5 بهترین تخلیه مارها برای مسدود شدن, غرق, دوش و توالت | باب ویلا

طرد کردن انسداد در غرق وان دوش و بیشتر با حق تخلیه مار برای این کار.

The Best Drain Snakes for Clogged Sinks, Showers, and Toilets

پوست سیب زمینی کردن سینک آشپزخانه. مو سست چرخش از طریق وان تخلیه. کوچک پلاستیکی سرباز کودک نو پا خود را “به یک حمام” در توالت. کفش های چوبی اتفاق می افتد. هنگامی که آب ندارد تخلیه به سرعت به عنوان آن را باید—یا بدتر نیست تخلیه در اولین حرکت خود را ممکن است به تماس با لوله کش. و یا اگر شما ترجیح می دهند برای رسیدگی به این چیزهایی که شما برای رسیدن به یک تخلیه مار.

نیز نامیده می شود یک مار لوله کشی و یا تخلیه دیلم این ابزار دستی است که به سادگی یک ضخامت سیم های قابل انعطاف که “مار” را به تخلیه و لوله ها به جویدن از طریق کفش های چوبی به سرعت و کارآمد. اما این انسداد busters آمده در انواع مختلف و اندازه بسته به استفاده توصیه می شود. به شما کمک کند را انتخاب کنید و با استفاده از حق تخلیه مار, آیا برای متوقف کردن توالت و یا در حال حرکت آهسته غرق شدن است و ما باید 411 در آنچه به دنبال و گرد تا پنج بهترین تخلیه مارها توصیه می شود توسط لوله کش و صاحب خانه به طور یکسان برای اثربخشی و سهولت استفاده.

  1. بهترین کلی: RIDGID چرخش قدرت
  2. بهترین برای توالت کفش چوبی: RIDGID K-3 توالت دیلم
  3. بهترین برای مو کفش چوبی: FlexiSnake تخلیه جانوران پستاندار شبیه راسو
  4. بهترین روز رسانی: TACKLIFE تخلیه دیلم
  5. بهترین برای جوانب مثبت: کبرا محصولات 50 فوت تخلیه دیلم

The Best Drain Snake for Clogged Sinks, Showers, and Toilets

خرید ملاحظات برای تخلیه مار

کابل طول و ضخامت

تخلیه مار آمده در چند استاندارد طول و ضخامت. برای صاحب خانه به طور متوسط که نیاز به unclog یک سینک ، وان یا دوش 25-کابل پا بین ¼ و 5/16 اینچ ضخامت کافی است به مقابله با خانواده مشترک مسائل. اگر شما زندگی می کنند در چند طبقه خانه با سرویس بهداشتی طبقه بالا نگاه یک مار با 50-کابل پا قادر به رسیدن به کفش های چوبی در دیگر لوله های.

به صورت جدی تر مسدود کردن در خانه اصلی آب لوله انسداد بیشتر پایین آشپزخانه سینک تخلیه از مواد غذایی معمولی مسدود و یا مشکلات با ماشین لباسشویی زهکشی یک سخت تر تخلیه مار طراحی شده برای رسیدگی به بزرگتر لوله با بزرگتر کفش های چوبی است که به نام برای. گاهی اوقات به نام متوسط تخلیه ماشین آلات این ابزار قدرتمند به طور معمول باید یک کابل ضخیم تر—اغلب ½ اینچ در قطر و گسترش تا 75 پا به پایین به خطوط لوله کشی.

تخلیه مار سر طراحی

وجود دارد دو نوع اساسی از سر در نوک تخلیه مار کابل: برش سر و سر سیم پیچ. برخی تخلیه مارها اجازه می دهد تا شما را به سوئیچ کردن سر اما بیشتر آنها یک ثابت ،

  • برش سر را تا حدودی تیغه های تیز و یا barbs به جویدن از طریق جامد کفش های چوبی مانند تکه های از مواد غذایی و یا گریس, ریشه, قطعات بزرگتر از صابون ضخامت لخته شدن برگ و یا گل و یا هر نوع دیگر از نسبتا جامد ماده مسدود کردن لوله. این سر اغلب در بر داشت در بزرگ و قدرتمند تخلیه چرخ دنده های حلزونی استفاده شده توسط حرفه ای.
  • کویل و یا دندانه دار سر بهترین تخلیه مار انتخاب برای بسیاری از مشکلات مواجه می شوند توسط صاحب خانه به طور متوسط. این سر یک سیم پیچ از سیم ضخیم و یا دندانه دار سر که چفت بر روی موانع به طوری که آنها می تواند به عقب کشیده از تخلیه. آنها بهترین انتخاب برای بازیابی اسباب بازی و یا طلا و جواهر از توالت یا سینک تخلیه کشیدن از مچاله کردن مو از وان تخلیه مقابله با wads از کاغذ یا سرخ پوشک و یا انصراف از لایه های میوه و یا مواد غذایی دیگر کفش های چوبی است که جامد است.

کتابچه راهنمای کاربر مقابل برقی تخلیه مارها

بسیاری از تخلیه مارها استفاده می شود توسط صاحب خانه به طور متوسط باید یک میل لنگ تبدیل به پیشبرد و جمع شدن کابل. این دستی تخلیه مارها خوب برای استفاده گاه به گاه در اطراف خانه به unclog ساده انسداد در آشپزخانه و یا حمام سینک وان یا توالت. اگر شما انتظار می رود برای استفاده خود را تخلیه مار به صورت منظم (شاید شما در خانه قدیمی زندگی با احساسی لوله کشی و یا اعضای خانواده مطمئن نیستید چه باید قرار داده نمی شود پایین تخلیه) و یا شما نیاز به مقابله با عمده کفش های چوبی در آب و برق ، downspouts یا ماشین لباسشویی, شما ممکن است ترجیح می دهند اضافی عضلانی و کاهش فشار دست و یک تخلیه الکتریکی مار. این ابزار پیشرفته و جمع شدن کابل در فشار یک دکمه و قدرت راه خود را از طریق بسیار خیره کفش های چوبی است. شما برای پرداخت است که دلربایی اما: به عنوان یک قاعده کلی در حالی که دستی تخلیه مارها نسبتا ارزان شما پرداخت سه یا چهار برابر این مبلغ برای الکتریکی و لوله کشی مار.

بهترین تخلیه مارها

در اینجا پنج تخلیه مارها برای انواع استفاده می کند که پیروزی بررسی بیحوصلگی حرف زدن برای گرفتن کار انجام می شود به سرعت و نسبتا به آسانی.

The Best Drain Snake: Ridgid Power Spin

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: RIDGID چرخش قدرت

آیا مسدود است و در سینک آشپزخانه حمام و سینک تخلیه دوش یا وان تخلیه از RIDGID قدرت چرخش می تواند به نجات آمده است. آن دستی لنگ می فرستد 25-پا 1/4-inch کابل پیچش و چرخش راه خود را به پایین لوله های خود را در حالی که پیچ سر به شکل chews از طریق نیمه جامد کفش های چوبی و همچنین جلب و بازیابی مو, کاغذ, و یا دیگر فیبری gunk. می خواهم کمی بیشتر قدرت از دست لنگ ارائه می کنند? فقط ضمیمه تخلیه مار به خود را تمرین قدرت و voila! در حال حاضر آن را الکتریکی و لوله کشی مار. داوران ستایش اثربخشی آن و راحتی استفاده از ابزار یا در خود و یا در ترکیب با تمرین قدرت.

Best Drain Snake: Ridgid Toilet Auger

عکس: amazon.com

2. بهترین برای توالت کفش چوبی: RIDGID K-3 توالت دیلم

در حالی که تقریبا هر تخلیه مار می تواند پاک کردن کفش های چوبی از یک توالت وجود دارد خطر از خاراندن و یا آسیب رساندن به کاسه چینی در این فرآیند است. نه چندان با RIDGID K-3 توالت دیلم است که وینیل محافظ بیش از غلاف فلزی کابل برای جلوگیری از ناخوشایند خش. موقعیت 30 اینچ لوله داخل توالت بنابراین لاستیک استوار پای راست در کاسه’ خروجی و سپس میل لنگ سه-کابل پا به پایین. پیچ خوردگی-مقاوم در برابر فوق العاده انعطاف پذیر کابل می رسد به انسداد و آن پیازی مارپیچی سر به راحتی می شکند از طریق نرم کفش های چوبی در حالی که نواز و بازیابی بیشتر مواد جامد مانند پنبه ای-تا کاغذ توالت سرخ, اسباب بازی, و کاهش یافته و طلا و جواهر.

The Best Drain Snake: Drain Weasel

عکس: amazon.com

3. بهترین برای مو کفش چوبی: FlexiSnake تخلیه جانوران پستاندار شبیه راسو

مو یکی از شایع ترین علل آهسته تخلیه سینک حمام و دوش یا وان تخلیه. خوشبختانه FlexiSnake تخلیه جانوران پستاندار شبیه راسو طراحی شده است به صراحت به منظور برخورد با این مشکل است. میل لنگ دسته به ارسال 18 اینچ انعطاف پذیر مار پایین تخلیه و اجازه دهید آن زبر نکته, پوشش داده شده با میکرو-قلاب گرفتن بر روی توده ای از مو. پس از مسدود رفته است شما می توانید بازی شیر یا خط دور سر مار (پنج جایگزینی مار سر گنجانده شده)—بدون نیاز به ذخیره یک, کثیف, gunky ابزار.

The Best Drain Snake: Tacklife Auger

عکس: amazon.com

4. بهترین روز رسانی: TACKLIFE تخلیه دیلم

دشوار کفش های چوبی نیاز به راه حل های دشوار—فقط آنچه شما می خواهید با TACKLIFE تخلیه دیلم. این باطری تخلیه مار عضلات به اندازه کافی به فشار از طریق تمام شیوه ای از کفش های چوبی در لوله های با عرض بین 3/4 تا سه اینچ در قطر. که شامل همه نوع از غرق وان و دوش و همچنین ناودان و downspouts ترین باغ سیستم های آبیاری. کابل 25 فوت با یک بطری بازکن به شکل سر و باتری لیتیوم یون اتهامات به سرعت و باقی مانده شارژ تا زمانی که این کار انجام شده است. حتی یک چراغ کار نور در پایه دسته—بدون نیاز به شکار کردن یک چراغ قوه. دستی مالکان ستایش توانایی خود را برای مقابله با کفش های چوبی است که در غیر این صورت که نیاز به یک لوله کش خدمات.

The Best Drain Snake: Cobra 50-foot Auger

عکس: amazon.com

5. بهترین برای جوانب مثبت: کبرا محصولات 50 فوت تخلیه دیلم

در هنگام برخورد با یک مسدود فراتر از دسترس معمولی تخلیه مار شما نیاز به طول اضافی ارائه شده توسط کبرا محصولات 50 فوت تخلیه دیلم. آن انعطاف پذیر کابل 1/2 اینچ ضخامت و بطری بازکن سر بلوس از طریق رایج ترین مانع است. آگاه باشید که به صورت دستی استارت فوق العاده تخلیه مار طول می کشد بسیار کمی از عضله و پشتکار است. بسیاری از داوران ذکر تعجب خود را در چگونه به خوبی آن را حتی سخت کفش های چوبی در هر دو محیط داخلی و خارجی لوله کشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im