژگی مفید از جمله ساخته شده است در نور چراغ کوچکتر از اندازه باتری آن شارژ می شود و فقط در یک ساعت و یک متغیر تنظیم سرعت تا 430 RPMs و گشتاور 4.5 N. m.

سوالات متداول در مورد جدید خود را بهترین پیچ گوشتی برقی

اگر شما هنوز هم نمی به طور کامل اعتماد به نفس در مورد کدام نوع از پیچ گوشتی برقی شما نیاز به نگاهی به این سوالات و پاسخ های خود را زیر.

س: چه تفاوت بین mAh Ah, رتبه بندی در باتری ؟

1000 MilliAmp ساعت (mAh) است که برابر با 1 آمپر ساعت (Ah) و هر دو در حال اندازه گیری چه مقدار جریان الکتریکی تخلیه شده است از یک باتری بیش از یک دوره از یک ساعت. بالاتر از اعداد برابر طولانی تر از باتری در زمان اجرا به صورت پیچ گوشتی برقی با کوتاه بودن دوره اندازه گیری میلی آمپر و طول دوره اندازه گیری در آه.

Q. چگونه می توانید عمر باتری طولانی تر در پیچ گوشتی برقی?

به عمر باتری طولانی تر در خود پیچ گوشتی برقی همیشه اطمینان حاصل شود که شما شارژ باتری را کامل و سپس با استفاده از پیچ گوشتی تا زمانی که باتری را اجرا می کند. ترک نمی شارژ باتری طولانی تر لازم است و نه حذف باتری از شارژر اگر آن را تنها یک اتهام جزئی.

هنگامی که ذخیره سازی پیچ گوشتی برقی فروشگاه و دور از حرارت بالا و یا دمای انجماد. همچنین جلوگیری از ذخیره سازی باتری در نزدیکی مغناطیسی اجسام و فلزات به عنوان این مواد می تواند نفوذ و قدرت از باتری.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>