بهترین ماشین ظرفشویی مواد شوینده برای اضافه کردن درخشش به ظروف خود را

حذف گیر-بر دوده و محافظت از خود را در ماشین ظرفشویی با این بالا-دارای ظرف مواد شوینده است.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Dishwasher Detergent Options for Cleaning Plates, Bowls, and Glasses

عکس: istockphoto.com

این مهم است که در حال حاضر تنها به طور کامل تمیز کردن ظروف خود را, اما همچنین محافظت از ماشین ظرفشویی. برای انجام این کار شما می خواهید برای انتخاب بهترین مواد شوینده ماشین ظرفشویی برای نیازهای شما. شما به احتمال زیاد سرمایه گذاری تحقیقات بسیار و پول را به حق انتخاب ماشین ظرفشویی برای خانواده شما اما هنوز هم حتی بهترین ماشین ظرفشویی فقط می تواند انجام دهد بسیار است. نگاهی به زمان برای انتخاب بهترین مواد شوینده ماشین ظرفشویی و آن را می توانید از بین بردن نیاز به شستشو ظروف را حل خیره چربی و دوده محافظت در برابر لکه ها و ترک خود را در ظروف تمیز و بی عیب.

تمام ماشین ظرفشویی مواد شوینده ارائه شیمیایی انرژی لازم برای تمیز کردن ظروف, اما آنها همه کار کمی متفاوت در دستگاه شما. سعی کنید کمی از بالا-دارای مواد پاک کننده ذکر شده در زیر را تعیین کنید که با این نسخهها کار بهترین برای شما.

  1. بهترین کلی: آبشار کامل ماشین ظرفشویی غلاف
  2. ذکر شریف: پایان All-in-One 94ct ماشین ظرفشویی مواد شوینده
  3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Biokleen رایگان و پاک کردن مواد شوینده ظرفشویی
  4. مایع انتخاب کنید: عطر اکو ماشین ظرفشویی مواد شوینده Gel
  5. پودر انتخاب کنید: Procter & Gamble 95788 آبشار مواد شوینده ظرفشویی
  6. غلاف انتخاب کنید: آبشار Platinum Plus, ماشین ظرفشویی, غلاف
  7. دوستدار محیط زیست انتخاب کنید: Ecover اتوماتیک ظرفشویی قرص صفر
Best Dishwasher Detergent

عکس: depositphotos.com

انواع مواد شوینده ماشین ظرفشویی

اگر شما تا کنون کشیده یک بشقاب خود را از ماشین ظرفشویی و متوجه شد که هنوز هم کثیف ممکن است زمان خود را برای تغییر مواد شوینده. ماشین ظرفشویی مواد شوینده به فروش می رسد در سه شکل مختلف: ژل پودر و تک واحد. ترجیح شخصی شما نقش مهمی در انتخاب خود را, اما شما باید خودتان آشنا با دیگر گزینه های مشخص شده در زیر.

ژل

ژل هستند حداقل-گران قیمت ماشین ظرفشویی مواد شوینده گزینه, اما همچنین دارای حداقل قدرت تمیز کردن. ماشین ظرفشویی ژل به طور قابل توجهی متفاوت از مایعات استفاده می شود به دست شستن ظروف. در واقع مایع ظرفشویی طراحی شده است برای تولید کف و نیست و به راحتی شستشو داده از ظروف به عنوان ماشین ظرفشویی مواد شوینده. کسانی که صعود خود آسیب ظرفشویی و لوله کشی و ترک غذاهای با یک فیلم است.

ژل کمتر موثر تر از دیگر انواع ظرفشویی مواد شوینده به دلیل آنها نمی ترکیب سفید کننده و آنزیم عوامل است که به طور موثر حذف مواد غذایی خشک گیر در ظروف. هنوز, ژل هستند ایده آل برای شیشه و ظروف ظریف از آنجا که آب خود را بر اساس فرمول های کمتر ساینده.

پودر

پودر یا ریخته یا مدال دیگر را در ماشین ظرفشویی را دوا. می توان آنها را کثیف اما فراموش کرده اند جامد قدرت تمیز کردن. یک جعبه پودر ماشین ظرفشویی به طور کلی کمتر گران تر از انواع دیگر ماشین ظرفشویی و صابون به شما اجازه می دهد انعطاف پذیری از تعیین مقدار استفاده می شود. که مفید هنگامی که شما یک ماشین ظرفشویی و یا اگر شما در حال شستن یک بار کوچک. البته شما نمی خواهید به استفاده بیش از حد پودر شوینده به دلیل آن می تواند ایجاد یک فوم است که ممکن است نشت بر روی زمین است.

یک نکته: اگر شما از ظریف غذاخوری پودر به احتمال زیاد بیش از حد ساینده. پودر انجام بهترین در گلدان و تابه سوخته-روی لکه ها.

تک بار غلاف و یا قرص

تک بار غلاف و یا قرص متمرکز ظرفشویی پودر یا ژل بسته است که حل آنها به کار برود. شما با قرار دادن غلاف و یا قرص یا تلگراف یا منطقه اصلی ماشین ظرفشویی بسته لوازم خانگی خود را.

ماشین ظرفشویی قرص و غلاف تحویل مقدار دقیق مواد شوینده بنابراین شما کمتر احتمال دارد به تولید فوم بیش از حد. بسیاری از مواد شوینده غلاف و قرص حاوی شستشو ایدز و یا سایر مواد افزودنی که به بهبود خود را در ماشین ظرفشویی را تمیز کردن قابلیت ها و کمک به حذف هر گونه مواد شوینده باقی مانده از ظروف خود را. ماشین ظرفشویی مواد شوینده قرص و غلاف همچنین شامل مواد شیمیایی است که قبل از شستن degrease و حتی تمیز کردن ماشین ظرفشویی خود را به عنوان آن را پاک ظروف خود را.

آنچه به دنبال در بهترین مواد شوینده ماشین ظرفشویی

هنگامی که شما در تنگ کردن نوع ماشین ظرفشویی مواد شوینده به نظر می رسد که برای شما مناسب است نگاهی دقیق به این جزئیات است که می تواند تحت تاثیر مواد شوینده شما باید استفاده کنید.

آب سخت

این مواد معدنی موجود در آب سخت می تواند آن را دشوار برای مواد شیمیایی در ماشین ظرفشویی مواد شوینده به عملکرد موثر بنابراین تمیز کردن ظروف ممکن است به نظر می رسد پر از لکه. اگر خانه شما دارای آب سخت به دنبال مواد شوینده هستند که سدیم-بر اساس و فرموله شده برای نرم کردن آب سخت. همچنین در نظر گرفتن استفاده از شستشو کمک کمک خواهد کرد که حذف هر گونه باقی مانده از ظروف. ایده دیگر این است که به جای یک فنجان سرکه سفید–که توابع به عنوان یک شستشو کمک–درست در قفسه بالای خود را خالی ماشین ظرفشویی و اجرای عادی شستشو.

اثر

گاهی اوقات شما حذف ظروف از ماشین ظرفشویی و پیدا کردن که آنها را به عنوان پاک به عنوان شما می خواهید. شما ممکن است نیاز به صرف چند ثانیه اضافی تهیه غذاهای خود را تمیز می شود. قبل از شستشو ظروف (بدون نیاز به مالش دادن!) و مطمئن شوید که مواد غذایی بزرگ تکه های برداشته شده است. همچنین محل آیتم ها در ماشین ظرفشویی اجازه می دهد تا فضای بین اقلام به طوری که ماشین ظرفشویی را اسپری اسلحه و جت می تواند به طور موثر هدف قرار دادن تمام مناطق. البته شما نیز نمی خواهید به بیش از حد پر از ماشین ظرفشویی و یا قرار دادن ظروف در مناطق نادرست (مانند ظروف شیشه ای در پایین و یا صفحات در بالا). ماشین ظرفشویی طراحی شده است برای کار با غذاهای خاص و ظروف در مکان های از پیش تعیین شده.

Dissolvability

اکثر مواد شوینده تولید شده با سریع حل فرمولاسیون اما مواد شوینده موفق به حل زمانی که آب بیش از حد سخت و یا بیش از حد سرد است. همانطور که پیشتر گفته شد شما باید خرید سدیم-بر اساس مواد شوینده برای مقابله با آب سخت.

اگر آب سخت و متوسط نیست این مسائل بررسی خود را شستشو تنظیمات. برنامه خود را در ماشین ظرفشویی به اجرا در طولانی ترین, داغترین چرخه. اگر آب گرم خود را طول می کشد زمان برای رسیدن به خود سینک و شیر آب آن را نیز زمان خود را برای رسیدن به ماشین ظرفشویی. اجرای آب در سینک آشپزخانه خود تا آن را داغ قبل از اینکه شما شروع به خود را در ماشین ظرفشویی.

امن بسته بندی

پودر شوینده به آسانی جذب رطوبت و گاز دی اکسید کربن از جو است. وقتی اتفاق می افتد که مواد شوینده ممکن است ناصاف و بی اثر است.
برای حفاظت در برابر این باز کردن بسته بندی به عنوان کارگردان غیر ضروری برای جلوگیری از پاره شدن. سپس به طور کامل نزدیک بسته است. همین کار را با بسته بندی قرص و غلاف.

فروشگاه ماشین ظرفشویی مواد شوینده را از دسترس حیوانات خانگی و کودکان کوچک است. ماشین ظرفشویی مواد شوینده حاوی سدیم کربنات و کربنات پتاسیم. اگر مصرف آن می تواند باعث سوختگی شیمیایی و درد شدید در دهان لب و زبان و گلو.

ما تراکم بالا

دارای امتیاز بالا محصولات ذکر شده در زیر انتخاب شدند برای کیفیت قیمت و جلب رضایت مشتری برای کمک به شما در پیدا کردن سمت راست ماشین ظرفشویی مواد شوینده بی عیب ظروف.

Best Dishwasher Detergent Cascade

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: آبشار کامل ماشین ظرفشویی غلاف

آبشار اول با نام تجاری از ماشین ظرفشویی مواد شوینده است که اجازه شما را به جست و خیز قبل از شستشو ظروف و حتی کسانی که شنبه ساعت قبل از بارگذاری آنها را در ماشین ظرفشویی. هر غلاف حاوی گریس-مبارزه با عوامل و همچنین شامل ساخته شده است در کمک آبکشی و آب نرم کننده.

هر غلاف قرار دارد در یک ظرف پلاستیکی که بلوک رطوبت و حاوی مقدار دقیق مواد شوینده مورد نیاز برای تمیز کردن یک بار کامل از ظروف. پاپ فقط یک تلگراف و ضربه شروع می شود. آن را به سرعت حل و رها تمیز کردن مواد شیمیایی در اوایل چرخه.

Best Dishwasher Detergent Finish

عکس: amazon.com

2. ذکر شریف: پایان All-in-One 94ct ماشین ظرفشویی مواد شوینده

پایان همه-در-یک قرص حاوی قبل از درمان راه حل degreaser-باکتری کشتن سفید کننده و شستشو-کمک به جلوگیری از لکه های روی ظروف شیشه ای. قرص کاهش از طریق سخت ترین چربی به ارائه تمیز کردن عمیق و نمادین قرمز تبادل نظر در برگه مالش دور سخت ترین خشک در غذا و لکه ها از قبیل روغن و چای.

تنها اشکال این محصول این است که هر قرص به صورت جداگانه پیچیده. این بدان معناست که بیشتر بسته بندی و در نتیجه بیشتر در سطل زباله. هنوز بسته بندی را تضمین می کند قرص خشک ماندن به طوری که آنها کمتر به احتمال زیاد به از هم پاشیدن از رطوبت. وجود دارد 94 قرص در هر بسته.

Best Dishwasher Detergent Biokleen

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Biokleen رایگان و پاک کردن مواد شوینده ظرفشویی

Biokleen رایگان و روشن است که سازگار با محیط زیست غیر سمی گیاهی مواد شوینده بدون عطر های مصنوعی و رنگ و یا مواد نگهدارنده. اما این بدان معنا نیست که آن ها موثر نیست. پودر-بر اساس مواد شوینده بسیار متمرکز شده بنابراین شما فقط نیاز به یک کمی به کار انجام می شود.

Biokleen نیست فسفات و کلر اما باید کربنات سدیم-اسید سیتریک و پراکسید هیدروژن. این مواد شیمیایی شناخته شده به قدرت از طریق گریس حل پخته در غذا و پاک کردن لکه ها. هر ظرف است به اندازه کافی مواد شوینده برای 64 بار.

Best Dishwasher Detergent Palmolive

عکس: amazon.com

4. مایع انتخاب کنید: عطر اکو ماشین ظرفشویی مواد شوینده Gel

اگر شما ترجیح می دهید یک مایع ظرفشویی مواد شوینده در نظر پالمولیو. شوینده ژل ساخته شده با مواد طبیعی و گریس – و مواد غذایی-حل سازگار با محیط زیست آنزیم است. علاوه بر آن حاوی هیچ مصنوعی رنگ و یا مواد نگهدارنده.

شوینده های موجود در بوی لیمو تازه و یا اپل-بوی مرکبات. ژل شوینده بهترین کار به عنوان قبل از شستشو پاک کننده صورت به شدت جوشانده گلدان و تابه و یا به عنوان یک nonabrasive تمیز کننده و محافظ پوست کارد و چنگال. عطر اکو ژل دوستانه به دریاچه ها و رودخانه ها خواهد شد و نه ناراحت آنزیم تعادل در سپتیک تانک.

Best Dishwasher Detergent Procter&Gamble

عکس: amazon.com

5. پودر انتخاب کنید: Procter & Gamble 95788 آبشار مواد شوینده ظرفشویی

آبشار کامل پودر مواد شوینده یکی از قدیمی ترین و موثر ترین ماشین ظرفشویی مواد شوینده در بازار و همچنین یکی از کم هزینه. هیچ قبل از شستشو نیاز به حل کردن مواد غذایی و ترک عینک شفاف و عاری از لکه های آب.

مثل همه پودر و مواد شوینده می تواند انبوه اگر در معرض رطوبت ذخیره آن در یک محل خشک و یا در یک سنگین ظرف پلاستیکی. جعبه 60 اونس.

Best Dishwasher Detergent CascadePlatinum

عکس: amazon.com

6. غلاف انتخاب کنید: آبشار Platinum Plus, ماشین ظرفشویی, غلاف

آبشار Platinum Plus Actionpacs تحویل premium قدرت تمیز کردن در راحت و بدون ظروف سرباز یا مسافر بسته. هر بسته که حاوی یک قدرت تقویت کننده به غذاهای خود را قدرتمند پاک کردن.

تفاوت اصلی بین Platinum Plus و آبشار را رقابت در خط علاوه بر این از یک presoak کمک. این بخشی پودر بخشی ژل با آب نرم کننده و شستشو کمک برای کامل تمیز کردن راه حل است که کار بر روی تقریبا هر ظرف و یا پان مهم نیست که چقدر کثیف است. این یکی از گران میدارد در این لیست, اما شما لازم نیست برای خرید یک جداگانه شستشو کمک.

Best Dishwasher Detergent Ecover

عکس: amazon.com

7. دوستدار محیط زیست انتخاب کنید: Ecover اتوماتیک ظرفشویی قرص صفر

اگر شما می خواهید یک شوینده که ملایم برای این سیاره اما سخت خود را در ظروف کثیف را در نظر بگیرید Ecover. عطر و رنگ رایگان مواد شوینده با استفاده از یک گیاه و مواد معدنی بر اساس فرمول برای شکستن و حل کردن گیر در مواد غذایی و فاجعه می روم شما با تمیز بی عیب ظروف.

Ecover را با مواد شوینده است که زیست تخریب پذیر و فسفات بنابراین آن را نمی خواهد صدمه به محیط زیست است. آن را بر روی حیوانات آزمایش نشده است ، هر بسته شامل 25 قرص.

سوالات متداول در مورد ماشین ظرفشویی مواد شوینده

شما احتمالا فکر می کنم با استفاده از ماشین ظرفشویی مواد شوینده بسیار ساده است اما وجود دارد برخی از تصورات غلط رایج است که می تواند باعث مسائل. در زیر برخی از سوالات متداول در مورد ماشین ظرفشویی مواد شوینده که می تواند راهنمای شما به سوی بهتر استفاده کنید.

Q. آیا مایع یا پودر ظرفشویی مواد شوینده بهتر است ؟

مایع یا پودر یک موضوع از اولویت های شخصی. اما پودر شوینده حاوی هر دو سفید کننده و آنزیم است که به طور موثر پاک کردن ظروف. مواد شوینده مایع را یک یا دیگر هرگز هر دو.

Q. آیا ماشین ظرفشویی غلاف بد برای ماشین ظرفشویی ؟

هیچ. غلاف طراحی شده برای ارائه مقدار دقیق مواد شوینده به خود واشر و به طور کامل حل می شود.

پرسش: چرا نمی خواهد من ماشین ظرفشویی مواد شوینده حل به طور کامل ؟

خود شوینده ممکن است به طور کامل حل می شود زیرا آب خود را سخت و یا آب نیست به اندازه کافی. کسانی که با آب سخت باید سعی کنید سدیم-بر اساس مواد شوینده.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>