بهترین قهوه فلاسک گزینه برای در رفتن

آن بوده است هرگز آسان تر به کافئین خود را در جاده ها است. این عایق مخازن برخی از مزایای سرد است که شما را حفظ خواهد کرد قهوه داغ.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best_Coffee Thermos

عکس: depositphotos.com

وجود دارد راه های بسیاری برای لذت بردن از یک فنجان قهوه خوب این روز است. از یک فنجان ساده دم به سرد lattes آن را به خوبی برای لذت بردن از قهوه خود را در درجه حرارت مورد نظر—مهم نیست که چه مدت آن را به شما طول می کشد را به پایان برساند.

وقتی که می آید به نگه داشتن خود را صبح های مورد علاقه نوشیدنی داغ و تحریک یا سرد دم تازه وجود دارد هیچ جایگزینی برای یک با کیفیت بالا فلاسک. قهوه فلاسک در حال اساسی از یک سفر کمپینگ یک رفت و آمد صبح و یا صبح زود سفر ماهیگیری. هر جا که مقصد خود را, این بهترین قهوه فلاسک برای زمانی که شما بر روی بروید.

  1. بهترین کلی: Stanley Classic افسانه ای خلاء عایق بطری
  2. نفر دوم: Stanley Classic Vacuum Bottle
  3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Juro لیوان فولاد ضد زنگ لیوان عایق خلاء
  4. ارتقا انتخاب کنید: یتی رامبلر 36 اونس بطری
  5. بهترین دفتر: نوشیدنی ساده 14 اونس فنجان قهوه
  6. بهترین ها را برای رفت و آمد: Contigo Autoseal غرب حلقه لیوان سفر
  7. بهترین ها را برای پیاده روی: آهن °فلاسک بطری آب ورزشی
  8. بهترین برای آب و هوای سرد: فلاسک استیل پادشاه 24 اونس بطری نوشیدنی
Best Coffee Thermos

عکس: depositphotos.com

آنچه به دنبال در هنگام خرید یک قهوه فلاسک

فلاسک آمده است یک راه طولانی از پلاستیک کوزه شما را به مدرسه به عنوان یک کودک. شما می توانید با کیفیت بالا فلاسک است که برای نگه داشتن نوشیدنی داغ و یا سرد به صورت یک روز تمام. در اینجا برخی از چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که شما در حال چک کردن بهترین فلاسک.

مواد عایق

عایق قابلیت ضروری از ویژگی های یک فلاسک. گزینه های ارزان قیمت معمولا چیزی بیش از یک پلاستیک ضخیم بوش در داخل یک فلز آستین. در حالی که این روش کار می کند در حالی که آن را به هیچ وجه نزدیک به عنوان موثر به عنوان دو دیوار فلاسک خلاء.

دو دیوار فلاسک عایق نوشیدنی اجازه گرما یا سرما فرار. به عنوان نام نشان می دهد هر یک فلاسک اتحاد درونی و بیرونی دیوار. بین این دو دیوار یکی از بهترین عایق از همه: هیچ چیز. وجود یک خلاء بین دیوار ارائه تقریبا بدون پل حرارتی در همه. بطری های خود را باید با کیفیت بالا و فلزی مانند فولاد ضد زنگ.

اندازه و حجم

وقتی که می آید به انتخاب اندازه خود قمقمه بسیار مهم را انتخاب کنید که دارای حجم به اندازه کافی از مایع است. اگر شما در حال رفتن به ماهیگیری مورد علاقه خود را نقطه با یک زن و شوهر از دوستان خوب شما ممکن است نیاز به چیزی است که نگه می دارد به اندازه کافی قهوه به گذشته بیشتر از روز است. اما اگر شما فقط نیاز به یک بعد از ظهر کافئین افزایش قبل از گرفتن بچه ها به تمرین فوتبال, یک لیوان سفر ممکن است این ترفند را انجام دهد. سفر لیوان را مناسب ترین ماشین’ جام دارندگان و آنها آسان به جرعه از زمانی که شما فقط باید یک دست مانند زمانی که رانندگی و یا scooting بچه ها از درب.

نشت و نشت ضد اقدامات

در حالی که اکثر مردم عاشق قهوه و آنها آن را دوست ندارم ریخته در لباس و کیف یا صندلی ماشین. بهترین فلاسک باید آسان برای استفاده از فواره زدن اب برای نوشیدن و یا یک درب که flips یک از راه. این درب پیچ پایین تنگ و ایجاد یک ضد نشت مهر و موم و قفل کردن در مایع و درجه حرارت.

اگر شما به دنبال یک فلاسک برای سفرهای طولانی این حتی مهم تر می شود. شما نیاز به یک فلاسک شما می توانید پرتاب در پیاده روی خود را و یا کمپینگ دنده است که نمی خواهد نشت بیش از همه لباس خود را. وجود دارد می تواند بسیار بدتر از رسیدن به مقصد خود را تنها برای پیدا کردن لباس های خود را آغشته به فرانسه وانیلی نور و شیرین است.

ما تراکم بالا

از آنجا که ما می دانیم چیزهای ما وقتی که می آید به انتخاب بهترین فلاسک را بر روی بروید ما کنار هم قرار دادن لیست از بالا به ما میدارد. از نظر ما مهم ترین عوامل و انتخاب بهترین فلاسک برای خود دسته بندی های مربوطه. در اینجا ما لیستی از بهترین قهوه فلاسک برای نگه داشتن کافئین خود را انتخاب کنید-من-در دمای مطلوب.

Best Coffee Thermos Options Legendary

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Stanley Classic افسانه ای خلاء عایق بطری

برخی از چیزهایی که فقط با سن بهتر و استنلی کلاسیک افسانه ای خلاء عایق بطری است که یکی از آنها—یک بطری قمقمه که شما می توانید دست را برای نسل های. آن دو-جداره ضد زنگ خلاء عایق فلاسک دارای یک پیچ پایین درب که دو برابر به عنوان یک فنجان قهوه. این پیچ پایین فواره زدن اب و تاب به ریختن بخار فنجان قهوه و نگه می دارد آن را گرم تا 40 ساعت است.

برخی ممکن است ادعا این نیست دقیقا پدربزرگ خود را فلاسک. و آنها درست است. استنلی دیگر بسته ذغال بین دیواره های بطری قبل از خلاء مهر و موم. با این وجود شما نمی توانید با استدلال 40 ساعت از نوشیدنی های گرم.

Best Coffee Thermos Options Stanley Classic

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: Stanley Classic Vacuum Bottle

مانند استنلی کلاسیک افسانه کلاسیک خلاء بطری conjures خاطرات یک نسل است که می دانستند که چگونه برای دریافت کار انجام می شود. این 1.1 لیتر بطری مناسب برای مصرف به کار سایت و ریختن یک فنجان قهوه داغ در ناهار. در واقع شما می توانید آن را نگه دارید برای فردا ناهار به عنوان به خوبی به عنوان این بطری می تواند خود را حفظ قهوه دما تا 32 ساعت برای نوشیدنی های گرم و یا 24 ساعت برای نوشیدنی های سرد. آن را ساخته شده از فولاد ضد زنگ می آید و در راه قدیمی از مد افتاده فلاسک Stanley با چکش به پایان برسد. این ویژگی همان سبک پیچ پایین درب/جام ترکیبی و فواره زدن اب به عنوان افسانه ای مدل.

حرکت نزولی تنها به این فلاسک است که آن را نگه می دارد حرارت به مدت هشت ساعت کمتر از افسانه ای فلاسک. به صورت روزانه استفاده می کنه در هر جعبه.

Best Coffee Thermos Juro

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: Juro لیوان 20 اونس فولاد ضد زنگ لیوان عایق خلاء

اگر شما به دنبال یک راه ارزان تر برای دریافت داغ یا قهوه سرد از A به B Juro را عایق لیوان قمقمه برای شما. این دو-جداره ضد زنگ فنجان نگه می دارد 20 اونس قهوه داغ و تازه تا شش ساعت. کولر نوشیدنی می توانید اقامت سرد تا 24 ساعت. خلاء عایق دوجداره ساخت و ساز نشانی از یک کار بزرگ از به حداقل رساندن از دست دادن حرارت. این Juro همچنین دارای یک تابع دو درب است که هر دو اسلاید را برای نوشیدن و یا پایین بپرد و از راه.

در حالی که بالا ارائه می کند برخی از انعطاف پذیری تا آنجا که به فواره زدن اب می رود, درب خود نمی پیچ پایین. آن را پرس به جام, که بدان معنی است که این احتمال وجود دارد که آن را نشت در طول زمان است.

Best Coffee Thermos Options Yeti

عکس: amazon.com

4. ارتقا انتخاب کنید: یتی رامبلر 36 اونس بطری

یتی را تبدیل به یک نام خانگی برای کولر و سفر لیوان و رامبلر بطری قمقمه نشان می دهد که چرا. این بالا پایان فلاسک خلاء عایق دو جداره از جنس استنلس استیل ، یتی ادعا می کند این بطری ها بیش مهندسی و نوشیدنی خود را خواهد ماند داغ و یا سرد تا آخرین قطره. این پیچ پایین درب اتحاد محکم حلقه در بالا بنابراین شما می توانید کلیپ آن را به یک کوله پشتی بلند اعلام کند.

حرکت نزولی تنها به یتی رامبلر است که شما نیاز به حذف درب به نوشیدن از آن است. هیچ اسپوت پور از جام حذفی به استفاده از. آن را بهترین راه حل مناسب برای پیاده روی و ماجراجویی اهداف آن استحکام خواهد درخشید.

Best Coffee Thermos SIMPLE DRINK

عکس: amazon.com

5. بهترین دفتر: نوشیدنی ساده 14 اونس فنجان قهوه

وقتی که می آید به میز دفتر خود را, شما می خواهید یک فلاسک که محکم و سخت به دست کشیدن بیش از, اما به نظر نمی آید مانند یک کودک sippy cup. نوشیدنی ساده را 14 اونس فنجان قهوه است ایده آل برای دفتر. این تنومند لیوان دارای یک پایگاه گسترده ای و مشخصات پایین به حداقل رساندن شانس است که شما به آن دست کشیدن بیش از (آن مرد را خوشحال خواهد کرد). این شهر همچنین دارای یک ظاهر طراحی شده انجام نگرفته است که شما را منحرف نمی کند و یا دفتر خود بازدید کنندگان را با زرق و برق دار طرح. جام ویژگی های جارو برقی-عایق دوجداره استنلس استیل طراحی در حالی که درب پلاستیکی شفاف.

یک موضوع را با ساده نوشیدن فنجان قهوه است که مطبوعات در درب مهر و موم سیلیکون. آن را به عنوان به عنوان این می تواند باشد که باعث می شود موقعیت اسپوت آسان اما همچنین ممکن است منجر به نشت پایین جاده.

Best Coffee Thermos Options Contigo

عکس: amazon.com

6. بهترین ها را برای رفت و آمد: Contigo Autoseal غرب حلقه لیوان سفر

دو تا از مهم ترین چیزهایی که در مورد یک سفر خوب لیوان در حال استفاده با یک دست و آن را متناسب با در یک, جام, دارنده. غرب حلقه توسط Contigo می کند هر دو. این فولاد ضد زنگ خلاء عایق دو جداره فلاکس با این نسخهها کار برای رفت و آمد و نگه می دارد 24 اونس قهوه داغ تا هفت ساعت یا سرد به مدت 20 ساعت. اختراع Autoseal درب دارای یک دکمه که باز می شود اسپوت در حالی که شما جرعه و به صورت خودکار بسته می شود زمانی که شما دکمه آن را ایجاد یک واقعی نشت و نشت ضد لیوان سفر.

این چالش به Contigo غرب حلقه تمیز کردن درب. وارد شدن به اسپوت برای جلوگیری از کپک و ساخت می تواند یک کار دشوار است. طولانی تمیز کردن ممکن است چیزی است که شما می خواهید برای مقابله با بعد از مدت ها رفت و آمد خانه.

Best Coffee Thermos FLASK

عکس: amazon.com

7. بهترین ها را برای پیاده روی: آهن °فلاسک بطری آب ورزشی

اگر دوست دارید که برای اولین بار در دنباله شما اغلب خودتان را در بیدار شدن از خواب در اوایل و تنظیم در دماهای سردتر. ورزشی بطری آب از آهن فلاسک مناسب کافئین-حمل sidekick برای کسانی که سرد صبح. این خلاء عایق دو جداره ضد زنگ بطری نوشیدنی گرم نگه می دارد تا 12 ساعت به طوری که شما می توانید لذت بردن از یک فنجان قهوه داغ در پارکینگ و یا در نشست. آن می آید با سه درب دو که حلقه مناسب برای قطع به یک کارابین. خارج از این بطری دارای دوام پودر-کت پایان, پس از آن خواهد ماند قیافه مهم نیست که چقدر خشن پیاده روی. این بطری می آید در اندازه های مختلف اما 18-هر اونس مدل به نظر می رسد ایده آل برای پیاده روی.

تنها چیزی که این بطری بهتر است برای پیاده روی خواهد بود یک حلقه ساخته شده از بطری به جای درب. به عنوان یکی از درب بی فایده است برای پیاده روی به عنوان آن را بدون حلقه برای اتصال به یک بسته.

Best Coffee Thermos Options Stainless

عکس: amazon.com

8. بهترین برای آب و هوای سرد: فلاسک استیل پادشاه 24-اونس بطری نوشیدنی

وجود دارد بدون نیاز به اشتباه کردن در اطراف با فلاسک استیل پادشاه با دست دستکشهایش ریخته به ریختن یک فنجان قهوه داغ در یک روز سرد. این 24-اونس فولاد ضد زنگ فلاسک باعث می شود آن را آسان با دکمه, فلیپ باز کردن درب. دکمه های بسیار بزرگ است که یک دستکش انگشت شست به راحتی می تواند انتشار کلاه—ایده آل هنگامی که شما نمی جرات افشای دست های خود را برای شرایط سخت. بسته شدن آن است که فقط به عنوان آسان به عنوان آن را به محل جرقه بزند بدون دکمه های کوچک و یا رنجآوری کلیپ. شما نیز لذت بردن از یک نوشیدنی گرم تا 12 ساعت یا یک نوشیدنی سرد تا 24 ساعت با فلاسک استیل پادشاه.

فلاسک استیل پادشاه بسیار روشن در مورد شستن این بطری با کلر یا سفید کننده محصولات. انجام این کار خواهد شد از بین بردن نشت اثبات مهر در درب.

سوالات متداول در مورد جدید قهوه فلاسک

ما با هم قرار داده برخی از سوالات متداول در مورد قهوه فلاسک. در حالی که آنها قطعا نه یک اختراع جدید کاربران هنوز هم ممکن است از نمایش داده شد در مورد تمیز کردن و با استفاده از یک قهوه فلاسک.

Q. چگونه یک فلاسک نگه داشتن قهوه داغ ؟

مدرن فلاسک استفاده از عایق خلاء برای نگه داشتن نوشیدنی داغ و یا سرد. خلاء بطری های خالی بین دو دیوار برای جلوگیری از گرما از فرار از طریق پل حرارتی به ظرف بیرونی است.

س: چگونه می توانم به شما پاک کردن یک قهوه فلاسک?

بهترین راه برای تمیز کردن قهوه فلاسک با آب گرم و صابون ملایم. هنگامی که شما خود را فلاسک به عنوان خوانده شده کتابچه راهنمای کاربر دقت کنید. برخی از بطری نمی ممکن است به خوبی در یک ماشین ظرفشویی یا با یک خاص خانواده پاک کن.

س: چگونه می توانم شما بوی قهوه از یک فلاسک?

یک درمان موثر برای از بین بردن بوی از یک فلاسک است که به سادگی جوش شیرین و آب است. فقط اضافه کردن یک قاشق مربا خوری جوش شیرین به یک قمقمه پر از آب و اجازه دهید آن را به انجام کار خود را.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>