5 بهترین نوار مجرای گزینه برای تعمیرات خانگی | باب ویلا

در خرج کردن ؟ حق نوار مجرای می تواند شما را.

The Best Duct Tape for Every Household Repair

عکس: amazon.com

اگر شما شنیده ام بیان “مثل هیچکس پشت” شما ممکن است تعجب به یاد بگیرند که آن را اصلی الهام بخش برای نوار مجرای. این دوام پارچه-حمایت نوار در اصل به عنوان اردک نوار و اختراع شد در طول جنگ جهانی دوم برای کمک به سربازان ضد آب خود را از مهمات موارد است. در طول زمان, Johnson & Johnson, شرکت طراحی و توسعه یک نقره نسخه به طور خاص برای آب بندی و گرمایش و تهویه مجاری: از این رو نوار مجرای.

امروز نوار مجرای برو به محصول برای رفع سریع و محکم تعمیرات در داخل و خارج از خانه خود را. همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تهیه سازماندهی و پروژه های DIY. با بسیاری از مزایای چنین طیف گسترده ای از کاربردها و افزایش تعداد گزینه های است که در سمت راست نوار مجرای برای پروژه شما ؟ دفعات بازدید در تاریخ برای ما راهنمایی خرید و لیست ما از پنج بهترین گزینه های خارج وجود دارد امروز.

  1. بهترین ارزش: 3M چند استفاده از نوار مجرای
  2. بهترین برای رفع سریع: گوریل سیاه و سفید نوار مجرای
  3. بهترین برای استفاده در فضای باز: مهم, کون, نوار
  4. بهترین برای صنایع دستی: Anvel رنگی نوار مجرای
  5. بهترین سنگین: Nashua 357 پلی اتیلن با پوشش حق بیمه درجه نوار مجرای

The Best Duct Tape Options

کلید خرید ملاحظات

همه مجرای نوار ساخته شده از سه لایه است که باعث می شود آن را انعطاف پذیر و قوی و اغلب ضد آب است. لایه پلی اتیلن پلاستیک وسط لایه پارچه های پنبه ای و لایه پایین است – لاستیک یا پلیمر-بر چسب. تمام نوار مجرای نیز باید با یک سری از آزمون های استاندارد طراحی شده توسط انجمن آمریکایی آزمایش و مواد.

نوار مجرای طبقه بندی شده است به کلاس های مختلف: نظامی, صنعتی, حق بیمه و تجاری است. ما تمرکز بر تجاری و حق بیمه کلاس مجرای نوار. این نمرات مفید برای خانه و تعمیر و نگهداری تهیه و تبادل نظر. در هنگام انتخاب یک هدف کلی نوار مجرای شما می خواهید به در نظر گرفتن عوامل زیر.

چسب و استحکام کششی

این دو ویژگی است که نوار مجرای بسیار منحصر به فرد و مفید هستند آن چسبندگی (چسب قدرت) و stretchiness (استحکام کششی).

  • چسب قدرت بستگی به نوع چسب استفاده می شود. مجرای نوار چسب یا لاستیک مبتنی بر, برای اوراق قرضه قوی یا پلیمر مبتنی بر است که کمتر الزام آور است.
  • استحکام کششی بستگی به بافت و موضوع تعداد پارچه لایه است که ساخته شده از پنبه مش. این پارچه را به شکل انعطاف پذیر لایه میانی می دهد و نوار خود را مشخص stretchiness. بالاتر موضوع تعداد نتایج در یک قوی تر استحکام کششی و توانایی بیشتری برای تحمل وزن و مقاومت در برابر استرس است.

پایگاه انتخاب خود را از نوار مجرای در سطح کششی و چسب قدرت بهترین راه حل مناسب برای پروژه خود را. برای تعمیرات خانه شما می خواهید یک نوار است که نمی خواهد نشت پوست کردن و یا پاره. این اغلب نیاز به بالاتر تعداد موضوع و قوی لاستیک-بر چسب. برای پروژه های صنایع دستی, شما ممکن است بخواهید یک کاهش قدرت نوار بنابراین شما می توانید به rip حذف و دستکاری آن به راحتی. یک پلیمر-بر چسب و تینر پنبه لایه ممکن است شما خدمت می کنند بهتر است در این مورد.

برای تعیین قدرت از مجرای نوار برای خرید برچسب به عنوان خوانده شده. برای سنگین در حمام, به دنبال عبارات مانند “دو ضخامت چسب” و “تقویت پشتوانه.” برخی از محصولات را دولت نوع چسب استفاده می شود مانند “لاستیک مصنوعی چسب” است که با اتصال به طیف گسترده ای از سطوح. نگاه برای توصیف انواع پروژه ها و سطوح هر یک از نوار طراحی شده است و آن است که آیا مناسب برای منزل و همچنین استفاده در محیط داخلی.

مقاومت در برابر آب

صحبت از خارج از منزل بزرگ مجرای نوار می تواند به خصوص مفید برای تعمیرات است که نیاز به یک تنگ و در عین حال انعطاف پذیر ضد آب و اوراق قرضه. همه کلاس تجاری نوار پوشش داده شده با پلاستیک شفاف بر روی پارچه لایه. این پوشش است که اغلب ضد آب—و یا حداقل آب و هوا-مقاوم در برابر—اما مطمئن شوید که برچسب متحده این آشکار است. حتی اگر آن را داشته باشید که به اصطلاح “ضد آب” نوار مجرای هنوز هم می توانید موفق در شرایط خاص. شدید درجه حرارت و رطوبت اضافی می تواند بر هر دو باند چسب و آب آن-دفع قدرت باعث نوار مجرای به پوست قبل از موعد مقرر و یا ذوب شدن به سطح.

سهولت استفاده

نوار مجرای آن چسبندگی و stretchiness آن هستند بزرگترین نقاط قوت. ترفند پیدا کردن یک محصول با حق مخلوط از این دو کیفیت را با توجه به نیازهای شما و پروژه های. حتی سنگین مجرای نوار باید پوست کنده و تبدیل به راحتی و پاک کردن رول ترجیحا با دست. برخی از نوار (مانند آنهایی که ساخته شده توسط 3M) خواهد rip هر دو صورت عمودی و افقی برای حداکثر سهولت و دامنه استفاده کنید. چسب باید بصورتی پایدار و محکم پایبند به هر سطح شما در حال مداخله است اما نباید آن را به چوب خود را به عنوان شما پوست آن را رول. بسیاری از مجرای نوار بلند خواهد شد و حذف پاک پس از آنها قرار می گیرد و فشار پایین. همانطور که در بالا اشاره شد اما هشدار داده می شود که زمان و گرما و سطح دیگر عوامل می تواند باعث این چسب به ذوب شدن ساخت آن را سخت تر و مسیه برای حذف.

گزینه های رنگ

با توجه به آن ریشه مجرای (یا اردک) نوار در اصل سبز رنگ است. رایج ترین رنگ ها در حال حاضر نقره ای و سیاه و سفید و روشن است. نقره ای نوار مجرای در نظر گرفته شده است برای مطابقت با ورق فلزی و از مجاری هوایی استفاده می شود برای بسیاری دیگر از مسکونی و صنعتی. سیاه و سفید و روشن نوار مجرای طراحی شده برای ترکیب با پروژه در دست که آیا شما در حال تعمیر دوچرخه صندلی یا وصله چکه کن شلنگ باغ. اما خود را محدود نمی کند نوار مجرای استفاده برای تعمیر و نگهداری. این نوار پارچه برای تهیه بچه های مدرسه پروژه های DIY طراحی خانه و سازمان است. شما به راحتی می توانید پیدا کردن نوار مجرای در رنگ های رنگین کمان و یک آرایه وسیعی از الگوهای برای هر خلق و خوی و یا ایده است که ممکن است اعتصاب.

بالا مجرای نوار برای صفحه اصلی و استفاده از

ما به جمع آوری بازخورد در مقایسه یادداشت ها و crunched تمام اعداد است. این بهترین نوار مجرای در بازار امروز است.

The Best Duct Tape Option: 3M Multi-Use Duct Tape

عکس: amazon.com

1. بهترین ارزش: 3M چند استفاده از نوار مجرای

این نوار مجرای اکثر ما می دانیم و عشق: خاکستری با نوار قرمز 3M برچسب. یکی از کم هزینه نوار مجرای در بازار است و همچنین مقاوم در برابر آب (هر چند نه ضد آب) و موفق به طور موقت به جای طولانی مدت تعمیرات. آن هم خوب است برای بسته بندی کابل وصله تقویت و بسته بندی. پارچه اشک هر دو صورت عمودی و افقی بنابراین شما می توانید خیاط اندازه نوار خود را به هر پروژه. یک مشتری خوشحال سهام تجربه خود را: “من تلف پول زیادی بر روی نوار کاست که قرار بود فوق العاده نوار بسته بندی. این نوار شگفت انگیز است! چسبندگی چوب به خوبی آن را حتی نمی آمد و رطوبت.”

The Best Duct Tape Option: Gorilla Black Duct Tape

عکس: amazon.com

2. بهترین برای رفع سریع: گوریل سیاه و سفید نوار مجرای

این workaday نوار نمرات بزرگ با هر دو حرفه ای و متوسط Joes. بسیار با دوام و ضد آب گوریل سیاه و سفید نوار مجرای جامد است انتخاب برای تعمیر شغل در اطراف خانه. گوریل نام تجاری آن را “نوار مجرای در استروئیدها” دلیل خوب است. این طراحی شده است برای هر دو محیط داخلی و خارجی استفاده خواهد شد و چوب به سطوح ناهموار مانند چوب و سنگ و گچ و گچ و آجر است. محکم بافته شده پارچه های سیاه و پوشش داده شده با آب و مقاوم در برابر پوسته است اما هنوز هم آسان به پاره کردن با دست. این دو ضخامت لاستیک بر چسب طول می کشد نگه دارید و باقی می ماند قرار داده باران یا درخشش هر چند ممکن است مبارزه در شرایط حرارت بالا.

The Best Duct Tape Option: Sticky Ass Tape

عکس: amazon.com

3. بهترین برای استفاده در فضای باز: مهم, کون, نوار

اگر شما در حال جستجو برای چیزی است که فوق العاده مهم و انعطاف پذیر نگاه هیچ دورتر. مهم, کون, نوار سرگرم کننده است برای گفتن و ویژگی های اضافی-ضخامت نوار چسب. آن پارچه لایه های سه گانه تقویت شده برای حداکثر استحکام کششی و انعطاف پذیری. همچنین اوراق قرضه سریع تر و طول می کشد بیش ترین رقابت نوار ضد آب است و وعده به مقاومت در برابر 200 مایل در ساعت باد. در حالی که مهم باسن گران تر از رقیب تجاری-درجه و روح آن است به خوبی به ارزش دلار اضافی. استفاده از آن در طیف گسترده ای از سطوح فلزی, سیمان, آجر, گچ, سنگ, پشم شیشه, پلاستیک, چوب, شیشه ای, و بیشتر.

The Best Duct Tape Option: Anvel Colored Duct Tape

عکس: amazon.com

4. بهترین برای صنایع دستی: Anvel رنگی نوار مجرای

رنگین کمان رنگ نوار مجرای نه فقط برای بچه ها (اگر آنها آن را دوست دارم بیش از حد). با ده رنگ متفاوت و آسان اشک آور توسط دست طراحی آن را به خوبی به ارزش نگه داشتن Anvel 10-بسته در دست برای خانه, سازمان صنعت, پروژه های برنامه نویسی رنگ تزئین, و بیشتر. در مقایسه با دیگر رنگ نوار مجرای چند بسته در بازار, شما می توانید مقدار زیادی از محصول برای قیمت. چسب است که کم مانده اما stickier از برندهای رقیب و پس از آن خواهد ماند قرار داده است. همچنین آب و هوا-مقاوم و مناسب برای استفاده در فضای باز–bold, روشن, علامت های هر کسی ؟

The Best Duct Tape Option: Nashua 357 Polyethylene Coated Premium Grade Duct Tape

عکس: amazon.com

5. بهترین سنگین: Nashua 357 پلی اتیلن با پوشش حق بیمه درجه نوار مجرای

Nashua حق بیمه درجه نوار مجرای یک گلوله نقره ای برای سنگین تعمیرات خانه. یکی از بهترین ویژگی های آن است چسبندگی عالی. در همان زمان آن لایه برداری پاک وقتی که می آید زمان به آن را حذف کنید. در حالی که کمی گران تر از چسبنده, کون, نوار, Nashua است با قیمت مناسب به صورت حرفه ای و کلاس نوار مجرای. پلی اتیلن با پوشش پارچه لایه ضد آب است و طراحی شده برای مقاومت در برابر رطوبت و مواد شیمیایی و حلال های سوراخ و سایش ساخت آن نوار مجرای از انتخاب برای بسیاری از پیمانکاران. Nashua نوار مجرای مناسب است نه تنها به خانه مشترک تعمیرات بلکه به تهویه مطبوع, تعمیر و نگهداری, گچ کاری و دیگر مشابه برنامه های سنگین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de