درمان خود و باغ خود را به یکی از این کم-تعمیر و نگهداری راه حل های آبیاری—مطمئن شوید که به همسایگان خود را سبز با حسادت!

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Drip Irrigation System

عکس: depositphotos.com

با نگه داشتن آبیاری باغ خود را می تواند یک چالش. تعطیلات برنامه های شلوغ و تغییر شرایط آب و هوایی می تواند همه ترک گل و سبزیجات و درختچه های تشنه. اما نصب یکی از بهترین سیستم های آبیاری قطره ای است که به کیت شامل همه شما نیاز دارید و شما برای حل این مشکل شایع است. آبیاری قطره ای سیستم شیلنگ نازل آبپاش و لوله که ارائه مقدار مناسب از آب به هر گیاه کمک می کند که شما برای جلوگیری از هر دو زیر و overwatering. بهترین سیستم های آبیاری قطره ای در هنگام تنظیم یک تایمر آب به طور خودکار و آنها آسان برای نصب و نگهداری. شما حتی پیدا کردن سیستم های آبیاری قطره ای نسبت به انواع مختلف باغ. بنابراین خواندن ادامه به یاد بگیرند که چگونه این نگرانی آبیاری سیستم کار می کنند و به همین دلیل این هفت مرتبه به عنوان بهترین در کلاس:

 1. بهترین کلی: KINGSO آبیاری قطره ای کیت با تایمر
 2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: PATHONOR آبیاری قطره ای کیت
 3. بهترین برای حلق آویز کشاورزان: مدار 56318 حلق آویز در سبد خرید فلکس-غبار آبیاری کیت
 4. بهترین ظروف: مدار میکرو Bubbler آبیاری قطره ای, آبیاری, کیت
 5. بهترین تخت مطرح شده: باران قطره ای باغ سبزی قطره ای, آبیاری, کیت
Best Drip Irrigation System

عکس: depositphotos.com

انواع نازل در سیستم های آبیاری قطره ای

سیستم های آبیاری قطره ای نیاز به چندین متفاوت امیتر نازل. بسته به باغ خود را طراحی و نیازهای برخی از این راهنمایی بهتر خواهد بود مناسب تر از دیگران است. قبل از اینکه شما تلاش برای برنامه ریزی کردن خود سیستم آبیاری خود را آشنا با انواع زیر از امیتر نازل هر کدام با نقاط قوت و ضعف با توجه به ارزش.

میکرو اسپری آبپاش

میکرو اسپری آبپاش مفید هستند دستگاه هایی که می توانید بیشتر از یک کم فشار سیستم آبیاری قطره ای. آنها نصب در کنار گیاهان بلندتر و یا استفاده می شود به آمار چند گیاهان بیشتری آب نیاز دارد در حالی که ترک کمتر نیازمند گیاهان به تنهایی. آنها طراحی شده با بهبود اسپری-محدوده بیش از دیگر امیتر-انواع با همان فشار است. ساخت میکرو-اسپری آبپاش از چهار قطعه به شرح زیر است:

 • اجرای یک طول 1/4-inch لوله به بارانی را به محل مورد نظر.
 • ضمیمه لوله به یک پایه با یک خطر رانده و به زمین است.
 • استفاده از یک تکه سفت لوله برای ایجاد یک سحر و ضمیمه آن را به پایه.
 • پیچ میکرو-نازل اسپری بر روی پایان برخیزنده.

این اجازه می دهد تا به سحر سر به بالا بلندتر گیاهان و کارگردانی اسپری آسان تر است. میکرو اسپری آبپاش سر اغلب ساخته شده اند در دریچه های قابل تنظیم برای کنترل اسپری.

نقطه-منبع قطره چکان

اغلب مورد علاقه باغبان چشم انداز و بزرگ برای گیاهان است که به خوبی انجام نمی با آب برگ (مانند گوجه فرنگی و بادمجان) نقطه-منبع قطره چکان ها غیر قابل تنظیم از پیش تعیین شده و نازل است که توزیع یک مقدار مجموعه ای از آب به گیاه در هر ساعت. آنها بسیار عالی برای استفاده با “ماهواره” گیاهان در کشاورزان و سبدهای معلق و همچنین حساس سبزیجات. نقطه-منبع قطره چکان می توان از طریق نصب چند روش مختلف:

 • متصل به طور مستقیم به اصلی شلنگ.
 • نصب شده در زیر گیاه با طول لوله اتصال به اصلی شلنگ.
 • متصل به اصلی شلنگ با طول لوله در حال اجرا به گیاه.

راه هر کدام شما نصب قطره چکان آنها معمولا از پیش تعیین شده در½, 1 یا 2 GPH (گالن در ساعت). شما نیاز به استفاده از یک تولید کننده نمودار برای تعیین صحیح نازل برای گیاهان خاص. بیش از حد آب می تواند غرق گیاهانی که ترجیح می دهند به کمی خشک و در حالی که کمی بیش از حد آب را شیرین کاری یک گیاه بالقوه است.

در خط قطره قطره چکان

برای کسانی که با بیشتر گذاشته پشت رویکرد به باغ آبیاری در خط قطره قطره چکان ها یک راه سریع و آسان برای توزیع H2O. این شلنگ کوچکتر در قطر از اصلی شلنگ اما ممکن است در طول های مختلف. قطره چکان ساخته شده به لوله در سراسر طول آن اجازه می دهد باغبان به بافت شلنگ در بین گیاهان و ارائه آب بدون قرار دادن یک دسته از قطره چکان در اصلی شلنگ. این کم-تعمیر و نگهداری و نشت-کاهش روش آبياری.

در خط چکه امیتر شلنگ آبیاری نرخ های متفاوت از نقطه-مدل منبع آنها مشخص نیست توسط GPH اعتبار. به طور کلی در خط لوله در آمده 1/4 اینچ و 1/2 اینچ قطر با فاصله مجموعه بین 6 و 12 اینچ. بررسی تولید کننده اطلاعات برای تعیین آنچه شما نیاز دارید برای شما خاص باغبانی نیاز دارد.

حوضه Bubblers

یک برنامه به طور بالقوه مفید در علاوه بر این به سیستم آبیاری قطره ای در حوضه bubblers کوچک و کم فشار بارانی-سبک نازل بنا به زمین و متصل به سیستم قطره اصلی شلنگ. آنها آب اسپری در یک الگوی 360 درجه, ضربه تمام گیاهان در اطراف آنها. آنها بسیار مفید در خوشه ای از گل ها و گیاهان به عنوان آنها کاهش نیاز به فردی نازل.

این bubblers قلاب اصلی شلنگ با طول لوله. آنها ساده است برای نصب و انباشتگی و فشار تنظیم آسان را در هر زمان. این bubblers سر پیچ یا به دریچه گاز جریان آب است.

چه به نظر در هنگام خرید یک سیستم آبیاری قطره ای

حالا که شما آشنا با انواع سیستم ها و قطره چکان شما می توانید تمرکز بر ایجاد باغ خود را ایده آل سیستم. اندازه و نوع باغ همراه با نوع خاک و عوامل دیگر هستند شایان و برنامه ریزی برای. در اینجا برخی از عوامل برای حفظ در ذهن در هنگام خرید یک سیستم آبیاری قطره ای.

باغ اندازه

اندازه باغ خود را تعیین می کند سیستم شما را راه اندازی و کیت که شما نیاز دارید. برای کوچکتر باغ یک کیت است که اغلب به اندازه کافی برای نصب یک راه موثر سیستم آبیاری قطره ای. بزرگتر باغ ممکن است نیاز به طول اضافی از لوله ها و قطره چکان. شما حتی ممکن است پیدا کردن که شما بهتر است با دو سیستم جداگانه است که برای اجرا در زمان های مختلف به مکان های مختلف در اطراف ملک خود را.

انواع گیاه

گونه های مختلف گیاهان نیاز به مقادیر مختلف آب است. با توجه به آنچه شما در حال رشد شما ممکن است مجبور به گرفتن خلاق با یک سیستم در خط و نقطه-منبع قطره چکان. یکی از ارزش های بزرگ از یک سیستم آبیاری قطره ای این است که چگونه انعطاف پذیر هستند. اگر به درستی طراحی شده و یک سیستم واحد می تواند آب یک طیف گسترده ای از گیاهان است.

نوع خاک

وجود دارد که شش نوع مختلف از خاک رس شنی سيلتی, peaty, گچی و لومی—همه با سطوح مختلف مواد مغذی و ویژگی های زهکشی. این مهم است به درک نوع خاک شما بنابراین شما می توانید انتخاب بهترین سیستم آبیاری قطره ای برای نیازهای شما. به طور کلی خاک خوب مخلوط از این نوع خاک و تمایل به ارائه یک ترکیب خوب است از مواد مغذی و آب-برگزاری قابلیت های. اگر شما در حال آبیاری مطرح شده یا تخت گل پر از خاک شما نباید خیلی موضوع ساخت یک سیستم آبیاری قطره ای برای شما کار می کنند.

نرخ جریان

هنگامی که شما تعیین کرده اید گیاهان و خاک شما, شما می توانید کشف کردن گیاهان به آب نیاز دارد و انتخاب صحیح قطره چکان.

حتی گیاهان با آب کم نیاز به رنج می برند می تواند در سریع تخلیه سریع خشک شدن خاک. در این مورد, شما نیاز به افزایش اندازه نقطه-منبع فرستنده و یا استفاده در خط لوله با نزدیک امیتر فاصله. در نظر بگیرید 1 GPH امیتر یا 9 اینچ فاصله برای این حالات. شما حتی ممکن است در نظر اصلاح خاک با کود یا خزه تورب برای افزایش مواد مغذی و آهسته زهکشی.

گیاهان با نیازهای آب در ضعیف زهکشی خاک نیز می تواند رنج می برند اگر overwatered. اگر این وضعیت در باغ خود را, شما ممکن است بهتر خرید نیم گالن قطره چکان یا 12 اینچ فاصله در خط لوله برای کمک به حفظ گیاهان خود را از غرق شدن است. شما ممکن است بخواهید به کار برخی از شن و ماسه به خاک و همچنین افزایش زهکشی.

جبران فشار

مقدار فشار است که جریان از طریق یک سیستم آبیاری قطره ای می تواند نوسان بسته به طول شلنگ و باغ تخت ارتفاع در میان عوامل دیگر. این می تواند باعث قطره چکان به جریان متفاوت از طراحی با بیشتر یا کمتر از جریان آب بسته به فشار.

برای مبارزه با این بهترین سیستم آبیاری قطره ای قطره چکان ها جبران فشار طراحی شده توسط. آنها را منتشر می کنند و همان مقدار آب بدون در نظر گرفتن فشار در ورودی (که در آن آنها را به اصلی شیلنگ). آنها سازگار ارائه آبیاری, شرایط و اطمینان حاصل شود که تمام گیاهان همراه سیستم ماندن سیراب.

فیلتر

شما ممکن است در نظر یک فیلتر مهم برای خود سیستم قطره—تا زمانی که شما یک مسدود خود را در 1/4-inch لوله. سیستم های آب اغلب حاوی رسوب و خاک و یا حتی پوسته پوسته شدن از لوله های فلزی که می تواند منجر به انسداد که محدود کردن جریان آب.

در خط screen filter محافظت از سیستم خود را از این فشار-مسدود کردن ذرات. آنها نصب در شلنگ شیر و گرفتن انسداد قبل از آنها می توانید آن را به سیستم. اگر شما متوجه جریان آب شروع به کاهش در سراسر سیستم خود را, آن را شرط بندی امن است که شما نیاز به حذف صفحه و پاک کردن آن را.

خود گرگرفتگی ویژگی

خاک و حشرات کوچک و دیگر موانع می توانید راه خود را به یک سیستم آبیاری قطره ای را از طریق قطره چکان—و در خط روی صفحه نمایش فیلتر نمی تواند جلوگیری از این مزاحمان. برخی از سیستم های, اما با آمدن خودکار خیط و پیت کردن دریچه های است که کمک به کاهش احتمال مسدود کردن. این شیرها نصب در پایان سیستم را به طور خودکار باز زمانی که فشار در سیستم قطره (مانند زمانی که آب خاموش). باقی مانده تخلیه آب از سیستم از طریق این باز کردن دریچه های پاکسازی برخی از رسوب است که جمع آوری کرده است.

ساخته شده است در بررسی سوپاپ

آب را به خانه خود را می تواند به خطر بیافتد اگر فشار آب به طور ناگهانی افت هنگامی که خود را قطره ای سیستم در حال اجرا است. در چنین صورتی شلنگ شیر می تواند به عقب خوراک آب از سیستم قطره به خانه و در نتیجه آب آلوده سیستم که نیست امن به نوشیدن و یا استفاده برای حمام کردن.

برای کاهش این خطر نصب یک شیر یکطرفه در سیستم شما. این سوپاپ ها اجازه می دهد تا آب به جریان در یک جهت و به طور خودکار خاموش هنگامی که هر backpressure رخ می دهد و یا فشار در سیستم پشت آن قطره. اگر شما سیستم آبیاری قطره ای نمی آید با یک شیر یکطرفه مهم برای خرید و نصب آن در شلنگ شیر آب.

خودکار تایمر

نه همه سیستم ها با خودکار تایمر اما اکثر سیستم های بهره مندی از یک. این برنامه ریزی دریچه های روشن در زمان تعیین و اجرا برای یک فاصله خاص. شما می توانید مقدار دقیق آب سیستم شما می شود بدون فعال کردن سیستم به صورت دستی. شما ملاحظه ای نتایج سازگار در باغ خود را, و شما قادر خواهید بود برای تنظیم خود را استفاده از آب کاملا. به علاوه شما نیاز به یاد داشته باشید به نوبه خود سیستم خود را روشن یا خاموش.

ما تراکم بالا

این تراکم بالا برای بهترین آبیاری قطره ای سیستم های عامل در تمامی ملاحظات ذکر شده در بالا. از تخت مطرح شده به سبدهای معلق وجود دارد یک سیستم آبیاری قطره ای در این لیست برای نیازهای شما.

Best Drip Irrigation System Kingso

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: KINGSO آبیاری قطره ای کیت با تایمر

این عالی قطره کیت از KINGSO ویژگی های 20 قابل تنظیم آب نازل از حداقل قطره به 360 درجه bubbler. این همچنین شامل تمام لوله و اتصالات شما نیاز به شعبه و اتصال چندین گیاهان. بهترین و در عین حال از آن می آید با یک خودکار تایمر است که فعال خواهد شد در یک زمان خاص از روز و اجرا برای یک مقدار از پیش تعیین شده از زمان. در حالی که این کیت همه چیز شما نیاز دارید, شما ممکن است در نظر گرفتن ارتقاء شیر آب اتصال. یکی می آید که در این کیت نیست رشته با استفاده از یک باند گیره سفت بر روی شیر آب به جای. این باعث می شود این کیت جهانی اما ممکن است تا پایان نرسد.

Best Drip Irrigation System PATHONOR

عکس: amazon.com

2. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: PATHONOR آبیاری قطره ای کیت

آبیاری قطره ای هزینه می توانید به سرعت اضافه کنید. برای مالکان به دنبال بهترین سیستم آبیاری قطره ای در بودجه های خوبی قیمت PATHONOR ویژگی های کیت 50 پا از لوله (به اندازه کافی برای پوشش یک باغ کوچک) پنج نازل چند سه راه اتصالات و مخاطرات برای برگزاری نازل در محل. همچنین هر دو جهانی و رشته شلنگ اتصالات ساخت کیت به اندازه کافی انعطاف پذیر برای کاربردهای مختلف است. این کیت را شیر اتصال در حالی که رشته نیست با کیفیت بالا, با این حال—و مالکان با فشار آب بالا ممکن است پیدا کردن آن پاپ از شیر آب. این می تواند باعث باغ خود را به سیل در حالی که دریچه باز است.

Best Drip Irrigation System Orbit Hanging

عکس: amazon.com

3. بهترین برای حلق آویز کشاورزان: مدار 56318 حلق آویز در سبد خرید فلکس-غبار آبیاری کیت

حلق آویز سبد اضافه قابل توجهی زیبایی اما می توان آنها را بدون هیچ زحمتی به آب است. این آبیاری قطره ای کیت از مدار به طور خودکار آب خود را در سبد می روم شما را به نظاره نشست و لذت بردن از آنها. این سیستم شامل یک خودکار تایمر است که به نوبه خود سیستم روشن و خاموش با توجه به تنظیمات خود را. همچنین ویژگی های کلیپ برای پین شیلنگ در محل بنابراین شما می توانید آنها را به طور مستقیم بیش از خود را حلق آویز سبد و کراوات در نازل. شاید بهترین قسمت این سیستم آن است “فلکس-غبار” انعطاف پذیر نازل لوله که برگزار خواهد شد و موقعیت خود را ایجاد دقت اشاره کردن و به حداقل رساندن اتلاف آب. در حالی که این سیستم به خوبی کار می کند برای حلق آویز سبد آن دشوار خواهد بود برای مقاوم سازی آن برای استفاده های دیگر. این کلیپ را نگه نمی شیلنگ در محل گلزار به احتمال زیاد خروج از نازل در خاک است.

Best Drip Irrigation System Orbit Micro

عکس: amazon.com

4. بهترین ظروف: مدار میکرو Bubbler آبیاری قطره ای, آبیاری, کیت

آبیاری ظروف را می توان روی حیله و تزویر, اما مدار نمیفهمد چگونه به انجام کار به طور موثر با آن میکرو Bubbler آبیاری قطره ای آب کیت. این شامل هشت bubblers و لازم شیلنگ و اتصالات به قلاب آنها را در گلدان و ظروف. شلنگ می توانید مخفی کردن در پشت یک گلدان و یا اجرا از طریق آن از پایین است. یا راه را تغذیه bubbler به آب کل یک گلدان. این کیت را پوشش 250 متر مربع است اما این تنها هشت bubblers. به این دلیل, بزرگ, چند, باغ ظرف ممکن است نیاز به کیت. شاید بهترین راه برای استفاده از این مدار سیستم به عنوان یک کیت توسعه برای در حال حاضر نصب شده در سیستم.

Best Drip Irrigation System Raindrip

عکس: amazon.com

5. بهترین تخت مطرح شده: باران قطره ای باغ سبزی قطره ای, آبیاری, کیت

این کیت باعث می شود آبیاری تخت مطرح شده ساده و آسان است. آن می آید با یک طول در خط امیتر شلنگ (با فاصله 12 اینچ) و مخاطرات آن را در محل نگه. آن را به سادگی پیچ بر روی یک شلنگ شیر آب و یا پایان یک شلنگ باغ. این ساده راه اندازی خواهد شد که شما آبیاری باغ خود را در دقیقه. وجود ندارد یک تن از انعطاف پذیری با استفاده از این سیستم ، آن را شامل نمی شود هر گونه اتصالات برای ایجاد شلنگ شبکه; آن را صرفا یک پلاگین و بازی کیت که شما را حفظ خواهد کرد باغ تخت مطرح آبی.

مزایای استفاده از داشتن یک سیستم آبیاری قطره ای

از نصب و راه اندازی آسان به صورت اتوماتیک آبیاری به پایین تعمیر و نگهداری سیستم های آبیاری قطره ای کمک خواهد کرد که ایجاد یک بهتر فضای باغ برای خانه خود را.

سیستم های آبیاری قطره ای نصب آسان هستند چرا که آنها نیاز به کمی به هیچ حفر. اصلی توزیع شیلنگ آمده در رنگ است که شما مطابقت مالچ و آنها پونز به محل با محوطه سازی کالاهای اساسی. قطره چکان نصب خاردار با اتصالات که فشار به توزیع شلنگ با دست. آنها پس از آن می تواند در هر نقطه نصب شده در باغ با درج یک خطر به زمین.

آبیاری خودکار است که بدون شک بزرگترین مزیت آبیاری قطره ای. زمانی که گره خورده به صورت خودکار تایمر شما می توانید بقیه مطمئن باشید که خود را باغ است و آب هر روز که آیا شما در خانه هستید یا نه. همچنین توسط جفت شدن حق امیتر به گیاهان شما می دانید که دقیقا چه مقدار آب است و با گرفتن هر ساعت.

سیستم های آبیاری قطره ای کم-تعمیر و نگهداری. به سادگی خیط و پیت کردن سیستم هر زمان که شما متوجه کاهش جریان و شما را در کسب و کار در هیچ زمان. حتی تعمیرات ساده هستند. اگر یک شلنگ می شکند به سادگی قطع هر دو طرف از آن و نصب یک اتصال شلنگ. حتی صاحبخانه با بسیار کمی تبادل نظر و تجربه می تواند رسیدگی به حفظ یک سیستم آبیاری قطره ای.

سوالات متداول در مورد جدید خود را به سیستم آبیاری قطره ای

از آنجا که سیستم های آبیاری قطره ای و بخش های مختلف ممکن است ناآشنا برای بسیاری از مردم در اینجا برخی از پاسخ به دو سوال رایج در اغلب مردمی که باید در مورد آنها.

س: چگونه می توانم شما نصب یک سیستم آبیاری قطره ای?

سیستم های آبیاری به طور معمول به فروش می رسد در کیت با تمام اتصالات مورد نیاز به کراوات به خانه خود شلنگ شیر آب. سپس آن را تنها یک ماده از انتخاب نحوه اجرای اصلی شیلنگ و که در آن شما می خواهم خود را قطره چکان می شود. قطره چکان نصب در امتداد اصلی شلنگ توسط poking خود پلاستیکی خاردار اتصالات در هر کجا که شما انتخاب می کنید ایده آل در نزدیکی گیاهان شما می خواهم سیراب.

چطور شما غیر روحانی کردن یک سیستم آبیاری قطره ای?

ساده ترین روش برای تخمگذار از یک سیستم آبیاری قطره ای است که برای استفاده در خط امیتر شیلنگ. این شیلنگ می تواند به مار در یک باغ, تخت, بین گیاهان و گل. یکی دیگر از رویکرد تا حدودی پیچیده تر است برای ایجاد مناطق (به عنوان مثال یک پایه از گیاهان در یک منطقه) و اجرا شاخه های قطره چکان به آنها اصلی توزیع شلنگ.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de