بهترین جرندرس قهوه برای روزانه خود را دم

پر کردن آشپزخانه خود را با عطر قهوه لوبیا و بهتر با کیفیت دم.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Coffee Grinder Options

عکس: depositphotos.com

اگر شما هرگز زمین لوبیا صبح خود را در جام حذفی, شما می شود را تحت تاثیر قرار چگونه یک چرخ قهوه را بهبود طعم و مزه خود را دم. بهترین قهوه چرخ کرده با مته سوراخ کردن و یا تیغه های سنگ زنی ساز و به اندازه کافی قوی برای سرکوب سخت لوبیا و متفاوت درشتی تنظیمات را انتخاب کنید مناسب برای خرد کردن ماشین خود را. آیا شما با استفاده از مطبوعات فرانسه, پور بیش از, قطره, قهوه ساز یا دیگر دم-ساخت دستگاه ما رو تنگ کردن بهترین قهوه چرخ گزینه های در دسترس آنلاین.

ما تراکم بالا

بین کاربران جدید به باقلا-آسیاب و قهوه خبره وجود دارد که یک چرخ در میان توصیه های بالا ما است که شما را در لذت بردن از خوب مزه و کیفیت دم در صبح است.

The Best Coffee Grinder Option: Krups GX420851 Coffee Grinder

عکس: amazon.com

بهترین کلی: Krups GX420851 چرخ قهوه

این Krups دستگاه مناسب برای هر دو کاربران با تجربه و کسانی که جدید به قهوه آسیاب. خودکار دوز چرخ با استفاده از یک مقیاس برای اندازه گیری دوز وزن با فولاد ضد زنگ مخروطی burrs به صورت مداوم خرد کردن اندازه. کاربران می توانید انتخاب کنید به دوز توسط, فنجان, گرم, اونس و یا از طریق عامل سنگ زنی چرخه به صورت دستی. وجود دارد 39 خرد کردن اندازه به از را انتخاب کنید: شما می توانید تنظیم خرد کردن اندازه شکاف به افشای طعم های مختلف از قهوه مورد علاقه خود را. Krups Coffee Grinder است آسان برای استفاده و رابط کاربری—همه شما باید انجام دهید این است را انتخاب کنید تعداد لیوان و خودکار دوز ارائه می شود سخت کار درآمده است. این چرخ می تواند تا 14 اونس یا کل یک کیسه قهوه است. قیف طراحی شده است که به راحتی حذف و یا پاک کردن و یا انتقال دانه های قهوه.

The Best Coffee Grinder Option: JavaPresse Manual Coffee Grinder

عکس: amazon.com

بهترین دستی: JavaPresse دستی چرخ قهوه

این JavaPresse دستی چرخ ویژگی های چرخشی میل لنگ و دسته برای کاربران به نوبه خود در یکی از 18 کلیک کنید تنظیمات برای ایجاد مطلوب سخت کار کردن. دستی چرخ اجازه می دهد تا برای کنترل بیشتر بر ظرافت از خرد کردن بدون خطر overgrinding که اتفاق می افتد با دستگاه های الکتریکی. این JavaPresse نیاز به تلاش کمتر از یکی ممکن است انتظار می رود با استفاده موثر و انحصاری سرامیک مته سوراخ کردن تیغه به شکستن باقلا. فولاد ضد زنگ مسکن محکم و با دوام کافی برای استفاده روزمره است. این دسته لنگ متحرک و چرخ بدون نیاز به برق تا JavaPresse آماده برای سفر: کاربران می توانند موسیقی پاپ آن را در یک کیسه را در تعطیلات برای اطمینان دقیق و به خوبی ساخته شده قهوه در حالی که آنها دور است.

The Best Coffee Grinder Option: Baratza Encore Conical Burr Coffee Grinder

عکس: amazon.com

بهترین برای مبتدیان: Baratza Encore مخروطی با مته سوراخ کردن قهوه چرخ

این Baratza Encore تعیین شده است به عنوان یک بروید-برای ورود به سطح چرخ توسط Specialty Coffee Association. این Baratza چرخ کاربر پسند با یک جلو نصب شده دکمه پالس و ساده روشن/خاموش سوئیچ. این دستگاه بسیار آسان برای استفاده: کاربران پیچ و تاب و قیف برای انتخاب بین 40 نمرات درشتی سپس دکمه روشن-خاموش را فشار دهید تا زمانی که آنها رسیدن به حتی سخت کار کردن. این آرایه گسترده ای از نمرات اجازه می دهد تا کاربران برای کشف سطوح مختلف درشتی خاص و دم روش. های تجاری درجه burrs ساخته شده از آلیاژ سخت فولاد Baratza Encore بادوام و ساخته شده است به آخرین.

The Best Coffee Grinder Option: Porlex Mini Stainless Steel Coffee Grinder

عکس: amazon.com

بهترین برای سفر: Porlex مینی استیل چرخ قهوه

کوچک Porlex مینی استیل چرخ قهوه تقریبا می تواند در جیب شما جا پس از آن مناسب کوچک دستی چرخ برای کسانی که مایل به قهوه خود را با آنها در همه جا. ساخته شده از فولاد ضد زنگ Porlex است که به اندازه کافی با دوام برای رسیدگی به سفر در یک کوله پشتی یا کیف و سرامیک چرخ نمی خواهد زنگ هنگامی که در معرض رطوبت است. به طور طبیعی, اندازه کوچک به معنی این چرخ نمی تواند نگه داشتن به عنوان بسیاری از لوبیا و یا زمینه را به عنوان یک بزرگتر آسیاب اما برای استفاده روزمره در دفتر و برای این Porlex چرخ شایسته گزینه است.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>