Crabgrass می تواند تبدیل به یک مشکل عمده در چمن و باغ بدون در نظر گرفتن کنترل سریع. سعی کنید این محصولات موثر برای خلاص شدن از crabgrass در باغ خود را.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Crabgrass Killer Option

عکس: amazon.com

Crabgrass سالانه علف های هرز که بسیار مالکان سال پس از سال است. آن را می شود نام خود را از چگونه آن رشد می کند و پایین به زمین با ساقه که تابش از مرکز چمن انبوه, شبیه خرچنگ پاها. وقتی که می آید به مبارزه با crabgrass در چمن شانس انباشته شده در علف های هرز را به نفع:

  • آن germinates هنگامی که درجه حرارت خاک در رسیدن به بین 55 و 65 درجه فارنهایت دمای هوا در طول بهار و پاییز در بسیاری از مناطق است.
  • Ungerminated دانه در خاک تا 30 سال قبل از جوانه زدن است.
  • یک crabgrass گیاه می تواند تولید 150,000 دانه در طول فصل رشد.
  • علف های هرز رشد می تواند شور و نشاط در فیلم شرایط خشک است.
  • آن را به نفع نازک و لکه های برهنه خود را در چمن.

اگر چه crabgrass یک علف هرز مزاحم است که می تواند بیش از یک چمن در هیچ زمان شما می توانید از بین بردن آن را با کمی برنامه ریزی است. بهترین crabgrass قاتل برای چمن بستگی دارد که شما درخواست محصول و چقدر بد خود را crabgrass آلودگی می شود. خوانده شده در برای راهنمای ما به مرور گزینه های در دسترس و توصیه های بالا ما برای بهترین crabgrass قاتلان.

  1. بهترین کلی: Preen چمن Crabgrass کنترل
  2. نفر دوم: Scotts توقف Crabgrass و پوشیده از چمن علف های هرز جلوگیری از
  3. بهترین گل: Preen باغ و علف های هرز جلوگیری از
  4. بهترین برای پرپا چمن: جنوب Ag 006130 آترازین سنت آگوستین Weed Killer
  5. بهترین برای ZOYSIA چمن: ارتو علف هرز بود Gon به علاوه Crabgrass کنترل تمرکز
The Best Crabgrass Killer Option

عکس: amazon.com

انواع Crabgrass قاتلان

وجود دارد دو نوع از crabgrass قاتل. پیشگیری نوع نگه می دارد دانه از جوانه زدن و نوع دیگر را می کشد گیاهان. کلی بهترین محصول مراقبت از crabgrass و دیگر علف های هرز که در حال خفگی از چمن خود را. اما آن همچنین بستگی به زمان از سال است که شما برنامه ریزی برای مقابله با علف هرز.

قبل از اورژانس علف کش ها

قبل از اورژانس علف کش و یا علف های هرز preventers, جلوگیری از علف های هرز دانه از جوانه زدن. هنگامی که به درستی اعمال آنها انجام این کار از کنترل علف های هرز سالانه—کسانی که از دانه رشد در هر سال و پس از آن مرگ در پایان فصل رشد. قبل از emergents نمی کشتن علف های هرز موجود.

زمان قبل از اورژانس درخواست بسیار مهم است. مالکان باید اعمال علف کش هنگامی که بذر علف هرز است که فقط در مورد آماده به جوانه. اگر علف کش می رود و خیلی زود قبل از اینکه خاک درجه حرارت هوا قطره به اندازه کافی قبل از اورژانس پراکنده خواهد قبل از آن می تواند به تکمیل این کار است. اعمال قبل از emergents پس از یک دانه germinates با شکست مواجه خواهد شد در کنترل هدف علف های هرز.

در مناطق با رشد فصول crabgrass می تواند به رشد برای یک فصل طولانی به عنوان به خوبی. قبل از اورژانس علف کش باید یک تعریف اثربخشی دوره پس از آن ممکن است لازم به اعمال قبل از اورژانس علف کش ها چندین بار در طول فصل به حفظ منطقه علف های هرز-رایگان.

پست-اورژانس علف کش ها

ارسال اورژانس, علف کش, کشتن علف های هرز است که در حال حاضر (پس از آنها پدید آمده از دانه). آنها اثبات موثر برای سخت برای کشتن علف های هرز مانند crabgrass اگر اعمال می شود زمانی که علف های هرز جوان و مناقصه. قدیمی, علف های هرز ممکن است نیاز به برنامه های متعدد است که می تواند همچنین استرس روی چمن یا گیاهان دیگر در این منطقه است.

برای weedy چمن بهترین استراتژی ترکیبی از قبل از اورژانس و پست اورژانس علف کش ها برای حمله. قبل از اورژانس توقف جوانه زنی است که هنوز رخ داده است در حالی که اورژانس پس از کش و علف کش و کشته شدن علف های هرز موجود. دوباره آن ممکن است به برنامه های متعدد برای کشتن علف های هرز مانند crabgrass بسته به زمان از سال شرایط آب و علف های هرز بلوغ و سایت های دیگر-شرایط خاص.

آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک Crabgrass قاتل

انتخاب بهترین crabgrass قاتل برای چمن به عوامل متعددی بستگی دارد. آیا شما می خواهید یک محصول برای کشتن انواع مختلفی از علف های هرز و یا هدف crabgrass به طور خاص ؟ شما اعمال علف کش در فصل رشد و یا در طول آن خفته فصل ؟ صاحب خانه باید در نظر بگیرید که آیا آنها می خواهند برای کشتن crabgrass در تاسیس چمن و یا به تازگی کشت یکی. نهایی بخشی از این تصمیم بستگی به چگونه بسیاری از فوت مربع شما نیاز به درمان. در نظر گرفتن گزینه های زیر را قبل از انتخاب بهترین crabgrass قاتل برای نیازهای شما.

انتخابی در مقابل Nonselective

علف کش آمده به صورت انتخابی و یا nonselective فرمول. انتخابی, علف کش ها و کنترل های خاص دسته بندی علف های هرز مانند “گیاهی علف های هرز” و یا “علف های هرز پهن برگ.” مواد تشکیل دهنده در این نوع علف هرز قاتلان باید امن برای nontarget گیاهان مانند چمن چمن در حالی که کشتن هدف گیاهان مانند crabgrass یا قاصدک ها.

همیشه خواندن برچسب روی علف کش انتخابی به مطمئن شوید که آنها را برای شما کار. یک محصول به عنوان یک “گیاهی علف های هرز قاتل” ممکن است یا نه ممکن است در واقع کنترل crabgrass و آن را ممکن است یا نه ممکن است امتیاز برای استفاده در منطقه شما قصد دارید به آن اعمال می شود.

Nonselective, علف کش, کشتن تمام انواع از گیاهان است. این مفید هستند در مناطق که در آن شما نمی خواهید گیاهان مانند mulched حلقه های درخت و یا در جلوی خانه ترک. Nonselective علف های هرز قاتلان نیز می تواند کمک در آماده سازی برای یک چشم انداز نوسازی مانند تخمگذار چمن جدید و یا ایجاد یک جدید بستر گل.

نرم افزار روش

علف کش ها در دسترس هستند به صورت مایع اسپری خشک یا گرانول. گرانول بسیار آسان است به درخواست به طور مساوی با درستی کالیبره چمن پخش و هر گونه پس مانده محصول به سادگی فروشگاه در محل خنک تا بعدی آن استفاده کنید. قبل از اورژانس و یا ارسال اورژانس علف های هرز-و-خوراک برنامه های کاربردی برای چمن آمده اغلب به عنوان گرانول.

مایع اسپری اثبات دستی برای پخش بیش از مناطق بزرگ با یک شلنگ پایان سمپاش و یا نقطه درمان مناطق کوچک با یک مخزن سمپاش یا ماشه بطری. فروش آنها به عنوان متمرکز اشکال و یا آماده-به-اسپری مایعات. آماده-به-اسپری علف کش مناسب است و حداقل می رساند صاحب خانه قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی با حذف مخلوط کردن مورد نیاز است.

هنگام پاشش مایعات کاربران باید با احتیاط در مورد سرعت و جهت جلوگیری از اسپری رانش است که می تواند آسیب به گیاهان در منطقه هدف. برنامه “مسیر” برای جلوگیری از راه رفتن را از طریق به تازگی تحت درمان مناطق و سپس ردیابی شیمیایی در جای دیگر.

گرم در مقابل آب و هوای سرد

کنترل دمای هدف علف هرز و اثر علف هرز قاتل. علف های هرز هستند بیشتر مستعد ابتلا به علف کش ها در حالی که آنها به طور فعال در حال رشد است. Crabgrass جوانه زدن دانه در هنگام گرم خاک به حدود 55 درجه در بهار. در تابستان crabgrass گیاه بالغ و تولید بذر تا زمانی که می میرد زمانی که آب و هوای سرد می رسد.

یک بهار برنامه از قبل از اورژانس ممکن است به اندازه کافی برای از بین بردن crabgrass در آب و هوای سرد محل. در آب و هوای گرم منطقه با استفاده از قبل از اورژانس بارها و بارها در طول فصل رشد در صورت نیاز همراه با نقطه درمان با پست اورژانس به طور موثر کنترل علف کش crabgrass.

ما تراکم بالا

با آن ویژگی های کلیدی و نکات خرید در ذهن ما محدود بازار به آن دارای امتیاز بالا محصولات. یکی از این هفت توصیه برای بهترین crabgrass قاتل باید با توجه به نیازهای شما.

The Best Crabgrass Killer Option: Preen Lawn Crabgrass Control

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Preen چمن Crabgrass کنترل

Preen تولید چمن و باغ محصولات برای مصرف کننده متری, ورزش حرفه ای, چمن, چشم انداز و گلف بازار از سال 1947. اگر شما نمی تواند تصمیم بگیرد بین قبل یا بعد از اورژانس crabgrass قاتل یکی است که می تواند هر دو را انجام دهد شغل!

Preen چمن Crabgrass کنترل را فراهم می کند قبل از اورژانس کنترل crabgrass و همچنین کنترل یا سرکوب دیگر علف های هرز پهن برگ تا چهار ماه که اعمال قبل از جوانه زدن دانه. آن را امن برای استفاده در سرد ترین و گرم-فصل چمن از جمله سنت آگوستین و zoysia چمن.

بر خلاف بسیاری از پیش emergents, Preen چمن Crabgrass کنترل کار می کند هنگامی که به چمن تا چهار هفته پس از crabgrass germinates ارائه post-emergence کنترل نهال crabgrass. نمی شود این محصول به تازگی از تخم چمن به دلیل آن را جلوگیری از چمن دانه از جوانه زدن. برای بهترین نتایج اعمال در بهار یا پاییز قبل از جوانه زنی بذر علف هرز کنترل علف های هرز در تاسیس متری.

The Best Crabgrass Killer Option: Scotts Halts Crabgrass and Grassy Weed Preventer

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: Scotts توقف Crabgrass و پوشیده از چمن علف های هرز جلوگیری از

پیشگیری بهترین درمان است وقتی که می آید به از بین بردن crabgrass. اسکاتس پیشرو تولید کننده از مصرف کننده چمن باغ و کنترل آفات محصولات. این شرکت طراحی شده توقف Crabgrass و پوشیده از چمن علف های هرز جلوگیری برای جلوگیری از علف های هرز دانه از جوانه زدن در بهار و پاییز. آنها نیز آن را امن برای همه نوع از تاسیس چمن.

استفاده از این علف کش در اوایل بهار زمانی که چمن خشک است می تواند به جلوگیری از جوانه زنی از crabgrass و دیگر مشترک چمن علف های هرز قبل از آنها شروع به گسترش کرد. درخواست توقف دوباره در پاییز مانع از جوانه زنی علف های هرز زمستان مانند سالانه بلوگرس (Poa annua) و chickweed. به عنوان طولانی به عنوان قبل از اورژانس می رود در زمانی که چمن خشک و سپس باران و برف و یا انجماد آب و هوا خواهد تحت تاثیر قرار دهد و عملکرد نرم افزار است. مانند هر قبل از اورژانس توقف نخواهد کشتن مادر crabgrass اما جلوگیری خواهد شد crabgrass دانه از جوانه زدن.

The Best Crabgrass Killer Option: Preen Garden Weed Preventer

عکس: amazon.com

3. بهترین گل: Preen باغ و علف های هرز جلوگیری از

تصور کنید با داشتن یک علف های هرز-رایگان تخت گل. قبل از emergents خواهد شد مراقبت از crabgrass در باغ تخت همراه با دیگر مزاحم علف های هرز. Preen برو-به نام تجاری برای علف های هرز preventives است که امن برای استفاده در اطراف بیش از 200 تاسیس, گل, سبزی, درختان و درختچه. Preen باغ و علف های هرز جلوگیری بهترین کار هنگامی که در بهار پس از پخش مالچ در گل و درختچه تخت و قبل از علف های هرز شروع به رشد.

اگر یک باغبان فراموش به اعمال پیشگیرانه قبل از crabgrass و علف های هرز پاپ آپ اضافه کردن بعد آن را با این نسخهها کار با چند مراحل مورد نیاز قبل از استفاده از. اولین گام برای حذف علف های هرز موجود پس از مالچ منطقه اعمال Preen محصول و سپس آبیاری را به فعال. علف کش را مسدود مشترک پهن برگ باغ و علف های هرز مانند chickweed, knotweed, خرفه و خار و همچنین پوشیده از چمن باغ و علف های هرز مانند crabgrass دم روباهی و بلوگراس تا سه ماه.

The Best Crabgrass Killer Option: SOUTHERN AG ATRAZINE St. Augustine Weed Killer

عکس: amazon.com

4. بهترین برای پرپا چمن: جنوب Ag آترازین سنت آگوستین Weed Killer

جنوب Ag تولید انواع زیادی از حشره کش ها, علف کش قارچ کش گیاه تنظیم کننده های رشد, تجهیزات ایمنی, و بیشتر پس از سال 1930. فصل گرم علف مانند پرپا و سنت آگوستین علف به طور معمول حساس به علف کش ها. بسیاری از تولید کنندگان بزرگ محصولات که امن برای استفاده در این ظریف جنوب علف اما جنوب Ag با استفاده از ماده فعال آترازین است که امن برای استفاده در هر دو پرپا و سنت آگوستین چمن.

جنوب Ag قاتل علف هرز می رود در چمن در هر دو خفته و فصل رشد. بهترین نتایج آمده از استفاده از آن در اوایل بهار و یا خفته دوره زمانی که علف های هرز کوچک هستند یا نه پدید آمده است. توصیه سازنده محدود کردن برنامه های کاربردی به دو درمان در هر سال است.

The Best Crabgrass Killer Option: Ortho Weed Be Gon Plus Crabgrass Control Concentrate

عکس: amazon.com

5. بهترین برای ZOYSIA چمن: ارتو علف هرز بود Gon به علاوه Crabgrass تمرکز

پیدا کردن بهترین پست-اورژانس علف کش است که جان crabgrass بدون صدمه زدن به موجود چمن را می توان روی حیله و تزویر, به خصوص برای حساس zoysia چمن. ارتو باعث می شود آن را آسان با علف هرز بود Gon به علاوه Crabgrass تمرکز کنید. محصول امن برای استفاده در zoysia چمن و یک ارزش خوب است. علف های هرز بود Gon اهداف علف های هرز پهن برگ و پوشیده از چمن علف های هرز و به خوبی کار می کند در هر گرم از فصل چمن که نیاز به مقدار زیادی از کنترل علف های هرز.

برای یک هجوم از crabgrass بهترین کار این است که صبر کنید تا بهار یا پاییز و استفاده از قبل از اورژانس علف کش. ارتو علف هرز بود Gon بهترین آثار زمانی که علف های هرز کوچک هستند و به طور فعال در حال رشد و هنگامی که خشک چمن. برای بهترین نتایج مالکان باید با استفاده از یک مخزن سمپاش یا شلنگ پایان سمپاش پیوست.

سوالات متداول در مورد جدید خود را Crabgrass قاتل

وقتی که می آید به استفاده از اورژانس و پس از اورژانس crabgrass قاتلان زمان بندی همه چیز است. مطمئن باشید به خواندن برچسب محصول کاملا و به دنبال سازنده جهت برای بهترین نتایج. در اینجا برخی از سوالات متداول که بوجود می آیند که با استفاده از یک crabgrass قاتل:

س: چه زمانی بهترین زمان برای اعمال crabgrass قبل از اورژانس?

درخواست crabgrass قبل از اورژانس زمانی که دمای خاک در حدود 50-درجه است. کشتن علف های هرز ممکن است نیاز به یک برنامه دوم در مناطق با فصل رشد. دنبال سازنده جهت برای زمان بندی.

Q. خواهد heavy rain دور قبل از اورژانس?

هیچ. باران فعال قبل از اورژانس با حمل آن به خاک. با این حال حفر و کشیدن علف های هرز موجود پس از اعمال قبل از اورژانس می تواند به کاهش محصول و اثربخشی.

س: چگونه می توانم شما درخواست یک crabgrass قاتل ؟

درخواست ارسال اورژانس crabgrass قاتل در صبح, در یک خشک در روز است. درمان تنها در مناطق آسیب دیده از چمن. کت crabgrass به طور مساوی.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de