بهترین سطل کمپوست برای داخل و خارج

5 بهترین سطل کمپوست برای داخل و خارج | باب ویلا

تبدیل ناخوشایند زباله های آلی به خاک غنی از مواد مغذی افزودنی با حق کمپوست زباله برای باغبانی خود را به اهداف.

The Best Compost Bin Options

کمپوست است که مانند یک مولتی ویتامین برای خاک. ساخته شده به طور کامل پوسیده مواد آلی آن را با این نسخهها کار مانند یک کود سالم را تشویق رشد ریشه های قوی و فراوان شکوفه و میوه.

ساخت کمپوست خود را فقط خوب است برای باغ خود را, آن را نیز برای این سیاره است. با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست, یادداشت غذایی و زباله های حیاط را تشکیل می دهند بیش از 28 درصد از آنچه به پایان می رسد تا در محل های دفن زباله. به علاوه, شما صرفه جویی در پول با تبادل نظر و رویکرد در مقابل خرید کیسه های از پیش ساخته شده کمپوست.

راز تبدیل حیاط باقی مانده و آشپزخانه تکه به باغ های طلا با کیفیت کمپوست زباله. شما همیشه می تواند شروع به باز کمپوست در یک گوشه از حیاط خود را, اما آن را محدود به تبدیل شدن به یک بد بو ناخوشایند دعوت به حشرات و حیوانات foragers قبل از طولانی است. محصور سطل کمپوست ارائه neater راه حل ساده تر است که در واقع ایجاد کمپوست سریع تر از سنتی شمع با تنظیم دما و رطوبت و اکسیژن و باکتری ها در سطح مواد آلی درون bin کمک به شکستن آن را پایین تر ،

سطل کمپوست در انواع اشکال و اندازه های مختلف و سبک. که برای شما بهتر است ؟ این بستگی دارد که چه مقدار زباله های آلی شما تولید مقدار فضای شما را و چگونه شما قصد استفاده از محصول به پایان رسید. نگه داشتن خواندن برای درک بیشتر در مورد چگونه برای شناسایی بهترین کمپوست زباله برای نیازهای خود را و پیدا کردن که چرا این پنج برخی از مورد علاقه ما است.

  1. بهترین برای خارج از منزل: FCMP, هوای آزاد, IM4000 غلت کمپوست
  2. نفر دوم: Algreen محصولات خاک Saver کلاسیک بن کمپوست
  3. بهترین برای باغ شهری: Worm کارخانه 360 WF360B کرم کمپوست
  4. بهترین برای داخل خانه: SCD پروبیوتیک ها تمام فصول داخلی کمپوست
  5. بهترین آشپزخانه تکه: مدینه فاضله آشپزخانه فولاد ضد زنگ سطل کمپوست

The Best Compost Bin Options

کلید خرید ملاحظات

معمولی در مقابل کرم کمپوست

قبل از شما انتخاب می کنید یک سطل کمپوست, شما نیاز به تصمیم می گیرید اگر شما می خواهید به استفاده از کمپوست روش یا vermicomposting (کرم کمپوست). هر دو روش تولید کمپوست غنی برای باغ خود را, اما این روش شما انتخاب می کنید بستگی به فضای در دسترس خود را و شیوه زندگی است.

  • معمولی کمپوست شامل مخلوط کردن زباله های آلی به یک نسبت بهینه از 30 قطعات کربن به یک قسمت نیتروژن در حضور رطوبت و هوا است. کربن بالا مواد تشکیل دهنده و یا “براونز” شامل خرد, روزنامه, زمینه قهوه و برگ های مرده. سبزیجات تکه های بریده چمن و علف های هرز سقوط به بالا نیتروژن “سبزها” رده. در هوای گرم و مرطوب هوادهی مخلوطی از قهوه ای و سبزی میکروب ها مانند باکتری اکتينوميستهای قارچ و دیگران تجزیه مخلوط به پایان رسید خاک متمم.
  • کرم کمپوست استخدام red wiggler کرم ها به مصرف زباله های آلی و تولید کمپوست در قالب “ریخته گری” (worm کود)—فوق العاده غنی و بارور کمپوست حاوی نیتروژن و فسفر و پتاسیم و بسیاری از ریز مغذی ها. کرم ها حفظ کمپوست هوادهی و سقوط پس هیچ کار مورد نیاز دیگر از آنها را تغذیه آشپزخانه تکه و ارائه مقاله ملافه. شایع ترین کرم کمپوست سیستم سطل کوچک است که به راحتی در گوشه ای از آشپزخانه و یا در یک پاسیو (نگران نباشید آن را نمی خواهد بوی اگر تمایل به درستی!), اما بزرگتر مخازن در دسترس هستند اگر شما به دنبال برای تولید بسیاری از کمپوست. کرم کمپوست مخازن نیاز به نگهداری می شود بین 40 تا 80 درجه فارنهایت (کرم ها آن را دوست ندارم بیش از حد سرد یا گرم) پس از نگه داشتن سطل در یک منطقه پناه.

ظرفیت

بزرگتر لزوما بهتر است زمانی که می آید به سطل کمپوست. به طور کلی کوچک سطل اجرا از 1 تا 10 گالن متوسط سطل 11 تا 30 گالن و سطل را 31 گالن یا بیشتر. کوچک bin احتمالا نمی خواهد به اندازه کافی برای حفظ مقدار زیادی از حیاط باقی مانده است. اما کمپوست نیاز به تبدیل برای هوادهی و توزيع مواد—و است که می تواند بیشتر به چالش کشیدن در یک بزرگتر bin. به علاوه بزرگتر bin دیگر شمع را به نگه داشتن “پخت و پز” برای تبدیل به کمپوست است.

غلت مقابل ثابت

وجود دارد دو نوع اصلی از سطل کمپوست: ثابت و تباهي است ،

  • ثابت سطل باید ظرفیت های بزرگتر از تباهي و یک انتخاب خوب برای مالکان که مقدار زیادی از زباله های حیاط مانند علف های هرز برگ و چمن را بریده. به منظور حفظ توده کمپوست, پخت و پز, شما باید به صورت دستی روشن کنید و آن را با یک چنگال هر یک بار در در حالی که.
  • غلت composters ظروف مهر و موم شده است که می تواند چرخش به مخلوط کمپوست. آنها بالا بر روی یک پایه و به طور معمول باید یک دسته که باعث می شود تبدیل محتویات سریع و بی دردسر است. هر چند کوچکتر از ثابت مخازن غلت سطل های محبوب خود را برای طراحی کارآمد کمک می کند که تجزیه به سرعت رخ می دهد.

نوع bin شما انتخاب می کنید بستگی دارد که چقدر کار شما می خواهید به انجام, چگونه مقدار مواد آلی شما را و چگونه سریع شما می خواهید برای ایجاد کمپوست. اگر شما یک مقدار زیادی از حیاط باقی مانده و شما از ذهن نیست دستی تبدیل به کمپوست هر یک بار در در حالی که پس از آن ثابت بن برای شما کار خواهد کرد. اگر شما نیاز به کمپوست سریع و نمی خواهید به زحمت با یک چنگال و یک لیوان کمپوست است که احتمالا بهتر خود را شرط می بندم.

مواد

ترین کمپوست سطل ساخته شده از پلاستیک و چوب و یا فلز با اکثریت تجاری در دسترس composters تولید شده از تیره-رنگ پلاستیک بازیافت شده. تیره سطل های پلاستیکی ایده آل برای جذب حرارت از خورشید و جلوگیری از کاهش رطوبت پوست می شود. DIY سطل کمپوست معمولا ساخته شده از چوب و فلز و یا سنگ. نگه داشتن در ذهن است که مخازن مورد استفاده در خارج از منزل باید آب و مقاوم و مناسب زیبا و با چشم انداز خود را.

شکل

سطل کمپوست ها استوانه مستطیل مربع یا به شکل هرم. در بسیاری از موارد که شکل مشخص خواهد شد سبک کمپوست شما قصد خرید و متناسب با آنچه در حیاط خود را. اگر شما خود در فضا و مربع/مستطیل سطل متناسب با صورت چسبیده به گوشه.

کنترل بو

ترکیبی مناسب از مخلوط کربن بالا “براون” و بالا نیتروژن “سبز” مواد و درجه حرارت و رطوبت و هوادهی جلوگیری خواهد شد کمپوست از تولید بو. به عنوان مثل به صورت تجاری ساخته شده در بن کمپوست باید دریچه های هوا و یا سوراخ در قطعات انتخاب شده از سطل برای تهویه مناسب—به ویژه هنگامی که کمپوست در داخل خانه. برخی مخازن دارای فیلتر زغال چوب برای کمک به کاهش بو.

محل

ثابت سطل کمپوست می توانید بروید یا در سایه یا آفتاب بسته به اینکه چگونه سریع شما می خواهید کمپوست برای رفتن. خورشید کمک می کند تا با افزایش دما تا باکتری ها و قارچ ها سریع تر کار می کنند. تمبلرس یا کوچکتر مخازن را می توان نقل مکان کرد به هر بخشی از حیاط خود و یا به عنوان مورد نیاز است.

ما تراکم بالا

بر اساس طراحی, هزینه, قابلیت استفاده و اثربخشی این بهترین کمپوست بن گزینه های در نظر گرفتن شرایط فردی خود را و نیازهای خود را.

The Best Compost Bin Option: FCMP Outdoor IM4000 Tumbling Composter

عکس: amazon.com

1. بهترین برای خارج از منزل: FCMP, هوای آزاد, IM4000 غلت کمپوست

اگر شما نیاز به یک منبع مداوم از کود تازه به خوراک خود را از گل و باغ سبزی سپس FCMP غلت کمپوست را متناسب با این لایحه. در 37 گالن آن دارای مقدار زیادی از تکه های بریده چمن و دیگر حیاط و باغ زباله. در عین حال با وجود آن به اندازه کافی این لیوان آسان است به نوبه خود. همچنین ویژگی های دو درون سطل را قادر می سازد شما را به دو دسته کمپوست در مراحل مختلف تجزیه رفتن در همان زمان. به هر بشکه پنج تا شش چرخش هر دو یا سه روز به هوا کمپوست. تا زمانی که مخلوط تعادل درست است FCMP غلت کمپوست ایجاد خواهد شد آماده به استفاده از کمپوست در عنوان کمی تا دو هفته.

The Best Compost Bin Option: Algreen Products Soil Saver Classic Compost bin

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: Algreen محصولات خاک Saver کلاسیک بن کمپوست

این 12 گالن no-frills ثابت بن کمپوست است که ساخته شده از پلاستیک سیاه و سفید با دیوارهای ضخیم است که کمک به حفظ دمای داخلی حفظ سطح رطوبت مداوم و کنترل بو. باز پایین اجازه می دهد تا کرم رطوبت و میکروارگانیسم ها برای ورود آزادانه بنابراین bin قرار می گیرد باید به طور مستقیم بر روی زمین (به عبارت دیگر آن را مناسب برای یک ایوان و یا عرشه). متحرک درب اجازه می دهد تا شما به راحتی به بازی شیر یا خط در یادداشت و حیاط باقی مانده و آن را قفل ایمن برای حفظ از آفات و جوندگان.

The Best Compost Bin Option: Worm Factory 360 WF360B Worm Composter

عکس: amazon.com

3. بهترین برای باغ شهری: Worm کارخانه 360 WF360B کرم کمپوست

Worm سطل کمپوست مناسب برای شهر باغ با فضای محدود. Worm کارخانه 360 نمی گراز گوشه ای از حیاط خود را. در کمتر از دو پا بلند و گسترده آن می تواند نشستن به راحتی در یک پنجره آفتابی و یا آشپزخانه. مدل پایه دارای چهار انباشته سینی, اما شما می توانید اضافه کردن بیشتر به رسیدگی اضافی کمپوست مواد در صورت نیاز. توجه داشته باشید که این کیت نیست عرضه red wiggler کرم ها; شما نیاز به آنها را خرید به صورت جداگانه. این کیت می کند, اما با چند دستی لوازم جانبی از جمله مواد معدنی سنگ گرد و غبار به مواد مغذی worm نردبان (که کمک به آنها حرکت می کند تا از طریق کمپوست) و کرم ملافه و همچنین به عنوان یک دماسنج با چنگک جمع کردن دست و زداینده. بهترین از همه, وجود دارد بسیار کمی مجمع درگیر—فقط باز کردن و پشته.

The Best Compost Bin Option: SCD Probiotics All Seasons Indoor Composter

عکس: amazon.com

4. بهترین برای داخل خانه: SCD پروبیوتیک ها تمام فصول داخلی کمپوست

اگر شما لازم نیست که برای اندازه کامل کمپوست و یا ترجیح می دهند به کمپوست در داخل خانه این مدل را مناسب و درست در زیر سینک و نمی گند تا آشپزخانه شما. این SCD است بی هوازی کمپوست معنی آن با استفاده از میکروارگانیسم ها که نیاز به اکسیژن برای زنده ماندن به شکستن تکه های غذا. این بن متکی تلقيح bokashi سبوس به “قبل از تخمیر” تکه های غذا (از جمله کوچک استخوان و گوشت و لبنیات و غذاهای چرب) موجب تسریع روند کمپوست. آن را نمی کند به طور کامل “آشپزی” آشپزخانه تکه به سنتی کمپوست بنابراین شما نیاز به دفن یا پراکندگی مطالب در یک باغ در فضای باز به پایان روند. اما پنج گالن مهر و موم شده سطل دستی توپی برای انتشار کمپوست چای قوی کود مایع تولید شده به عنوان تکه های غذا تخمیر. کمپوست چای قوی است—مطمئن شوید که آن را با آب رقیق قبل از اینکه شما بارور گیاهان و یا در فضای ظروف.

The Best Compost Bin Option: Utopia Kitchen Stainless Steel Compost Bin

عکس: amazon.com

5. بهترین آشپزخانه تکه: مدینه فاضله آشپزخانه فولاد ضد زنگ سطل کمپوست

جذاب, 1.3 گالن مدینه فاضله آشپزخانه فولاد ضد زنگ سطل کمپوست مشخصات فنی را ندارد کمپوست; آن را به سادگی دارای زباله های آشپزخانه را تا زمانی که شما آن را به مناسب بن کرم یا کمپوست. به آخرین ساخته شده است آن را از ساخته شده با کیفیت بالا و درجه 201 فولاد ضد زنگ است که نمی خواهد ابتدا کرک یا تراشه و حتی بهتر از بن می آید با فیلتر زغال چوب است که دام بو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

ایندکسر