بهترین لباس های قفسه برای خشک کردن برای “سبزتر” لباس

5 بهترین لباس های قفسه برای خشک کردن گزینه های به روز لباس های شسته شده | باب ویلا

جست و خیز خشک کن لباس. با این low-tech شگفتی های روز لباس های شسته شده را می توان آسان تر در کیف پول خود را و این سیاره است.

The Best Drying Rack Options

یکی از ساده ترین راه برای صرفه جویی در انرژی (و پول) است که به هوا-خشک کردن لباس های خود را. خشک کن یکی از بزرگترین انرژی خوک در هر خانه و پس از خروج از آن از لباسها معمول, شما صرفه جویی در صورتحساب است. لباس های خود را آخرین دیگر خواهد شد بیش از حد در معرض بودن به غلت اصطکاک و گرمای خشک کن ماشین آلات.

همه شما نیاز به شروع به خشک کردن با هوا یک قفسه برای خشک کردن! این low-tech قطعه از تجهیزات متشکل از یک قاب ساده است که نگه می دارد لباس ها را از هم جدا در حالی که تسهیل جریان هوا. بر خلاف خارج از منزل-تنها رخت بسیاری از خشک کردن قفسه را می توان مورد استفاده قرار گیرد یا در داخل خانه یا خارج از منزل و تنها نیاز به مقدار نسبتا کمی از فضا. همچنان برای ما راهنمای انتخاب بهترین لباس برای خشک کردن رک و برای دیدن ما میدارد!

  1. بهترین کلی: CRESNEL فولاد ضد زنگ قفسه برای خشک کردن لباس
  2. بهترین برای خانواده ها: SONGMICS تاشو قفسه برای خشک کردن لباس
  3. بهترین برای فضاهای کوچک: Sorbus قفسه برای خشک کردن لباس
  4. بهترین لباس بافتنی برای: Looca 3 لایه تاشو مش قفسه برای خشک کردن
  5. بهترین برای DELICATES: مد آسان فولاد ضد زنگ قفسه برای خشک کردن لباس های شسته شده
The Best Drying Rack Options

عکس: amazon.com

آنچه به دنبال در بهترین لباس ها خشک کردن قفسه

به عنوان شما را از طریق های مختلف قفسه برای خشک کردن گزینه های مطمئن شوید که به توجه به ساخت و ساز است که به بهترین وجه مناسب شما خانوار نیازها و خواسته های لباس های شسته شده. طراحی مواد, هدف و ظرفیت همه ویژگی های شما می خواهید برای آگاهی از, قبل از خرید یک قفسه برای خشک کردن.

طراحی و مواد

خشک کردن قفسه در سه نوع اساسی: مستقل, دیواری و معلق. هر کدام دارای نقاط قوت آن بسته به چه مقدار فضای شما را و چگونه سنگین لباسها را منجر می شود.

مستقل قفسه اغلب به طور کامل مونتاژ و یا نیاز به حداقل مونتاژ. بدون نصب مورد نیاز است به طوری که تنها در نظر گرفتن فضای ذخیره سازی. اکثر مستقل قفسه سقوط و لغزش به راحتی در زیر تخت در پشت درب و یا به یک گنجه. در مستقل رک دسته شما را پیدا خواهد کرد در سه سبک اصلی را انتخاب کنید: gull wing, سه پایه و محکم.

  • Gull-بال قفسه های محکم یک قاب پایه و دو تمدید بال. این سبک ارائه می دهد حداکثر ثبات و تطبیق پذیری و سنگین با ظرفیت زمانی که مورد نیاز و همچنین می تواند با استفاده از هر دو در داخل خانه و خارج از منزل. نگاه برای gull-بال دندانه دار کردن است که با کیفیت بالا ساخته شده جامد فولاد ضد زنگ.
  • سه پایه قفسه های بلند و بقیه در 3 پاهای کوتاه. با سلاح های خود را به طور کامل توسعه یافته این قفسه می تواند تا اتاق بیشتر از gull-بال یا محکم قفسه و بیشتر مناسب برای خارج از منزل و یا بزرگتر فضاهای داخلی. اصلی قطب است که به طور معمول ساخته شده از فلز با پلاستیک گاهی اوقات استفاده می شود برای پاها و حلق آویز میله.
  • محکم قفسه ترین سبک سنتی و تابع هر دو در داخل و خارج از منزل. ساخته شده از چوبی به هم پیوسته و یا میله های فولادی در یک آکاردئون طراحی آنها نیز سقوط اما کمی کمتر از پایداری gull-بال قفسه.

در مستقل, دسته, گل بال قفسه دریافت کمی بالاتر رتبه بندی و بررسی از سه پایه و یا محکم قفسه همین دلیل است که ما به آنه این سبک در بالا توصیه های زیر کلیک کنید.

برای بسیاری از اهداف خانواده فولاد ضد زنگ مقاومت در برابر زنگ زدگی که آیا شما با استفاده از آن در داخل خانه یا خارج. اگر شما در یک زندگی بسیار مرطوب منطقه و یا توسط ساحل, شما ممکن است ترجیح می دهند پلاستیکی یا فلزی با پوشش سخت بازپرسی کردن از خشک شدن آن را مقاومت در برابر زنگ زدگی حتی بهتر از unpainted فولاد ضد زنگ.

دیواری قفسه نیاز به نصب آنها به دیوار وصل کنید و در حال امن وارد خاتم (عمودی سازه پست) با پیچ. بسیاری از دیواری قفسه نیز تاشو با طراحی آکاردئون است که چین عقب به سمت دیوار هنگامی که شما به پایان رسید خود را با لباس های شسته شده. این موجب صرفه جویی در فضا و legroom نیست ساخت دیواری قفسه های ایده آل برای اتاق رختشویی و حمام و استخر و مناطق در حال تغییر. نگاه به صورت قفسه ساخته شده از ضد زنگ فلزی که ممکن است نقره ای یا رنگ در انواع پس از اتمام و رنگ.

حلق آویز قفسه ویژه برای سبک وزن, لباس های شسته شده مانند delicates و ژاکت. حلق آویز قفسه آمده در دو رقم: کلیپ چوب لباسی و مش ردیف.

  • کلیپ چوب لباسی باید وصل کنید به لباسها را بدون snagging یا تورفتگی پارچه. آنها به طور معمول ساخته شده از فولاد ضد زنگ. بزرگتر قلاب سپس متصل به میله دوش یا دیگر نوار افقی اجازه می دهد لباس های شسته شده برای خشک آویزان.
  • مش لایه قفسه برای ژاکت و دیگر لباسهای بافتنی که نیاز به یک سطح صاف. این اجازه می دهد این مواد خوب به خشک بدون کاهش و یا از دست دادن شکل. این دستگاه بسیار سبک وزن و ساخته شده از مخلوط مواد: پارچه پلی استر و پلاستیک و فلز (اغلب از فولاد ضد زنگ).

هدف و ظرفیت

اکثر محکم فولاد ضد زنگ قفسه را می توان با استفاده از هر دو در داخل خانه و خارج از منزل است که باید گفت بر روی برچسب. تنها استثنا مش, ژاکت, قفسه, که به طور معمول در نظر گرفته شده برای استفاده در محیط داخلی. اگر قفسه های ساخته شده از خالص بدون پوشش فولاد ضد زنگ خطر رشد لکه زنگ زدگی در طول زمان است. مشکل با این مزاحم لکه های نهفته در تمایل خود را برای انتقال روی پارچه های ترک نارنجی لکه ها بر روی خود را تازه شسته شده ، برای جلوگیری از این مطمئن شوید که برای خشک کردن هر گونه رطوبت اضافی قبل از سقوط و ذخیره سازی.

همچنین نظر خود را شستشو نیاز دارد. آیا شما یک خانواده بزرگ? شستن بسیاری از ورق و حوله? در این مورد, شما می خواهید یک دندانه دار کردن است که می گوید آن است که سنگین و با وزن ظرفیت بیش از 50 پوند. این تمایل به فولاد ضد زنگ, گل بال, قفسه, هر چند دیواری قفسه همچنین می توانید حوله ها و ملحفه ها. اگر شما به دنبال به صرفه جویی در خود را delicates از overdrying در یک ماشین, کلیپ چوب لباسی یا مش قفسه ممکن است بهترین شرط بندی شما.

ما تراکم بالا

این بهترین خشک کردن لباس دندانه دار کردن گزینه های جمعیت pleasers برای خود ستبری بالا-مواد با کیفیت و طراحی.

The Best Drying Rack Option: CRESNEL Stainless Steel Clothes Drying Rack

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: CRESNEL فولاد ضد زنگ قفسه برای خشک کردن لباس

حمایت تعویض مادام العمر گارانتی Cresnel براق خشک کردن قفسه ساخته شده از استیل خالص و مناسب برای محیط داخلی و یا در فضای باز استفاده کنید. تاشو gull-طراحی بال فراهم می کند 58 اینچ 24 اینچ تخت خشک کردن منطقه است. شما همچنین می توانید خود را آویزان لباس های شسته شده بر روی چندین ریل با لباسی. پایین دندانه دار کردن طراحی شده است برای کفش و دمپایی. سقوط رک به حرکت و یا ذخیره آن را به راحتی و بدون در نظر گرفتن اندازه اتاق. هیچ مونتاژ مورد نیاز است; فقط پاپ رک به آن “یک” شکل تلنگر از دو خشک کردن بال و آن را آماده برای عمل است. طراحی بازدید تمام علائم.

The Best Drying Rack Option: SONGMICS Foldable Clothes Drying Rack

عکس: amazon.com

2. بهترین برای خانواده ها: SONGMICS تاشو قفسه برای خشک کردن لباس

برای اضافی-بارهای بزرگ و یا سنگین لباس های شسته شده شما نیاز به نوبه خود به خود خشک کن. به جای SONGMICS تاشو قفسه برای خشک کردن انرژی است-حل رایگان و می تواند نگه دارید تا 77 پوند است. این قاب فولاد ضد زنگ و اتصالات با کیفیت بالا هستند و زنگ زدگی-مقاوم در برابر. با 33 ریال و دو لایه gull-طراحی بال خود را تمام و بار مناسب می تواند در این رک بدون با هم تداخل دارند. برابر کردن بال تنظیم برای حوله حمام. هیچ مونتاژ مورد نیاز است و هنگامی که خود را برای خشک کردن انجام می شود به سادگی برابر و پهلو خارج از دید.

The Best Drying Rack Option: Sorbus Clothes Drying Rack, Wall Mounted Space-Saver

عکس: amazon.com

3. بهترین برای فضاهای کوچک: Sorbus قفسه برای خشک کردن لباس

شما خواهد بود سخت فشرده برای پیدا کردن یک بهتر فضا-بهینه ساز. طراحی شده برای محیط داخلی و یا در فضای استفاده Sorbus را دیواری رک است آکاردئون-سبک برای حداکثر جریان هوا بدون در نظر گرفتن فضای طبقه ارزشمند است. جمع و جور جمع شدن قاب چین, تخت, زمانی که استفاده نمی کنید و می تواند به عنوان یک نوار حوله در حمام و یا اتاق رختشویی منطقه است. هشت میله ارائه سخاوتمندانه خطی خشک کردن فضا. کل واحد های ساخته شده از فولاد ضد زنگ برای دوام و مقاومت در برابر زنگ زدگی. حداقل, مونتاژ, مورد نیاز است و نصب سخت افزار گنجانده شده است.

The Best Drying Rack Option: Looca 3-Tier Folded Mesh Clothes Hanging Dryer Sweater Drying Rack

عکس: amazon.com

4. بهترین لباس بافتنی برای: Looca 3 لایه تاشو مش قفسه برای خشک کردن لباس

خود را حفظ ژاکت و خود پشم کشمیر و پنبه لباسهای بافتنی با Looca سه ردیف قفسه برای خشک کردن. ساخته شده از پلی استر مش قفسه برگزار شد توسط میله های فولادی ضد زنگ, مواد با کیفیت بالا و می تواند نگه دارید تا 10 پوند از لباس. به سادگی ضمیمه این رک به دوش خود پرده یا یک نوار افقی با استفاده از پلاستیک سنگین قلاب برای ایجاد فوق العاده بزرگ خشک شدن سطح در یک لحظه. در حال حاضر دستورالعمل ‘مسطح به خشک مانند صدا کمتر از یک کار سخت و طاقت فرسا! قفسه را می توان در محل قفل شده است برای جلوگیری از باد و یا چرخاندن در باد و مناسب برای محیط داخلی و یا در فضای باز استفاده کنید. هنگامی که به پایان رسید با هوا خشک به سادگی به دنبال نام تجاری دستورالعمل به سقوط و فروشگاه به راحتی.

The Best Drying Rack Option: Fashion Easy 3 Pack Stainless Steel Laundry Drying Rack

عکس: amazon.com

5. بهترین برای DELICATES: مد آسان 3 بسته از فولاد ضد زنگ قفسه برای خشک کردن لباس های شسته شده

هرگز شیر یا خط خود را از جوراب یا لباس های گران قیمت لباس به خشک کن دوباره. به جای استفاده از مد آسان را حلق آویز کلیپ سیستم. ساخته شده از با کیفیت بالا فولاد ضد زنگ, این کلیپ شما را صدمه نمی زند delicates و نمی کشد تا فضای اضافی در حمام خود را. این طراحی بسیار سبک وزن و آسان برای ذخیره کردن در توشه خود را بیش از حد, بنابراین شما می توانید آن را همراه در سفر کمپینگ و یا یک تعطیلات طولانی. آن است که مناسب برای خشک کردن با هوا, جوراب, پستان بند, پارچه, پوشک, لباس زیر روسری و حتی حوله بنابراین شما هرگز چهره چین و چروک و یا جهانیان لباس های شسته شده دوباره. به علاوه استفاده از این خارج از منزل و یا در داخل خانه به صورت آسان-شادی بخش روز لباس های شسته شده.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر