بهترین اره مدور برای کارگاه

دریافت به سرعت و دقت در پروژه های خود نیاز به یک امتیاز بالا دایره ای را دیدم که واقعا باعث می شود کاهش دهد.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

The Best Circular Saw Options

عکس: amazon.com

کلمات “همه کاره” و “ابزار” استفاده می شود با هم به طوری که اغلب این روزها, آن را سخت به بگویید که آیا این حقیقت است یا فقط بازاریابی است. نگاهی به یک تور سریع از طریق یک سایت ساخت و ساز, اگر چه, و شما خواهید دید یک گردبر—دستی برقی دیدم که با استفاده از یک دایره در حال چرخش تیغه برای برش است که معامله واقعی وقتی که می آید به تطبیق پذیری است.

یک خانه خوب کارگاه نیز حکم قابل اعتماد و قدرتمند را دیدم که می توانید کار کوتاه از وظایف از شکستن یک ورق از تخته سه لا برای ساخت سریع تکراری کاهش در یک پشته از فریم چوب. اره زمانی که راه اندازی به درستی حتی می توانید برش و شیار و dados.

تقریبا در هر ابزار قدرت شرکت به فروش می رساند گردبر پس از انتخاب یک حق برای کارگاه خود را می تواند به چالش کشیدن. این که آیا شما یک DIYer به دنبال یک سبک بی سیم گزینه و یا یک حرفه ای در بازار به صورت قابل اطمینان ترین ویژگی های لود شده در این راهنمای کمک خواهد کرد که شما دریافت یک دسته در آنچه به دنبال. به علاوه, ما نکته شما به عنوان به همین دلیل ما در نظر گرفتن این پنج در میان بهترین گردبر گزینه های خارج وجود دارد امروز.

  1. بهترین کلی: ماکیتا 5007MG 7¼” گردبر
  2. بهترین شارژی: دی والت 20V 7¼” گردبر
  3. بهترین سنگین: SKILSAW SAWSQUATCH 10¼” گردبر
  4. بهترین ارزش: هنرمند 7¼” گردبر
  5. بهترین برای جوانب مثبت: SKILSAW 7¼” Worm درایو گردبر
The Best Circular Saw Options

عکس: amazon.com

خرید ملاحظات

موتور تراز اجرا با سرعت و شدت جریان برق و انواع تیغه تمام جنبه های ضروری از یک دایره را دیدم. در اینجا یک آغازگر سریع به شما آغاز شده است.

Sidewinder در مقابل کرم درایو

نوچ این کشتی حرفه ای تقلا! Sidewinder و کرم درایو مراجعه به موتور تراز و موقعیت در یک دایره دیدم. Sidewinder مدل های موتور نصب شده در خط با تیغه را قادر می سازد آنها را به اجرا در سرعت های بالا در یک رد پای فشرده. Worm مدل درایو یک موتور در عقب دیدم و استفاده از مجموعه ای از چرخ دنده (به اصطلاح خود را به دلیل فزاینده worm شکل) توسط تیغه. Worm درایو اره که معمولا طولانی تر و بزرگتر و سنگین تر از sidewinders تمایل به کاهش سرعت و افزایش گشتاور است. آنها همچنین نیاز به روغن برای روانکاری چرخ دنده بنابراین کاربران باید چک نفت خود را در سطح روزانه.

خط پایین: برای سرعت و سهولت تعمیر و نگهداری sidewinder مدل راه رفتن است; به قدرت و گشتاور درایو کرم اره سلطنت عالی.

اندازه تیغه و انواع

یکی از تفاوتهای آشکار بین مدور به اندازه تیغه های خود را. هر یک با استفاده از یک اندازه خاص تیغه از به عنوان کوچک به عنوان ½ اینچ به عنوان بزرگ به عنوان 16 5/16 اینچ است. محدوده بسیار گسترده اما فرد به طور متوسط می توانید اکثر فریم و مشاغل ساخت و ساز انجام می شود با یک 7¼-اینچ مدل.

محبوب انواع تیغه شامل همه منظوره, فریم به پایان برسد و تخته سه لا پره. دندان-تعداد یا مقدار از دندان ها در اطراف یک تیغه است که عامل تعیین کننده برای چه پروژه یک تیغه با این نسخهها کار بهترین برای. کاهش دندان-شمارش ناهموار قطع خواهد شد ساخت این تیغه مناسب برای فریم و یا تخریب. بالاتر-تعداد تیغه ها باید مورد استفاده قرار گیرد برای cabinetmaking تخته سه لا و پایان کار.

نرم افزار نکته: اره مدور برش در “شکوفایی” به معنی برش نیمی از این تیغه (بخشی تحت کفش) چرخش به سمت مقابل را دیدم. این به ناچار باعث کوچک slivers از چوب برای “پاره کردن” چوب—به خصوص هنگامی که برش تخته سه لا—ایجاد ملاحظه ای لبه های خشن که کاستن از کیفیت کار. برای به حداقل رساندن پاره کردن, ذخیره کردن یک قطعه از نقاشان’ نوار خود را cutline به برگزاری این الیاف در محل. شما همچنین می توانید برش چوب صورت به سمت پایین برای از بین بردن پاره کردن نگرانی در چهره های چوب.

شدت جریان و سرعت

شدت جریان برق با اشاره به میزان برق قدرت موتور می تواند مقاومت در برابر و بدون آن درونی اجزای شکست. در گذشته موتورهای الکتریکی ضعیف تر بودند و نه به عنوان قادر به طوری که شدت جریان برق مهمی مشخصات به مشتری جلب کردن. لیست شدت جریان برق تبدیل شده است تا حدودی از سنت به عنوان آن هنوز هم مزین سراسر اکثر مدور’ بسته بندی حتی اگر این روزها تقریبا تمام برقی اره گرد با استفاده از 15 آمپر موتور.

اره سرعت می تواند یک نظر پس سریع تر تیغه چرخش سریعتر آن را می توانید از طریق مواد. اما سرعت تمایل به نسبی چرا که 15 آمپر موتور می تواند چرخش 7¼-اینچ تیغه سریع تر از آن را می توانید چرخش 10¼-اینچ تیغه. به طور کلی وقتی که می آید به 7¼-اینچ اره سرعت بین 5000 تا 5,500 RPMs مشترک هستند و باید کافی برای سریع نتایج دقیق.

نگه داشتن در ذهن است که سرعت تیغه ربطی به چگالی مواد اره می توانید برش. این تا حد زیادی وابسته به نوع تیغه و با کیفیت.

طناب دار مقابل قدرت باتری

همانطور که با هر قدرت ابزار طناب دار مدور کراوات شما به منبع قدرت (به عنوان مثال الکتریکی سوکت) در حالی که باطری مدل می تواند در هر نقطه. در حرفه ای ترین کار سایت های شارژی اره مدور هستند دوری در حمایت از طناب دار واحد—و وجود تاریخی و اساس این تعصب. زمانی که باطری مدور آمار بازار آنها به مراتب پایین تر به خوبی طناب دار گزینه در هر دو قدرت و سرعت. آنها همچنین از طریق رفت و عمر باتری بسیار سریع و خواهد جم به عنوان به زودی به عنوان تیغه احساس هر گونه مقاومت در برابر.

امروز باطری مدل های, اما آنها خیلی بیشتر قدرت و دور عمر باتری طولانی تر. خیلی از این بهبود با توجه به تصویب موتور براشلس (آخرین کارآمد ترین فن آوری است که همچنین تعمیر و نگهداری رایگان) و باتری های لیتیوم یون. برای DIYer که تمایل به مقابله با پروژه های خارج از فروشگاه جدید باطری گزینه نمی تواند ضرب و شتم. اما طناب دار مدل هنوز هم حکومت اگر شما با استفاده از اره در تمام طول روز طولانی است. پس از همه, یک سیم رابط همیشه در دسترس است و شما هیچ خرابی برای شارژ باتری.

سهولت تنظیم

برخی مواد مانند تخته سه لا و سایر ورق کالا نیاز به یک کم عمق تیغه عمق در حالی که دیگران (فریم های کاربردی, 4×4, پست, و غیره.) تقاضا عمق پر اره می تواند جمع اوری. بنابراین به صورت درست تطبیق پذیری یک دایره دیدم باید اجازه می دهد تا شما به راحتی ایجاد سریع و دقیق تنظیم عمق. برای یک نگاه دیدم که با استفاده از یک اهرم به جای یک دکمه برای تنظیم عمق. اهرم انتشار به سرعت و سفت را به راحتی و نگه داشتن قدرت تمایل به بهتر از دستگیره.

تقریبا همه مدل با استفاده از دستگیره برای تنظیم تیغه زاویه ، دستگیره تمایل به دقیق تر در شماره گیری در زاویه مناسب اگر چه آنها کمی از بدون هیچ زحمتی برای شل و سفت که پوشیدن دستکش کار. مهم ترین نظر گرفتن زمانی که می آید به تیغه زاویه تنظیم است و به راحتی در دسترس دستگیره. برخی از تولید کنندگان این دستگیره در عجیب ترین مکان برای مثال عقب دیدم میان دسته و تیغه گارد—اما یک زاویه قابل تنظیم دستگیره در مقابل حرکتی که در آن از آن آسان است برای دسترسی به هوشمندانه ترین طراحی.

مواد کفش

این صفحه پایه است که در این مواد شناخته شده است به عنوان یک کفش که به طور کلی ساخته شده از یکی از سه مواد:

  • جراحیهر چند هنگامی که محبوب است, همیشه به سختی استفاده می شود امروز توسط معتبر دیدم سازان. فولاد ارزان و محکم اما نیز بسیار سنگین است.
  • آلومینیوم بسیار سبک تر از فولاد است اما گران تر و نه به عنوان دشوار است.
  • منیزیماست که حدود 30 درصد از وزن در هر دوره از آلومینیوم است که این فلز با تکنولوژی بالا انتخاب برای گردبر کفش. منیزیم قوی تر از آلومینیوم (و حتی جراحی در برخی از برنامه های کاربردی) و راحت تر به ساخت اما بطور قابل توجهی گران تر.

ما در بر میدارد

The Best Circular Saw Option: Makita 5007MG 7 ¼” Circular Saw

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: ماکیتا 5007MG 7¼” گردبر

برای تمام اطراف قابلیت و کارایی و ویژگی های ماکیتا 5007MG 7¼” گردبر یک انتخاب بزرگ است. این قدرتمند corded مدل با استفاده از 15 آمپر موتور و اجرا می شود در سرعت های بالا به 5,800 RPMs ساخت آن را سریع ترین مدل در لیست. این 5007MG با استفاده از دو ساخته شده است در چراغ های LED و یک ساخته شده است در گرد و غبار دمنده پس از آن آسان است برای نگه داشتن چشم خود را بر روی cutline. اره همچنین در وزن تنها کمی بیش از 10 پوند به لطف استفاده از سبک منیزیم در کفش تیغه گارد و اجزای دیگر. این جمع شدن تیغه گارد متاسفانه clunky و تمایل به قطع زمانی که شما شروع به برش. برای جبران این شما می توانید با استفاده از دست آزاد خود را به نگه داشتن گارد عقب کمی اما هیچ شاهکار آسان اگر شما در حال کار بر روی یک نیمکت و یا مجموعه ای از sawhorses.

The Best Circular Saw Option: DEWALT 20V 7 ¼” Circular Saw

عکس: amazon.com

2. بهترین شارژی: دی والت 20V 7¼” گردبر

دوالت بود که در خط مقدم تکنولوژی الکتریکی و باتری لیتیوم یون فناوری و شرکت 20V 7¼-اینچ گردبر امن آن نقطه به عنوان بهترین باطری مدل. آن را با استفاده از همان 20V باتری که بسیاری از دوالت خط در حال حاضر استفاده می کند (بنابراین کسانی که سرمایه گذاری در 20V خط از محصولات خواهد شد که میزبان سازگار با باتری) و اجرای آن با سرعت 5,200 RPMs اجازه می دهد تا آن را نگه دارید تا با برخی از burliest طناب دار گزینه های. دیدم که در پایان بالا قیمت عاقلانه و برخی از کاربران شکایت از تیغه wobbling که ایجاد گسترده تر و کمتر دقیق برش; این باعث می شود که دیدم بهتر مناسب برای فریم از کابینه درجه کار می کنند.

The Best Circular Saw Option: SKILSAW SAWSQUATCH 10 1/4" Circular Saw

عکس: amazon.com

3. بهترین سنگین: SKILSAW SAWSQUATCH 10¼” گردبر

SKIL چنین شناخته شده دیدم ساز بسیاری از مردم در تماس با همه اره مدور “Skilsaws”—و باور کنید یا نه, این شرکت SAWSQUATCH آن است متوسط مدل در 10¼-اینچ است. این کرم درایو دیدم می توانید برش هر دو فریم مواد و ورق کالا و همچنین رسیدگی به ضخامت چوب. عرشه سازندگان و چوب تدوین کنندگان قدردانی سریع و دقیق کاهش SAWSQUATCH می توانید در یک پاس. آن را با استفاده از 15 آمپر موتور و اجرا می شود در سرعت بالا 4,600 RPMs با مقدار زیادی از گشتاور. تنها مشکل این است که آن اندازه بزرگ و وزن: در 16 پوند این زبر و خشن را دیدم می توانید تایر یک DIYer بسیار به سرعت.

The Best Circular Saw Option: Craftsman 7 1/4" Circular Saw

عکس: amazon.com

4. بهترین ارزش: هنرمند 7¼” گردبر

نه هر کس باید همه از ویژگی های top-of-the-line باتری دیدم یا سنگین قابلیت یک چوب فریم ، اگر پروژه های خود شامل یک گاه به گاه کوچک فریم کار و یا شکستن ورق تخته سه لا و صرفه جویی در پول یک اولویت است مقرون به صرفه هنرمند 7¼” گردبر است یک انتخاب خوب است. این 15 آمپر مدل اجرا می شود در 5,500 RPMs و ویژگی های منیزیم کفش برای کاهش وزن است. اما قطعات پلاستیکی مانند عمق و زاویه تنظیمات حساب برای بسیاری از صرفه جویی در وزن که بدان معنی است که این 11 پوند مدل ممکن است با دوام ترین دیدم در دراز مدت است.

The Best Circular Saw Option: SKILSAW 7 ¼” Worm Drive Circular Saw

عکس: amazon.com

5. بهترین برای جوانب مثبت: SKILSAW 7¼” Worm درایو گردبر

این SKILSAW کرم درایو گردبر برو به مدل در اکثر سایت های ساخت و ساز در سراسر کشور. این واحد مناسب برای فریم نجاری و حتی برش ورق کالا. آن را قوی گشتاور-y و دارای یک کفش است که به راحتی می سازد مستقیم کاهش در سراسر چندین تخته. با وجود استفاده از کرم درایو این مدل به سختی هر گونه فداکاری با سرعت در حال اجرا در 5,300 RPMs. تجارت کردن اندازه و وزن سنگین 11½ پوند است. هر چند احتمالا overkill برای DIYer یک نرم افزار را درک قابلیت و تطبیق پذیری.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر