بهترین بیت مته برای فلز

بهترین بیت مته فلز – باب ویلا

پیش رو دریافت جزئیات بیشتر در مورد محصولات ما بالا مورد علاقه مته طراحی شده برای استفاده بر روی فلز.

The Best Drill Bits for Metal Options

عکس: depositphotos.com

مته در آمده مجموعهای از انواع و اندازه های مختلف برای حفاری سوراخ در انواع مواد است. بسیاری از مته سوراخ کنید از طریق بیش از یک نوع مواد, اما نه همه مته استفاده می شود فلزی بدون گرم کردن و خوراکی در نیم. بهترین بیت مته برای فلز اغلب ساخته شده با سرعت بالا فولاد کبالت و یا کاربید و به منظور کاهش اصطکاک گاهی اوقات به پایان رسید با این پوشش به عنوان سیاه و سفید اکسید یا تیتانیوم. اگر شما در بازار برای یک مجموعه خوب از فلز-حفاری بیت خوندن! ما در-مورد علاقه میدارد ارائه دوام و دقت و اکسل در این کار خواستار.

ما تراکم بالا

The Best Drill Bits for Metal Option: Hymnorq Twist Metal Drill Bits Set

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Hymnorq سودجو مته پیچ و تاب و بیت مجموعه

مخروطی بینی و پیچ خورده طرف شیار بیت در این مجموعه به سرعت نفوذ مته ثابت, self-centering سوراخ در بسیاری از فلزات سخت از جمله آهن است. بیت هم کار خوبی برای حفاری در نرمتر فلزات مانند آلومینیوم و مس است. (اما آنها مناسب برای حفاری به سخت ترین فلزات مانند تیتانیوم و فولاد پر کربن.) ساخته شده از کبالت جراحی (و مولیبدن برای اضافه دوام) در Hymnorq بیت اصطکاک و گرما-مقاوم در برابر. 15 بیت را شامل می شوند; این محدوده اندازه از 1/16 اینچ به 3/8 اینچ. همه در درون یک دستی پلاستیک سازی مورد.

The Best Drill Bits for Metal Option: Amolo Titanium Metal Drill Bits Set

عکس: amazon.com

بهترین نرم فلز: amoolo تیتانیوم بیت مته

این مجموعه ای از amoolo 1/8″ تیتانیوم بیت مته همراه با 10 1/8 اینچ تیتانیوم پوشش داده شده بیت ساخته شده از فلزی با سرعت بالا برای حفاری 1/8-inch سوراخ در نرمتر فلزات مانند آلومینیوم و مس و آلیاژ. این بیت مته نمی خواهد کار بر روی آهن, ضد زنگ, فولاد و دیگر فلزات سخت. پیچ خورده طرف شیار کمک به ایجاد ثبات در این بیت در طول حفاری و مستقیم تراشه های فلزی و از سوراخ. مجموعه اضافی از 10 بیت در دسترس هستند در اندازه های دیگر از جمله 1/4-inch, 3/8 اینچ و 3/16-اینچ بیت است. بیت آمده در یک مورد پلاستیک برای ذخیره سازی آسان.

The Best Drill Bits for Metal Option: VIGRUE Step Metal Drill Bit Set

عکس: amazon.com

بهترین ها برای ورق های فلزی: VIGRUE تیتانیوم گام مته مجموعه

برای حفاری چند اندازه سوراخ در ورق فلزی VIGRUE تیتانیوم کمی تمرین گام مجموعه ای است ارزشمند از گزینه. آن را با شش گام بیت است که می تواند تمرین 62 اندازه های مختلف از سوراخ. این مجموعه همچنین می آید با یک مرکز پانچ برای ایجاد یک راهنمای سوراخ در فلز قبل از حفاری. هر ذره در مجموعه ویژگی های آسان برای خواندن لیزری-اچ اندازه گیری است که هرگز خواهد پوشید. ساخته شده از با سرعت بالا فولاد با اضافه کبالت و شامل تیتانیوم پوشش به منظور کاهش اصطکاک بیت خواهد آخرین طولانی تر از مشابه بیت که حاوی کبالت. آنها مناسب برای حفاری سوراخ در ورق فلزات نرم مانند آلومینیوم و آلیاژ قلع و مس است. گام بیت نیز از ویژگی های X-نوع باز شکل است که می تواند حذف تراشه های فلزی که شما تمرین. این مجموعه شامل یک مورد ذخیره سازی.

The Best Drill Bits for Metal Option: Drill Hulk Cobalt Metal Drill Bit Set

عکس: amazon.com

بهترین برای فلز سخت: مته هالک کبالت جراحی سودجو ظهر مته پیچ و تاب و بیت

هنگامی که شما نیاز به تمرین از طریق سخت فلزات مانند آهن یا فولاد ضد زنگ در نظر بگیرید این مجموعه سودجو طول بیت ساخته شده از کبالت جراحی. این مجموعه همراه با 12, 3/16-اینچ پیچ و تاب و مته های ساخته شده از فلزی با سرعت بالا همراه با کبالت برای عملکرد با دوام و مقاومت در برابر حرارت. این بیت را مخروطی تقسیم نقطه می تواند نفوذ فلز به سرعت و پاک و شیاردار طرف شیار را حذف تراشه های فلزی که شما تمرین. این بیت نمی آیند با ذخیره سازی مورد.

The Best Drill Bits for Metal Option: Bosch Metal Drill Bit Set

عکس: amazon.com

همچنین در نظر بگیرید: Bosch سیاه اکسید فلز مته مجموعه

آسان برای حفاری به نور سنج جراحی مانند آلومینیوم و مس و یا آلیاژ اتمام بوش سیاه اکسید فلز مته مجموعه . ساخته شده از فلزی با سرعت بالا و پوشش داده شده در سیاه و سفید اکسید بوش مته می تواند مقاومت در برابر اصطکاک و گرما بنابراین شما می توانید تمرین به طور مداوم و بدون بیت تا حرارت. شیار بر طرف بیت’ پیچ خورده شانکس به ارمغان خواهد آورد تراشه های فلزی و از سوراخ به شما به عنوان تمرین و بیت مخروطی راهنمایی می توانید به سرعت نفوذ فلز و تعادل کمی به عنوان شما مته به تولید تمیز و حتی سوراخ. این مجموعه شامل 21 بیت در اندازه گرفته از 1/16 اینچ تا 1/2 اینچ و آنها در آمده است یک دستی پلاستیک سازی مورد.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>