بهترین ضد عفونی کننده اسپری پاک کننده و دستمال مرطوب برای کل خانه

5 بهترین مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب اسپری و پاک کننده منزل | باب ویلا

از بین بردن باکتری ها و میکروب ها در بالا لمس سطوح در انواع فضاهای زندگی با یکی از این بالا-دارای محصولات.

The Best Disinfectant Sprays, Cleaners, and Wipes

عکس: depositphotos.com

باکتری های مضر می تواند ضرب در صفحه اصلی در نرخ هشدار دهنده است که ممکن است اعضای خانواده در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری و یا عفونت است. که چرا از آن مهم است به درک که چگونه ضد عفونی کننده نقش حیاتی در تلاش برای نگه داشتن خانه ما پاک و جوانه-رایگان. بر خلاف دیگر پاک کننده های خانگی طراحی شده برای حذف دوده و چربی و لکه ها, مواد ضد عفونی کننده از بین بردن بیماری ها-حمل پاتوژن ها (میکروب ها است که می تواند شما را بیمار) در سایت.

ضد عفونی کننده محصولات در دسترس هستند به عنوان اسپری برای درمان مناطق بزرگ; مایعات که می تواند رقیق شده و یا به طور مستقیم به سطوح (از طریق اسفنج, میناکاری و قلم); و راحت دستمال مرطوب برای بر روی بروید برنامه های کاربردی. نگه داشتن خواندن برای پیدا کردن چگونه برای انتخاب بهترین ضد عفونی کننده محصولات و همچنین به عنوان دلیل ما برای انتخاب این زیر پنج به عنوان محصولات ایده آل برای انواع مناطق در سراسر خانه.

 1. بهترین چند سطح مواد ضد عفونی کننده: Windex ضد عفونی کننده چند سطح تمیز کننده
 2. بهترین مایع غلیظ ضد عفونی کننده: Mediclean ضد باکتری تمیز کننده
 3. بهترین برای سطوح سخت و نرم: Lysol اسپری ضد عفونی کننده
 4. بهترین ضد عفونی کننده دستمال مرطوب: Clorox دستمال مرطوب ضد عفونی کننده
 5. بهترین حمام, اسپری ضد عفونی کننده: Clorox تمیز کردن تمیز کننده + سفید کننده
The Best Disinfectant Sprays, Cleaners, and Wipes Options

عکس: depositphotos.com

انتخاب بهترین مواد ضد عفونی کننده محصول

آیا مطابق با اصول بهداشتی پس از یک بیماری یا نگه داشتن برخی از باکتری ها در خلیج, این مهم است که توجه داشته باشید از مواد تشکیل دهنده فعال سازمان حفاظت محیط زیست ثبت نام شماره های مورد نظر برنامه های کاربردی به منظور انتخاب بهترین مواد ضد عفونی کننده پاک کننده برای خانه شما.

مواد تشکیل دهنده فعال

به منظور واجد شرایط به عنوان یک ضد عفونی کننده یک محصول باید حاوی مواد تشکیل دهنده که آزمایش شده در آزمایشگاه و نشان داده شده است برای کشتن انواع مختلف ویروس ها مانند باکتری ها و قارچ ها و انگل ها. در حالی که ماده فعال ذکر شده بر روی برچسب محصول ممکن است طولانی و دشوار را تلفظ کنند آن است که مشتق شده از یک (و یا ترکیبی از) زیر CDC-مصوب ضد عفونی کننده مواد تشکیل دهنده. سه مواد تشکیل دهنده فعال در لیست—الکل پراکسید هیدروژن و کلر—آیا محصولات خانگی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صورت جداگانه به عنوان ضد عفونی کننده و همچنین در تجاری مواد ضد عفونی کننده.

لطفا توجه داشته باشید: مواد ضد عفونی کننده می تواند سمی باشد اگر سوء استفاده به دنبال محصول جهت دقت کنید.

 • الکل: در غلظت بیش از 70 درصد الکل موثر در کشتن ویروس ها اما نه باکتری است. آن را می توان در انواع ضد عفونی محصولات از جمله مایعات اسپری و دستمال مرطوب. برای الکل برای ضد عفونی با موفقیت این محصول استفاده می شود و روی سطح باقی می ماند مجاز مرطوب به مدت 30 ثانیه. به عبارت دیگر نمی اعمال می شود و سپس بلافاصله آن را پاک و خشک—صبر کردن به مدت حداقل 30 ثانیه است. استفاده از الکل برای ضد عفونی سطوح هنگامی که ویروس های شناخته شده می رویم اما برای انتخاب یکی از محصولات دیگر اگر شما در حال ضد عفونی برابر گسترش از باکتری ها مانند مطابق با اصول بهداشتی در طول شیوع سالمونلا (منتقله از غذا باکتری ها) و یا استافيلوکوکوس یک باکتری است که می تواند منجر به پوست و اندام عفونت.
 • پراکسید هیدروژن: این زمان آزمایش مواد تشکیل دهنده است که اغلب در مواد ضد عفونی کننده محصولات که در نظر گرفته شده برای استفاده در شرایط سخت و غیر سطوح متخلخل و آن را می توان در اسپری و مایعات است. پراکسید هیدروژن نیز می توانید استفاده درست از بطری با استفاده از آن سخت و غیر سطوح متخلخل و اجازه می دهد آن را به باقی می ماند برای یک دقیقه قبل از پاک کردن خشک.
 • کلر و کلر محصولات: در صورت کلرید سدیم, خوب, پیر سفید کننده خانگی شده و آماده به کار برای چندین دهه در تمیز کردن و ضد عفونی. زمانی که مطابق با اصول بهداشتی خانه خود را به از بین بردن باکتری ها و ویروس ها از جمله COVID-19 ویروس, مراکز کنترل بیماری ها (CDC) توصیه رقیق سفید کننده خانگی در نرخ 1/3 فنجان سفید کننده به ازای هر گالن آب برای استفاده به عنوان یک ضد عفونی کننده بر روی سطوح سخت. این راه حل را می توان در یک یا سمپاش می توان sponged در یک, سخت, سطح غیر متخلخل و باید اجازه داده شود تا در سطح باقی می ماند برای مدت پنج دقیقه قبل از پاک کردن. کلر در اشکال دیگر مانند بنزالکونیوم کلراید نیز یافت می شود در مواد ضد عفونی کننده محصولات همراه با مواد تشکیل دهنده دیگر. نه مخلوط سفید کننده خانگی با هر نوع دیگر از پاک کننده به دلیل وجود امکان آن را می تواند در نتیجه گازهای سمی است.
 • فرمالدئید: آب بر اساس شکل فرمالدئید به نام “فرمالین” است که معمولا استفاده می شود به استریل و ضد عفونی صنعتی تنظیمات از جمله بیمارستان ها به عنوان آن را می کشد هر دو ویروس ها و باکتری ها. در حالی که فرمالدئید به طور موثر از بین می برد پاتوژن آن گازهای سمی در نظر گرفته و آن را باید فقط به عنوان کارگردان بر روی برچسب.
 • Glutaraldehydes: شبیه به فرمالدئید glutaraldehydes کشتن ویروس ها و باکتری ها در شرایط سخت و غیر متخلخل و سطوح. محصولات حاوی این مواد می توان به عنوان غلیظ مایعات در نظر گرفته شده برای استفاده در سم پاش.
 • فنل: یکی دیگر از محصولات صنعتی فنلی ضد عفونی کننده خواهد کشتن باکتری ها و ویروس ها سخت و غیر متخلخل و سطوح. این عنصر فعال را می توان به صورت مایع برای رقیق کردن با آب و استفاده از به طور مستقیم به طبقه (تصفیوی) کانتر و دیگر سطوح سخت است.

سازمان حفاظت محیط زیست به شماره ثبت

آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) حفظ ثبت نام لیست مواد ضد عفونی کننده برای ضد میکروبی محصولات است که کشتن انواع خاصی از عوامل بیماری زا مانند آنفولانزای مرغی یا ویروس ابولا. همه محصولات که ادعا می کنند برای کشتن میکروب ها باید سازمان حفاظت محیط زیست تعداد ثبت نام بر روی برچسب آنها. جدید ترین لیست برای ضد عفونی کننده برای استفاده در برابر SARS-COV-2 که با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست است “رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19.”

محصولات مختلف ممکن است تحمل همان شماره و این فقط بدان معنی است که آنها همان مواد تشکیل دهنده فعال. برای مثال هیدروژن پراکسید است ماده فعال در Ecolab را پراکسید ضد عفونی کننده و تمیز کننده شیشه ای RTU و از آن شده است با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست به شماره ثبت 1677-251. اگر شما پیدا کردن یک محصول با همان شماره ثبت, اگر چه این نام ممکن است متفاوت آن را حاوی همان مواد تشکیل دهنده فعال به عنوان Ecolab محصول. برای پیدا کردن همه محصولات ثبت شده تحت یک شماره خاص, شما می توانید جستجو از طریق سازمان حفاظت محیط زیست پایگاه داده ثبت نام از طریق شماره, نام محصول, شرکت, نام و نام خانوادگی و یا نام شیمیایی.

نوع برنامه

 • آئروسل می توانید: این نوع محصول ارائه می شود جریمه غبار اسپری را پوشش می دهد که یک منطقه بزرگ برای ضد عفونی کردن سطوح سخت مانند دوش و کانتر و یا—با توجه به مواد—لباس پارچه و اثاثه یا لوازم داخلی.
 • بطری اسپری: بسیاری از مواد ضد عفونی کننده آمده در بطری اسپری که در آن محصول است توزیع از طریق یک اکشن ماشه. نیز وجود دارد گزینه ای را برای خرید بطری اسپری خالی و پر کردن آنها را با رقیق پاک کننده و یا ضد عفونی کننده خانگی (مانند سفید کننده راه حل های ذکر شده در بالا). پاک کننده در بطری اسپری به طور کلی در نظر گرفته شده برای استفاده در شرایط سخت و غیر متخلخل و سطوح.
 • دستمال مرطوب: در نظر گرفته شده برای تمیز کردن سریع دستمال مرطوب می آیند قبل از مرطوب در یک ظرف و می تواند در یک زمان حذف برای پاک کردن لوله ها دستگیره های درب و اغلب در لمس اشیاء.
 • مایع: مایع برنامه های کاربردی ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به طور مستقیم از بطری یا کوزه و یا ممکن است در یک فرم متمرکز است که نیاز به رقیق سازی با آب قبل از استفاده از. در حالی که بسیاری از مایعات استفاده می شود برای پر کردن بطری اسپری برخی از آنها در نظر گرفته شده بود sponged بر روی یک سطح. به درک که چگونه به درخواست این مایع مطمئن شوید که به خواندن و دنبال کردن دستورالعمل ها با دقت.

ما تراکم بالا

یادداشت سردبیر: شاخص pantries و تمیز کردن ویلچرهای برای COVID-19 باعث شده آئروسل ضد عفونی کننده خرید در هفته اول ماه مارس سال 2020 به افزایش 385.3 درصد از سال قبل از, NPR, گزارش و سایر پاک کننده های خانگی در حال دیدن شبیه خوشه. به عنوان یک نتیجه آنلاین و خرده فروشان در حال پیدا کردن آن را دشوار است به نگه داشتن این محصولات مواجه نگردند. توجه داشته باشید که برخی با آجر و ملات فروشگاه که هنوز هم باز باید محصولات موجود در فروشگاه ها تنها. برای کمک به جستجوی خود ما شامل لینک به یک زن و شوهر از خرده فروشان در توصیه به طوری که شما می توانید بررسی های متعدد فروشندگان برای دیدن است که restocked soonest و قرار دادن گزینه های محلی در صورت امکان.

The Best Disinfectant Sprays, Cleaners, and Wipes Option: Windex Disinfectant Multi-Surface Cleaner

عکس: amazon.com

1. بهترین چند سطح مواد ضد عفونی کننده: Windex ضد عفونی کننده چند سطح تمیز کننده

موجود در یک trigger-بطری اسپری, Windex ضد عفونی کننده چند سطح تمیز کننده با این نسخهها کار بزرگ برای ضد عفونی سخت حمام و سطوح آشپزخانه و همچنین به عنوان آشپزخانه صدر جدول. اسپری آزادانه در غیر متخلخل و سطوح اجازه ایستادن به مدت 10 دقیقه و سپس خشک پاک با پاک کردن حوله کاغذی. این مواد ضد عفونی کننده نیز طراحی شده برای تمیز کردن دور ریخته و آب داغ لکه ها و ترک یک خط رایگان, درخشش, ساخت آن را مناسب برای تمیز کردن و ضد عفونی ویندوز. محصول سازمان حفاظت محیط زیست ثبت نام شماره 70627-76 و آمازون خریداران عاشق این واقعیت است که آن را برگ های براق کننده این ادعا آن را نگه می دارد اکریلیک وان به دنبال “بی عیب و براق” و گفت: “این فوق العاده است برای تمیز کردن آینه.” در دسترس از آمازون و لوس.

The Best Disinfectant Sprays, Cleaners, and Wipes Option: Lysol Disinfectant Spray

عکس: amazon.com

2. بهترین برای سطوح سخت و نرم: Lysol اسپری ضد عفونی کننده

برای ضد عفونی سطوح سخت مانند کابینت و سطوح نرم مانند اثاثه یا لوازم داخلی در نظر Lysol اسپری ضد عفونی کننده. آئروسل ساطع غبار ریز است که کت سطح مناطق و جذب به پارچه به کشتن میکروب ها در زیر سطح. بدون پاک کردن یا شستشو لازم است—فقط اجازه دهید هر دو سطوح سخت و نرم هوا خشک است. این مواد ضد عفونی کننده خرس سازمان حفاظت محیط زیست به شماره ثبت 777-99 و آمازون خریداران آن را یک “بزرگ ضد باکتریایی اسپری” را به عنوان به خوبی به عنوان یک خوب “بوی eliminator.” در دسترس از آمازون و لوس.

The Best Disinfectant Sprays, Cleaners, and Wipes Option: Clorox Disinfecting Wipes

عکس: amazon.com

3. بهترین ضد عفونی کننده دستمال مرطوب: Clorox دستمال مرطوب ضد عفونی کننده

اگر شما به دنبال برای راحتی دستمال مرطوب نگاه هیچ بیشتر از Clorox دستمال مرطوب ضد عفونی کننده است که مناسب برای تمیز کردن بالا-سطوح تماس مانند کشو می کشد و دستگیره های درب. نگه داشتن یک قوطی از دستمال مرطوب در هر اتاق برای ضد عفونی سریع. در حالی که Clorox است که تولید کننده دستمال مرطوب نیست bleach به طوری که آنها ممکن است مورد استفاده قرار گیرد با خیال راحت در چند رنگ سطوح سخت مانند رنگ اسباب بازی سینه. آمازون خریداران به راحتی از Clorox دستمال مرطوب ادعا آنها برای پاک کردن “فقط در مورد هر چیزی” از جمله “baseboards” و “قاب سازی.” دستمال مرطوب’ سازمان حفاظت محیط زیست ثبت نام شماره 5813-79 و آنها در دسترس از آمازون و خارج شده است.

The Best Disinfectant Sprays, Cleaners, and Wipes Option: Clorox Clean-Up Cleaner + Bleach

عکس: amazon.com

4. بهترین حمام, اسپری ضد عفونی کننده: Clorox تمیز کردن تمیز کننده + سفید کننده

برای تمیز کردن و ضد عفونی وان حمام غرق و توالت, چک کردن Clorox تمیز کردن تمیز کننده + سفید کننده. آن را حذف لکه كشتن و برگ تمیز و درخشان به پایان برسد. زیرا حاوی سفید کننده اسپری فقط باید روی رنگ-امن و غیر متخلخل و سطوح مانند کاشی و ظروف و بنفش. اسپری سطوح آزادانه و بگذارید به مدت پنج دقیقه قبل از پاک کردن با حوله کاغذی. آمازون خریداران عشق تمیز کردن و ضد عفونی در یک مرحله خواستار آن را “بهترین تمیز کردن محصول برای مواردی است که می توان با سفید کننده و گفته است که این “نشانی از یک کار فوق العاده از بین بردن لکه ها.” آن سازمان حفاظت محیط زیست ثبت نام شماره 5813-21 و آن را در دسترس از آمازون و خارج شده است.

The Best Disinfectant Sprays, Cleaners, and Wipes Option: Mediclean Germicidal Cleaner

عکس: amazon.com

5. بهترین مایع غلیظ ضد عفونی کننده: Mediclean ضد باکتری تمیز کننده

برای ضد عفونی شغل شما را دوست دارم Mediclean ضد باکتری تمیز کننده است که می تواند مخلوط با آب در یک بطری اسپری و یا به عنوان یک پور-مایع برای تصفیوی کاشی و طبقه مشمع کف اتاق. رقت نرخ 2 اونس از Mediclean به 1 گالن آب و محصول تنها باید مورد استفاده قرار گیرد در غیر متخلخل و سطوح. در حالی که هیچ شستشو لازم است در کف و یا سطوح دیگر این محصول باید به سمت چپ به مدت دو دقیقه قبل از پاک کردن با حوله کاغذی. آمازون خریداران می خواهم این ایده از مخلوط کردن خود ضد عفونی کننده و ادعا Mediclean نه تنها كشتن بلکه “بوی بزرگ” و “نظافت عمومی” در اطراف خانه. محصول سازمان حفاظت محیط زیست ثبت نام شماره 70385-6 و آن را در دسترس از آمازون و خارج شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>