بهترین برقی اره برقی مدادهای رنگی برای کارگاه

5 بهترین اره تیز کن گزینه برای ابزار تعمیر و نگهداری | باب ویلا

قدرت خود را نگه داشتن ابزار تیز برای آسان تر و امن تر) کاهش استفاده از این کارگاه آموزشی ملزومات است.

The Best Electric Chainsaw Sharpener Options

برای سال های تیز اره برقی به معنای نیاز به تیز کردن فردی برش در زنجیره ای ، امروز مدادهای رنگی در حال تغییر همه که. تراش برقی (همچنین به نام “چرخ”) باعث می شود کار سریع از کسل کننده های زنجیره ای به شکل بنابراین شما می توانید به عقب بر گردیم به کار مهم در دست است. اگر شما شده است فکر کردن در مورد ساخت سوئیچ نگه داشتن خواندن برای یادگیری است که ویژگی های مهم هستند و به همین دلیل نظر ما این سپاس مدل به بهترین برقی اره تیز کن گزینه های خارج وجود دارد وجود دارد.

  1. بهترین کلی: Oregon 410-120 دیدم زنجیره ای چرخ
  2. بهترین ارزش: بوفالو ابزار ECSS اره تیز کن
  3. بهترین روز رسانی: TEMCo صنعتی اتوماتیک سنگ سمباده
  4. همچنین در نظر بگیرید: Oregon 620-120 هیدرولیک به کمک چرخ
  5. همچنین در نظر بگیرید: Oregon 520-120 نیمکت دیدم زنجیره ای چرخ

قبل از اینکه شما خرید

پس با استفاده از تراش برقی بسیار متفاوت از دستی جوش اره برقی آن را یک ایده خوب به درک فقط چگونه یک تیز کن کار می کند. زنجیره ای متناسب با یک راهنمای افقی در تیز پایه و پس از آن یک دیسک به شکل سنگ آسیاب (شبیه یک تیغه اره با دندان های) نصب شده است به یک pull-down ، کشش به پایین سر tilts و تنظیم به طوری که سنگ آسیاب را می توانید در تماس با زنجیره ای برش لینک ها فقط زاویه جلو. علاوه بر این راهنمای برگزاری زنجیره چرخش برای اطمینان از سنگ زنی چرخ اعتصاب برش لینک کلیک کنید در سمت درست زاویه. در ابتدا سخت ترین قسمت با استفاده از یک اره برقی تیز ممکن است به تنظیم تمام زوایای آن به درستی اما هنگامی که آنها در حال تنظیم شما می توانید تیز برش لینک در کل زنجیره در فقط چند دقیقه.

The Best Electric Chainsaw Sharpener Options

کلید خرید ملاحظات

گزینه های نصب

اره برقی مدادهای رنگی به طور معمول نصب شده به صورت یک نیمکت یا یک دیوار. نیمکت-نصب و راه اندازی می تواند مفید اگر شما یک میز کار بزرگ با مقدار زیادی از فضا اما اگر کارگاه های دیواری-نصب خواهد شد صرفه جویی در میز کار املاک و مستغلات. نصب روی دیوار نیز اجازه می دهد تا کاربر را به سوار کردن ابزار و یا در زیر سطح چشم را از نیاز به خم شدن در هنگام تیز کردن متعدد زنجیره ای. برخی برقی مدادهای رنگی را می توان در هر صورت به یک نیمکت و یا به دیوار.

زمین سازگاری

زمین است فاصله بین برش لینک در زنجیره ای و این اندازه گیری در اینچ از کوچکترین تا بزرگترین. زنجیره ای آمده است در یکی از پنج رزین: 1/4 اینچ, .325-اینچ, مشخصات کامل 3/8 اینچ, 3/8 اینچ مشخصات پایین و .404-اینچ است. رایج ترین اندازه زمین هستند 3/8 اینچ و 3/8 اینچ مشخصات پایین و بیشتر مدادهای رنگی را در خود جای حداقل این دو زمین. بسیاری را در خود جای همه پنج رزین. برخی از مدادهای رنگی برچسب شده به عنوان “تیز به .404-inch زمین” که به معنی آنها را نیز تیز کردن تمام اندازه پنج.

اره برقی زنجیر می آیند در اندازه های مختلف و قبل از خرید تراش برقی مطمئن شوید که آن را قبول زنجیره ای(s) شما با استفاده از اغلب. این نیاز به دانستن زنجیره ای خود را زمین—اما اگر شما نمی دانید نگران نباشید: این تعداد است که اغلب چاپ در سمت راست دیدم دست از اره برقی خود را و یا شما می توانید آن را پیدا کنید در کتابچه راهنمای مالک خود.

دستی یا هیدرولیکی کمک

برخی از این جدیدتر برقی مدادهای رنگی از ویژگی های هیدرولیک کمک کند که فقط بدان معناست که هر بار که شما پایین تر از چرخش چرخ سنگ هیدرولیک کمک خواهد قفل های زنجیره ای به جای به طوری برش لینک نمی خواهد حرکت می کند وقتی چرخ آسیاب باعث می شود تماس بگیرید. این از ویژگی های خوب است, اما آن را یک ضرورت مطلق است. اگر این ابزار را ندارد هیدرولیک کمک به آن را باید دستی دکمه شما می توانید سفت به امن برش لینک کلیک کنید قبل از شما پایین تر چرخ سنگ زنی. هیدرولیک کمک به سرعت بخشیدن به روند اما از آن تاثیر نمی گذارد واقعی جوش.

حداکثر سرعت

سرعت که در آن سنگ آسیاب می چرخد اندازه گیری در دور در دقیقه (RPM). سرعت چرخش متوسط از حدود 3000 تا 4200 RPMs با 3400 RPMs رایج ترین آنها است. از لحاظ تئوری, بالاتر دور در دقیقه خواهد شد که کار با سرعت بیشتری انجام می شود اما بالاتر RPM نیز تهاجمی تر—به این معنی که اگر شما در میانهی شب تنظیم سنگ زنی زاویه دقیق و چرخش سنگ باعث می شود تماس با برش در نقطه اشتباه آن را بیشتر به احتمال زیاد به ترک gouge در برش link. در حالی که هیچ خطر وجود دارد عامل به فرد با استفاده از تیز مدادهای رنگی با بالاتر RPMs پتانسیل آسیب برش لینک های بیشتر به راحتی.

اتوماسیون

بسته به سطح مکانیزاسیون شما می خواهم شما می توانید یک پایه برق تیز است که شما نیاز به باز کردن و پیشبرد لینک های زنجیره ای با دست پس از پر کردن هر یک و یا شما می توانید انتخاب کردن برای یک به طور کامل به صورت خودکار تیز می کند که تمام پیشرفت ها و شفاف کردن پس از شما در تنظیم تنظیمات برای مطابقت خاص خود را زنجیره ای.

دیجیتال

در حالی که اکثریت با اره برقی مدادهای رنگی در بازار امروز در حال تنظیم با چرخش دستگیره و دستگیره چند جديدترين مدل ها با استفاده از فن آوری دیجیتال به کمک به تعیین دقیق زوایای تیز کن. این مدل های دیجیتال از ویژگی های LED خروجی و شما می توانید کلید در زمین از برش لینک ها و زاویه مورد نظر از کاهش, برای دقیق جوش.

و گزینه های لوازم جانبی

تمام برقی اره برقی مدادهای رنگی کار در یک شیوه ای مشابه اما برخی با گزینه ها و لوازم جانبی است که می تواند مفید باشد.

  • ساخته شده است در نور: این ممکن است یکی از handiest گزینه از همه از ساخته شده است در نور هدایت نور در نقطه ای که در آن سنگ آسیاب در دیدار برش لینک کلیک کنید, بنابراین شما به وضوح می توانید ببینید اگر شما سنگ زنی در زاویه دقیق شما می خواهید.
  • سنگ زنی چرخ: شما می توانید خرید سنگ آسیاب چرخ در lumberyards و تبادل نظر مراکز, اما شما اغلب یک یا بیشتر خود را با خرید یک تیز کن. سنگ زنی چرخ هماهنگی در اندازه به زمین از برش لینک ها شما جوش.
  • سنگ زنی چرخ سنج: این یک کوچک فلزی یا پلاستیکی با نوار شکاف است که شما می توانید نگه دارید تا به لبه سنگ زنی چرخ را به مطمئن شوید که چرخ درست عرض برش لینک ها شما جوش. این نیز به طور گسترده ای در دسترس در فروشگاه های بهبود خانه.
  • پانسمان سنگ: پانسمان سنگ استفاده می شود برای حذف باقی مانده است که ممکن است در ساخت چرخ سنگ زنی در حین عملیات.

ما تراکم بالا

اگر شما در حال جستجو برای بهترین اره تیز کن و از اینجا شروع کنید. این پنج گزینه های اندازه کافی قدرتمند برای woodcutting جوانب اما فقط به عنوان مناسب برای کوچکتر DIY کارگاه.

The Best Electric Chainsaw Sharpener: Oregon 410-120 Saw Chain Grinder

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Oregon 410-120 دیدم زنجیره ای چرخ

ارائه نهایی در تطبیق پذیری اورگان 410-120 دیدم زنجیره ای چرخ مانت یا در کارگاه خود را دیوار و یا کار خود را از نیمکت. هر کجا که شما انتخاب می کنید به آن را راه اندازی می کنید توانایی تیز کردن تمام پنج زنجیره رزین (1/4-inch, 3/8 اینچ مشخصات پایین 0.325 اینچ, مشخصات کامل 3/8 اینچ و .404-inch). این ساخته شده است دشوار بهترین در کلاس تیز ویژگی های یک دستی اداره برای تامین امنیت برش لینک کلیک کنید و آن را همراه با سه چرخ سنگزنی یک پانسمان سنگ و پلاستیکی سنگ زنی چرخ سنج. نه به ذکر است وجود دارد ساخته شده است در نور بسیار مفید است!

The Best Electric Chainsaw Sharpener Option: Buffalo Tools ECSS Chainsaw Sharpener

عکس: amazon.com

2. بهترین ارزش: بوفالو ابزار ECSS اره تیز کن

در حالی که آن را نمی آید با بسیاری از زنگ ها و سوت بوفالو ابزار ECSS اره برقی تیز امکانات قوی 4200 RPMs و می توان نصب شده به صورت یک دیوار و یا یک نیمکت. آن را تیز و تنها رایج ترین برش ها در زمین—کامل مشخصات 3/8 اینچ—بنابراین اگر شما لازم نیست که به تیز در اندازه های مختلف زنجیره بوفالو تیز است یک راه عالی برای تیز کردن زنجیره ای خود را و صرفه جویی در پول.

The Best Electric Chainsaw Sharpener Option: TEMCo Industrial Fully Automatic Bench Grinder

عکس: amazon.com

3. بهترین روز رسانی: TEMCo صنعتی اتوماتیک سنگ سمباده

اگر شما ترجیح می دهید یک تیز است که شما می توانید “تنظیم و فراموش کرده ام” شما عشق TEMCo صنعتی اتوماتیک سنگ سمباده. این تنظیم به تناسب 1/4-inch, مشخصات کامل 3/8 اینچ و 3/8 اینچ مشخصات پایین رزین و آن را به طور کامل به صورت خودکار. هنگامی که شما مجموعه ای از زوایای این ابزار می کند هر چیز دیگری — آن را به طور خودکار کاهش می دهد و بالا می برد سنگ زنی چرخ و جلو زنجیره ای به بعد برش لینک پس از سنگ زنی یکی از قبلی است. نه تنها TEMCo پلاگین به یک خروجی برق استاندارد مانند دیگر مدادهای رنگی اما همچنین می تواند با اتصال به باتری خودرو, بنابراین شما می توانید تیز برش لینک کلیک کنید در حالی که شما در خارج از برش در جنگل.

The Best Electric Chainsaw Sharpener: Oregon 520-120 Bench Saw Chain Grinder

عکس: amazon.com

4. همچنین در نظر بگیرید: Oregon 520-120 نیمکت دیدم زنجیره ای چرخ

اگر شما جدی هیزم شکن و می خواهید توانایی تیز کردن انواع زنجیر اتمام اورگان 520-120 نیمکت دیدم زنجیره ای چرخ. این طراحی شده است برای سوار شدن به یک میز کار و آن را تنظیم می کند به تیز کردن تمام پنج برش لینک رزین (1/4-inch, 3/8 اینچ مشخصات پایین 0.325 اینچ, مشخصات کامل 3/8 اینچ و .404-inch). تیز همراه با سه چرخ سنگزنی یک پانسمان سنگ و سنگ زنی چرخ سنج. آن را ویژگی های یک دستی اداره برای تامین امنیت برش لینک کلیک کنید طول جوش و چرخ چرخش در 3400 RPMs. آن را نیز ویژگی های ساخته شده در نور است.

The Best Electric Chainsaw Sharpener Option: Oregon 620-120 Hydraulic Assisted Grinder

عکس: amazon.com

5. همچنین در نظر بگیرید: Oregon 620-120 هیدرولیک به کمک چرخ

با اورگان 620-120 هیدرولیک به کمک چرخ شما لذت بردن از توانایی به سرعت تیز لینک لینک بدون نیاز به استفاده از یک کتابچه راهنمای رسیدگی به امن برش لینک کلیک کنید. این مدل محبوب چرخش در 3400 RPMs و آن را می توان تنظیم برای جوش تمام پنج برش link زمین اندازه (1/4-inch, 3/8 اینچ مشخصات پایین 0.325 اینچ, مشخصات کامل 3/8 اینچ و .404-inch). آن می آید با سه چرخ سنگزنی یک پانسمان سنگ و سنگ زنی چرخ سنج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر